PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : Bulgaristan'da Ciguli'nin Tahtinda Artik Tarkan Var

HakanÇelik
07-06-06, 10:02
Tarkan 'dünya starı olacağım' diye komşuya gidince... Bizim garip 'Ciguli' harcandı.
Çünkü Tarkan Amerika ve İngiltere yerine Bulgaristan'da 'star' oldu. atv 'Haberler'de Bulgar kızlarının coşkusunu gördüm. Şu sıralar Bulgaristan'da Ciguli'den kesin daha popüler. Tarkan da bu ilgi ve sevgiyi görünce şaşırıp, sevindi. Mikrofon uzatan muhabir kıza devamlı 'sarhoş gibiyim' dedi. Şu şarkıcılık da futbolculuk gibi çok nankör meslek. Çok iyi hatırlıyorum aslen Bulgar vatandaşı olan Ciguli, Türkiye'de 'Şarkıcı karısı Binnaz' isimli şarkısını yaptıktan sonra iki ülkede birden süper şöhret olmuştu. Hatta Bulgaristan'da ailesinin yanına döndüğü zaman ortalık karışmıştı. Gerek orada yaşayan Romanlar, gerekse Bulgarlar Ciguli'yi paylaşamamıştı. Keşke o zaman Kuzey Kıbrıs'a da 'Binnaz'ı öğretse idi. Bulgarlar şimdi aynı sevgiyi Tarkan'a gösteriyorlar.

aykut ışıklar

http://www.bugun.com.tr/bugunhaber/yazardetay.asp?id=4136

HakanÇelik
07-06-06, 10:06
bulgaristan'daki aynı ilgi mustafa sandal'a gösterilseydi eminim ki
aykut ışıklar mustafa sandal artık bir dünya starı derdi...
yazık böyle kişiliksiz olan gazetecilere acıyorum...

geçen gün bir yazısını okudum. mustafa sandal bizi dünyada temsil ediyor
gibi şeyler geveliyordu. yazık bu adama valla tarkan'ın başarılarını görmezden geliyor, başka bir sanatçının da olmayan başarısını varmış gibi gösteriyor. türkiye işte böyle hasetinden çatlayan gazetecilerle dolu...
:36_1_6: :36_1_6: :36_1_6: :36_1_6:

wengin
07-06-06, 11:02
Sorunlu bir yazar bu adam walla. :36_1_30: Adam gitmiş ciguli denen yaratıkla Tarkanı aynı yazısında yazmış olmaz böyle bir shey yaa. Adam % 100 karşı firmalardan para alıyor. Ya da büyük bir ihtimalle küçükken topu inşaata kaçmış. İnşaatçılarda topunu patlatmış. :36_11_6:

zynprtrk
07-06-06, 11:04

gibi şeyler geveliyordu. yazık bu adama valla tarkan'ın başarılarını görmezden geliyor, başka bir sanatçının da olmayan başarısını varmış gibi gösteriyor. türkiye işte böyle hasetinden çatlayan gazetecilerle dolu...

Hakancım başka bir sanatçının olmayan başarısı demişsin ama....aaaa olmuyor yaw....O herif sanatçı felan değil tamam mı...Sadece besteci...:36_1_30:

Ayrıca sana katılıyorum canım...bravo

EmiLy
07-06-06, 12:15

evet ben de katılıyorum, mustafa sandal bizi dünyada temsil mi ediyormuş?yazık ya, Tarkan'ın emeklerine yazık, başarıları görmezden gelinecek kadar da küçük değil ki..bu gazeteciler adam olmayacak..
:36_1_30:

gigibuffon
07-06-06, 12:37
kesinlikle önceki yazılarına gösterdiğimiz tepkiler nedeniyle kendini bişe zannetti ve okunduğunu düşünmeye başladı.reklamın iyisi kötüsü olmaz diye düşünüyo.biz bu adama tepki verdikce bu daha da azıtacak bu anlaşıldı .aklı sıra tarkanı aşaladığını sanıyo ama sırtından ekmek yediği birine saygı duymasını öğrenmesi lazım.

deniz
07-06-06, 12:40

kesinlikle haklısın canımbravo

bbbeats
07-06-06, 13:05
yav bu adam tam bi giyar yav...geçen bi mail attim ona...bi yazisinda m.sandal'in konserlerinden bahsediyordu ..yani kolay değilmis bir Türk pop şarkıcısının yurtdışında konser vermesi... bende ona Tarkan'in Almanya konserlerini (yer, tarih felan) bombaladim...arkasindan dedim ki, 'hiç'de zor degil Tarkan Almanya'da konser vermesi....'. Neden Tarkan'i unuttunuz cevabina, 'bana kendisi hiç bilgi vermiyor ki....' dedi. Yani kisacasi Mustafa reklam yapmak için herkese mail attiyor galiba...(Ustelik bi giyar daha var Bugün gazetesinde --->Bilal Ozcan, o bu aralar suskun)

RaSKaS
07-06-06, 14:33
bu adam laftan anlamıyor yani gerizekalı varsa tarkandan basarılısı söylesin bizde bilelim.Türkiye denince akla gelen ilk isimlerden biri TARKAN oldugunu ya bilmiyor ya bilmek istemiyor.Benimde aklıma kötü seyler gelmeye basladı.bir insanın tarkan a bu kadar kin beslemesi dogal degil.bu adamın arkasında tarkan ı karalamak isteyen baskaları mı var..:36_1_30: :36_1_30: :36_1_30:

eastanbul
07-06-06, 15:54
engin bencede küçükken dramatik bir olay yaşatılmış bu adama...:36_11_6:

serrdaar
07-06-06, 16:45
gitsin o vatandaşın gaztesi gözcüüüüyüüü pazarlasın dimi abicimmmmm:):) böle bişeydiiiiii:)

serrdaar
07-06-06, 16:47
türkiyeyi tanıtan 3 kelime tanınma sırasına göre TARKAN GALATASARAY ATATÜRK bu kadar arkadaşlarrr

serkan
07-06-06, 18:13
kasıtlı bir yazı kesinlikle. böyle gazetecilik olmaz...

ayın 21 inde de tarkan rusyada 20.000 kişiye konser verdiğinde nediyecek?

