PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : 'o' surda 'o' burda 'o' bizlerle

Yakisikli89
12-07-09, 13:27
Kim ne derse desin tarkan bir dünya stari.
o heryerde caliyor.

buna gectigimiz üc ayda dördüncü kez sahit oldum (...) ve bu bir tesadüf olamaz
:27:

öncelikle ben almanya'da yasiyorum.
üc ay mi ne önce almanyada alis veris merkezinde 'tommy hilfiger' magazasinda tarkanin 'simarik' sarkisinin caldigini duydum ve sasirdim.
ve ayni gün icinde 'mc donalds'e' ugradim ve orda ne calsin birden bire 'start the fire'. dedim ya bu kadar tesadüf olur ve bana denk gelir, yada tarkan'i bir cok kez caliyorlar :29:

bir ay'a kadar önce bir lokantada yemek yerken tarkanin 'start the fire' sarkisi caldi (klip versiyonu). hem sasirdim ve sasirmadim acikcasi

ve dün ise... gene mc donalds'deyken (sehir merkezinde) televiziyonlarda 'vay anam vay' döndü ve tarkan'i caldilar. dedim artik. herhalde bunlar bir tesadüf degil ve yazmak istedim. :22:
tarkanimiz her yerde ve onca dünya starlari (madonna, michael jackson, justin timberlake, linkin park gibi önemli insanlarin) arasinda calinmasi bence mutluluk verici birsey.

:17:

edit not: sertap erener'i nde iki sarkisini (Here I Am; Every Way That I Can) duymustum, yani sertap'ida caliyorlar :8::17:

tsk'ler okudugunuz icin :29:

MassConfusion
12-07-09, 14:15
Doğrudur ya... Dünya starı olmak kolay değil...

StaR
12-07-09, 14:28
O her yerde ;)
O bir dünya starı.

kevser
12-07-09, 16:42
cin o cin alaaddinin lambasından çıkan cin :)

tarkaseksüel
12-07-09, 21:47
ooohhh süper bu

pare pare
12-07-09, 23:02
Bencede tam bi DÜNYA STARI TARKAN !!!!

hilfa
12-07-09, 23:29
:20:artıkkk herkess kabul etssiiinnn Tarkanım bir numara:20:

ece**
05-09-09, 12:46
şaşırmamak lazım walla.... gerçekten o heryerde :))) eee dünya starı o :) daha ii yerlere gelecek hatta :)

Tiryaki
05-09-09, 15:32
Münihte gittigim her diskoda "Simarik" caldi.

Ara sira "Dudu" yuda calidiklari oluyor.