PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : İşadamı,Tarkan ve Orhan Gencebey'ı Eleştirdi !

ece**
27-07-09, 12:32
http://www.haberler.com/haber-resimleri/908/ilisu-ya-karsi-cikmayi-tarkan-ve-orhan-gencebay-a_o.jpg

Ilısu Barajı'nın En Büyük Ortaklarından Biri Olan Cengiz Holding Grup Yönetim Kurulu Üyesi Ekrem Cengiz, Baraj Aleyhinde Protesto Yapan Orhan Gencebay ve Tarkan'a Tepki Gösterdi.

Ilısu Barajı’nın en büyük ortaklarından biri olan Cengiz Holding Grup Yönetim Kurulu Üyesi Ekrem Cengiz, kamuoyundaki tepkilere rağmen öyle ya da böyle barajın yapılacağını söyledi.

Ekrem Cengiz, özelleştirmeden 4 yıl önce aldıkları Eti Alüminyum’un Seydişehir tesislerinde düzenledikleri tanıtım gezisi sırasında Ilısu Barajı’yla ilgili soruları da yanıtladı.

Ekrem Cengiz, Ilısu Barajı’nın yararını, “Baraj sayesinde 1200 megabayt enerji gelecek. Suriye ile Türkiye arasındaki PKK geçişi engellenecek. PKK’nın mağaraları su altında kalacak. Topraklarımız bizde kalacak. Suyun vanası biz olacağız, kontrol bizde olacak” sözleriyle anlattı.

Baraj aleyhinde yapılan protestoları eleştiren Ekrem Cengiz, “Bu destek Orhan Gencebay’a hiç yakışmıyor” derken sanatçı Tarkan için ise “Sen ne biçim Karadeniz uşağısın” diyerek şunları söyledi: “Tarkan, Karadenizli. Karadeniz’e onca baraj yapıldı sesi çıkmadı. Bu olaya tepki göstermesini bir takım güçlerin maşası olduğu yönünde yorumluyorum.” :13::14:

http://www.haberajans.com/habereGit.php?haberUrl=http://www.haberler.com/isadami-tarkan-ve-orhan-gencebay-a-elestirdi-haberi/

qiZémtévétoqLu*
27-07-09, 12:42
:13::13::13::13:
bu ne ya sinir oldum bide bunlara inanan insanlar var !!!

*HiLaL*
27-07-09, 13:05
Ya bu nebicim i$ ya TARKAN iyiLik yapIYOr nankörLük görüyor inanmIyOrum ya anCa YUH diyorum ba$Kada dicek bir$ey buLamiyOrum ya..
Bu devirde iyi insan nankörLükten ba$Ka bir$ey görmüyor iyiLigi kaR$ILIgInda.. yaZIk COk YazIk...:13::13::13::13:

fincan
27-07-09, 13:27
tarkanın karşı çıkma sebibini bile algılayamamış birinin bu sorunu çözmeye yönelik adım atması beklenemez zaten tarkan baraj yapılmasına karşı değilki yerinin yanlış olduğunu savunuyor daha bunu bile anlayamamış kendisi yada anlamamazlıkdan geliyor

denizmavisi
27-07-09, 15:02
bunların işi gücü para:13: ister tarihimiz ister doğamız yok olsun umurlarında mı bu paragöz insanların:13: Tarkan gibiler de olmasa kim bu vatana sahip çıkacak, herkes ye kürküm derdinde yazık yani bu güzelim cennet vatanımıza

starzu
27-07-09, 16:00
ellerinden gelse vatan hainliyiyle suçlayacaklar(ki vaktiyle yaptılar)hasankeyfi yok etmekiçin nedir bu çaba bırakın kalsın tariniz sular altında doğanızı yok edin canlıları tüketin peki sonra yoketeceyiniz bir hasankeyf daha varmı?a bulursunuz bi tarih daha ülkemizde çok var tüketin efendiler tükettiyiniz tarihi gelecek nesillerin elinden alın ve cebinizi doldurun tatil yapmak içinde başka ülkelerin tarihini görmek için avuç avuç para dökün kendi tarihinizi yok ederek

:13::9::6:

trknmania
27-07-09, 16:09
yaa birde kendi kabahatlerine kılıf uydurmuyorlarmı uyuzz oluyorum hepsine!!!!!doğa katilisiniz hepiniz iştee!!!tarkanımın yakasından da düşün artık yaaa..bu işten tarkanın ne gibi bir çıkarı olabilir ki allah aşkına ya....esas siz hepiniz başka güçlerin maşası olmuşsunuz haberiniz yoook!!!!

MassConfusion
27-07-09, 17:39
Bu kadar da olmaz ya valla yuh... Tarkan sadece Türkiye nin tarihi yok olmasın diye sadece başka yere barajın yapılmasını gerektiğini söylüyor...

me_like
27-07-09, 20:25
http://www.milliyet.com.tr/Guncel/HaberDetay.aspx?aType=HaberDetay&KategoriID=24&ArticleID=1116909&Date=13.07.2009&b=Buyuk baraj devri bitti

Güven Eken'in hasankeyf ile ilgili yaptığı bu röportaj bazı şeyleri çok iyi açıklıyor

trknmania
27-07-09, 20:28
teşekkürler me_like haber verdiğin için:)

hilfa
27-07-09, 22:07
:14:o ne biçim söz öyle " birilerinin maşası oluyor" önce konuşmasını öğrensin:14:kim kimin maşası herkes görüyor bu tür insanlar paralarıyla adam olduklarını sanan zavallılar:14:

ozgee
27-07-09, 22:41
bi sekilde susturmaya calısıyo kendince ama daha büyük tepkilere yol acar bence bu:14:

Ferya
27-07-09, 23:55
Ne ya sanki iyilik bile yapmaya gelmiyor hep elestiri.

MEGASTAR
30-07-09, 05:15
Bu adam Tarkan in Hasankeyf olayina neden karsi ciktigini bilmiyo herhalde,, TARIHHHH be kardesim Tarih