PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : Beklemek Sizide Sıkmadı mı???

dumbledoor
18-07-09, 14:15
Arkadaslar ben çok sıkıldım .. nEden diye soracak olursanız . Tarkan ilk önce albüm çıkarma araları uzun olmıcayacak dedi sonra albüm çalışmaları devam ediyor diye bir haber çıktı. Daha sonra Metin AROLAT albümü dinledim çok beğendim. Sonra bir magazin proğramında Tarkan ''Gökten Zembille Yeni Şarkım İnecek'' dedi . Ardından bir haber daha çıktı albüm kayıtları çöpte. Bu bilgi karmasalıgına son verecek bir arkadasımız veya bir yetkılı yok mu Tarkanın yeni albümü hakkında kesin ve net bir bilgi öğrenebilecek..Gerçekten bu belirsizlik bizi yormaya ve sıkmaya başladı lütfen bu karmasalıga bir açıklama ile son veriniz...

haskimm
18-07-09, 14:43
ben tarkanın 1 ağustostaki konserinde yeni albümünü tanıtacağını düşünüyorum .net bir bilgisi olanın albüm hakkında açıklama yapmasını cok isterım benimkisi sadece bi düşünce

denizmavisi
18-07-09, 14:49
Tarkan'ın kendisi ya da yanındaki yetkili birisi çıkıp kesin bişey söylemiyor ki biz hayranları nasıl kesin bilgileri bilelim senin dediğin gibi arkadaşım beklemekten çok sıkıldık ama alışmamız gerek artık her zamanki Tarkan. Bi de konuyu yanlış yere açmışsın...

MassConfusion
18-07-09, 15:24
1 ağustos Harbiye de bence tanıtım yapılcak... benim düşüncem

centrino
18-07-09, 15:54
Ben çok sıkıldım beklemekten tarkan çıkarmayacaksada boşu boşuna bizleri ümitlendirmesin geç çıkartsın çıkartmasın sorun hep tarih veriliyor sonra uzadı ne yani stüdyo evinin altında elini sallasa ellisi sezen aksu,nazan öncel,sibel can hepsi tarkan için canını verecek sanatçılar tarkan istesin bu gün çıkartır.gecen seneki gibi yaz çıkacak dedi eylül'de çıkardı bu aralar sevdigim tek şarkı bengü iki melek hep dinliyorum sevmezdim bengüyü ama serdar iyi iş çıkartmış.Bide tarkan serdarın patronu ya kuzu kuzu gibi bomba şarkı bekliyorum tarkan'a darıldım valla.

didar
18-07-09, 17:13
bi yandan haklısın bi yandanda haksızsın.haklısın çünkü gerçekten bekleye bekleye kök saldık,sıkıldık artık.haksızsın çünkü albüm çıkarmak çok zordur..tam herşey yoluna girdi şu tarihte çıkartacağım derken son anca bütün planlar suya düşebilir.yani ben öyle düşünüyorum.

yasinenessahin
18-07-09, 17:15
1 Ağustos 2009 = Albüm Tanıtım + eski şarkılar + fasıl = Muhteşem bir gece ... Bu da benim düşüncem

ozgee
18-07-09, 17:35
bende bian önce dinlemek istiyorum sarkılarını ama oda elinden gelenin en iyisini yapmaya calısıyo kendisinin icine sinmedigi bi albümü hayranlarına sunmak istemez ki haklı bence bu durumda 1agustosta single daki sarkıyı dinleyebiliriz diye düsünüyorum bende

kartales26
18-07-09, 19:42
Ben 1 Ağustos ta albüm tanıtacağını hiç zannetmiyorum ha bugün ha yarın derken tarkan yine geçiştirdi albümü artık alıştık ama...Bu kez sadece 1 konser vereceğine göre albüm tanıtımı falan olmaz öyle bir şey olsaydı ağustosun ilk 3 gününü kapatırdı tarkan karma döneminde hatırlayın albüm ağustosun başında çıkmıştı ağustos sonunda tarkan arka arkaya aynı yerde 4-5 gün konser vermişti.Albüm çıkaracaksa eğer yine kışın falan çıkarmaz inşallah 2010 yazında çıksın hiç olmazsa zaten gidişte onu gösteriyor

zeytin
18-07-09, 20:14
evet albümlere çok ara veriyor artık çıksın ben burdayım desin yeter çok bekledik okullar kapanmadan çıkacaktı ama kış geliyor nerdeyse....

dumbledoor
18-07-09, 20:30
bnmde birde anlamadıgım nokta su göktan zembille şarkım inecke diyor sonra ses seda yok eee niye o zmn bizi umutlandırıyosun ki tarkan ... Bu sene çıkacak yada çıkmıyacak 2 kelıme sole yeter .... Ayrıca tarkanın ekibindne fln tanudıgı olan yok mu forumda bilgi edinilebilecek :S

Hüli 82
18-07-09, 20:57
herkez yeni albüm cikarti Tarkandan haric,artik Tarkanda cikarsa vallaha cok iyi olcak.

kevser
18-07-09, 21:06
tarkan konserde asla yeni şarkı tanıtmaz bence 1 ağustosta tanıtım fln olmucak biz yine ellerimiz bomboş döncez geri şimdi eylüle sarkan albüm eylüldede 2010a sarkcak

tarkaseksüel
19-07-09, 01:37
bence 1 ağustosa yetiştirecekelr albumuu

denizmavisi
19-07-09, 01:45
albümü bu sene unutalım bence:6: 1 ağustos öncesi belki single çıkartır o da kendisi gökten zembille şarkı inecek dediği için böyle düşünüyorum:5:

starzu
19-07-09, 15:02
ben beklerim acelem yok yeterki albüm çıkınca sallasın ortalığı o çok bilmiş müzik eleştirmenlerinim gıkı çıkmasın:12::23::12::23:

serennn
19-07-09, 16:26
benim için de sorun olmaz ha 1 ağutos ha 2010 da olsun ama yeterki albüm çıktığında ortalığı yaksın kavursun... kimse eleştirecek bişey bulamasın..

