PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : Temmuz Ayıda bitti albüm NEREDE!!!!!

dumbledoor
28-07-09, 12:42
Metin arolat bile temmuz ayının sonu ndemişti geldı çattı ama hala album yok bırakın albumun çıkışını parçalar hazırmı studyo kayıtrları bitti mi ondan bile haberimiz yok bole beklemye dvm edelım biz!!!!

ece**
28-07-09, 12:47
tarkan sözünde hiç durmuosun ya !! haziran dendi temmuz oldu temmuz sonu dendi ağustos oldu...sonra bukadar beklenmediği gibi bide albüm yok sıngle dendi...sıngle da daha yok ortada bide albüm seneye yaza kaldı dendi...bize de yazık yaa kaç zamandır beklioruz ama bari biri çıkıp adam gibi bi bişey dese de ya beklesek ya umudumuzu kessek...hergün t.coll a bi umutla giriorum walla albümle ilgili bi müjde wardır die...ama tabi o müjde tarkan'da bitio...

qiZémtévétoqLu*
28-07-09, 12:49
tarkan yazın olmazsa okullar acılırken eylulde falan kesin cıkar demisti bnm zaten yazdan umudum yktu inş. eylulde cıkarda bizde rahat ederiz okullar acılmadan :) :)

secil.06
28-07-09, 13:00
albüm bayram öncesi yada bayram sonrası cıkış tarihi belli degil degişemiyir

madheart44
28-07-09, 13:05
Biraz daha sabredelim arkadaşlar ;)

denizmavisi
28-07-09, 13:32
sabrede sabrede çatlıcaz ya:11: o kadar lakayıt ki röportajında da yetişirse yetişir yoksa o kadar da telaş etmiyoruz demişti kusura bakmasın ama hayranlarını onun kadar ihmal eden yok :15:çıkartmıcaksa bile ya kendi ya da birini çıkartıp bizlere bi açıklama yapsın metamorfozda da 4 sene bekletti ama sonuç hüsran oldu demek ki bu kadar titizlenmekle güzel bi albüm olmayabiliyor biraz bizi düşünsün artık

sarıpapatya
28-07-09, 14:15
bence artık çıkarmasın seneye yaza çıkarsın kışa harcamasın albümü, çıkıcaksada tek şarkı çıksın bi tazalik olur:) eskiden Tarkan albümü yazın çıkarırdı şimdi niye böyle yapıyo anlamış değilim, ya yaz sonu çıkıyo yada kışın ilgiç!...

TEVETOGLU
28-07-09, 14:18
Tam 2 senenin dolmasını mı bekliyorlar acaba? :) (:

trknmania
28-07-09, 15:54
tarkan yazın olmazsa okullar acılırken eylulde falan kesin cıkar demisti bnm zaten yazdan umudum yktu inş. eylulde cıkarda bizde rahat ederiz okullar acılmadan :) :)

gizemciim öyle deme yaa eylüle sarkarsa albüm seneye çıksın ki bol bol yaz konserleri versin tarkan:10: ...yoksa kışın konser falan yalan olur yaaa:16:

qiZémtévétoqLu*
28-07-09, 16:45
evet birde o var ya dogru söylüyosun cnm :( :(
ozaman hayırlısı olsun diyelim hepimiz icin beklemekten baska care yok :(

trknmania
28-07-09, 17:46
evet birde o var ya dogru söylüyosun cnm :( :(
ozaman hayırlısı olsun diyelim hepimiz icin beklemekten baska care yok :(

bak bunu güzel dedin işte :)başka çare yok..beklicez mecbur:(

Ferya
28-07-09, 19:11
2009 yazi Tarkansiz gececek:12:

haluk seki
28-07-09, 19:35
tarkan sözünde hiç durmuosun ya !! Haziran dendi temmuz oldu temmuz sonu dendi ağustos oldu...sonra bukadar beklenmediği gibi bide albüm yok sıngle dendi...sıngle da daha yok ortada bide albüm seneye yaza kaldı dendi...bize de yazık yaa kaç zamandır beklioruz ama bari biri çıkıp adam gibi bi bişey dese de ya beklesek ya umudumuzu kessek...hergün t.coll a bi umutla giriorum walla albümle ilgili bi müjde wardır die...ama tabi o müjde tarkan'da bitio...

