PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : IBO Show

*HiLaL*
02-08-09, 06:41
Arkada$LAr biLdiginiz gibi gecen haftaLarda Sibel Can Ibo Showa katILdI..
Sibel Can iLe gecen program harikaymI$ $mdi tekrarInI izLiyorum fakat Sibel Can TarKanIn verdigi $arki icin te$ekkür ederken $öyle dedi: " CanIm arkada$Im TARKANA cok te$ekkür ediyorum harika bir $arKI verdi ve para aLmaDI " Bu lafIn üzerine Ibrahim TatLIses LAfnI kesdi ve $öyLE bir yOrum yaptI : " Biz birbirimize $arKI versek para aLIrmIyIZ? YanLI$ oLur özeLLikLe söyLemeye gerek yOk. Para aLINsa yanL$ oLur zaten " gibisinden konu$tu.. Tabiiki Sibel Can aLTTa kaLmaDI o birtane ona cok t$K ediyorum ve birdaha hatIrLatmak istiyorum TARKAN HAYIR kurumuna bagI$ yaptrdI dedibravo

Ben $unu demek istiyorum, Ibrahim TatLISeSe cokkk amaCooook gICIk oLdum. Hic kusura bakmasIn ama benCe kötü niyetLi dedi o LafLaRI...:16::16:
Ne gerek var yanii TARKANI övmesine izin vermedi ( ki övmek degiL dogruLaRi söyLedi) anLAmadIm..
TarKanLa Sibel canIn iLi$kisini kIsKanIP böyLe konu$tu diye dü$ünüyorum:16::16:
Ibrahim Tatlisesi asLnda severim cok ba$arILI ama bu oLaydan sonra sogudum acIKcasI.. GICIK OLDUM ve COK SINIR OLDUM:13::13::13::13:

haskimm
02-08-09, 11:55
ibrahim tatlıses her zamn tarkanın kıskanır 2000 senesınde kuzu kuzu yılın sarkısı secıldıgınde kral tvde odul alan herkes fınalde kuzu kuzuyu hepbırlıkte soluolardı ama tatlıses solemedı

szr67
02-08-09, 12:12
ibrahim tatlıses hem eğitimi hem kültürü hem kişisel olarak alt tabaka bir insandır oldukça kıskanç biridir.Zaten birlikde olduğu eşlerine yaptığı şiddeti ve kadınlara karşı bilassa yıldız tilbeye yaptığı terbiyesizliğii bilmeyeniniz yoktur.Büyük ses olmazsı hiç enteres etmiyor eğer bugün bülent ersoy ve ibrahim tatlıses buraya geldilerse ilk önce tonmeisterleri ve orkestralarına borçlular kendileri 5para edecek kalitede değiller:16:

dudu_dilli
02-08-09, 12:13
Size Şunu söylemek istiyorum İBrahim tatlıses Bu bizim arka sokakta Konser yapsın Asla ve asla gitmem Ne demek istediğimi anlıyorsunuz ben nefret ediyorum ondan Sibel canımı cok seviyorum tabikide Tarkanımla cok iyi dostlar öpüyorum onu

qiZémtévétoqLu*
02-08-09, 12:28
Canım başlığı karıştırmışsın sanırım beyaz show yazmışsın ;)

Tek kelimeyle ''kıskançlık'' başka bir şey değil..
Sibel Can'a da helal olsun ayrıca!!

starzu
02-08-09, 13:49
ibrahim tatlısesi bende sevmem ama sibel can var diye biraz izledim ama bu kısımları izleyemedim bu ilk deyil hangi konser hatırlamıyorum ama bir konserde ibrahim tatlıses tarkanın çakmak çakmak şarkısını söylememek için kırk takla atmıştı canım ya sibel can çok uğraşmıştı hatta kulistede olay cıkarmıştı sanırım bu konseri tarkanın şirketi yapmıştı evet tarkanı kesinlikle çekemiyor:16:

ece**
02-08-09, 13:55
cnm benm başlığı yada programı karıştırmışsın :) amaan ibo bu ondanda bu beklenirdi zaten saygısız kültürsüz adam yaa..çok kaba !

