PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : Timati ile Tarkan, Ruslar için söyleyecek

Zara
30-06-09, 16:38
Timati ile Tarkan, Ruslar için söyleyecek

Ünlü hip hop grubu, Tarkan'la aynı sahneyi paylaşmaktan büyük bir mutluluk duyacaklarını söyledi

DHA
--------------------------------------------------------------------------------

RUSYA'da müzik listelerinde bir numara olan Timati Grubu, Antalya'nın Kemer İlçesi'nde Tarkan'la birlikte aynı sahnede Rus hayranları için konser verecek.

Kemer'in gözde eğlence mekanlarından Club Kemer Aura, Rusya'da gençlerin hayranlık duyduğu iki önemli ismi aynı sahnede buluşturmak için çalışmalara başladı. Rus müzik listelerinde çıkardıkları her albümü çok beğenilen hip hop grubu Timati, dün gece Aura'da verdikleri partide Rus hayranlarına unutamayacakları bir gece yaşattı. Günler öncesinden duyurulan konser için gelen rezervasyonlarla tamamen dolan kulüpte sahneye gece yarısından sonra çıkan grup üyeleri, sabahın ilk ışıklarına kadar sahnede kaldı. Rusya'da hit olan eski ve yeni şarkılarını seslendiren grup üyelerinin fotoğraflarını çekebilmek için Rus tatilciler birbirleriyle yarıştı.

Timati ile Tarkan, Ruslar için söyleyecek

Foto galeri için tıklayın

Club Kemer Aura'nın sahibi Adnan Şeker, Rusların büyük hayranlık duyduğu iki ismi kulüpte sahneye çıkarmak için devreye girdiğini belirterek, "Tarkan'la görüşmelerimiz sürüyor. Ünlü hip hop grubu, Tarkan'la aynı sahneyi paylaşmaktan büyük bir mutluluk duyacaklarını söyledi" dedi. Tarkan'ın da Serdar Ortaç'ın da Rusya'da geniş bir hayran kitlesi bulunduğunu belirten Şeker, iki ismin de Timati ile birlikte sahnede harikalar yaratacağına inandığını kaydetti.

Tarkan'ın gelen teklifi kabul etmesi halinde, Tarkan ve Timati grubu Kemer'de Rus hayranlarıyla buluşacak.

pare pare
30-06-09, 17:05
Haber icin cok tesekkur ederim TIMATI TARKANla vayyy muhtesem olur bence ))) bakalim

Pamela_beyazgul
30-06-09, 17:30
evet cok ilginc haber, boylesini hic beklemiyordum :)
tesekkurler Zara

haskimm
30-06-09, 17:35
ben istemiorum tarkanın başkasıyla aynı sahneyı paylaşmasını cıkıcaksa tek basına cıksın

siboss1992
30-06-09, 17:51
grubu tanimadigim icin birsey demek cok zor..
iyi bir arastilirilsinlar sonra teklifi kabul etsin eger
kaliteli bir grubsa

denizmavisi
30-06-09, 17:52
aynen bende istemiyorum hele ki hip hopçularla ne alaka yani:7: Tarkan tek başına yetiyor sahnede hem şu albümü çıkartsın artık bayılacam ya:11:

Zara
30-06-09, 18:03
Evet Cavit bende böyle düşunuyorum Timati çok başarili şarkici snoop dog'lada duet söylemişti

Yakisikli89
30-06-09, 18:34
lütfen albümüne odaklansin. ne bu ya konser üzerine konser. :)

starzu
30-06-09, 19:44
istemiyorum düet falan albüm istiyorum (albümün ne zaman çıkacağını bilen varmı)

:29::29::29:eti pufum bitanem hani albüm yapacaktın bekle bekle ağaç olduk bülbülüm çaresizlikten musti indirir serdar bindirir olduk kendimizden tiksindik artık bize sen lazımsın canım lütfen biraz nezaket:29::29::29::29:

flores
30-06-09, 20:12
ooy timatiden hec xosum gelmir.tarkan ne isi var onnan.(3-4 il evvel bir musiqi yarismasindan cikmis insanla)tarkan nolur duy artik bizi .(duyacagini inanmirasamada).bu konserleri az ver.yeni albumunde cikarsin.oooooff!

hilfa
30-06-09, 21:45
:5:artık albüm üzerinde yoğunlaşsa ve kimseyle sahnesini paylaşmasa:5:Tarkanım tek başına sahneye yakışır başkalarıyla değill:29:

tarkaseksüel
03-07-09, 00:50
aynen bende istemiyorum hele ki hip hopçularla ne alaka yani:7: Tarkan tek başına yetiyor sahnede hem şu albümü çıkartsın artık bayılacam ya:11:yaa ole bişe yoktur bence şu azerısanatçıylada aynıyerde konser versı dıye hemen düetdediler aura nın sahıbıde tarkanın arkadasıymışş yıne uydurmuşlardır

Bounce21
03-07-09, 04:53
istemiyorum düet falan albüm istiyorum (albümün ne zaman çıkacağını bilen varmı)

:29::29::29:eti pufum bitanem hani albüm yapacaktın bekle bekle ağaç olduk bülbülüm çaresizlikten musti indirir serdar bindirir olduk kendimizden tiksindik artık bize sen lazımsın canım lütfen biraz nezaket:29::29::29::29:

ayy cok guldum soylediklerine yaa :)))) caresizlikten musti serdar indirir olduk :21: yaa gercekten album nerde kaldi, herkes baska baska tarih soyluyor baydi beni yahu.

ece**
03-07-09, 16:47
uuf sıkıldım artık istemiorum düet falan çıksun şu albm artık yaa..

starzu
03-07-09, 17:05
ayy cok guldum soylediklerine yaa :)))) caresizlikten musti serdar indirir olduk :21: yaa gercekten album nerde kaldi, herkes baska baska tarih soyluyor baydi beni yahu.

keyiflenmene sevindim:29:

erdem
03-07-09, 20:32
hade bakalım nasıl olacakk...