PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : Tarkan-Sibel Can-Ferhat Göcer- Cantada Keklik (videoklip)

Yakisikli89
02-07-09, 11:08
dün aksam/gece sibel can ferhat göcer'in (''biri bana gelsin'') konugu idi (1.7.09 -> 2.7.09).

yeni albümünü tanitmak icin sahne alan sibel can, seyirciler ile güzel saatler gecirdi.

ne yazikki ferhat göcerin komik tavirlari pek hosuma gitmedi (..)
Ferhat Göcerin o aksamin tavirlari:

Sibel can'in albümündeki en güzel sarki Serdar'in Eziyet sarkisiymis.
albümdeki önemli sanatcilari sayarken, serdari, sezen aksuyu, gülseni saydi ama tarkan'a getirmedi lafi.
en son sibel can cantada keklik in klibini son olarak yayinlatmak istedi, zaaten oradada sanki sibel can tarkan'in sarkisi oldugunu söylediginde, ferhat klibi göstermek istemiyormus gibi bi his birakti bende. sibel can üstünde durdu ve klibini hazir olup olmadigini sorup durdu (..) ve klip yayinlandi-az da olsa. ve videoklip (cantada keklik) bugün 2. 7.09 tüm müzik kanallarinda gösterime girecekmis.

belirtmek istedim, belkide bir tarkan hayrani oldugum icin, tarkan'in cok anilmasini isterdim ve tek bana ferhat göcer in tavirlari komik gelmis olabilir

saygilar

prenses_elaa
02-07-09, 11:41
adam belliki tarkanı kıskanıyor

trkntrkn89
02-07-09, 11:50
ferhat göçer kim ya?

starzu
02-07-09, 11:51
belkimi? kıskanıyor işte çekemiyor anten taksın:5:
hiç sevemedim zaten o adamı:15:

tarkantutkunu
02-07-09, 13:50
Bir insan düşünün herşeyiyle eleştiriliyor

bir insan düşünün Türkiye'nin ilk müzik kanal'ı tarafından herşeyiyle boykot ediliyor

son çıkartıgı albümde kendi besteler'ini kullandıgı için fiyasko olarak insanlara gösterilmeye çalışılıyor

fakat bu insan hala popüler hala en iyisi ve yine en çok satan albüm oluyor.(Metamorfoz)

Ferhat Göçer nasıl nasıl Tarkan'ı kıskanmasın söyleyin bana
o Ferhat'ki beste yapmayı bilmez o Ferhat ki müzikten bihaber!
o Ferhat ki 10 aranjör 50 besteciyle çalışır
bir müzik programı yapar bir sinema eleştirmeniyle birliktelik yaşar
fakat tüm bunlara rahmen ne poülerdir
neden albümü milyon satar

şimdi söyleyin bakalım
Ferhat Göçer nasıl kıskanmasın Tarkan'ı
nasıl...

ezel1710
02-07-09, 14:21
ya arkadaslar arkadas sadece sezgilerini anlatti.
yaniliyor da olabilir,
ki kiskaniliyor da olsa buna alisin bence gayet normal

kartales26
02-07-09, 15:07
evet ben de farkettim bestecileri sürekli tekrarladı ve hiç birinde tarkan'ın ismini söylemedi çekemediği gerçekten çok belli eziyet şarkısına da en iyisi dedi oysaki albüm çok iyi olmasına rağmen albümdeki tek vasat şarkı bence eziyettir.bunun altında kıskançlık olduğu çok belli şimdi serdar ortaç'ın sesinin kötü olduğunu bildiği için bestelerini övüyor (gerçekten serdar ortaç'ın sesi kötü)Tarkan'ın da sesinin çok iyi olduğunu bildiği için besteci olarak görmek istemiyor zavallı oysa tarkan onun için megastar oldu hem sesi iyi hem sahnesi hem de söz-müzik yazabiliyor bunu bilip kendini kandırıyor kendisi hiç bir halt yapamadığı için

tarkaseksüel
03-07-09, 00:40
ben sevmıyorum o acamı zaten internette tutmuş şarkıları alıp albumu bı yerlere taşımaya çAlışıyor yada şarkısıgüzel kişilerle duet yapıp kendinden söz ettirmmeye çalışıyor örnek gül ki sevgilim örnek aslı güngör

*HiLaL*
03-07-09, 00:49
ANTEN TAKSIN 1 zahmet xD

günışığım
03-07-09, 00:57
kiskananlar catlasin =)

Bounce21
03-07-09, 05:09
ayib iste, bir birini destekleyecegine cekemiyor.

YSMN
10-07-09, 15:15
ferhat göçeri hiç sevmem zaten dengesiz işte..

MerveGül
10-07-09, 16:31
kimsenin ne düşündügünü bilemeyiz.sibel can'ın sölemesi yeterli kalır bence oda söledi zaten.

kevser
10-07-09, 18:23
o adam zaten Tarkanı hiç sevmiyo ki çünkü o ve onun gibiler başarılıları çekemiyorrr