PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : Single 1 hafta sonra

zekersin
09-07-09, 11:04
Haberi daha önce yazan oldu mu bilmiyorum yazan varsa kusura bakmasın ne olur ama tarkan dün magazin programında 1 hafta içinde büyük bir süpriz olabileceğini ve deyim yerindeyse 'gökten zembille bir şarkı inebileceğini' belirtti.

Ben single olabileceğini düşünüyorum. ama tabi tarkan bu. kendi ağzıyla demiş olsa da zaman gösterecek. bekleyip görelim. yine hevesimiz kursağımızda kalmasın.

Bu arada bu haber dün gece yayınlandı. Ancak Çeşme Festivalindeki konser bildiğiniz gibi 4 temmuz gecesiydi. Hemen konserden bir gün önce bu ropörtajı verdi tarkan. O zaman 1 hafta demişti. Yani 11-15 temmuz civarı radyolara şarkıyı verebilir ya da bir single.. Bu önümüzdeki 3-4 gün önemli.

Hadi hayırlısı bakalım.

EDİT: Evet arkadaşlar uzun bir araştırmadan sonra Video'u buldum''' buyrun link. 1.kısım bölümünde ve yaklaşık olarak -17:00 dakikalarında.
Ve Evet yanılmamışım. gerçekten bir şarkıdan bahsediyor. süpriz dediği bir şarkı!! yanıldığım tek nokta önüzmüzdeki haftalar dedi. ben heyecandan bir hafta sonra anladım ama yakın bir zamanda olacak sonuçta.

Bu arada bu link haber doğru mu diyenler için geliyor!!

http://dizifrm.com/izle/mega-magazin-08072009-kisim-1

Not: bi on saniye sonra açılıyor video. önce abidik gubidik msn reklamları filan var. telaşa gerek yok.:28:

buda yok ben izleyemedim diyenler için geliyor. kestim, biçtim videoyu. sadece tarkan var.

http://www.filefactory.com/file/ahcdb35/n/Film_wmv

cansu06
09-07-09, 11:09
keman kayıtları yeni bitti denilmişti bu kadar kısa sürede tamamlandığı sanmıyorum farklı birşeydir bence

zekersin
09-07-09, 11:10
keman kayıtları mayıs ayının ortalarında bitmişti zaten. bizzat tarkan'ın kendisi dedi. 1 hafta içinde bir şarkı çıkabilir dedi. tarkan'ın kendi ağzından. magaziinciler demedi yani.
Ayrıca "gökten zembille" deyimi de bizzat Tarkan'a ait :)

cansu06
09-07-09, 11:39
Tarkanın zaman kavramı cok farklı=) bir haftası bi kaç ayıda buluyo=) o yüzden albüm çıkana kadar haberlere inanmak güç oluyo

szr67
09-07-09, 12:02
ay şarkısını yeni versiyonu ile albümüne koymasını tercih ederim çok güzel oldu yeni versiyonu coşturuyor insanı pek fark yok ama yeni milim değişiklikler hissettim.Çok hoş şimdi single çıkartacaksa çıkartsın ama abuk şarkılar değil sıcakda bize yardımcı olacak kalitede millet serdar ortaçı bişey sanmaya başladı.bilmem anlatabildimmi

hilfa
09-07-09, 12:04
:6:artık inanmak istiyorummm:6:nasıl olsa bekliyoruz bunuda bekliyelim bakalım inşallah hep beraber seviniriz:17:haber için teşekkürler:29:

zekersin
09-07-09, 12:15
ay şarkısını yeni versiyonu ile albümüne koymasını tercih ederim çok güzel oldu yeni versiyonu coşturuyor insanı pek fark yok ama yeni milim değişiklikler hissettim.Çok hoş şimdi single çıkartacaksa çıkartsın ama abuk şarkılar değil sıcakda bize yardımcı olacak kalitede millet serdar ortaçı bişey sanmaya başladı.bilmem anlatabildimmi

yeni versiyon derken? biz daha vaakıf olamadık dinlemeye de :) ereğli konseri mi yoksa bahsettiğin. ben maalesef izleyemedim. sanırım paylaşacaktın sende. kısa zamanda görmek isteriz.

Pamela_beyazgul
09-07-09, 12:16
ne guzel haber!!!! Insallah Tarkan dedigi gibi 1 hafta sonra cikar

szr67
09-07-09, 12:26
ereğlide son parça olarak söyledi kuzu kuzu albümdekinden çok farklı geldi bana ekipede çok değişik geldi eğlendiriyor insanı video evet ay şarkısını çekemedim duduya kadar çektim masamın setup'ı dudu ya kadar dı.video ları paylaşıcam yavaş yavaş oldukça büyük videolar upload olması zaman alıyor

özge
09-07-09, 12:47
evt bende izledimm 1 şarkı albüme kadar patlayabilir dedi..

ece**
09-07-09, 12:57
inanasım gelmio artık hiç benim ama hadi inşallah ya:S :)

fincan
09-07-09, 13:15
bende izledim kendisi söyledi süpriz diye buda nereden çıktı diyecek insanlar dedi bilmiyorum benim aklımada sıngle geldi ama başka bişeyde olabilir merakla bekliyoruz bakalım

pare pare
09-07-09, 13:43
İnsallah olur bizde egleniriz . . .

tarkantutkunu
09-07-09, 13:56
Her zaman Albüm öncesi Single'den yanayım özellikle yaz sezon'u geçip giderken

kevser
09-07-09, 14:34
ya single nedir yaa albüm çıkarsın işte single mingle anlamam ben:D

denizmavisi
09-07-09, 15:27
inşallaaaaah doğrudur ya albüm çıkana kadar en azından tek şarkı ile idare ederiz:19:

TARKANFREAK
09-07-09, 15:33
güne süper bir haberle basladim cok tskler:)

qüccin
09-07-09, 15:52
bnde izledm dün akşam magazin programını baklm umrz tarkanın dediği gibi bir hafta içinde bi şarkı gelırde gusel bi süpriz olur bize sabırsızlıkla beklıyoruz=)

dedikodu_tugberk
09-07-09, 15:57
arkadaşlar nerde izlediniz bir link yok mu ya bende merak ettim

zekersin
09-07-09, 16:05
dün akşam star tv'de mega magazin programında konser sonrası röportaj verdi. aradım fakat video bulamadım.

YSMN
09-07-09, 16:11
yaaa 21 temmuza kadar albümünü çıkartsa sonra burda olmıcam alır dinlerdm tarkan on gün içinde çıkart şu albümü =)))

denizmavisi
09-07-09, 16:41
röportajın videosunu bulan eklesin bi zahmet

sally
09-07-09, 20:57
Bakalin ne olacak albüm cika cayini sanmiyorum

RaSKaS
09-07-09, 22:51
albüm gecikecekse bir single güzel olur
en azından yaz boş geçmemiş olur
umarım albümde yakın zamanda çıkar

tarkaseksüel