PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : Hacca gitti! Ve ulasamadi..

Yakisikli89
03-08-09, 17:58
Yaşar Alptekin, Tarkan ve Cem Yılmaz için sık sık dua ettiğini açıkladı…

Bu iki ünlü ismin maneviyatına inandığını söyleyen Yaşar Alptekin şöyle konuştu:

Cem Yılmaz ve Tarkan için neden özel dua ettiniz? Niye başka isimler değil de bu iki isim?
Tarkan’da ve Cem Yılmaz’da bir şeyler hissediyorum. Tövbe haşa! Yanlış anlaşılmaktan da çok korkuyorum. İnsanlar benim için “kendini medyum mu?” zannediyor demesinler. Aynı şeyi Seda Sayan’da da Hülya Avşar’da da hissediyorum. Hepsi için özel dua ettim. Rabbim inşallah dualarımı kabul eder.

Ne hissediyorsunuz?
Tarkan’ın özellikle boş bir dönem geçirdiğini hissediyorum. Ruh halinde bir arayışta olduğunu hissediyorum. Aslında Tarkan’la, Cem Yılmaz’la tanışıklığım yok. Elhamdülillah o his geldi bana. Tarkan’la çok görüşmek istedim. Defalarca menejerini aradım en sonunda “ne görüşüceksiniz” dedi.. O çevre de Allah hakkı yoktur.Hep bir menfaat vardır .“Kabe’den zemzem getirdim, hurma getirdim onları vermek istiyorum” dedim. Aylar oldu, hemen hemen belli aralıklarla telefon açıyorum, ulaşamıyorum. Ve hala da görüşemedim.

ucankus.

http://www.ucankus.com/img/imgyeni/yasar_alptekin_haci.jpg

trknmania
03-08-09, 18:05
Yaşar Alptekin, Tarkan ve Cem Yılmaz için sık sık dua ettiğini açıkladı…

Bu iki ünlü ismin maneviyatına inandığını söyleyen Yaşar Alptekin şöyle konuştu:

Cem Yılmaz ve Tarkan için neden özel dua ettiniz? Niye başka isimler değil de bu iki isim?
Tarkan’da ve Cem Yılmaz’da bir şeyler hissediyorum. Tövbe haşa! Yanlış anlaşılmaktan da çok korkuyorum. İnsanlar benim için “kendini medyum mu?” zannediyor demesinler. Aynı şeyi Seda Sayan’da da Hülya Avşar’da da hissediyorum. Hepsi için özel dua ettim. Rabbim inşallah dualarımı kabul eder.

Ne hissediyorsunuz?
Tarkan’ın özellikle boş bir dönem geçirdiğini hissediyorum. Ruh halinde bir arayışta olduğunu hissediyorum. Aslında Tarkan’la, Cem Yılmaz’la tanışıklığım yok. Elhamdülillah o his geldi bana. Tarkan’la çok görüşmek istedim. Defalarca menejerini aradım en sonunda “ne görüşüceksiniz” dedi.. O çevre de Allah hakkı yoktur.Hep bir menfaat vardır .“Kabe’den zemzem getirdim, hurma getirdim onları vermek istiyorum” dedim. Aylar oldu, hemen hemen belli aralıklarla telefon açıyorum, ulaşamıyorum. Ve hala da görüşemedim.

ucankus.

http://www.ucankus.com/img/imgyeni/yasar_alptekin_haci.jpg

ilginç bir habermiş bu:9:neyse tarkan için iyi dileklerde bulunduysa allah dualarını kabul eder inşallah:)

dudu_dilli
03-08-09, 19:10
Gerçekten çok ilginc bir haber olmalı tarkanıma iyi dualar ettiyse kbl olur insallah .)

özge
03-08-09, 20:16
çok eski bir haber bu ucankuş daha yeni haber yapıyor heralde:)

Hüli 82
03-08-09, 21:07
gercekdende cok ilginc bi haber bu insallah dualari kabul olur

cafer
03-08-09, 21:14
inş.. da tarkan cevap verseymiş keşke

trknmania
03-08-09, 21:16
inş.. da tarkan cevap verseymiş keşke

ohhooo her zemzem suyu getirenle görüşmeyi kabul etseydi tarkan biz çoktan zemzeme boğardık onu:18::18::18::18:

ece**
03-08-09, 21:28
keşke kabul etseymişl yaw...iyi walla ii dualarda bulunduysa allahım kabul etsin:)

kevser
04-08-09, 14:55
kabul etsinde içsin zemzem suyunu hem sahnede daha enerjik olur o zaman :D dua ettiği içinde çok sağolsun:D

pare pare
04-08-09, 17:40
Allah kabul etsin Insallah . . .

İZMİRLİ
04-08-09, 18:10
Bi hacca gitti geldi çıkmadıgı TV kalmadı...Dini bir görevi yerine getirmek bu kadar reklam edilirmi...

szr67
05-08-09, 12:44
Kendini dine veren eski manken Yaşar Alptekin: Tarkan'ın arayışta olduğunu hissediyor ve onun için dua ediyorum. Kabe'den zemzem ve hurma getirdim onları kendisine vermek istiyorum.

