PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : Para bulursa Madonna’yı getirecek

arau
28-07-09, 09:26
Pop müziğin dev ismi Madonna’nın dünya turnesi kapsamında 5 Eylül’de Türkiye’de konser vereceği haberi gündeme geldi

Organizasyonu yapacağını açıklayan, aynı zamanda Tarkan’ın koruması olan Efsane Danışmanlık şirketi sahibi Levent Ağaoğlu, konserin henüz kesinlik kazanmadığını, Madonna’yı ülkemize getirmek için üç aydır sponsor aradığını söyledi.
Son olarak 1993’te Türkiye’ye gelen ve İnönü Stadyumu’nda konser veren Madonna’yı ülkemize getirmek için 4 milyon dolara ihtiyacı olduğunu belirten Ağaoğlu, “Madonna ağustos sonunda Bulgaristan’a gidecek ve Sofya’da konser verecek, ardından da 1 - 2 Eylül’de Tel Aviv’e geçecek. Eğer anlaşma yaparsak 5 Eylül’de de Türkiye’ye gelecek.
Ancak Madonna’nın ülkemize gelmesini garanti etmek için önce 3 milyon doları peşin ödememiz gerek. Madonna cephesi ödemeyi yapacağımız anda anlaşma yapmaya hazır ama henüz gereken parayı bulamadık” diye konuştu.

milliyet

ece**
28-07-09, 12:43
4 milyon dolar ha.. :) ben bi hesaplarıma bakıyım:P:P :) teşekkürler haber için..:27:

flores
28-07-09, 14:03
tarkan ucun o kadar para veririm.ama madonna ucu yok.(eyer olsa):10:

trknmania
28-07-09, 15:13
bana versinler o parayı madonna kılığında sahneye çıkarım ben yaa:)))yabancıya gitmesin paramız:)

MassConfusion
28-07-09, 17:22
İnş gelir ya...

Ferya
28-07-09, 19:10
4 million dollar ha??O kadar parayi ömrümüz boyunca calissak bille bir arada göremeyiz.:5:

*HiLaL*
28-07-09, 19:28
pehhh o ParayI MadOnnaya vermesinLEr ya ne gerek var GELMESIN ozaman COKTA TIN ..

szr67
28-07-09, 20:35
çok kolay söylemek o para nelere harcanıyor biliyormusun?
onun haricinde bu bir sosyal sorumluluk projesi gibi bir organizasyon olacak ve bunun altından en iyi madonna kalkar ilerki günlerde bu projede bende yer almak isterim levent bey'e saygılarım sunuyorum.bravo

**MegaStarkan**
28-07-09, 20:51
Basaricaklarini sanmiyorum ama olursa cok güzel firsat olur... sonucta adi yeter (:

hsaex123
28-07-09, 21:17
gelırse guzel olur parada bıraz haylı pahalı

Mega_Star
28-07-09, 22:13
4 milyon dolarrr bi günlük cep haşlığım :D

onun konserine gitmeyi çok isterdim

TarkanColl
28-07-09, 22:23
4 milyon doları tek bir kişiye vermektense bir üretim tesisi açıp binlerce gence iş verseler daha doğru olur. Hem bu sayede "sosyal sorumluluk projesi" adı altında bilmemkaç tane özürlüye bir günlüğüne iş imkanı sağlayacaklarına o özürlülere devamlı bir iş sağlamış ve tüm yaşamlarını garanti altına almış olurlar.

Ve paranın büyük kısmı sadece Madonna'nın ve Levent Ağaoğlu'nun cebine girmiş olmaz. Bir çok sektör ve kişi faydalanır bu paradan... Krizler de atlatılır...

tarkaseksüel
28-07-09, 22:30
getiriyor getiriyorr
konser 5 eylulde ataturk olimpiyat stadyumunda

bounce
28-07-09, 23:12
4 milyon doları tek bir kişiye vermektense bir üretim tesisi açıp binlerce gence iş verseler daha doğru olur. Hem bu sayede "sosyal sorumluluk projesi" adı altında bilmemkaç tane özürlüye bir günlüğüne iş imkanı sağlayacaklarına o özürlülere devamlı bir iş sağlamış ve tüm yaşamlarını garanti altına almış olurlar.

