PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : Michael büyük bir isimdi..

--JOHNSON--
06-07-09, 14:00
İzmir Çeşme'de düzenlenen Uluslarası 20'inci Çeşme Deniz Şenlikleri ve Uluslararası Çeşme Şarkı Yarışması finalinde sahneye çıkan Tarkan, Michael Jackson'ı anımsatan kıyafetiyle dikkat çekti.

İzmir'in Çeşme İlçesi'nde düzenlenen Uluslarası 20'inci Çeşme Deniz Şenlikleri ve Uluslararası Çeşme Şarkı Yarışması finali sona erdi. Birinciliği, Ukraynalı şarkıcı Valeriya Kaluzhska kazandı. Gecede, Tarkan,
Eurovision üçüncüsü Azeri şarkıcı Aysel, Eurovision ikincisi Johanna ile bir zamanların popüler grubu Boney M sahneye çıktı. Sahneye Michael Jackson'u anımsatan siyah pantolon, siyah gömlek, kırmızı renkte kravat, sol koluna
Jackson gibi kırmızı bant, kırmızı çorap ve parmaklarında kırmızı renk bantla çıkan Tarkan, 'Unutmamalı' adlı şarkısını seslendirdi. Tarkan şarkının ardından, "Michael çok büyük bir isimdi. Şarkıları da, kendi de unutulmayacak, unutulmamalı" dedi.

Gecede festivalin misafir sanatçılarından 2009 Eurovision Şarkı Yarışması'nın 2'incisi Johanna üç şarkı seslendirdi. Azerbaycan'dan gelen Eurovision 3'üncüsü Aysel ise hareketli şarkısı ile konukları selamladı. Güzelliği ve sempatik
konuşmaları ile herkesin beğenisini kazanan Aysel, istek üzerine aynı parçayı bir kez daha okudu. Ardından Boney M Grubu şarkılarını seslendirdi.

Tarkan, ünlü pop yıldızı Michael Jackson gibi giyinmişti

KONSERDEN FOTOĞRAFLAR

http://kelebekgaleri.hurriyet.com.tr/galeridetay.aspx?cid=24401&rid=2368

ezel1710
06-07-09, 14:04
paylastiin icin tesekürler resimler cok güzel cikmis:10:

ve azerbeycanli kiz tarkanin dudu sarkisini bir magazin programina söylerken izledim cok tatli kiz tarkan hayrani belli.

starzu
06-07-09, 14:53
:13:ya inanmıyorum neden basında tarkanla ilgili haberyok hürriyet dışında konserlerden haber veren yok burada olmasa bize tarkanı unutturacaklar amaç bumu haber olması için polemikmi yaratması gerekiyor bakıyorumda en olmadık kişilerin haberleri manşetlerde:13::13:

*HiLaL*
06-07-09, 14:58
katILIyOrum sana...
ResimLer cok güzeL t$KLerr

sukranuzal
06-07-09, 15:40
:13:ya inanmıyorum neden basında tarkanla ilgili haberyok hürriyet dışında konserlerden haber veren yok burada olmasa bize tarkanı unutturacaklar amaç bumu haber olması için polemikmi yaratması gerekiyor bakıyorumda en olmadık kişilerin haberleri manşetlerde:13::13:

posta gazetesinde de konserle ilgili haber var

özlemmis
06-07-09, 16:59
tarkan her türlü haber olur arkadaşlar o kadarda değil

starzu
06-07-09, 17:26
tarkan haber olur olmasınada basının tutumu beni sinir ediyor

ece**
07-07-09, 18:41
saçma sapan bihaber olsaydı eminm her gazetede çıkardı..:13: