PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : Sahneye Michael Jackson tişörtü ile çıktı..

--JOHNSON--
06-07-09, 13:43
Ereğli'de konser veren Tarkan hayranlarını coşturdu.

06.07.2009 10:53
16. Ereğli Uluslararası Sevgi Barış Dostluk Kültür ve Sanat Festivali'nin son gününde sahne alan Megastar Tarkan'ı 750 bin kişi izledi. Konsere çevre illerden Tarkan hayranları akın etti.

Konser öncesinde, "Türkiye'nin nobeli" olarak adlandırılan, Sevgi Barış Dostluk Ödülü, 2 ay önce hayatını kaybeden Çağdaş Yaşamı Destekleme Derneği (ÇYDD) Başkanı Dr. Türkan Saylan onuruna verildi.

Ereğli Belediye Başkanı Halil Posbıyık, hediyeyi Türkan Saylan adına ÇYDD Kdz. Ereğli Yönetim Kurulu Üyesi Saliha Esen'e verirken şunları söyledi:
"Türkan Saylan, çağdaş bir insandı, demokrattı, ilkeliydi ve ülkesini seviyordu. Rahmetli Saylan'ın önünde saygıyla eğiliyoruz. Saylan'ın burada bizim verdiğimiz ödülü hissettiğine inanıyorum. Hastalığıyla verdiği mücadelede balkondan el sallamasını hiç unutmayacağım. Bu büyük insana bu ödülü layık gören siz Ereğlilerin temsilcisi Saliha Esen'e şükranlarımı sunuyorum."

KONSERİNDE MICHAEL JACKSON'U ANDI

Şarkı arasında Michael Jackson baskılı tişört giyen Tarkan, vefat eden popstara duyduğu hayranlığını "Şarkılarımı çocukluğumun idolü olan Michael Jackson'a ithaf etmek istiyorum. Biz Michael Jackson'un şarkılarıyla büyüdük. Bana göre Jackson dünyanın gelmiş geçmiş en iyi popstardır. Ben şahsen vefatını duyduğumda çok üzüldüm. Bu gece onu hep birlikte anmak istiyorum" diye dile getirdi.

TARKAN'I 750 BİN KİŞİ İZLEDİ

Konserin sonra ermesiyle sahneye çıkan Ereğli Belediye Başkanı Halil Posbıyık, Megastar Tarkan'ı 750 bin kişinin izlediğini söyledi. Posbıyık; "Yukarıda bizi izleyen yönetmenler "Ereğli 100 bin kişi olur mu?" diye soruyorlar. Burada Azerbaycan, İran, Rusya, Hatay, İskenderun'dan insanlar var. Ankara'da oturuyorlar, "Orada o kadar adam olmaz' diyorlar. Gelsinler, görsünler. Belediyemizin mühendislerini gönderdim, metrekareye 4 kişi düştüğünü söylediler. Buna göre 750 bin kişi şu an bu konseri izliyor. Tarkan'ı size getirmekle görevimi yaptığımı düşünüyorum" dedi.

Konser ve Festival havai fişek gösterileriyle sona erdi.

VİDEO İÇİN TIKLAYIN

http://video.haberturk.com/Video.aspx?v_ID=39274&k_A=haberturk

yasinenessahin
06-07-09, 14:58
internetten izlediğim kadarıyla güzel bir konser olduğunu düşünüyorum

trknmania
06-07-09, 18:08
konser muhteşemdi:)mj'li tişörtüne hasta olduuuum !!!bende yaptırıcam aynısından kendime:)))

pare pare
06-07-09, 18:31
Bencede guzel konser oldu :))) sonda Ay sarkisi muhtesemdi

MassConfusion
06-07-09, 18:47
Ben aradaım ama bulamadım o tişört ten...

Hüli 82
06-07-09, 21:54
haberlerde gördüm michael Jackson tst giymisdi ,

hilfa
06-07-09, 22:02
:17:harika bi konserdi Tarkanım herzamanki gibi muhteşemdiiii:29:

scorpioness
07-07-09, 03:10
İşte Tarkan'ın tshirtünün sırrı :)

http://www.facebook.com/album.php?aid=92726&id=725585888&l=80472e5c7f

devilscream
07-07-09, 03:25
İşte Tarkan'ın tshirtünün sırrı :)

http://www.facebook.com/album.php?aid=92726&id=725585888&l=80472e5c7f
Süpermis... :)
Sertaç Pişkin'in t-shirt'ün olusumunu anlatisi ayri bi güzel :D

90_model
07-07-09, 04:24
tarkan gerçekten çok süper bir insan o kadar büyük bi star olmasına rağmen hala mütevazıbravobravobravobravo

tarkaseksüel
08-07-09, 07:55
süper konserdı forumca hem izledik hem sohbetettık