PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : can şengün

bounce
21-07-09, 03:43
arkadaşlar tarkanın yeni albümüne de vokal olarak destek veren CAN ŞENGÜNün(TARKANIN ELEKTRO GİTARİSTİ) yeni albümü kışın piyasada olacak.albümdeki şarkılardan biri TURGUT BERKES E(gecemin ürkek kanatlarında adlı şarkının bestecisi)ait gerisi de CAN ŞENGÜN e .
saygıyla duyurulur

kartales26
21-07-09, 11:39
arkadaşlar tarkanın yeni albümüne de vokal olarak destek veren CAN ŞENGÜNün(TARKANIN ELEKTRO GİTARİSTİ) yeni albümü kışın piyasada olacak.albümdeki şarkılardan biri TURGUT BERKES E(kış güneşinin bestecisi)ait gerisi de CAN ŞENGÜN e .
saygıyla duyurulur

kış güneşinin bestecisi turgut berkes değil nurhan şenses dir.Turgut Berkes Şımarık albümündeki gecenin ürkek kanatlarında şarkısının bestecisi...Bilgi için teşekkürler

scorpioness
21-07-09, 15:54
kış güneşinin bestecisi turgut berkes değil nurhan şenses dir.Turgut Berkes Şımarık albümündeki gecenin ürkek kanatlarında şarkısının bestecisi...Bilgi için teşekkürler

Ufak bir düzeltme ile müzik Nurhat Şensoy'a ait :)

bounce
21-07-09, 20:08
:)
bunu ilk mesaja yazıyorum.teşekkürler ness ve kartales

trknmania
31-07-09, 12:56
arkadaşlar tarkanın yeni albümüne de vokal olarak destek veren CAN ŞENGÜNün(TARKANIN ELEKTRO GİTARİSTİ) yeni albümü kışın piyasada olacak.albümdeki şarkılardan biri TURGUT BERKES E(gecemin ürkek kanatlarında adlı şarkının bestecisi)ait gerisi de CAN ŞENGÜN e .
saygıyla duyurulur

haber için teşekkürler cihan:)can abinin sesi mükemmel..yeter isimli şarkısına hastayım :)üst üste defalarca dinleyip hiç sıkımadığım bir şarkı:))sabırsızlıkla bekliyorum yeni albümünü...tabii önce tarkanımın albümünü bekliyorum:10:

madheart44
31-07-09, 14:51
Bilgi ve düzeltmeler için teşekkürler arkadaşlar...

tarkaseksüel
02-08-09, 00:14
hayırlısı bakalım... kar yağarken dinleriz zrtık ne eğlencelı olur anlatamammm

dudu_dilli
02-08-09, 01:53
haber için teşekkürler cihan:)can abinin sesi mükemmel..yeter isimli şarkısına hastayım :)üst üste defalarca dinleyip hiç sıkımadığım bir şarkı:))sabırsızlıkla bekliyorum yeni albümünü...tabii önce tarkanımın albümünü bekliyorum:10:

Sözlerine katılıyorum trknmania kışın albümü olmayacak demişti TARKAN kendi ağızından çıkan sözlerinden sonra yazın cıkacak albümü ben tarkanın yalancısıyım kendi kulaklarımla duymuştum