PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : Hayranları için müthiş bir şov hazırlıyor...

İZMİRLİ
02-07-09, 13:02
TARKAN ÇEŞME'Yİ 'TIR'LATTIRACAK
Tarkan, pazar akşamı vereceği konser için Çeşme’ye çıkartma yaptı. 100 kişilik teknik ekip, 8 TIR dolusu ses ve ışık sistemiyle Megastar’ın sahnesini hazırlamak için gece-gündüz çalışıyor.

ÇEŞME KALESİ'Nİ ŞOVUYLA FETHEDECEK

Pazar akşamı Çeşme'den ses ve ışık şovu akacak. 20. Uluslararası Çeşme Deniz Şenlikleri'nin final gecesinde sahne alacak olan Megastar Tarkan, hayranları için müthiş bir şov hazırlıyor. Yaza damga vuracak bir konser vermek isteyen Megastar'ın muhteşem şovu için İstanbul'dan Çeşme'ye 8 TIR dolusu teknik malzeme gitti. 100 kişilik teknik ekip, Çeşme Kalesi'ndeki sahneyi hazırlamak için gece-gündüz aralıksız çalışıyor.

HAZIRLIKLARI İNTERNETTEN TAKİP EDİYOR

Tarkan, İstanbul'da olmasına rağmen çalışmaları internet üzerinden adım adım izliyor. Hazırlıkların fotoğraf ve üç boyutlu animasyonlarını internetten inceleyen Megastar; sahne, dekor ve ses sisteminin kurulmasıyla ilgili teknik ekiple sürekli bağlantı kuruyor. Şenliği düzenleyen Ege TV ve Radyo Ege İcra Kurulu Başkanı Erol Yaraş, Tarkan'ın çok sürprizli bir şov hazırladığını söyledi.

Ayrıca Tarkan, Çeşme konserinde Azerbaycan adına Eurovision'da yarışan Aysel'le düet yapacak.

Eleştirilerimizi duydu herhalde :))

http://h2.haberturk.com/01Detay.aspx?ID=16666&Kat=8&dt=2009/07/01

_MEGASTAR_
02-07-09, 13:21
Aman haaa 2. Bi izmir faciasi olmasinda neydi ogeçende 1.500 syirci ben tarkanin çoğu konserine katilmişimdir bukadar az seyirci ilk defa gördüm nese inş. O kadar hazirliğa değer

dumbledoor
02-07-09, 14:10
Valla eleştirileri duydu galiba:DDD

İZMİRLİ
02-07-09, 15:19
Bu arada haberde bir yanlışlık var pazar günü değil, 4 temmuz cumartesi akşamı konser verecek...

hilfa
02-07-09, 16:20
konser 4 tammuz da canlı yayınlanıcak değil mi?? Ankara için ümidim yok hiç olmazsa tv den izliyelim:6:

tarkan_mania
02-07-09, 16:59
Yine , Yeni, Yeniden Ankara'ya bekliyoruz TARKAN'IMMM :29::10:
Buraya da geL noLurr :6:

MassConfusion
02-07-09, 21:31
Umarım fırtınalar kopar...

tarkaseksüel
03-07-09, 00:35
hadi bakalım anlatıldığı kadar vardır inşalahh

asd1234
03-07-09, 13:15
Tarkan'ın konsere 8 tırla gitmesi yeni bir olay degil ki,erdekteki konserine 7 tırla gelmişti(Ben 7 saydım belki daha fazladır). yapacağı gösterinin muhteşem olacağına eminim,inşallah yaz bitmeden Balıkesire de gelir konsere.