:24:canim tfc üyeleri bakin albüm yapmak en zahmetli iştir bazen öyle bir şarki bulursun ki albümün gidişati hizlanir
eğer tarkan albümde bir eksik görüyorsa ondan çikarmiyor
düşünün albüm çikti ve beğenilmedi ne olacak ozaman biliyorum tarkanda istiyor ama biraz daha bekleyelim:24:

*HiLaL*
28-07-09, 19:41
Biraz daha sabredelim arkadaşlar ;)

SabIr ta$I biLe catLArdI $imdiye Kadar CanIm :15::15:

tarkaseksüel
28-07-09, 22:32
agustosta çıkarsa almıyorumm ancakk onseriçin samsuna gelirse imzalatabılme şansın olursa ancakk kızgınımm

İZMİRLİ
28-07-09, 22:52
Bir albüm arifesi ve yine tarih hep ertelenip duruyor...Kısacası TARKAN baydı artık! Konuşmalarında tam bir tarih vermedi ama temmuz gibi çıkacagı sinyallerini vermişti, boş çıktı görüldügü üzere...Yine ben çok titizim ondan ertelenip durdu diyecektir ama METAMORFOZ albümünüde gördük, çokta iyi bir albüm olmadı , altyapının sound'un zenginliginden ve kalitesinden çok şarkının dillere düşmesinden bence bir albümün kalitesi ortaya çıkar ÖRN: 6 ayda hazırlanan ve küçücük çoçukların bile diline düşen dudu şarkısı ''DUDU'' albümü...

OokanN
29-07-09, 00:59
Öncelikle TARKAN 'a kızan arkadaşlarım için yazayım. TARKAN büyük ses ve hazırladığı albümler de büyük olmalı. Elbetteki müzik piyasasında işler öyle yada böyle sarkar. Hemen her sanatçıda böyledir. Bunda TARKAN 'ın bir suçu yok. Ayrıca temmuzda olmazsa Ramazan'da çıkarırız, o da olmazsa önümüzdeki yaz çıkarırız dedi TARKAN.

Destek olacağınız yerde köstek oluyorsunuz. Albüm yapmak beklediğiniz kadar kolay değil. Emek veriliyor sonuçta. İsterse 2011'de yapsın yine alır, yine dinlerim :) Biz bu yola 90'lı yıllardan baş koyanlarız, sonralardan değil ;)

dudu_dilli
29-07-09, 01:06
Bekleyeceğiz yeni Albümü ben sabırsızlıkla bekliyorum hadi tarkanım seni bekliyoruz Kışın çıkartacak albümü muhtemelen öyle olacak

hilfa
29-07-09, 01:07
:10:bunca zaman bekledik ne yapalım yine bekleriz yeterki Tarkanım adına yakışır bi çıkış yapsın:29::22:

ece**
29-07-09, 01:21
Öncelikle TARKAN 'a kızan arkadaşlarım için yazayım. TARKAN büyük ses ve hazırladığı albümler de büyük olmalı. Elbetteki müzik piyasasında işler öyle yada böyle sarkar. Hemen her sanatçıda böyledir. Bunda TARKAN 'ın bir suçu yok. Ayrıca temmuzda olmazsa Ramazan'da çıkarırız, o da olmazsa önümüzdeki yaz çıkarırız dedi TARKAN.

