PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : Yas tutuyor!

Tarkan2006
02-08-09, 15:13
TARKAN MICHAEL JACKSON'UN YASINI ÜZERİNDEN ATAMADIĞINI SÖYLEDİ.

Tarkan, 26 Haziran'da hayatını kaybeden ünlü şakıcı Michael Jackson'un ölümüne hala alışamadğını söyledi.
Tarkan, ''Michael Jackson'un yasını üzerimden atamıyorum. Bazen ağlıyorum. Aslında benimde Michael Jackson'a benzer bir hayatım var. Ama rahmetlinin aksine ben çok mutluyum. Başımda onun kadar dertte yok'' dedi.

gecce.com

dudu_dilli
02-08-09, 16:43
Ben dün bu roportajı Tarkanımın Ağızından kelime kelime dinledim televizyona öyle bir kilitlendim ki , Tarkan gerçekten Mıcheal jackson'ı Çok seviyor hepimiz seviyoruz Mj'ı sonuçta Tarkanım adına üzüldüm ama Mıcheal jackson adını Altın harfler ile yazmış Onun yerini kimse alamayacağını herkez biliyor

trknmania
02-08-09, 16:58
ahh ya bende atamadım üstümden bu büyük acıyı:((ama hayat işte böyle bişey...acı da var tatlı da..

Yakisikli89
02-08-09, 19:27
Bende atamadim. Ama ölümlü dünya ve sonucta oda bir insandi. Hepimiz göcüp gidecegiz.

Her ölüm erken ölümdür
Allah Rahmet Eylesin

dilaraer
02-08-09, 19:44
sanirim bütün dünya hala yasini üzerinden atamadi yalniz Tarkan'in kendi hayatini MJ in hayatiyla kiyaslamasini abarti buluyorum... tabiiki söhretin bedeli rahat hareket etmemek gibi seylerdir ama bu bi cok ünlü icin gecerli...

MJ'nin babasi bi röportajinda "ben oglumu hic dövmedim-dövmek sopayla oluyo...ben sadece kamciyla kirbacliyodum" demisti...
MJ 5 yasindan itibaren sahnelerdeydi ve ailesinin gelirini sagliyodu - bu hic bi zaman kendi secimi degildi...
tamam, Tarkan da bi takim zor günler gecirmis olabilir ama MJ'nin cektikleriyle uzaktan yakindan hic alakasi yok...

MJ'nin aksine cok mutlu olmasida bundan kaynaklaniyodur...Tarkan nasil benzetir hayret valla...

madheart44
02-08-09, 19:50
Acılar zamanla unutuluyo Tarkan'da unutacaktır elbette...

ozgee
02-08-09, 19:53
kendisine örnek aldıgı bi insandı zor tabi ama cabuk atlatır insallah....

qiZémtévétoqLu*
02-08-09, 20:38
Bende atamadim. Ama ölümlü dünya ve sonucta oda bir insandi. Hepimiz göcüp gidecegiz.

Her ölüm erken ölümdür
Allah Rahmet Eylesin

aynen katılıyorum canım sana ;)

Zara
02-08-09, 21:16
hiç kimsenin hayalinde aklında yoktu MJnin ölümü(((( ben onu ölümsüz dıye düşünüyordum:6: bence tüm dünya hala alışamıyor onun ölümüne... melek gıbı insan olmasına rağmen hayatı büyük bir acı ve dert doluydu rahmetlinin Allahin sevdiği kuluymuş erken hayattan aldı böyle adaletsiz hayatta yaşadığından göre Allahın huzurunda olması onun içın çok rahatlı ve huzurludur...
Nur içınde yat Mıchael Jackson seni asla unutmiycağız!!!!! :6:

ece**
02-08-09, 23:26
bende ahala inanamıorum :S ! tarkanım bde onu örnek alıodu o kat kat üzülmüştür..yas tutması gayet normal...huzur içinde yat MJ !

