PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : Gay olmak kötü bir sey mi?

Rumeli59
17-07-09, 00:40
SIRT DEKOLTELI POZUYLA GÜNDEM YARATAN MURAT BOZ "GAY" OLDUGUNU IDDIA EDENLERE YANIT VERDI.

TARKAN´IN VOKALISTI OLARAK ÜNLENEN, GIYDIGI ISKOC ETEGI, SIRT DEKOLTELI POZU ILE GÜNDEM YARATAN SARKICI MURAT BOZ "GAY" OLDUGUNU IDDIA EDENLERE YANIT VERDI: "BANA GAY DENMESINE SEVGILIMLE COK GÜLÜYORUZ. HEM INSANA SIFATLAR YAKISTIRMAK BANA IRKCILIK GIBI GELIYOR, BEN INSAN AYIRT ETMIYORUM. AYRICA GAY OLMAK KÖTÜ BIR SEY MI?"

http://www.sabah.com.tr/Yasam/2009/07/16/gay_olmak_kotu_bir_sey_mi

tarkaseksüel
17-07-09, 00:42
bu konu yenıden mı çıktı yaaa

starzu
17-07-09, 00:46
iyi birşey mi:9:

*HiLaL*
17-07-09, 02:19
Gazetede okudum bugün bende Krize girdim güLmekten acIKLamaya bak kötü bir$eymi diyor ya:D:D:D akLnda öLe bi$imi var BoZcuuk:D:D

haluk seki
17-07-09, 11:00
wallaha bu adam kafayı yemiş
gay olmak bizim halkımız gözünde kötü bir şey yarın bir gün erkeklerden ilgi görürse şaşırmam
albüm için neler diyorlar
allah aşkına bu tür haberler ile bizim güzel sitmizdeki güzel insanların aklını karıştırmayın

hilfa
17-07-09, 11:05
:18:gündem yarartmak için konuşmuşş zavallııııı:18:

tarkaseksüel
17-07-09, 11:47
insanların kişisel tercıhlerınekımse karışamaz iyi yada kotu her insankendı kararını kendı verırır. buna kımse karışamaz.. iyi yada kotu demekte bize düşmezz...
ki kötü birşey DEĞİL... ebru abla bununla ilgili bi açıklama yapmıştı....

bns pnr
17-07-09, 14:48
evett nede olsaa onlarda bi can ve insan herseye ragmenn saygı duymak zorundayızz sahsen bn duyorum kötüsü iyisi onlar düsünsün:D

zeytin
17-07-09, 15:05
tabikide iğrenç bir olay ve buna iyi bişeymiş gibi yaklaşıyor çok enteresan bir kişilik olsa gerek

Pamela_beyazgul
17-07-09, 23:17
hic iyi degil ! bence dogru degil bu

tarkaseksüel
17-07-09, 23:19
işte bunun ıyı veya kotu olduğu konusunda kımse karar veremezz....
"zevk" meselesi diyorum...susuyorum....

**MegaStarkan**
17-07-09, 23:50
Sirt dekoltenin escinsel olup olmamak ile ne gibi bir baglantisi var, cözemedim... Türkiye de yakisikli gencler icin bilincli bilincsiz yapilan bildigimiz iftiralar. Basit, özel yasami ilgilendiren konular benim haddim degil.

Murat profesyonel bir yanit vermis. En azindan objektif bir sekilde kendi cinsel tercihini belirterek diger tarafinda kötü bir yönü olmadigini belirtmis. Bu sekilde hic bir hayran kitlesini yadirgamamistir; tüm neden bu ve bu yüzden aciklamanin üstünde cok durulmamali. Tarkan Eva dergisinde aksini söylemisti... hastalik oldugunu iddia etmisti. Ardindan psikologa gitdigini anlatmisti. Ayni reportaj da büyük bir iddia ile ortaya cikarak ardindan arada bir tedavi oldugunu belirtmesi zamaninda soru isaretlerine neden olmustu.

O insanlarla beraber yasama zorunlugu kimsenin yok, kabul etme zorunlugu herkesin olmali... kötü oldugunu belirterek, kemiklesmis görüsler dile getirilerek sadece olay yaratilmis olunur; pozitif etki yaratmak amac olmali. Yillarca dogruyu yanlisi insanlara ögretmekten vazgecelim. Herkes kendi hayatindan sorumludur... din olsun cinsel tercihi olsun. Neyin nasil olmasi gerekdigini düsünüp herkes kendisi belirlesin. Milleti yönlendirerek serbest düsünme ve karar verme kabiliyetini etkilemeyelim. Her akli basinda olan insan belirli bir yastan sonra cocuk degil; yasaklari kendileri tartsinlar.

Ferya
18-07-09, 01:14
Bencede insanlarin özeli bizi ilgilendirmemeli.

YesiLim
18-07-09, 01:47
gay olmak toplum icinde igrenc olarak gözüke bilir ... ama dünyada okadar cok gay varki hic biri böyle buna karsi olan insalardan korktugu icin söyleyemiyolar ... onlarida yüce rabbimiz yaratmis eminim onlarda buna karsi birsey yapamazlar .... artik böyle seyler normal öyle bi devire geldikki hersey oluyo hersey !! insan insani sevebilir kötü birsey degil ...ben tarkani gay olsada olmasada severim benim icin problem degil :D

qiZémtévétoqLu*
22-07-09, 12:29
gıcık bu adam ya nefret ediyorum