1. popstar tarkan kopyalama programında yarışmacı olan elenayımı alacak gündemine?

tarkanın artık bir an evvel balkan konserlerini bitirip batı avrupa ve amerikaya açılması lazım..bunlar yoksa susmayacaklar...

Nzl
07-06-06, 19:00
Dün atv ana haber bülteninde singapur devlet televizyonunda yapılan bir dans yarışmasını gösteriyorlardı. Yarışmada bir grup dansçı Tarkan şarkısı eşliğinde dans etti. Küçük, büyük hangi ülkeye gidilirse gidilsin Türkiye denilince hatırlanan tek şey Tarkan bu bir gerçek. İşte dünya starlığı budur.
Bu yazıları yazanların adresi belli. Zamanında başarılı birer yazar olarak ün salarken kariyerlerinde hızlı bir inişe geçmiş, ardındanda birilerinden aldıkları komisyonlarla geçimlerini sağlar olmuşlar. Aykut Işıklar ve diğerinin ne yazdığı artık umrumda bile değil... yazdıklarının şaçmalığına kendileri bile inanamıyordur eminim.

EmiLy
07-06-06, 19:02
Dün atv ana haber bülteninde singapur devlet televizyonunda yapılan bir dans yarışmasını gösteriyorlardı. Yarışmada bir grup dansçı Tarkan şarkısı eşliğinde dans etti. Küçük, büyük hangi ülkeye gidilirse gidilsin Türkiye denilince hatırlanan tek şey Tarkan bu bir gerçek. İşte dünya starlığı budur.
Bu yazıları yazanların adresi belli. Zamanında başarılı birer yazar olarak ün salarken kariyerlerinde hızlı bir inişe geçmiş, ardındanda birilerinden aldıkları komisyonlarla geçimlerini sağlar olmuşlar. Aykut Işıklar ve diğerinin ne yazdığı artık umrumda bile değil... yazdıklarının şaçmalığına kendileri bile inanamıyordur eminim.

katılıyorum nazcımbravo dediğin gibi Türkiye denilince akla gelen tek şey TARKAN, ama bunu kabullenemiyolar, daha doğrusu kabullenmek istemiyorlar..

nesli
07-06-06, 19:04
ne biçim bi saçmalık bu yaa TARKAN ve ciguli aynı konuda nasıl yer alabilir kim yazdıysa çok büyük ayıp etmiş:36_1_30: :36_1_30:

TarkanColl
07-06-06, 23:00
Arkadaşlar, Gazetecilere kötü şeyler de yazsalar saygı duymamız lazım. Onların yazılarını eleştirici mailler atarken üslubumuza dikkat etmeliyiz. Emir verici, küçük düşürücü yazılardan kaçınalım lütfen. Saygı çerçevesinde yazın eleştirilerinizi.

Eleştiri gönderdiğiniz kişiler hiç ummadığınız anda başınızı belaya sokabilir. Özellikle bu gibi belalara TarkanColl.com sitesinin ve forumunun adının karışmasını istemem.

Bu tür yazılan yazılarla forumumuzun ve sitemizin hiç alakası yoktur!

Sevgiler
Ebru

gigibuffon
07-06-06, 23:20
çevreye verdiğim rahatsızlıktan dolayı özür dilerim...

zorzingo
07-06-06, 23:28
bu adamın dedikleri hiç umrumda değil hakikaten,nazz'a ben de katılıyorum türkiye denince ilk akla gelenler döner,rakı,turkish kepap ve tarkan.daha ne olsun artık.eleştiri olsun torba dolsun bu adamın yaptıkları.köşesini doldurmak için yazıyor bunları

scorpioness
07-06-06, 23:38
:36_1_30: :36_1_30: :36_1_30: :36_1_30: :36_1_2: :36_1_2: :36_1_2: :36_1_2: :36_1_2:
yazmayın arkadaşlar bu gibi yazıları aaa!!! tartışmaya okumaya değmez boşverin eleştiriler insanı kamçılar

TarkanColl
07-06-06, 23:54
ana avrat düz gidip tehtit edilmem karşısında destek olduğunuz için teşekkürler .sadece tarkana saygı duy dedim ve karşılığını tamda karakterine yakışır şekilde aldım.mail atarlen de kimsenin sitesinin ismini filan vermedim.başınızı belaya soktuysam çok özür dilerim.hepinize bol tarkanlı günler .üyeliğimin iptali nasıl oluyosa yapmak istiyorum.

Senin yazdıkların karşısında yazılmış bir yazı. Senin yazını okurken "eyvah" dedim. Aykut Işıklar bunu okuduysa kesin kötü bişeyler yazar dedim. Bide ne görim cevap yazmış bile.

Sevgili arkadaşım, bu gazeteci abimiz bir arkadaşımı az kalsın mahkemeye veriyordu. Senin izini burda bulursa hem sen hem biz zor duruma düşeriz. Ellerinden kurtulmak da zor olur. Bu tür kişilere öyle "yap" "et" diye yazı yazılmaz.

Senin burada olmanı isterim ama yinede çıkmak istiyorsan sen bilirsin.