PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : Eurovision'a Tarkan gitsin!

eskalen
16-07-09, 20:59
http://img217.imageshack.us/img217/6460/egekuttuuu.jpg (http://img217.imageshack.us/i/egekuttuuu.jpg/)

Şarkıcı Ege Eurovision'a gitmek isteyen şarkıcıları ağır bir dille eleştirdi: "Oralarını buralarını açarak birinci olamazlar"

ŞARKICI Ege, TRT’nin Eurovision Şarkı Yarışması için uyguladığı ‘sanatçı seçim politikası’na isyan ediyor. TRT’nin internet sitesindeki anketi eleştiren başarılı sanatçı, “Eurovision, şarkıcı değil şarkı yarışması. TRT bestecilere sipariş vermeli ve seçilen şarkıyı en iyi seslendirecek yorumcuları bulmalı” dedi. Ege, Demet Akalın ve Hande Yener’i de eleştirdi: “Gidecekse Tarkan gitsin. Oralarını buralarını açarak birinci olamazlar.”

Kaynak:Gazaete Haberturk/Magazin Ates Celik

pare pare
16-07-09, 21:13
Helal olsun !!! Tarkanı seçmen doğru amma Tarkan gitmez hemde gitmesini bizler istemiyoruz !!!! Orası onun için değil :27:

haluk seki
16-07-09, 21:30
aaaaa yeter be ege falan dinlemem
tarkan giderse üzülürüm çünkü onun başarını zedeleyecek hiç bir şeyin olmasını istemem
eskiden yarışmlarda şarkı ve santaçı puandı şimdi aralarındaki dostluklar yada tartışmalar puan alıyor.
hande yada demet giderse kazanamasalar bile kimse bir şey demez ama ya tarkan
zaten düşamanı çok velihatlar falan
tarkan kazanamassa düşer

qüccin
16-07-09, 22:14
herkez gbı oda tarkana guvenıo ve tarkanın bu yarışmada ıyı bı derece alablcğini bılıo kı tarkanın gıtmesını ıstıo guzel bişi bu ama tarkan katılmazzz...

bounce
16-07-09, 22:25
bence kolbastı olmalı 2010 için.hem kendi kültürümüzü tanıtmış oluruz.zaten eurovision un amacı da bu olmalı kendi müziğini kendi kültürünü yansıtma.
çok eğleniriz

fuatuslu
19-07-09, 17:40
çok güzel bi fikir ama sadece kolbastı değil herşey olabilir bunun gibi birçok şey var yeter ki dediğin gibi kültürümüzü yansıtsın bizden bişeyler olsun ve güzel bi şekilde sunulsun.

eLiF ..
19-07-09, 19:59
tarkan giderse mutlaka iyi bir derece alır ...
ama gitmesin (:

SeLenTevetogLu
23-07-09, 02:24
TARKAN oraya giderse ses dans ve performans nedeniyle gider ama POLITIK ICIN DEGIL !! ve eurovisionda artik politiklendigi icin BENCE HIC GITMESIN !! ;)

qiZémtévétoqLu*
23-07-09, 02:29
Ege doğru demiş .. Ama Tarkan gitmezz ..=(

O gerçekten katılırsa birinci olacağını düşünüyorum ama onun seviyesine layık degil bu yarışma herkes komşusuna böyle bir şey yok kesinlikle !! Tarkan gitmesin ! boşuna yormasın kendisini aşkm (:

MassConfusion
23-07-09, 18:44
Tarkan gitmesin... ztn gitmicekte...

Yakisikli89
24-07-09, 02:37
Tarkan beni son dönemlerde bazen cok sasirtti.
umarim bir an 180° dönüp, tamam katiliyorum demez.
ama sanmiyorum istedigini. üstelik allah izin verirse albümünü cikaricak, onunla ilgilenir 2009/10 da

Ferya
24-07-09, 19:54
Tarkan gitmesin,ne isi var orda Megastarlarin yerimi orasi.

WILDBOYS
26-07-09, 23:38
Tarkanın Kazanamayacağını Düşünenler Grubu Fun Club :D Çok Yanlış Düşünüyorsunuz Burda Yorum Hakkı Bize Düşmez ;)