bounce
03-08-09, 00:31
samimiyetimle söylüyorum
m.j ölmeden önce tek dinlediğim şarkısı BİLLİE JEAN idi. o da GTA VİCE diye bi oyun vardı arabaya binince o şarkı çalıyordu.
ancak ölümünü duyunca çok üzülmüştüm.ve youtube da sürekli videolarını izliyorum ve keşke daha önce izleseymişim hayattayken diyorum.bence konser görüntülerini mutlaka seyretmelisiniz
tarkanla M.J nin 3 ortak noktası var
1. PEPSİ(yaşatır seni PEPPSSİ) :)
2.yapılan yalan yanlış haberler.m.j nin çocuk tacizi ki kendisi 2006 da aklanmıştır ile tarkanın cinsel tercihleri hakkında ki her şey ortada BİLGE ÖZTÜRK ile 7 yıllık olan ilişkisi ve öncekiler ASİA ELİF DAĞDEVİREN v.s v.s

3. şarkı söylemeleri
ANCAK NE TARKAN NE DE DİĞERLERİ M.J NİN YANINA YAKLAŞAMAZ.TARKAN DA ASLA DÜNYA STARI OLAMAZ.ÇÜNKÜ M.J GİBİ PROFESYONEL EKİBİ YOK.Kİ BUNU DA BEN SÖYLEMİYORUM BİLEN İYİ BİLİYOR.HİTT EKİBİNDEN KAÇI BU KONU ÜZERİNE EĞİTİM ALMIŞ Kİ ACABA?
BU ARADA M.J YOK AMA GERCEKTEN DÜNYADA ONUN KADAR TANINAN BAŞKA İNSANDA YOKTUR NE POLİTİKACI NE SPORCU NE DE BAŞKA BİRİ.
O TANRININ ŞANSLI KULLARINDANMIŞ.ÇÜNKÜ BÖYLE Bİ HİSSİ DÜNYADA KAÇ KİŞİ YAŞAYABİLİR Kİ!

**MegaStarkan**
03-08-09, 00:46
Milletin bu kadar ölüme sasmasi garip... ölümü beklentili degildi, sadece bu sasirtici olmali. Michael Jackson cocuk tacizi sucdan mahkemeye cikmasi ile daha gözönünde olmaya basladi son yillarda. Müzigi ön planda degildi. Tabii ki zamaninda tarz ve farklilik yaratan bir sanatkar idi ama ölümünden sonra bazilari tarafindan degeri binmesi yapmacik; hele ki medya tarafindan yapilirsa.

Tarkan hangi yönden benzetmis olabilir hayatini soru isareti. Benim kanaatim de abartili bir aciklama. Konumuz basari ise Tarkan tabii ki sinifda kaliyor. MJ deki azim, gece gündüz bir konser icin prova yapmasi (ölümü bile göze almasi) ve dünya capinda gercekten bir star olmasi gibi özellikler Tarkan da yok. Konserlerde aliskan oldugumuz kivrak danslarini bile artik zor görüyoruz. Özel hayatin da benzer noktalari yok... tek benzerlik ikisi toplumun gözünde bir skandal iddiaysi ile karsi karsiya kalmasidi. Bu ama dilaraer'in dedigi gibi de ünlü olmanin basit bir bedeli.

starzu
03-08-09, 01:52
bazı insanlar yaşadıkları sürece yaşadığı acıları içinde saklar mJ gibi bu acıları o bedenden sadece ölüm çıkarır:6:
ben tarkanın hiç acılarından konuştuğunu duymadım yada ağlarken çekilmiş tek bir kare resim yada görüntü objektiflerin karşısında hep bize gülerek baktı gözlerinin içi hep pırıl pırıl zaman zaman kızdı sinirlendi ama biz onu hep mutlu gördük ama ya içinde sakladıkları :8:

MEGASTAR
03-08-09, 02:27
onun olumu sadece Tarkan i deil tum Dunya yi yasa bogdu..

