PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : 'Emir' demiri keser!

eskalen
12-07-09, 19:00
http://img139.imageshack.us/img139/7030/tarkanemir.jpg (http://img139.imageshack.us/i/tarkanemir.jpg/)

TARKAN’A İKİZİ KADAR BENZEYEN GENÇ POPÇU EMİR, HANGİ TV PROGRAMINDA REJİ ASİSTANI, KAMERA ÇÖMEZİ, YAPIMCI ÇIRAĞI, STAJYER MUHABİR OLARAK ÇALIŞMIŞ?

Popçu Emir, Savaş Ay’ın “A Takımı” programında çalışmış!..

İşte Ay’ın yazısı!...

'Emir' demiri keser

Kameramanım İlhan "Emir kaset yapmış abi. Hem sesi, hem şarkıları hem de klipi harika" dedi, şaşırıp sordum:
- Emir de kim?
- Bizim Emir abi...
- Bizim Emir kim evladım?
- Abi A Takımı'nda reji asistanı, kamera çömezi, yapımcı çırağı, stajyer muhabir bir kardeşimiz vardı ya hani?
- Aaaa! Bizim Emir'i söylüyorsun sen öyle desene...
- !!!!!!
- Ne kaseti yapmış? Ne alakası varmış şarkıyla şarkıcılıkla...
- Abi meğer cevher varmış çocukta biz anlayamamışız...
- Oğlum biz konservatuar mıyız haber programı mı? Okuyup, söylemezse nereden bilecektik ki meziyetini. Çok sevindim, Allah yolunu açık eder inşallah.
- Abi süper gidiyor durumu. Tarkan bizzat destek vermiş.
- Nasıl bizzat destek?
- Yapıma da şarkılara da aranjelere de katkıda bulunanların başında Tarkan geliyormuş. Bir şarkıya vokal bile yapmış. "Benden sonra Emir" diyormuş. Herkese çocuğa koltuk çıkın diyormuş bir de.
- Aman iyi. Tarkan böyle diyorsa 'Emir' demiri, keser.
- Yerine onu yetiştiriyor demek ki...
- Bravo. El verir gibi, kavuk devretmek gibi ya da. Aferin Tarkan'a kompleks yapmamış. Bulsan da dinlesek ya şu kaseti.
- Kral TV aç abi. İki de bir de klibi dönüyor.
İş edindim açtım söylediği kanalı. Biraz bekledim çıktı gerçekten. Bayıldım inanın ki. Hani çocuk bizim çocuğumuz diye torpilli değil aksine engizisyon zabiti gibi dinledim, seyrettim yine de falso filan bulamadım. "Helal sana evlat" dedim içimden. Helal valla.

Kaynak:ucankus.com

kevser
12-07-09, 19:14
nesnelliği bu kadar güzel açıklayan bi söz daha duymadım bu güne kadar engizisyon zabiti haha süper:)

MassConfusion
12-07-09, 19:35
Emir demiri keser =)

denizmavisi
12-07-09, 19:49
allah yolunu açık etsin ama hep Tarkan'ın gölgesinde yaşamak zor olacaktır ve sırf fiziki benzerliğinden dolayı asla Tarkan'ın varisi filan olamaz Tarkan doğuştan megastardı, o tek, kimse de yerini dolduramaz bunu herkes böyle bilsin

hilfa
12-07-09, 19:51
zaman neler gösteriri hep beraber görücezzzz...

ekrem
12-07-09, 19:59
Üzülerek söylüyorum ki sadece tarkan ilgilendiği için cevher var sanıyolar emirde,ben pek sevmem ama bence murat boz emirden çok üstün...

kevser
12-07-09, 20:15
kesinlikle katılıyorum

tarkaseksüel
12-07-09, 21:46
emir iyi yerlere gelecek murat da tarkanla buralara geldi unutmayınn

pare pare
12-07-09, 23:10
Herseyi zaman gostericek demirimi keser ya neyi :D:D:D

Pamela_beyazgul
13-07-09, 01:37
yaa neden ikizi kadar benziyor diyorlar... bence hic oyle degil.. evet Emir de yakisikli ama Tarkana benzemiyorki, Emirin kendisi de oyle demis zaten

ece**
13-07-09, 14:16
EMir iyi yerlere gelecek bence hisssediorum :) çokta sewdim :)