Yaşar Alptekin, Haber 7 internet sitesinden Nursel Tozkoparan'la yaptığı röportajda; Tarkan, Cem Yılmaz, Seda Sayan ve Hülya Avşar için dua ettiğini söyledi ve yeni hayatını anlattı...

Tarkan'da ve Cem Yılmaz'da bir şeyler hissediyorum. Tövbe haşa! Yanlış anlaşılmaktan da çok korkuyorum. İnsanlar benim için 'Kendini medyum mu?' zannediyor demesinler. Aynı şeyi Seda Sayan'da ve Hülya Avşar'da da hissediyorum. Hepsi için özel dua ettim. Rabbim inşallah dualarımı kabul eder.

O his geldi bana
Tarkan'ın özellikle boş bir dönem geçirdiğini, ruh halinde bir arayışta olduğunu hissediyorum. Aslında Tarkan'la, Cem Yılmaz'la tanışıklığım yok. Ama elhamdülillah bir his geldi bana.

Tarkan'la çok görüşmek istedim. Defalarca menajerini aradım, en sonunda "Ne görüşeceksiniz?" dedi. O çevrede Allah hakkı yoktur. Hep bir menfaat vardır. "Kabe'den zemzem getirdim, hurma getirdim onları vermek istiyorum" dedim. Aylar oldu, belli aralıklarla telefon açıyorum bir türlü ulaşamıyorum. Hâlâ da görüşemedim.

Görüşmem
Eski arkadaşlarımla karşılaşabileceğim yerlere gitmiyorum. Günah işlemekten ziyade, günaha yaklaşmama taraftarıyım. Bana göre; günaha yaklaşmakla günah işlemek eşit. Cahiliye dönemimdeki arkadaşların yanına gidersem bozulurum. Zaten onlar beni kendilerine çevirmek için uğraşırlar.

Konferanslarda gençlere nasihatlarda bulunuyorum. "Sakın kendinize güvenmeyin. Sakın 'bana bir şey olmaz' demeyin, temkin ve tedbiri elden bırakmayın" diyorum. En tehlikeli kelime 'bana bir şey olmaz' dır.

Serseri mayın gibiydim
Yaşar Alptekin, kendini dine verdikten sonra hayatının çok değiştiğini söylüyor: Eskiden halkın takdiri için çalışıyordum, şimdi Hakk'ın takdiri için çalışıyorum, şimdi daha dikkatliyim. Eskiden serseri mayın gibiydim ama artık hedeflerimi seçiyorum.

Son kullanma tarihim geçti
Eskiden daha fazla para kazanıyordum ama helal para değildi. Bereketsiz para gelip, gidiyordu. Şimdi o kadar az kazanıyorum ki, yetiyor, bir de biriktiriyorum. Mankenliğe geri döndüm ama eskisi gibi teklif gelmiyor. Namaz kıldığım ya da istedikleri gibi medya maymunu yapamayacakları için olabilir. Ya da 'içimize girer bizi de bozar' diye düşünüyor olabilirler.

Biraz da gerçekçi olmak lazım
Bazen kendimle yüzleşiyorum. Her şeyin son kullanma tarihi vardır. Benim son kullanma tarihim geçti demek ki. Nasıl benden önce insanlar vardı; geldi, geçti, gitti, ben de geldim, geçtim, gidiyorum.

Başörtüsü şart değil
Evleneceğim kadın sadece benim gibi Allah yolunda olsun istiyorum. Başörtülü olması şart değil. Ne ihlaslı, ne imanlı kadınlar biliyorum başörtüsü örtmeyen. Ben ona bakmam, ben yüreğe bakarım. Yüreği güzel olsun. Bana artık bu yaştan sonra hem arkadaş, hem eş, hem hoca olacak biri lazım. Bir de din bilgisinin benden üstün olmasını isterim.

Ölmek ve namaz kılmak yaşlılara özgü bir şey değil. Ölmeyi ve namaz kılmayı yaşlı işi zannediyorsanız, gidin mezarlıklara doğum ve ölüm tarihlerine bakın. Kaç yaşında ölmüş. Gazeteleri okuyun, TV'leri seyredin. Ölmenin ve namaz kılmanın yaşı yoktur. Şu anı iyi değerlendirin.

http://h2.haberturk.com/01Detay.aspx?ID=17008&Kat=12&dt=2009/08/05

madheart44
05-08-09, 14:00
YAşar ALptekin kesinlikle örnek alınacak bir insan tebrik ederim...Helal olsun vallla...

siboss1992
05-08-09, 18:30
ilginc evet ama belki tarkanin tuafina gitmistir o yüzden haber yoktur hala..

MassConfusion
10-08-09, 00:05
Allah kabul etsin.. Ben tanıştım

ezel1710
17-08-09, 12:03
hassas bir konu kalbbi doru ise allah kabul etin.