PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : Tarkan Çeşme'yi sallayacak!

gence
04-07-09, 11:50
Bu yıl 20'ncisi düzenlenecek olan Çeşme Festivali; Tarkan , Boney M gibi ünlü sanatçılara ve önemli etkinliklere ev sahipliği yapacak.

Türkiye'nin en ünlü tatil merkezlerinden Çeşme; 29 Haziran- 4 Temmuz tarihleri arasında 20'nci kez düzenlenecek Çeşme Festivali'ne ev sahipliği yapacak. Festival, 29 Haziran'da sanatçıların ilçede toplanmasıyla başlayacak ve birbirinden ilginç yüzme müsabakalarına, sergilere, kokteyllere ve meydan konserlerine sahne olacak. Festivaldeki etkinlikler, beş gün boyunca Ege TV'den naklen yayınlanacak.

1 Temmuz akşamı Club Ilıca Hotel'deki açılış kokteyli; Ece Gürsel ve Ceylan Saner gibi modellerin podyuma çıkacağı defileyle renklenecek. Defilenin ardından sahneyi, beş kişiden oluşan dans grubu 'Baltic Delight' alacak. Gece, ünlü DJ Berna Öztürk'ün performansıyla son bulacak.
Halk konserleri

Yine aynı gece İzmir Büyükşehir Belediyesi Pop Orkestrası, 2 Temmuz akşamı ise Sefarat müziğinin popüler temsilcisi Sami, Çeşme Meydanı'nda sevenleriyle buluşacak. 'Ma Baker', 'Felicidad', 'Rasputin' ve 'Dady Cool' gibi 1970'lerin hit şarkılarını üreten dünyaca ünlü Boney M ise, şenliğin sona erdiği 4 Temmuz'da 5 bin kişilik Çeşme Anfi Tiyatro'da müzikseverleri coşturacak.

Gecede ayrıca Eurovision'da bu yıl ülkesine ikincilik kazandıran İzlandalı Yohanna ile yine Eurovision'da Azerbaycan'ın üçüncü olmasını sağlayan Azeri şarkıcı Aysel de sahne alacak. Şenliğin kapanışında ise müzikseverleri bir sürpriz bekliyor. Finali müthiş bir konserle Tarkan yapacak.

(Dediğine göre Ege Tv yayınlıyacak)

Kaynak: http://eduistanbul.com/haber_detay.asp?haberID=223

inci tanesi
04-07-09, 12:18
Hey ne yani simdi bu aksam takan cesmede miii.Lutfen cvp bekliyorum yaaa.Ben izmire yakin bi yerdeyin inanamiyorum Bulgaristandan is icin geldim ve tesadufen bu gun tarkancolla girdim.Cvp yazarsaniz cok mutlu olurum

szr67
04-07-09, 13:00
evet çeşmede

love_speak
04-07-09, 13:10
bende gidiyorum inş bugun tarkan konserine. .
ücretli mi peki konser o konuda bilgim yok yardımcı olursanız sevinirim

--JOHNSON--
04-07-09, 13:29
bende gidiyorum inş bugun tarkan konserine. .
ücretli mi peki konser o konuda bilgim yok yardımcı olursanız sevinirim

biletler biletx te hala satışı devam ediyor..

özlemmis
04-07-09, 14:29
konser saat kaçta

inci tanesi
04-07-09, 15:08
ya bana acil cvp verin lutfen biletix neresi nasil alabilirim ve kac para.birde cesmenin neresinde detayli yazarsaniz sevinirim

szr67
04-07-09, 15:15
anfi tiyatro'da

http://www.biletix.com/event.htm?id=KKCSZ

satın al butonundan bilet edinebilirsin acele et ilk önce biletix ile iletişime geç bi ihtimal sahnenin orda bilet satış standı açılmış olabilir.

*HiLaL*
04-07-09, 17:08
ohh Ce$meye gidecekLEr Cook ama Cook $ansLII.. ke$ke bende 8. ayin ba$I degiLde bu ayIn ba$nda gitseydim izmire'de ce$meye gidip TarKanImI görseydiim :(:(

Ama Dün okdadar Cok ugra$TIIm EGE TV göstermiyorduu 2 3 saat ugra$dmm ve ba$aRdmm bu ak$am tArkanmII canLI yayInda izLiye biLicem :):)

inci tanesi
04-07-09, 19:42
Arkadaslar ben cooooook uzgunum ya cesmeye gidemiyorum.TR ye geldiyim gruba gore biletler cok pahali ve onlarin yuzunden bende konsere gidemiyorum.

inci tanesi
04-07-09, 19:55
Butun gun heycandan yerimde duramadim :11: butun gecede uzutuden uyuyamam heralde :6: :6: :6: .Ben cok sanssizim yaaa :11: beni en iyi siz anlariniz biliyorum bu yuzden uzuntumu sizinle paylasiyorum