PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : SOruu ??

*HiLaL*
27-07-09, 13:02
Arkada$LAr TarKan Agustos ayInda izmirde Konser vercekmi?? Haberiniz varmI??:27::27:

starzu
27-07-09, 15:37
ben izmirdeyım bildiyim kadarıyla yok:6:

madheart44
27-07-09, 15:54
Benimde bildiğim kadarıyla yok arkadaşım...

trknmania
27-07-09, 16:11
bence de yok.eğer olsa haberimiz olurdu bir şekilde hilalcim:)

*HiLaL*
27-07-09, 18:04
:6::6::6:Ya Hic $ans yOk bende :6::6: te$ekkür ederim CevapLarInIz icin..:27::29:

trknmania
27-07-09, 20:57
gülümse kaderine hilalciim:)üzülme bu kadar:)

*HiLaL*
27-07-09, 21:24
gülümse kaderine hilalciim:)üzülme bu kadar:)

:6::6::6: Bu kadere nasIL güLümsicem :( bi kere biLe göremedim :6:

trknmania
27-07-09, 21:32
bende göremedim ama hala gülümsüyorum hilal:)))merak etme en kısa zamanda bizde görücez tarkanımızı...herşey mümkün eğer inanırsak:))

*HiLaL*
27-07-09, 21:33
bende göremedim ama hala gülümsüyorum hilal:)))merak etme en kısa zamanda bizde görücez tarkanımızı...herşey mümkün eğer inanırsak:))

:19::19: HakLIsIn CanIm.. in$aLLah en KISa zamanda ... :36:

trknmania
27-07-09, 21:35
ahhh ahhhh inşallahhh:)

Efsane_1
07-08-09, 16:53
Bizde ki boyle kahr olasi shans var,cok zor goruruz canimiz TARKAN'imizi.Ama adami da kinamiyorum ya,kendi ishlerinden kafasini bile kaldiramiyor,hatta shu siralar onu TARKAN diye caqirsak,neredeyse"Hani, nerde TARKAN?" diye cevap vericek....

starzu
07-08-09, 16:58
o kadarda deyıldir canım ( komık kız seni):18::27:

ecemaşkısı
07-08-09, 18:52
Ben de göremedim .. Görmek çok istiorm .. GeceLeri rüyama girio yaa :(

dudu_dilli
07-08-09, 19:13
Eğer olsa idi saten Kenan bey ve Ebru Hanım söylerdi yani benimde bildiğim kadarıyla yok Serpil Hanımda Konserler ile ilgilendiği için bana söylerdi Samet Tarkanın Konseri var die ama yok evet olsa idi televizyondan duyardım arkadasım

*HiLaL*
07-08-09, 20:50
YOkm$ evet ... O yüzden geLmiyOrum TÜRKIYEye :D

Efsane_1
08-08-09, 09:05
Bence biz bir az daha arayalim,belki buluruz bu "Simarik" oqlani.....

günışığım
08-08-09, 13:31
IZMIR KONSERINDE IYI AGIRLANMADI COK SEYIRCI YOKTU BIR SURE UNUTUN IZMIRLI FANLAR TARKANI ZOR GELIR BI DAHA BI 7-8 SENE DAHA GELMES =p

trknmania
08-08-09, 17:01
IZMIR KONSERINDE IYI AGIRLANMADI COK SEYIRCI YOKTU BIR SURE UNUTUN IZMIRLI FANLAR TARKANI ZOR GELIR BI DAHA BI 7-8 SENE DAHA GELMES =p

bence tarkan takılmaz böyle ufak tefek şeylere:28::28:ayrıca izmir türkiyenin 3 büyük şehrinden biri...oraya gitmeyecek de nereye gitcek.....:20:hele bir konserler başlasın muhakkak kavuşur izmirli fanlar hayallerine:10:

Efsane_1
15-08-09, 15:38
Arkadashlar,ben CANIM TARKAN'imin konserini diyil albumunu bekliyorum ya.Zaten konserlerine gidemiyorum hic diyilse sharkilariyla yetiniyor olmam en azindan bana cok bile olmasa da mutluluk veriyor.Cunku,kendisini gore bilmek benim icin oldukca buyuk bir mutluluk....Ama ONU hic gormedim ki....Ne yapayim kaderim boyle...Bir gun bana da ONU gore bilmek nasip olur INSHALLAH!

*HiLaL*
15-08-09, 18:35
Arkadashlar,ben CANIM TARKAN'imin konserini diyil albumunu bekliyorum ya.Zaten konserlerine gidemiyorum hic diyilse sharkilariyla yetiniyor olmam en azindan bana cok bile olmasa da mutluluk veriyor.Cunku,kendisini gore bilmek benim icin oldukca buyuk bir mutluluk....Ama ONU hic gormedim ki....Ne yapayim kaderim boyle...Bir gun bana da ONU gore bilmek nasip olur INSHALLAH!

In$aLLah arkada$Im in$ALLAh istedigin oLurr=))) in$aLLah Sanada Banada nasip oLur birgün:6:

GüLümSe Kaderine =)

trknmania
15-08-09, 18:36
In$aLLah arkada$Im in$ALLAh istedigin oLurr=))) in$aLLah Sanada Banada nasip oLur birgün:6:

GüLümSe Kaderine =)

yaaa beni unutmayııın:))bana da nasip olsun tarkanımı görmeek:17:

*HiLaL*
15-08-09, 19:40
yaaa beni unutmayııın:))bana da nasip olsun tarkanımı görmeek:17:

Sanada nasip oLsuun canIm tabiikide =) bütün kavu$amayanLAra nasip oLur in$aLLahhhhh =)):19:

Efsane_1
20-08-09, 18:15
Lutfen Allah ashkina birakin ya...Sanki bu sitede hic kimse TARKANI gormemish...Konushma hakki asil bana dushuyor,cunku ben TARKANI hic gormedim.Hem neden Tarkan coll'da hangi sayfayi acsak hep Tarkanin shu bashi yuzerinde siyah bulutlar olan resmini goruyoruz?Tarkanin bashka resmimi yok?...Allah Allah...

trknmania
20-08-09, 19:10
Lutfen Allah ashkina birakin ya...Sanki bu sitede hic kimse TARKANI gormemish...Konushma hakki asil bana dushuyor,cunku ben TARKANI hic gormedim.Hem neden Tarkan coll'da hangi sayfayi acsak hep Tarkanin shu bashi yuzerinde siyah bulutlar olan resmini goruyoruz?Tarkanin bashka resmimi yok?...Allah Allah...

arkadaşım öncelikle konuşma hakkının asıl sana düştüğü kanaatine nasıl vardığını çook merak ettim doğrusu...forum'da olduğumuzu unutmayalım lütfen..burası tüm fanların duygu ve düşüncelerini yazması için oluşturulmuştur ve kimsenin tekelinde değildir...herkes saygı çerçevesinde düşüncelerini paylaşmakta özgürdür.

ayrıca bu forumda maalesef tarkanı henüz hiç görmemiş olanların sayısı,görmüş olanların sayısına oranla çok daha fazla...