Destek olacağınız yerde köstek oluyorsunuz. Albüm yapmak beklediğiniz kadar kolay değil. Emek veriliyor sonuçta. İsterse 2011'de yapsın yine alır, yine dinlerim :) Biz bu yola 90'lı yıllardan baş koyanlarız, sonralardan değil ;)

bizde o 90'larda yola başkoyanlardanız !tarkanı sewioruz die herzaman olumlu eleştiri yapcak deiliz ki..buda yapıcı bi eleştiri kötü wasıflı da deil..

ozgee
29-07-09, 01:23
tarkanın huyu bu arkadaslar albüm tarihi konusunda ona güvenilmez:) ama oda bizim icin ugrasıyo cabalıyo onun bu cabalarına bu sekilde tesekkür etmek yanlıs olur bence napalım beklicez alısılmıs bsy artık tarkanın albümü ertelemesi napalım beklicez....

tarkaseksüel
29-07-09, 01:38

Destek olacağınız yerde köstek oluyorsunuz. Albüm yapmak beklediğiniz kadar kolay değil. Emek veriliyor sonuçta. İsterse 2011'de yapsın yine alır, yine dinlerim :) Biz bu yola 90'lı yıllardan baş koyanlarız, sonralardan değil ;)bu kadar çabalıyorda ne oluyor korsan deneşey varken tarkan sadece sesıyle okusun müzik olmadan eminimkihepimiz gider tarkanıyalnız bırakmayızz..ama yarın çıktı olmadı haftaya yok bidahakı ay gibi laflar bana gore değil ben kendime zaman koydum çıktı çıktı çıkmadı eyvallahh.....çıkmazsa zatn gidip yalın ın albumunu alıcam bu yaz en ıyısı o

cansu06
29-07-09, 01:44
bu kadar çabalıyorda ne oluyor korsan deneşey varken tarkan sadece sesıyle okusun müzik olmadan eminimkihepimiz gider tarkanıyalnız bırakmayızz..ama yarın çıktı olmadı haftaya yok bidahakı ay gibi laflar bana gore değil ben kendime zaman koydum çıktı çıktı çıkmadı eyvallahh.....çıkmazsa zatn gidip yalın ın albumunu alıcam bu yaz en ıyısı o

şimdiye kadar tarkan hiç bir albümde çıkartıyorum dediği zamanda çıkartmadı son röportajındada yaza yetişme gibi bi çabası olan sanatcılardan değilim yaza yetişmesse eylüle çıkartıcam dedi. bi albüm çıkmadı diye bunları söylemeni doğru bulmuyorum.sen zaten kararını vermişsin yarınıda bekleme git al yalının albümünü

günışığım
29-07-09, 02:36
Tarkan eylul dedi kim cikardi temmuzu =)

İZMİRLİ
29-07-09, 10:03

Burda kızan arkadaşların çoğu tarkan'ın geç albüm çıkarmasına değil, tarih verilip o tarihte çıkarmamasına kızıyor, yoksa en baştan desin arkadaşlar 2020 de çıkcak ozaman eyvallah bekleriz...Ayrıca ''temmuz olmazsa ramazan, ramazan olmazsa gelecek yıl'' ne demek...(Bence TARKAN bazı konularda çok sorumsuz) tabii bu benim şahsi düşüncem katılmayanlarada saygı duyarım...

tarkaseksüel
29-07-09, 11:01
şimdiye kadar tarkan hiç bir albümde çıkartıyorum dediği zamanda çıkartmadı son röportajındada yaza yetişme gibi bi çabası olan sanatcılardan değilim yaza yetişmesse eylüle çıkartıcam dedi. bi albüm çıkmadı diye bunları söylemeni doğru bulmuyorum.sen zaten kararını vermişsin yarınıda bekleme git al yalının albümünüevet dun akşamdüündüm özgün ün şarkılarıdagüzel o da olabilir.....

