PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : Yeni Bir Şeyler

redjingle
02-08-09, 14:20
Tarkan en son ne zaman bir klip çekti, bir albüm çıkardı ya da bir single..Yani ne zaman "yeni" herhangi birşey yayınladı.Uzun zaman oluyor değil mi? Ve hayranları olarak bizler de bu yaz bir albüm bekliyorduk.Kaldı ki Tarkan kendisi açıklamıştı ta yılın milk aylarında.Ama malesef albüm de gelmedi.Yaz bitiyor artık ve anlaşılan bu yıl albüm olmayacak, içine sinmemiş şarkılar.Taktir ediyorum Tarkan'ı.Güzel şarkı yoksa tabii ki çıkarmayacak.Zaten anlamadığım şeylerden biridir, çok şey beklenen büyük isimlerin, sırf albüm yapmak için albüm yapmalarını.Şarkıları dinlersiniz ve dersiniz ki, ya bu şarkıyı albüme niye koymuşki, hiç bir özelliği yok.İşte Tarkan da bunu dememizi istemiyor.Orda haklı.Güzel birşey olursa çıkarsın albüm.Yoksa ihtiyacı yok zaten acil olarak.

Amaaaaaaaa.....

Şimdi bu kadar insan bütün bir yarım yıl albüm bekledi.Bence insan bir "gönül alır"...Peki diyeceksiniz ki sen olsaydın nasıl gönül alırdın ? Aynen şunu yapardım...

Metamorfoz'dan ya da Come Closer'dan "promosyona yönelik" olmayan, ticari kaygısı olmayan yepyeni ve güzel bir klip çekerdim.Ve bu kliple beraber müzikal kariyerim boyunca çektiğim en iyi kliplerden oluşan bir dvd yapardım.Dön Bebeğim, Kış Güneşi, Kuzu Kuzu, Dudu, Start The Fire, Gülümse Kaderine, Hepsi Senin mi-Unutmamalı, Şıkıdım Europe, Şımarık-Şımarık Europe, Sorma Kalbim, Hüp, Vay Anam Vay...ve aklıma gelen diğer bütün klipleri...

Ve Blu-Ray olarak ta çıkartırdım piyasaya.Düşünsene, elinde Tarkanın bütün klipleri var logosuz, yüksek çözünürlüklü, orjinal.Ve üstelik bir de yeni klip.
Hatta bir tane daha extra dvd yapardım.O da Tarkan'ın en güzel konser performanslarından parçalar içerirdi.Ya da muhteşem bir konserin tamamını güzel bir montajla extra bir dvd ile sunardım.

Oku bunları Tarkaaaaan :)

**MegaStarkan**
02-08-09, 14:29
Umarim bi' sekilde dikkate alinir; süper fikir.
Bence ama kisa dogru TSM albümü cikabilir. Bi' ara cikicagi söyleniyordu.

dudu_dilli
02-08-09, 14:31
Arkadasım Çok güzel düşünmüşün Ama tarkan bunu Hüp Albümün yaptı yanlış hatırlamıyorsam ve harika olmuştu Düşüncelerin Çok güzel , Ben olsam Şöyle birşey yapardım Sibel Can'a hediye ettiği ''Çantada Keklik'' Şarkıyı aslında hediye etmeyipte Aynı Klipte Hem Tarkancığım hemde Sibel Can'ın Oynamasını isterdim , Kısacası bir Düet OLurdu ve 10 yılın Şarkısı Olurdu die düşünüyorum

kayhaN
02-08-09, 16:09
Güzel şeylerde bunları tarkanda düşünüyor her zaman yaptığı şeyler doğrudur güzel şeylerdir hep seninleyiz...