**MegaStarkan**
02-08-09, 13:56
Yildiz Tilbe ye yapdigi terbiyesizlikten sonra bende sogumustum... onu zirvede tutan sadece sesi, sarkilarini zaten bu yüzden dinliyoruz. Kisiligini ona tapan hayranlari düsünsün.

bounce
02-08-09, 14:05
kişiliği beni ilgilendirmez ama sesi harikadır ibrahim tatlıses in. bi program da sesini açmak için bi kaç alıştırma yapıyordu hayran oldum gercekten.
TARKAN la sorun yaşıyor. 2001 de sataşıyordu tarkana .daha sonra sibel can la konserde böyle bi durum olmuştu işte allah bi yerden alıp bi yerden veriyor:)

*HiLaL*
02-08-09, 19:04
cnm benm başlığı yada programı karıştırmışsın :) amaan ibo bu ondanda bu beklenirdi zaten saygısız kültürsüz adam yaa..çok kaba !

Canım başlığı karıştırmışsın sanırım beyaz show yazmışsın ;)

Tek kelimeyle ''kıskançlık'' başka bir şey değil..
Sibel Can'a da helal olsun ayrıca!!

CanLarIm hakLIsInIz ba$LIgI karI$TrmI$Im ya o sinirLe ne yaptIgImI biLemedim..:5::5: Özür diLiyorum sizden :19:

freak
02-08-09, 21:10
ibo bu herzaman boyle yapior hep kendinden bahsetmelerini istior
bu adam yaslandikca huysuzlanior :28::18:

denizmavisi
02-08-09, 21:44
ibo yani başka ne beklenir ki ondan gerçi kıskanan sadece o değil ferhat göçer de aynı, sibel'e çantada kekliği söyletmemek için elinden geleni yapmıştı şarkıyı da yarım kesmişlerdi hatta çok sinir olmuştum yani bu camiada genelde herkes Tarkan'ı kıskanıyor

trknmania
02-08-09, 22:55
Arkada$LAr biLdiginiz gibi gecen haftaLarda Sibel Can Ibo Showa katILdI..
Sibel Can iLe gecen program harikaymI$ $mdi tekrarInI izLiyorum fakat Sibel Can TarKanIn verdigi $arki icin te$ekkür ederken $öyle dedi: " CanIm arkada$Im TARKANA cok te$ekkür ediyorum harika bir $arKI verdi ve para aLmaDI " Bu lafIn üzerine Ibrahim TatLIses LAfnI kesdi ve $öyLE bir yOrum yaptI : " Biz birbirimize $arKI versek para aLIrmIyIZ? YanLI$ oLur özeLLikLe söyLemeye gerek yOk. Para aLINsa yanL$ oLur zaten " gibisinden konu$tu.. Tabiiki Sibel Can aLTTa kaLmaDI o birtane ona cok t$K ediyorum ve birdaha hatIrLatmak istiyorum TARKAN HAYIR kurumuna bagI$ yaptrdI dedibravo

Ben $unu demek istiyorum, Ibrahim TatLISeSe cokkk amaCooook gICIk oLdum. Hic kusura bakmasIn ama benCe kötü niyetLi dedi o LafLaRI...:16::16:
Ne gerek var yanii TARKANI övmesine izin vermedi ( ki övmek degiL dogruLaRi söyLedi) anLAmadIm..
TarKanLa Sibel canIn iLi$kisini kIsKanIP böyLe konu$tu diye dü$ünüyorum:16::16:
Ibrahim Tatlisesi asLnda severim cok ba$arILI ama bu oLaydan sonra sogudum acIKcasI.. GICIK OLDUM ve COK SINIR OLDUM:13::13::13::13:

bende izledim o programı ve bende iboya uyuz oldum..tamamen kasıtlı olarak sürekli sibelin lafını kesip durdu sırf tarkanın adı geçmesin diye!!!!

Ferya
02-08-09, 23:10
Kiskaniyor Tarkani.Hele birde sahte sahte aglamasi yok mu gicik.Ses iyi hos sarkilari da ama biraz da yasina göre adam gibi adam olsa Ibrahim Tatlises.