starzu
19-07-09, 17:00
benim için de sorun olmaz ha 1 ağutos ha 2010 da olsun ama yeterki albüm çıktığında ortalığı yaksın kavursun... kimse eleştirecek bişey bulamasın..

evet canım aynen öyle:22:

Ferya
19-07-09, 17:43
Bekle bekle albüm ciksin ama Tarih yok bisey yok.Bu herzamanki durum degil mi albüm öncesi!Tabi merek ediyorsun yeni sarkilari falan ama bu gidisle bence 2010 da cikar diyorum ben.

sally
19-07-09, 19:51
Bu sene albüm felan cikarmaz cikarsa 2010 dogru cikar

*HiLaL*
19-07-09, 20:28
Yaz ayLarInda CIkmIcak bence.. eger ki yaz ayLarI cIkmIcaksa bu sene hic cIkarmasIn bence.. arkada$LarIn dedigi gibi herkez aLbüm cIkardI TARKANDAN ses seda yok.. ama TARKAN In herzamanki halii hic bir zaman verdigii tarihte cIKarmadI aLbümnü.. ARtIK ne diyeLim bir biLdigi vardIr .. hayIrLISI neyse o oLsu.
AMa gercekten sIKILDIK bekLemekten ümit etmekden.. BEKLiye bekliye kök saLdIk yani.. bakaLIm ne oLCak..

qiZémtévétoqLu*
22-07-09, 11:59
ya çok bekledik hala albüm yok ben sıkılmaya başladım ya :(
bir an once yeni şarkılar istiyorum çok merak ediyorum bitanemi!!
acaba nasıl olucak?
ama anlaşılan daha çok bekleyeceğiz :(

yusuf27
13-10-09, 02:27
düşüncesine katılıyorum beklemekden bıktım tarkan albümünü bayramda cıkarıyor diye bir haber cıktı bayram geldi gecti albüm yok beklemekden kök saldık cıksın artık şu albüm yusuf27 tarkan seni cok seviyorum

günışığım
13-10-09, 02:59
bayramda ama hangi bayramda onu demedilerki =)=) bekleyin cikar birgun =) en dogrusu en guzeli olsunda biz bekleyelim =)

Dark_blue
13-10-09, 04:14
2010 dan önce bisi olmaz ;)

trknmania
13-10-09, 10:31
yaaa ortaya karma gibi kusursuz bişey çıkacaksa hiç durmasın çıkartsın albüm veya single..ama eğer olmayacaksa ben beklemeye razıyım...:)

ece**
13-10-09, 12:47
2o1o yaz'dan önce bişi çıkmaz...beklemeyin boşuna:)

hermes
25-10-09, 03:00
Maalesef Tarkan' ne medya ile ne de hayranlariyla baglantiyi kuracak bir merciye, ekibe sahip gozukmuyor. Turkiye'nin en onemli muzik stari oldugu bir gercek, ama niye iletisimi saglayacak bir sistem kuramamis anlamiyorum. Dunya'da butun buyuk yildizlarin albumlerinin cikacagi 2 ay onceden biliniyor. PR olsun web siteleri olsun hep sistemli duzgun sekilde isliyor. Tarkan'in hic bir zaman duzgun bir web sitesi bile olmadi maalesef.

Albumunde bu yilin sonu, ya da en gec gelecek yil baslarinda cikacagini tahmin ediyorum. Ozellikle, New York'da Ingilizce album suprizi olacagini ustu kapali soylemesi bu konudaki dusuncemi guclendiriyor. Yaza dogru bir ingilizce album cikarabilir ABD'de.

TEVETOGLU
25-10-09, 19:50
Beklediğimize değecek kesinlikle.

özlemmis
26-10-09, 11:58
Arkadaşlar siz nasıl Tarkan hayranısınız bir kerede iyi şeyler söyleyin.Ne zaman görsem eleştiri eleştiri Tarkan'ın yaptıklarının ya arkasında duracaksınız yada bırakacaksınız.Sürekli bir şikayettir gidiyor.Ben Tarkan'ın hep en iyisini yapacağına inanıyorum bunun için çok çalıştığını biliyorum. Önemli olan beklediğimize değmesi. Bir Tarkan daha gelmez lütfen herşeyiyle sahip çıkalım Tarkan'a.

princeofpersia
26-10-09, 19:53
Arkadaşlar bana kalırsa sıkılmadım ben çünkü bizleri çok güzel eskisinden daha başarılı şarkılar bekliyor ümidimizi yitirmeyelim sonuçta pop şarkıların en kralını tarkan'dan dinledik:)

gokhantevetoglu
27-10-09, 02:55
bu kadar bekledıgıne gore guzel parcalarla cıkacaktır karsımıza:)bekleyelım ve gorelım...

MEGASTARİX
23-12-09, 16:59
bekleyen derviş muradına ermiş sabredin arkadaşlar

Tugcee
24-12-09, 07:46
bklemekten skldik ama album super olcak bildigimiz kadariyla ve yilmadan usanmadan beklioruz baska care yok....