PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : Tarkan'a sürpriz var

Zara
03-07-09, 01:55
KGD’Yİ ZİYARET EDEN EREĞLİ BELEDİYE BAŞKANI HALİL POSBIYIK KİMİ ELEŞTİRDİ, KİME TEŞEKKÜR ETTİ?

KGD’de festivali anlatan Posbıyık, Erdemir’i eleştirdi, Fazlı Erdoğan’a teşekkür etti.
Kdz. Ereğli Belediye Başkanı Halil Posbıyık, önceki gün Karaelmas Gazeteciler Derneği’ni (KGD) ziyaret etti. 3-4-5 Temmuz 2009 tarihlerinde yapılacak olan 16. Sevgi Barış Dostluk Festival programı hakkında gazetecilere bilgi veren Posbıyık, şenliklerin gerçekleşmesine katkı sağlayan tüm destekçilere basın aracılığı ile teşekkür etti.
KGD Yönetim Kurulu Başkanı Atilla Öksüz, ziyaretten duyduğu memnuniyeti dile getirdikten sonra sözü Posbıyık’a verdi.
Ereğli Belediye Başkanı Halil Posbıyık konuşmasında şunları söyledi:
“İl ve ilçemizdeki yerel basın mensuplarımız, her türlü etkinliğimizde desteğini gösteriyor. Özellikle KGD’nin katkıları tartışılmaz. Kendilerine teşekkür ediyorum. Bizler de festivalimizde basın mensuplarımıza her türlü kolaylığı sağlayacağız. Bu yıl festivalimizi yerel düzeyde yapma kararı almıştık. Çünkü Belediyemizin, halkın ve işadamlarının durumları oldukça sıkıntılı idi. Hatta bir sohbet sırasında Zonguldak Belediye Başkanı İsmail Eşref’le konuşup kararımızı halkımıza duyurmuştuk. Ancak 15 yıldır ektiğimiz tohumların mahsullerini toplamaya başladık. Seçimlerden önce ünlü sanatçı Tarkan beni aradı tebrik etti. Seçimden sonra da menajeri Uygar Bey aradı. Tarkan’ın ‘Halil Bey yorgundur yormayın onu’ dediğini ve yardım etmek istediklerini söyledi. Ama ilk aşamada bu benim kararımı değiştirmedi. Sonra diğer arkadaşlarımız da bize ‘15 yıl sen bize baktın, bu sene de biz sana bakacağız. Festivalsiz Ereğli sana yakışmaz’ dediler ve bu kararımı değiştirmek durumunda kaldım. Bu beni son derece mutlu etti. Süre çok kısa olmasına rağmen, elimizden gelen tüm gayreti göstererek festival programını hazırladık. Ancak tecrübelerime dayanarak şunları söyleyebilirim ki; tiyatro etkinliği yaptığımız zaman, salonda seyircilerden çok oyuncular oluyor. Bunun için festivalimizi salon dışarısına taşıdık. Şenliklerimizin ilk gününde “Sevgi Barış Dostluk Slogan Yarışması” yapacağız. Ardından yerel basın sergimiz olacak. İlk günün akşamı da Tolga Çandar ile Hadise konseri verilecek. İkinci gün de diğer etkinliklerin yanı sıra Murat Dalkılıç ile Selda Bağcan’ın konseri olacak. Üçüncü ve son gün ise Megastar Tarkan, ilçemize gelerek halkımıza eskiden olduğu gibi yine unutulmaz bir konser verecek. Etkinliklerimiz TRT ekranlarından canlı olarak izlenebilecek. Festivalimizde ilk günkü kortej yürüyüşüne büyük önem veriyorum. Bu yürüyüşte 150’ye yakın basın mensubunun yanı sıra, halkımız ve Rutkay Aziz, Aytaç Arman gibi Türkiye’nin en seçkin sanatçıları bir arada yürüyecek”

TARKAN’A SÜRPRİZ VAR

Halil Posbıyık, ayrıca şenlikler kapsamında ilçeye gelecek olan Tarkan’a bir sürpriz hazırladıklarını da söyledi. Megastar’ı konser öncesinde Alemdar Gemisi’ne getireceklerini ifade eden Posbıyık, “Tarkan’ın dedesinin babası Alemdar Gemisi’nin ikinci kaptanıymış. Megastar, konser vereceği gün onu Alemdar Gemisi’ne getirerek büyük dedesinin olduğu fotoğrafları göstereceğiz” dedi.

prenses_elaa
03-07-09, 13:00
vay yakışır yıldızlara

ece**
03-07-09, 16:39
wayy eminim çok sewinicektir tarkanım :)) yalnız ben en çok trt de izliebilceğmize çoook sewindimm :)))))))

starzu
03-07-09, 17:09
:18:(trt)tarkan radyo televizyonu:18:

jetaime
31-12-09, 20:46
:18:(trt)tarkan radyo televizyonu:18:

:4::4::4::4::4::4::4:

pare pare
31-12-09, 20:54
:))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))) ))))

ozangüney
01-01-10, 15:24
yaaa pff tamam konser versinde trt yayınlamasın yeterr ya ne bu tarkanla trt arasındaki şey popülerliğini düşürüyo başka bir şey değil