Yakisikli89
03-08-09, 01:42
Iboo akıllı ol akıllı ol yar (...) Kim ceker seni kim ceker :-)

yasinenessahin
03-08-09, 01:48
Iboo akıllı ol akıllı ol yar (...) Kim ceker seni kim ceker :-)
(...) bu foruma yakışmıyor :13: lütfen saygı çerçevesinde olmaya çalışalım arkadaşlar bazen bende kendimi tutamıyorum bazı şeyler için ama çoğu zaman pişman oluyorum bunu da inkar edemem

**MegaStarkan**
03-08-09, 02:29
(...) bu foruma yakışmıyor. lütfen saygı çerçevesinde olmaya çalışalım arkadaşlar bazen bende kendimi tutamıyorum bazı şeyler için ama çoğu zaman pişman oluyorum bunu da inkar edemem

Parantez ve noktalar önde duran kelimenin devamini sansürlemiyor. Sadece sarki sözlerin devaminin eksik oldugunun veya birakildiginin simgesidir. Bu acidan sorun yok; yanlis anlamissiniz.

Saygilar
TarkanColl FanClub | Kenan

haluk seki
03-08-09, 10:35
Bakin arkadaşlar hepinizin yorumlarina baktim ama bir şeyi atlamayalim gerçekten sanatçilar birbirlerine şarki verirken bence para almasinlar
ibrahim tatlises bu lafi doğru söyledi
ama yildiz tilbe olayindan sonra hem ibrahim tatlisese hemde seda sayana çok kiziyor ve kiniyorum ibrahim tatlises aşaladi seda sayan tatlisesinin tarafinda oldu ve yildiz tilbeye küstü

uniqe
03-08-09, 14:07
Madem Tarkan'î sevmiyor, Hitt'in yaptığı acıkhava konserlerinde tatlıses'in işi ne? Tıpkı daha once serdar ortaç polemıklerı gibi. Bunlar karsılıklı reklam hadiseleri çok takılmayın. Kim ki Tarkan'a sataşır laf söylerse ertesi sene acıkhava konserlerinde yer alıyor.

Hüli 82
03-08-09, 21:28
:7: ibonun herzamanki yapti sey yaslandikca huysuz badikca batiyor kerkeze satasiyor kimseyi cekemiyor

eskalen
03-08-09, 21:41
Aklima gelmisken bende soylim; Ibrahim Tatlises Cok sarki boler laf keser...Bu sibel can degil sirf...Yildiz tilbe ile olan tartismasinda dikkat edersiniz bu durum fisekledi...Sarkisini kesip durdu Ibo...Ibrahim Tatlises'in hep alisik huyudur bu...Ki ne kadar uygunsuz saygisiz bir davranis ki bu, bide o bilse???

hilfa
04-08-09, 00:24
İbrahim Tatlıses :7:konuşmaya bile değmez :7:

Yakisikli89
05-08-09, 02:13
Parantez ve noktalar önde duran kelimenin devamini sansürlemiyor. Sadece sarki sözlerin devaminin eksik oldugunun veya birakildiginin simgesidir. Bu acidan sorun yok; yanlis anlamissiniz.

Saygilar
TarkanColl FanClub | Kenan

Aynen böyle.
yasinensahin: Benim daiima burda saygili yazdigimi herkez biliyor. Onun icin lütfen yanlis anlamiyalim yazdiklarimi. saygilar

tarkaseksüel
05-08-09, 02:15
keşke o adam için içimden geçenleri burad soyleyebilseydim...

sEçİl
05-08-09, 02:23
bencede konusulmaya bıle gerek yok ıbrahım ttalıses:saygısız karsılıgı bu yani...

Efsane_1
07-08-09, 14:02
Ibo shovu hic izlemem!

madheart44
07-08-09, 14:39
ibrahim tatlısesin kıskanmadığı bi sanatçı var mı acaba !!! programına 3-5 kişi davet eder en çok şarkıyı kendi söler bu nasıl programcılık çözemedim :S :S

özlemmis
07-08-09, 15:05
Kafaya takmaya değmez.İbrahim Tatlısesin bu kıskançlıklarını herkes biliyor zaten.Görgüsüzlüğün son örneğidir kendisi.O sadece kendini över bencilin teki.

meryem_17
08-08-09, 12:53
:18::18:Çok komik bir durum TARKANIMI ÇEKEMEDİKLERİ için boş boş konuşup KENDİLERİNİ REZİL EDİYOLAR HELAL OLSUN SANA SİBEL CAN TARKANIMIN BÜTÜN ŞARKILARI SANA FEDA OLSUN :20::20: