PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : Megastar tarkan'in gönlü çok zengin!

MerveGül
19-07-09, 13:18
SİBEL CAN, KATILDIĞI CANLI YAYINDA YAKIN DOSTU MEGASTAR TARKAN'I HEM ÖVDÜ HEM DE ÖNEMLİ DETAYDAN BAHSETTİ.

Bir televizyon programının konuğu Sibel Can idi.

Son albümünden şarkılar seslendiren ve sanatçı dostlarının kendisine büyük yardımlarda bulunduğunu söyleyen Can, canlı yayında megastar Tarkan'a da övgülerde bulundu.

Geçen yıl Tarkan'ın kendi albümü için hazırladığı 'Çantada Keklik' isimli şarkıyı istemesi üzerine kendisine verdiğini söyleyen Can, "Ben bunu duyunca, 'Ben çok istiyorum bu şarkıyı okumak' dedim. Yine bana kıyamadı.Yine büyük bir sevgiyle, inanılmaz bir çalışma içine girdik. Günlerce çalıştık bu şarkı üzerine. Sabahlara kadar stüdyoda okumalarını tamamladık" diye konuştu.

Tarkan'la çalıştıkları sırada çok eğlendiklerini anlatan Sibel Can, megastara ekrandan şu mesajı yolladı:

"Buradan Tarkan'ın o yüce gönlüne, emeğine gerçekten şapka çıkartıyorum. İnanılmaz büyük bir şevkle bağlı mesleğine. İşini o kadar seven, bu kadar titiz bir sanatçı olamaz. Huzurlarınızda ben ona bir kez daha teşekkür ediyorum."

Tarkan'ın daha önce de olduğu gibi bu şarkıdan da para almadığını anlatan Sibel Can, megastarın kendisinden bir istekte bulunduğunu belirtti. Can, "Bu şarkıdan hiçbir ücret almadı, sevgili Tarkan. Bir önceki şarkımdan da almamıştı. Ama o kadar güzel bir şey yaptı ki, bağış yaptık biz. Tarkan böyle bir ricada bulundu; çok da güzel oldu, çok da anlamlı oldu" dedi.

Televizyon Gazetesi

http://www.gecce.com/haber/megastar-...in-117917.html

19.07.09

not:haberi arama motorundan aradım ama yoktu umarım yanlış konu acmamışımdır.

tarkaseksüel
19-07-09, 15:21
biz onu onun için aseviyoruz zaten ve de o anlamlı sesı ve arkılarıı