PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : Murat Bozla Tarkan kusmu?????

au13
14-07-09, 19:39
Murat Boz magazin programlarinin birinde Tarkan sahneden gitmeli sahneyi genclere burakmali diye bir roportaj vermishdi. Bu roportajdan sonra ona karshi iyi dushuncelerim deyishdi. Siz ne dushunuyorsunuz?

ece**
14-07-09, 19:45
murat boz artık adamlığnı bozdu ! onu buralara getiren adamın arkasından saçma sapan konuşup bide boyunun ölçüsüne bakmadan kendini kıyaslar oldu tarkanla..bi senin dğl hepimizin gözünden düştü...

au13
14-07-09, 19:52
evet dogru ALLAH ona zaten gec olmadan gununu gosteriyor ne albumu satmiyor nede hic kimse onu programina davet etmiyor....

zilli
14-07-09, 20:32
zaten popçu sanatçılara pigme dedi kendisi boyu uzun aklı kısa

starzu
14-07-09, 20:43
murat efendi murat efendi tarkan senin gibi on tane popçuyu cebinden çıkarır akıllı ol

hilfa
14-07-09, 23:16
:5:sahneyi gençlere mi bırakmalı Tarkanım yaşlı değil ki Murat Boz'a acilen gözlük lazım :5: yazıklar olsun boy var ama akıl fakiri:5:

tarkaseksüel
15-07-09, 00:12
gerçekten oyle dedi mi yuh yanı yaa yuhh bu kadar olurrr

pare pare
15-07-09, 00:49
Murat Noz kim ben tanimiyorum :D:D:D . . .

*HiLaL*
15-07-09, 01:25
akIL yok bunda yazIk.. insanlar nekadar nankör nekadar hain olmu$lar ya.. pes dogrusu..

Zara
15-07-09, 03:00
Kendısını yetıştıren bi insana nasıl böyle bi şey söylerki!!! bu adam bu kadar utanmaz küstah olduğuna bi kerede emın oldum valla(((
1senelık şarkıcısın kendini bıl Murat Çok ayıp çok Yazıklar olsun sana geçici bi şöhret yüzünden kendinden geçmişsin. bitmiş bu adam artık bitmiş
bi gün şu dediklerine çok pişman olur ama çok geç olacak çok...
ayıp sana :16: Tarkana büyle davrananların hepsi çope atılır sende bunlara çok yakın zamanda yetişirsın!!!!

günışığım
15-07-09, 03:26
murat boz 2 yil sonra unutulur gider kalan yine Tarkan olur birakin ne derse desin kedi uzanamadigi cigeri mindar edermis murat da onu yapiyor

özlemmis
15-07-09, 09:55
tarkan'a sahneyi bıraksın diyen adamda 30 yaşında.Murat Boz gıcığı kim oluyormuş konuşsun dursun reklamları izlediz derim geçerim.

**MegaStarkan**
15-07-09, 20:03
Murat Boz böyle bir aciklama yapdigini düsünmüyorum. Eger ki eski bir reportaji kast ediyorsan genclerin de artik yeri olmali oldugunu söylemisti. Tarkan'in gitmeli dedigini dememisti. Yanlis anlamis olabilirsin.

Hüli 82
15-07-09, 20:07
eger öyle dediyse yasiklar olsun diyorum.isi bitti artik murat bozun

eLiF ..
15-07-09, 21:14
murat bozun bir sitedeki röportajını okudum ve

Tarkanın senin ilerlemene katkısı olduğunu düşünüyor musun? sorusuna
Kesinlikle evet. Daha önce de söylediğim gibi ben Tarkanla Karma albümünden itibaren 5 sene çalıştım. O kadar çok konsere çıktım ki onunla gerçekten çok önemli deneyimler kazandım. Zaten konser deneyimleri dışında Tarkanla oturup konuşmalarımız var. Ondan öğrendiğim pek çok şey var tabii ki. Her anlamda her türlü desteği aldım ondan. Bu arada albümümde bir parçası olacak, singleımda yok ama çıkacak albümümde Tarkanın bir parçası var.

böyle bir cevap vermiş ve şimdide böyle birşey diyeceğini pek düşünmüyorum ama böyle birşey dediyse çok yazık...

starzu
15-07-09, 21:51
acaba magazin basını haber olsun dşye tarkanla muratın arasınımı bozmaya çalışıyor?:7:

TheLastAirBender
15-07-09, 21:57
geçti artık tarkan murat bozla konusup muhattap olup ne geçicek eline tam tersi murat bozun tarkanın peşinden kosması lazım ama artık tarkan pek yüz vermez Emir var çünkü.. Başka kapıya murat baska kapıya :D

eLiF ..
15-07-09, 22:28
bu arada murat bozun 'püf' parçasının söz ve müziği tarkana ait.(ynlş htrlmysm)
ve buda küs olmadıklarını gösteriyor bence.murat bozunda böyle birşey dediğini sanmıyorum.

TheLastAirBender
16-07-09, 00:01
bu arada murat bozun 'püf' parçasının söz ve müziği tarkana ait.(ynlş htrlmysm)
ve buda küs olmadıklarını gösteriyor bence.murat bozunda böyle birşey dediğini sanmıyorum.

evet püf ü ona tarkan verdi zaten ama murat boz daha sonra olay cıkardı zaten baya bi sonra :16:

qiZémtévétoqLu*
22-07-09, 12:30
murat boz artık adamlığnı bozdu ! onu buralara getiren adamın arkasından saçma sapan konuşup bide boyunun ölçüsüne bakmadan kendini kıyaslar oldu tarkanla..bi senin dğl hepimizin gözünden düştü...

Sana katılıyorum canım!!!

ezel1710
22-07-09, 12:36
murat bozun bir sitedeki röportajını okudum ve

Tarkanın senin ilerlemene katkısı olduğunu düşünüyor musun? sorusuna
Kesinlikle evet. Daha önce de söylediğim gibi ben Tarkanla Karma albümünden itibaren 5 sene çalıştım. O kadar çok konsere çıktım ki onunla gerçekten çok önemli deneyimler kazandım. Zaten konser deneyimleri dışında Tarkanla oturup konuşmalarımız var. Ondan öğrendiğim pek çok şey var tabii ki. Her anlamda her türlü desteği aldım ondan. Bu arada albümümde bir parçası olacak, singleımda yok ama çıkacak albümümde Tarkanın bir parçası var.

böyle bir cevap vermiş ve şimdide böyle birşey diyeceğini pek düşünmüyorum ama böyle birşey dediyse çok yazık...

insanolu ciiyi süt emmitir der mi ,der sasirmam gayede almam.

SelenYasavul
19-03-11, 21:27
Ben hemen Murat Bozun günahini almazdim.. öyle dediyse gercekten abartmis.. ama bunlarin hepsi bi dergide ciktiysa kabahat yazandada ola bilir ;) belki Murat Boz baska birsey demisdir onlarda tam tersini yazmisti.. ilgi lagzim ilgi ! ;)

TEVETOGLU
19-03-11, 21:33
Bence değildir.

secil.06
19-03-11, 21:41
böyle bir acıklama eger yapıldı ve dediyse kendin de değildi heral de