PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : Tarkan 1 Agustos Harbiye Acikhava'09

badboyserkan
02-08-09, 03:52
http://img403.imageshack.us/img403/6714/picture027tarkan.jpg (http://img403.imageshack.us/i/picture027tarkan.jpg/)
http://img87.imageshack.us/img87/9999/54911074551139805250039.jpg (http://img87.imageshack.us/i/54911074551139805250039.jpg/)

Harbiye Acikhava konseri tarkanin akustik,alaturka ve kendi deyimiyle organik bir konser oldu diyebiliriz.Orkestra cok farkliydi mini bir senfonik orkestra ve tef,klarnet,ud,keman grubu,saz gibi muhtesem bir harmonik bir orkestra mevcuttu. Butun sarkilarini cok degisik bir sounda soyledi inanilmaz ilginc bir konser oldu. Hersey cok guzeldi. Global olarak forumdan ebru,ben,gokhan,serpil,harun,karina ismini hatirlayamadigim kisilerde ordaydi. Cok guzel eglendik. Organik bir Tarkan konseri :4:

Konserden Notlar

- Konser alaninda igne atsan yere dusmeyecek sekilde bir yogunluk vardi 6 bin kisi vardi hemen hemen.

-Tarkan, 21:30 sahne aldi.

- Tarkan sahneye cikisinda Beyazlar icinde kargo bol cok hos bir pantolon ve beyaz boddy atleti ile sahneye cikti.

- Turkiyede bir ilk olarak ,Sahnede yer alan ince bir led katmani vardi ve gercekten cok hos bir estetik saglamisti. Ayrica Cok hos bar tabureleri ve sehpasi vardi.

- Konserin Ikinci kisminda siyah boddy atleti siyah cok degisik alafranga bol pantolon ve siyah parmak arasi hos bir terligi ile cikti

- Konserde, Arda turan,Arto,Nilgun belgin, Mehtap ar, Ali agaoglu gibi unlu ve seckin isimlerde vardi.

- Emir ve Tarkan sahne suprizi yoktu ama icerde Emir tarkani ziyaret edenler arasindaydi.

- Tarkan ilk defa canli olarak, uzun ince bir yoldayim(Saz esliginde), Ikimizin yerine, ozgurluk icimizde, Uyan, Unut beni sarkilarini kendi deyimiyle rafa kalmis sarkilarini muthis bir sekilde yorumladi.

- Konser sonrasi Tarkani 2 saat arka kapisini cikisinda bekledik. Bizleri kirmayarak Jeep'in sunroof'undan disari cikarak bol bol imza ve opucuk dagitti.

*HiLaL*
02-08-09, 03:56
Harikaa... payLa$man süper sagOL.. in$aLLah birgün banada nasip oLur :)

devilscream
02-08-09, 03:57
"Organik konser" hehe
Merak ettim konseri,resim video ne varsa bekliyoruz Serkan abi:):)
Arda geçen sene de vardi,takip ediyo Tarkan'i:21:

Yakisikli89
02-08-09, 04:42
Cok güzel bir gün gecirmissiniz. Tarkan'in süper bi sahne performansi verdiginden süphem yok. Her zaman ki gibi gene muhtesem ötesi bi aksam yasatmisdir herkeze.
Saygilar

eskalen
02-08-09, 04:54
-Tamamiyle Tarkan'in deyimiyle organik bir konser oldu...iKimizin yerine Vay anam Vay Arada Bir Dilli Duduk Ozgurluk Icimizde Unut Beni sarkilarini okudu...Ve cogu alaturka farkli tarzlarda okudu...

-Simarik sarkisini bir nevi remix gibiydi.Yani bugunku konser diger Harbiye ve baska sehirlerde olan tum konserlerin tam zitti. Alaturka-Akustik tarzlarda okundu tum sarkilar...Vay anam Vay bile farkliydi...

-Ayrica kiyafetleri bence cok guzeldi Tarkan'in...Siyahli pantolanu ve ayagindaki terlik ayakkabilari cok hostu...Yani rahat giyindi Tarkan..Beyaz elbiseside cok guzeldi....Ben kiyafertleri sahsen inceleyerek begendim :)

Ek olarak da Uyan'i ilk defa ve canli soledi.Ve arada sozleri unuttu orda seyircilerin bir moral akisiyla toparlandi. Bi de ne ensturman ararsaniz vardi. ud, kemanlar vs. orkestra genisti. Senfoni den mi yoksa baska yerden mi bircok farkli orkestra kisileri vardi.Cok buyuktu Orkestra Tarkan'in...