Ve paranın büyük kısmı sadece Madonna'nın ve Levent Ağaoğlu'nun cebine girmiş olmaz. Bir çok sektör ve kişi faydalanır bu paradan... Krizler de atlatılır...

ebru helal olsun.yazını çok beğendim.
ayakta alkışlıyorum seni

hem bu levent ağaoğlunun ekibi iglesias konserinde bi engelli vatandaşımızı içeri de almamış ve o vatandaşımızın çok fazla şekilde üzülmesine neden olmuştu ve o vatandaş orada bulunan bir bürokrat sayesinde içeri girmişti.çok üzülmüştüm.
çamur atmak istemem ama levent ağaoğlu ya bu hareket hiç yakışmadı oradaki korumalar levent ağaoğlunun emrinde çalışıyorlardı.yani herşey önceden çalışanlara bildirilmişti.yani o vatandaşın içeri alınmaması levent ağaoğlunun dışında gelişen bi olay olmaması gerekir.
MADONNA bence popun kraliçesi felan değil.popun sadece kralı vardı o da M.J idi.isteyenler 93 yılında her ikisinin de istanbul konserine bakabilir.

badboyserkan
28-07-09, 23:37
5 eylül'09 Atatürk Olimpiyat stadında Madonna Konseri Olacagı Söyleniyor.Şimdiden gruplar kurulmuş Bile..

-Tahmini maliyeti 10 milyon TL olan konser Atatürk Olimpiyat Stadı'nda gerçekleştirilecek. Türkiye'nin heryerinden Madonna hayranlarını buluşturacak olan konser 5 Eylül'de yapılacak ve saat 22:00'de başlayacak.

-80 bin kişinin katılması beklenen konserin bilet filatları ise 100 TL ile 1250 TL arasında değişecek.

-Dört günlük program için Türkiye'ye gelmesi beklenen Madonna'nın Anıtkabiri ziyaret etmesi, bir TV programına katılması ve konser sonrasında Reina'da bir 'after party'e katılması bekleniyor.

-Madonna'ya İstanbul konseri için 3 milyon 250 bin dolar ödenecek. Konser boyunca bir haftada 2500 kişiye geçici istihdam sağlanacak.

nergis_can
28-07-09, 23:46
demek madona bulgaristana gelecek, bende bulgaristandanlm :20: demek madona gorucez :28:ruyamda bile gormek istemem madona'l :28:bukadar para isteniliyor deymez bence, paragl baglslasalar kimsezis insanlara daha iyi, bu hem turkiyeye gecerli hemde bulgaristana . bu para copten clkmlyr, havadanda akmlyor.
sana sonsuz katllyorum ebru:20:
madona gelecekmis haaaaaaah:28:

szr67
28-07-09, 23:48
daha organizasyona sponsor bulunmadı bilet fiyatları belli olamaz

hilfa
29-07-09, 00:58

bravosenin bu yazından sonra sadece haklısın Ebrucum denilebilirbravo

Ganador
29-07-09, 01:03
80 000 kisilik stad nasil dolacak onu anlamadim.Turkiyede bu kadar madonna dinleyicisi varmi ki?
Kurucesme arenaya geliyor starlar ama 12 000 kapasiteli orasi.Zor dolar o stad.
bu arada 93 MJ konserinde inonu en cok kalabaligi gormustur gerisi hikaye

dudu_dilli
29-07-09, 01:29
Bu konuda fikrim cok gereksiz görüyorum bence hic gerek yoktu herşey saten istanbulda oluyor kıskanıyorum vallahi

tarkaseksüel
29-07-09, 01:34
80 000 kisilik stad nasil dolacak onu anlamadim.Turkiyede bu kadar madonna dinleyicisi varmi ki?
Kurucesme arenaya geliyor starlar ama 12 000 kapasiteli orasi.Zor dolar o stad.
bu arada 93 MJ konserinde inonu en cok kalabaligi gormustur gerisi hikayesadeceturkıyeden gelenlerle dolmazz turıstler de varrr kesınlıkledolarr

günışığım
29-07-09, 02:35
Gelsin gelsin gideriz =p

ece**
29-07-09, 12:36
http://i.sabah.com.tr/2009/07/29/ea0ef698-5871-4ddb-a625-de9b49564855.jpg

Madonna konseri yapılsa ekonomimiz bile düzelir!

http://www.sabah.com.tr/Gunaydin/Magazin/2009/07/29/madonna_konseri_yapilsa_ekonomimiz_bile_duzelir

trknmania
29-07-09, 14:27
http://i.sabah.com.tr/2009/07/29/ea0ef698-5871-4ddb-a625-de9b49564855.jpg

Madonna konseri yapılsa ekonomimiz bile düzelir!

http://www.sabah.com.tr/Gunaydin/Magazin/2009/07/29/madonna_konseri_yapilsa_ekonomimiz_bile_duzelir

teşekkürler ececim haber için:))