R.I.P MJ

samimiyetimle söylüyorum
m.j ölmeden önce tek dinlediğim şarkısı BİLLİE JEAN idi. o da GTA VİCE diye bi oyun vardı arabaya binince o şarkı çalıyordu.
ancak ölümünü duyunca çok üzülmüştüm.ve youtube da sürekli videolarını izliyorum ve keşke daha önce izleseymişim hayattayken diyorum.bence konser görüntülerini mutlaka seyretmelisiniz
tarkanla M.J nin 3 ortak noktası var
1. PEPSİ(yaşatır seni PEPPSSİ) :)
2.yapılan yalan yanlış haberler.m.j nin çocuk tacizi ki kendisi 2006 da aklanmıştır ile tarkanın cinsel tercihleri hakkında ki her şey ortada BİLGE ÖZTÜRK ile 7 yıllık olan ilişkisi ve öncekiler ASİA ELİF DAĞDEVİREN v.s v.s

3. şarkı söylemeleri
ANCAK NE TARKAN NE DE DİĞERLERİ M.J NİN YANINA YAKLAŞAMAZ.TARKAN DA ASLA DÜNYA STARI OLAMAZ.ÇÜNKÜ M.J GİBİ PROFESYONEL EKİBİ YOK.Kİ BUNU DA BEN SÖYLEMİYORUM BİLEN İYİ BİLİYOR.HİTT EKİBİNDEN KAÇI BU KONU ÜZERİNE EĞİTİM ALMIŞ Kİ ACABA?
BU ARADA M.J YOK AMA GERCEKTEN DÜNYADA ONUN KADAR TANINAN BAŞKA İNSANDA YOKTUR NE POLİTİKACI NE SPORCU NE DE BAŞKA BİRİ.
O TANRININ ŞANSLI KULLARINDANMIŞ.ÇÜNKÜ BÖYLE Bİ HİSSİ DÜNYADA KAÇ KİŞİ YAŞAYABİLİR Kİ!

Hersey dogru da MJ o kadar da sansli deildi, cocuklugunu hic yasiyamadi, bu sebepten dolayi da kendini cocuklara cok yakn hissetti ve taciz ile suclandi , siz 6 yasnda sahneye cikmaya baslayan bir kisi den nasil cocukluk yasamasini beklersiniz ki... O kendini Peter Pan diye adlandiriyodu......

R.I.P MJ

haluk seki
03-08-09, 10:30
pop müziğin kralının ölümüne bende çok üzüldüm ikl günlerde ağladım çünkü micheal benim örnek aldığım insanlardann biriydi.

tarkaseksüel
04-08-09, 00:29
tarkan çok benzer hayatın var ya mj ile açmalık olmuş boyle demen

Pamela_beyazgul
04-08-09, 22:03
anliyorum onu :(((

siboss1992
05-08-09, 18:41
ben aslinda MJ öldügne hala inanamiyorum..
Tarkan adinda cok uzuluyorum MJ ile cok hayalleri vardi

Turnthepage
05-08-09, 20:16
sanirim bütün dünya hala yasini üzerinden atamadi yalniz Tarkan'in kendi hayatini MJ in hayatiyla kiyaslamasini abarti buluyorum... tabiiki söhretin bedeli rahat hareket etmemek gibi seylerdir ama bu bi cok ünlü icin gecerli...

MJ'nin babasi bi röportajinda "ben oglumu hic dövmedim-dövmek sopayla oluyo...ben sadece kamciyla kirbacliyodum" demisti...
MJ 5 yasindan itibaren sahnelerdeydi ve ailesinin gelirini sagliyodu - bu hic bi zaman kendi secimi degildi...
tamam, Tarkan da bi takim zor günler gecirmis olabilir ama MJ'nin cektikleriyle uzaktan yakindan hic alakasi yok...

MJ'nin aksine cok mutlu olmasida bundan kaynaklaniyodur...Tarkan nasil benzetir hayret valla...

Dışarı yansıyan çoğu zaman farklı olabilir.. Tarkan bence kendini yaşadıklarıyla kıyaslamak için benziyorum demedi bence sadece şöhretin getirdiği yanlızlık için söyledi.. ve neler yaşadığını yada yaşamadığını Tarkanı en iyi takib eden hayranı bile bence tamamiyle bilemez.. Sonuçta kendi hayatı elbet sakladığı biçok şey vardır..

MassConfusion
10-08-09, 00:16
Tarkan ın hayatı ona benziyor ama MJ nin sadece hayatta yaptığı bazı yanlışlar var onlarda Tarkan da yok inş olmazda...

pare pare
10-08-09, 00:44
Bende izledim . . . Tarkan sayiden cok mutlu