Burda kızan arkadaşların çoğu tarkan'ın geç albüm çıkarmasına değil, tarih verilip o tarihte çıkarmamasına kızıyor, yoksa en baştan desin arkadaşlar 2020 de çıkcak ozaman eyvallah bekleriz...Ayrıca ''temmuz olmazsa ramazan, ramazan olmazsa gelecek yıl'' ne demek...(Bence TARKAN bazı konularda çok sorumsuz) tabii bu benim şahsi düşüncem katılmayanlarada saygı duyarım...
sende benim gibi düşünüyorsunn....

trknmania
29-07-09, 14:38

arkadaşım bizde 90'lı yıllarda tarkanla beraber bu yola baş koyduk...ve onu her şart ve her koşulda destekledik...bu forumdaki herkes tarkanı eşit derecede seviyor kimsenin kimseden bir farkı yok...:13:

ama tarkanı yanlış düşündüğü konularda eleştirebilmeliyiz ki onu daima ileriye taşıyabilelim...forumumuzdaki eleştiriler bölümü de bu nedenle var zaten..burdaki hiçbir hayranının tarkana köstek olmak gibi bir niyeti olduğunu düşünmüyorum...

tarkan böle gelişi güzel çıkış tarihleri vermeden önce biraz daha düşünceli davranmalı..tabiki albüm çıkartmak kolay değil ama bunca hayranın hayallerini suya düşürmek de hiç hoş değil...

ama yine de tarkanın mükemmel bir albüm çıkartacağından hiçbirimizin şüphesi yok..herzamanki gibi beklemeye devam ediyoruz:23::23:

cansu06
29-07-09, 15:45
arkadaşım bizde 90'lı yıllarda tarkanla beraber bu yola baş koyduk...ve onu her şart ve her koşulda destekledik...bu forumdaki herkes tarkanı eşit derecede seviyor kimsenin kimseden bir farkı yok...:13:

ama tarkanı yanlış düşündüğü konularda eleştirebilmeliyiz ki onu daima ileriye taşıyabilelim...forumumuzdaki eleştiriler bölümü de bu nedenle var zaten..burdaki hiçbir hayranının tarkana köstek olmak gibi bir niyeti olduğunu düşünmüyorum...

tarkan böle gelişi güzel çıkış tarihleri vermeden önce biraz daha düşünceli davranmalı..tabiki albüm çıkartmak kolay değil ama bunca hayranın hayallerini suya düşürmek de hiç hoş değil...

ama yine de tarkanın mükemmel bir albüm çıkartacağından hiçbirimizin şüphesi yok..herzamanki gibi beklemeye devam ediyoruz:23::23:

yalnız verilen tarihlerin çoğu tarkanın ağzından cıkmadı hep baska kişiler tarafından söyledi

trknmania
29-07-09, 15:48
yalnız verilen tarihlerin çoğu tarkanın ağzından cıkmadı hep baska kişiler tarafından söyledi

neden öyle diyosun cansucum... tarkan da yazın çıkıcak dedi temmuz sonu ağustos başı çıkıcak dedi ağustosta çıkmazsa eylüle sarkabilir dedi...bunları tarkan kendi ağzıyla söyledi...

cansu06
29-07-09, 15:50
neden öyle diyosun cansucum... tarkan da yazın çıkıcak dedi temmuz sonu ağustos başı çıkıcak dedi ağustosta çıkmazsa eylüle sarkabilir dedi...bunları tarkan kendi ağzıyla söyledi...

ama tarkan dısında ppek çok kişi albüm için tarih verdi tepkiler bu yüzdende arttı

trknmania
29-07-09, 15:55
ama tarkan dısında ppek çok kişi albüm için tarih verdi tepkiler bu yüzdende arttı

o konuda haklısın evet başka kişilerin tarih vermesi de doğru değil..ama biz tarkan fanları zaten tarkanın ağzından çıkmayan tarihlere güvenmiyoruz:))bizi sadece tarkanın verdiği tarihler ilgilendiriyor çünkü albüm onun albümü:):20:

tarkaseksüel
30-07-09, 00:39
bakın herkes aynı derten muzdarip..