PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : Düzeltme Haber

kartales26
11-07-09, 15:41
Arkadaşlar birkaç gün önce haber çıkmıştı tarkan albümü sezen beğenmediği için yeniden yapacak şarkılar çöpe gitti vs.diye söyleniyordu bu olay kısmen doğruymuş fakat sadece düzenlemeler değişecekmiş yani şarkılarda değişme yok bunun sonucunda tabiki albüm yine her zamanki gibi çıkışı uzayacak.bu bilgiyi onur baştürk yazısında yazıyor bu yazar sezen aksu ve tarkan la arası iyi bir yazar büyük ihtimalle dedikleri doğrudur. http://www.onurbasturk.com/2009/07/08/sezen-istedi-tarkan-albumunu-bastan-asagi-degistirdi/

centrino
11-07-09, 16:01
Doğru olsada olmasada erken çıkmayacagı zaten belli albümün oyalamak için 1 şarkı çıkartacak zormu albümün yazın çıkması anlamıyorum gecen senede aynı olmuştu ben sıkıldım harbiden beklemekten tarkan şarkısı yaza damgasını vurmalı.Ne kalitesiz şarkıcılar 2 ayda albüm çıkarıyolar ne yani 3 ay sonra çıkınca albüm süper mi olacak benim burdan valla tarkan'a isyanım var çıkar sezen aksuymuş oymuş buymuş bırak senin sesin yeter sözlerde on numara yazıyosun beklemene gerek yok.

haluk seki
11-07-09, 17:22
of yaaa tarkan beni dinle hayatım sen albüm için acaele etme ucuz şarkıcılar müzik piyasasını sömürdükleri zaman üç dört yıl sonra çıkarırsın

MassConfusion
11-07-09, 17:42
Genemi... =(

MEGASTAR
11-07-09, 20:01
Bence Tarkan en azndan bi single la yazi gecirsin, yani varligini hissettirsin demek istiyorum

*HiLaL*
11-07-09, 20:14
VALLAH bravO ya yine sözünde durmuyor.. heLaL oLsuun..

denizmavisi
11-07-09, 21:09
her zamanki gibi Tarkan stratejisi albümün uzamasına hiç şaşırmadım her albüm öncesi çıkıp bi yerlere albüm hazırlığındayım yaza çıkacak deyip sonra da gecikecek haberlerinden valla bıktım bizlere biraz saygısı olması gerekir artık

tarkaseksüel
11-07-09, 22:23
hers ene oluyor bu aalıştıımmm.....

sally
11-07-09, 22:46
Hep ayni hikaye.

asd1234
12-07-09, 00:45
Bence bu kadar olumsuz bakmamalıyız olaya. Bu yaza Tarkan damgasını vuracak muhteşem bir single,10 12 şarkılık orta hâlli bir albümden iyidir kesinlikle. Ha tabii demiyorum ki "Sezen Aksu beğenmediyse albüm kötüdür" , ama Tarkan'ın içine sinmediyse de kim ne derse desin çıkarmaz o albümü zaten.Hani hepimiz biliyoruz Start the fire'ın ilk klibini çöpe atıp yeni klip çektiğini yani fazlasıyla titiz olduğunu.Şimdi de Tarkan'ın titiz olmasının azizliğine uğruyoruz bence.

İnşallah,umarım, birkaç haftaya Tarkan'ın yeni single'ını dinlemeye başlarız.

Teşekkürler haber için.

StaR
12-07-09, 01:01
Bence bu yaz bir single gerekir.Yine her zaman ki gibi bekleyeceğiz demek :) Olsun problem değil. Çıksın da albüm biz her zaman bekliyoruz ;)

qüccin
12-07-09, 04:24
en yaslı yazım . . slow şarkılara ihtiyacım var. daha fazla bizi bekletmemeli :)))

ezel1710
12-07-09, 13:06
hic sasirmadim