Not: Harbiye tek konserle sinirliydi sahnede Tarkan dedi bu sene tek konser yaptik dedi o kadar dedi.

yandim
02-08-09, 05:26
details,details thank you for the report.

pare pare
02-08-09, 11:25
Super paylashim icin tesekkurler . . .

dudu_dilli
02-08-09, 12:21
:6: Of Allahım İnşallah Tarkanımla Tanışmak bir gün banada nasip Olur , H,ç ümidim yok ama , Nasıl olacak hiç bilmiyorum :( Fotoraflar çok güzel bu arada

qiZémtévétoqLu*
02-08-09, 12:35
:6: Of Allahım İnşallah Tarkanımla Tanışmak bir gün banada nasip Olur , H,ç ümidim yok ama , Nasıl olacak hiç bilmiyorum :( Fotoraflar çok güzel bu arada

Aynen canım ya :6:
Bir kerecik görsem gözüm açık gitmeyecek.. Of gerçekten konserine gidenler çok şanslılar hemde çook !

Paylaşımınız için de çok teşekkürler çok özendim size :( Arda Turan'ında Tarkan hayranı oldugunu bilmiyordum daha da gözüme girdi :20:

**MegaStarkan**
02-08-09, 13:35
Unut Beni'yi cektiniz mi? Ins. biri cekmistir, en sevdigim sarkilardan. Hic söylemiyordu konserlerinde bayadir... bilgiler icin tesekkürler. FaceBook'da da aninda verdiginiz bilgiler icin tesekkürler ;)

bounce
02-08-09, 13:47
Unut Beni'yi cektiniz mi? Ins. biri cekmistir, en sevdigim sarkilardan. Hic söylemiyordu konserlerinde bayadir... bilgiler icin tesekkürler. FaceBook'da da aninda verdiginiz bilgiler icin tesekkürler ;)

aynen yaa bende acayip merak ettim unut beni yi.

ben bugün ntv de gördüm konserden bi kaç dakikalık görüntü.gecen seneki tarzın aynısıymış.
serkan eskalen arkadaşımızın facebooktaki görüntülerine baktım da biri tarkandan arabasını istedi..:28:

ece**
02-08-09, 13:52
ayy süper yaaaa :)) bende gitmeliydim yaa :S çok keyif almışsınız belli..unur beniyi dinlemei çok isterdim tarkanımın eennnnnn sewdiim şarkısıı :)

eskalen
02-08-09, 14:02
Tarkan yillardi Unut Beni okumuyordum dedi...Onundeki notlardan hatirlayarak okudu...Kedni yazdigim sozleri unutmusum dedi :) Arada bir'in versiyonu cok superdi...Dedikodu sarkisi eksikti Metamorfoz'dan solediklerinden...Cok farkli konser oldugunu soyleyebiliriz...

**MegaStarkan**
02-08-09, 14:36
Bu arada vokalisti kimdi bu sefer? Bi' kac videoya baktim da hic fark edemedim, yoktu görüntüde kimse.

yasinenessahin
02-08-09, 14:46
tek konser mi Allah kahretsin kaçırdık bu seneyi :11: Serdar Ortaç bile 2 kere yapıyor :15:

badboyserkan
02-08-09, 14:54
Bu arada vokalisti kimdi bu sefer? Bi' kac videoya baktim da hic fark edemedim, yoktu görüntüde kimse.

Altay Oktar, Berna Keser, Murat Mathew Erdem

asd1234
02-08-09, 16:50
Çok çok güzel bir konserdi,Tarkan çok farklı,kendi deyimiyle organik bir konser hazırlamıştı ve her şeyiyle,orkestrasından kıyafetinden sahneye kadar mükemmeldi. Arada bir'in yeni versiyonuna bayıldım,uyan ve özgürlük içimizde'yi ilk defa canlı söyledi bu sene. Unut beni'yi de uzuun bir süre sonra dinledik tarkan'dan.Gül döktüm yollarına'yı söylerken döktürdü zaten,hem oynadı hem oynattı :) konser gerçekten çok kalabalıktı,tıklım tıklım doluydu her yer,Tarkan da bu duruma cok sevindigini ifade etti konserde.

Tek kelimeyle muhteşemdi,rüya görüyor gibiydim.şimdiden seneye yapılacak Harbiye konserini bekliyorum :)

Ve konserde bir kez daha fark ettim ki, Tarkan daha iyisini yapana kadar en iyisi bu...

trknmania
02-08-09, 18:35
bu organik konseri tüm detaylarıyla paylaştığın için çook teşekkürler serkancım:)

ayrilik_zor
19-08-09, 23:14

evet ben tamamını cektim Kenan

hilfa
20-08-09, 01:05
Harun cuma evdesin artık cumartesi bekliyoruz hadi ama artık yaaaa:21:

MassConfusion
20-08-09, 11:27
Harika bir konser oldu...