devilscream
02-08-09, 17:20
Süper fikirler
Tarkan'a yillardir söylenen bir şey aslinda
2007 yilbasi TRT cekimlerinde de DVD konusu acilmisti ve cikartmak
lazim falan demisti ama hala ortada bi şey yok
Albümü bekleriz hiç sorun değil
Ama piyasayi ve fanleri boslamamak gerek:):)

trknmania
02-08-09, 18:23
tamamen katılıyoruum....dvd şart:))hem yeni albüm çıkana kadar oyalanmış oluruz:)hemde arşimize süper bir parça eklemiş oluruz:)

*HiLaL*
02-08-09, 19:07
Evet bende katILIyOrum arkada$Im süper bir fikir.. Ama yapmaz sanmIyOrum yani.. Kendini benCe tamamen aLbüme vericek $imdi MegastarImIz :))) ama Yapsa muhte$em oLur duyyyyy bunLarI a$KIm duyyyyyyyy :D bizi Bo$Lama nLursun mCxxxx

ece**
02-08-09, 23:42
bende katılıorum sana ..ama eminim tarkanımda düşünmüştür bunları özellikle konser olayını...ya ben öncelikle o konserlerinin olduu dwd den çıkartmasını istiorum arşiwmize çok yakışır..her tarkan hayranında olur ne güzeel :) özledikçe açar açar kendmizi konserde sanarız:))

bounce
03-08-09, 00:07
Tarkan en son ne zaman bir klip çekti, bir albüm çıkardı ya da bir single..Yani ne zaman "yeni" herhangi birşey yayınladı.Uzun zaman oluyor değil mi? Ve hayranları olarak bizler de bu yaz bir albüm bekliyorduk.Kaldı ki Tarkan kendisi açıklamıştı ta yılın milk aylarında.Ama malesef albüm de gelmedi.Yaz bitiyor artık ve anlaşılan bu yıl albüm olmayacak, içine sinmemiş şarkılar.Taktir ediyorum Tarkan'ı.Güzel şarkı yoksa tabii ki çıkarmayacak.Zaten anlamadığım şeylerden biridir, çok şey beklenen büyük isimlerin, sırf albüm yapmak için albüm yapmalarını.Şarkıları dinlersiniz ve dersiniz ki, ya bu şarkıyı albüme niye koymuşki, hiç bir özelliği yok.İşte Tarkan da bunu dememizi istemiyor.Orda haklı.Güzel birşey olursa çıkarsın albüm.Yoksa ihtiyacı yok zaten acil olarak.

Amaaaaaaaa.....

Şimdi bu kadar insan bütün bir yarım yıl albüm bekledi.Bence insan bir "gönül alır"...Peki diyeceksiniz ki sen olsaydın nasıl gönül alırdın ? Aynen şunu yapardım...

Metamorfoz'dan ya da Come Closer'dan "promosyona yönelik" olmayan, ticari kaygısı olmayan yepyeni ve güzel bir klip çekerdim.Ve bu kliple beraber müzikal kariyerim boyunca çektiğim en iyi kliplerden oluşan bir dvd yapardım.Dön Bebeğim, Kış Güneşi, Kuzu Kuzu, Dudu, Start The Fire, Gülümse Kaderine, Hepsi Senin mi-Unutmamalı, Şıkıdım Europe, Şımarık-Şımarık Europe, Sorma Kalbim, Hüp, Vay Anam Vay...ve aklıma gelen diğer bütün klipleri...

Ve Blu-Ray olarak ta çıkartırdım piyasaya.Düşünsene, elinde Tarkanın bütün klipleri var logosuz, yüksek çözünürlüklü, orjinal.Ve üstelik bir de yeni klip.
Hatta bir tane daha extra dvd yapardım.O da Tarkan'ın en güzel konser performanslarından parçalar içerirdi.Ya da muhteşem bir konserin tamamını güzel bir montajla extra bir dvd ile sunardım.

Oku bunları Tarkaaaaan :)

DEDİKODU ya konser görüntülerinden oluşan bi klip çekmeli TARKAN.kenan doğulu OLMAZ adlı şarkısına 2008 de klip çekmişti ki o albüm 2006 da çıkmıştı