PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : Tarkandan Akustik Surprizi

badboyserkan
03-08-09, 14:29
SEZEN AKSU'NUN DESTEĞİYLE YENİ ALBÜMÜNÜN HAZIRLIKARINI SÜRDÜREN TARKAN, AÇIKHAVA'DA HAYRANLARIYLA BULUŞTU

http://img194.imageshack.us/img194/2737/47187116.jpg (http://img194.imageshack.us/i/47187116.jpg/)

Avea ve Hitt Prodüksiyon işbirliğiyle düzenlenen Açıkhava Konserleri her yıl olduğu gibi Tarkan’la başladı. Harbiye Cemil Topuzlu Açıkhava Tiyatrosu’nda gerçekleştirilen 5. Avea Açıkhava Konserleri’nde hayranlarıyla buluşan şarkıcıyı altı bin kişi izledi. Sezen Aksu destekli yeni albümünün hazırlıklarını sürdüren Tarkan, sürpriz yaparak şarkılarını akustik versiyon da söyledi.

EMİR’İ ÇIKARMADI

Tarkan, akustik söyleme kararı nedeniyle önceki ay albüm yaparak destek verdiği Emir’i son anda sahneye çıkarmaktan vazgeçti. Fiziği ile Tarkan’a benzetilen Emir, önceki gece Tarkan’la düet yapacaktı ancak bu konserin görüntüden çok sese yönelik olduğunu düşünen Megastar, Emir’i sahneye çıkarmadı.

Konserde kendi parçalarını seslendiren Tarkan’ı dinlemeye gelenler arasında Nilgün Belgün ve kızı Oylum Şahin, Gülşen Bubikoğlu, Mehtap Ar, oğlu Söz Ar ve Söz’ün sevgilisi Aylin Çimen de vardı. Mehtap Ar’ın kolunda annesinin isminin yazılı olduğu dövme dikkat çekti.

Gezentilki

trknmania
03-08-09, 17:01
ahh bende emir çıkmadımı diye sorucaktım tam..teşekkürler haber için serkan:)ama emir çook üzülmüştür bu işe...o kadar zamandır haberler yapıldı beraber şarkı söyleyecekler diye...büyük bir hayal kırıklığı yaşamışşş:(üzüldüm emir adına:(

Ganador
03-08-09, 17:03
Ilginctir basinda pek yer almadi konser haberi,arda sinem kobal aski daha cok ilgi cekmis heralde

badboyserkan
03-08-09, 17:05
ahh bende emir çıkmadımı diye sorucaktım tam..teşekkürler haber için serkan:)ama emir çook üzülmüştür bu işe...o kadar zamandır haberler yapıldı beraber şarkı söyleyecekler diye...büyük bir hayal kırıklığı yaşamışşş:(üzüldüm emir adına:(

Onceden de demistim emir'in sahnesi iptal oldu diye ama konseri emirde izledi.

trknmania
03-08-09, 17:12
Onceden de demistim emir'in sahnesi iptal oldu diye ama konseri emirde izledi.

ahhh yaa ben kaçırmışım o haberi demek ki serkan:))bilgilendirdiğin için tekrar teşekkürler:29:

badboyserkan
03-08-09, 17:26
Tarkan’dan akustik şov

http://img219.imageshack.us/img219/6731/020820092357086114965.jpg (http://img219.imageshack.us/i/020820092357086114965.jpg/)

İstanbul konseri için 6 gün geceli-gündüzlü çalışan Tarkan’ı 7 bin hayranı yalnız bırakmadı

AVEA ve Hit prodüksiyon ortaklığında yapılan konserlerin ilk gününe popstar Tarkan damgasını vurdu. Dün gece Cemil Topuzlu sahnesinde gerçekleşen konserde Tarkan değişik saç şekli ve dansıyla dikkat çekti. 6 gün süren provalardan sonra sevenlerinin karşısına çıkan Tarkan, 7 bin müziksevere unutulmaz bir gece yaşattı. Hayranlarına sürpriz yaparak şarkılarını ilk defa akustik versiyonda söyleyen sanatçı 22 şarkısını da bu doğrultuda yeniden aranje etti.

“KARDEŞ GİBİYİZ”

Tarkan’ın dinlemeye gelenler arasında Arda Turan ile Sinem Kobal da bulunuyordu. Konseri birlikte izleyen Arda ve Kobal aşk yaşadıkları yolunda çıkan iddiaları yalanladılar

Vatan

arjen22-tarkan
03-08-09, 19:26
Albüm ne zmn çıkıyo

*HiLaL*
03-08-09, 19:29
ALbüm Seneye kaLmI$ canIM ;)

dudu_dilli
03-08-09, 19:31
Emir için gerçekten olağan üstü bir gün ve deneyim olacaktı neyse nasip kısmet değilmiş bende üzüldüm onun adına başka bahara diyelim konser çok güzel gecmis olmalı bizlere bu fotorafları tarkancolle taşıyan herkeze çok tsk ediyorum bizlere bu güzel fotorafları paylastıkları için

Hüli 82
03-08-09, 21:12
haber icin tsk

ece**
03-08-09, 21:42
tühh üzülmüştür eminim çok..tarkanda çıkaramadaığı için üzülmüştür bence konserde destek wermek istemiştir eminim nese emirin kendi konserleri olur nasıl olsa ilerde :) üzülmesin :) tarkanım ona asıl yapması gerekeni yaptı çıkış parçası werdi :)

hilfa
04-08-09, 00:09
:20:haber için teşekkürler Serkancım:29:

tarkaseksüel
04-08-09, 00:21
emiri çıkmamasına uzuldummm..birazcıkk
konser guzlebenzıyor her zamankı gıbı ama dmet yokmuş bu sefer

ozgee
04-08-09, 13:33
Fiziği ile Tarkan’a benzetilen Emir, önceki gece Tarkan’la düet yapacaktı ancak bu konserin görüntüden çok sese yönelik olduğunu düşünen Megastar, Emir’i sahneye çıkarmadı.

akustik gidiyor tarkanın sesine güzel olmus cok calısmıs anladıgım kadarıyla ama neden böyle düsündügünü anlamadım emirle yapcagı düet sesin önüne gecmezdi bence cok dinlemem emiri ama konsere ayrı bi güzellik katabiliridi

qiZémtévétoqLu*
04-08-09, 13:39
Hmm...
Tesekkurler haber icin sagolun

kevser
04-08-09, 14:50
gülşen bubikoğlu mu gelmiş tühh yaa nasıl göremedim ben çok severim o kadını yaa:D

pare pare
04-08-09, 17:37
Super konser olmusdur eminim . . .

MassConfusion
10-08-09, 00:03
Bence harika bir konser oldu ama Tarkan eski şarkıların ritmini değiştirmese çok daha iyi olur...