PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : Tarkan Ne Yazıkki Düşüştesin!!!!

qokhan91
28-06-09, 23:15
Tarkan bitiyor evet bunu fotoğraflarla anlayacagız şimdi tabikide ilk öncelik sahne şovlarında.. bakalım ve görelimmm.

Tarkanın Karma Dönem Sahne Şovu
http://2.bp.blogspot.com/_rvfKL1HCBEM/SH94NIDowNI/AAAAAAAAEI4/2TnV0VI4hV0/s400/200px-Tarkan2001.jpg

Justin Tİmberlake Sahne Şovu
http://www.unlulerkervani.com/data/media/505/JustinTimberlake_4_400.jpg

Michael Jackson Sahne Şovu
http://www.enjoyfrance.com/images/stories/world/celebrities/Michael-Jackson-no-longer-never.jpg

Britney Spears Sahne Şovu
http://www.accesshollywood.com/content/images/36/230x306/36922_britney-spears-mtv-awards-9-8-07-ap-3.jpg

Madonna Sahne Şovu
http://arsiv.ntvmsnbc.com/news/242325.jpg

Vee Tarkanın Son Dönem Sahnesi
http://www.superpoligon.com/img/news/tarkan_diyarbakir.jpg

Artık Serdar ortaçın Sahnesi Kalıtesine dustugunu goruyoruz iki fotograftakı sahne neredeyse aynı
http://images.yonja.com/pics/news/serdararenak.jpg

KArar sizin!!!!!!!!

hermes
28-06-09, 23:22
Cok komik;Tum konseri izlemeyip, bir resim uzerine yorum yapmak.

starzu
28-06-09, 23:25
:5:gökhan neden kendi sitende tekılmıyorsun??hem kıyasladığın isimler tarkan gibi dünya starları söyle bakalım türkiyede tarkanın sahnesi gibi başka sahne varmı??

--JOHNSON--
28-06-09, 23:28
heee kötü kötü tarkanın sahnesi serdardan bile kötü arkadaşım mutlu olcaksan öyle diyelim senin için..

aylin_23
28-06-09, 23:38
Açıkçası bende tarkanın bi düşüş içinde olduğuna inanıyorum hem sahne hem şarkılar olarak ama beklenen bi süreçti bu

denizmavisi
28-06-09, 23:44
Tarkan düşüşte bile olsa yine her zaman 1 numara bunu kimse unutmasın, nasıl dünyada Micheal Jackson'ın yerini kimse dolduramaz ise ülkemizde de Tarkan'ın yerini kimse dolduramaz Serdar ile kıyaslayıp da lütfen Tarkan'a hakaret etmeyin:13: onun sesi yeter:10:

pare pare
28-06-09, 23:51
Tarkan düşüşte bile olsa yine her zaman 1 numara bunu kimse unutmasın, nasıl dünyada Micheal Jackson'ın yerini kimse dolduramaz ise ülkemizde de Tarkan'ın yerini kimse dolduramaz Serdar ile kıyaslayıp da lütfen Tarkan'a hakaret etmeyin:13: onun sesi yeter:10:

Aynen senin gibi dusunuyorum :27:
TarkaNin yerini kimse tutamaz

TarkanColl
29-06-09, 00:00
Kim ki bu Gökhan?

levent_taka61
29-06-09, 00:03
ya ne boş fotolar koymuşun baksana şunlara aralarında yine tarkan farkı var bunlar çok sevdiğim dünya starları olsa bile poşu giyerek tarkan onlardan çok daha karizmatik bence.... serdarda bence keline ilaç bulsun :D

zelis
29-06-09, 00:04
Michael Jackson kliplerini izliyorum bi kac gündür adam ne klipler cekmis helal olsun bence türkiyedede tarkan böyle klipler cekse avrupaya acilma konusunda süper olur ama bu imkansiz bence. Sahne performansi olarak tarkan türkiyede No 1, cünkü onun gibi canli söyleyen yok yalniz konserlerinde biraz danscilarada yer verse süper olur bu benim düsüncem

*HiLaL*
29-06-09, 00:12
Nekadar Sacmaa ya nasIL bi i$ seninki anLIyamadim ben GÖkhan??
Madem TarKan icin öyLe dü$ünüyorsun neden burada üyesin sen?? ALAKASIZSIN !
GIT kendi CAPINDA bir yerLerde taKIL buraya ait degiLsin sen benCe :):16::16:

TARKAN herzaman 1NUMARA kim ne derse desin !!! Ha eger ki siz TARKAN dü$dügünde mutLu oLacaksanIZ maaLesef imkansIz buu cünkü TARKAN bizim icin herzaman en yüksek Zirvede :):20::20:

Sen bence burdan üyeLigini siL ve YOK oL :)bravo
Arkada$Lar kusura bakmayIn ama cidden cOk sinirLendimm ve bu tür üyeLerin burda oLmasinin gereksiz oLdugunu dü$ünüyorum ;)

szr67
29-06-09, 00:22
Arkadaşım kalite derken neyi kastettiğini anlayamadım açıkçası sahne showundan söz ediyorsan.Bugün türk sanatçıları arasında dev prodüksiyonla sahneye çıkan isim tarkan'dır.2006 yılı ve 2007 yılları arasında tarkan turnelerinde çalışmış ve aynı yıllarda serdar ortaç ve kenan doğulu turnelerinde de yer aldım.

Eğer ki kalite ayırmam gerekirse tarkan ve ekip olarak sahne dekor olarak ışık tasarım konusunda tarkan şuan dünya'da lider.
Nedenlerine gelirse dünya müzik piyasası bir showdan ibarettir ama sadece dünya müzik piyasası justin-madonna-beyonce-Bunlar gerçek ses sanatçıları değilller kaliteleri yüksek insanlar fakat sanatsal açıdan bakıldığında justin ,ismail yk dan herhangi bir farkı yok madonna ise kendi piyasasını oluşturmuş bir star amerikanın bülent ersoyu düşünün onun kadar kapris bir de bülent ersoyda var.

beyonce gerçek anlamda hem sahneyi iyi kullanan ve sesi gırtlağı yerinde tam bir harlem güzeli gibi sahnede kendini sunan genç bir star

Tarkan 2005 yılında madonna ve britney spears'ın sahne ve ışık tasarımcısı çalıştı fakat yapılan yüksek maliyetli sahne türkiye piyasasına ayak uydurmadı ve kurulumu kolay vakit harcanmayacak sahnelere yönelindi.Tarkan Konserleri her zaman zirvedir fakat türk basın'ı her zaman yaptığı o edepsizde tavırlarını bu sefer tarkan'a yöneltmeye başladı bu onların en önemli yaptıkları işlerden biridir.Serdar ortaç zirve yapılmak isteniyor.Serdar ortaç dünyanın en kötü sahne performansına sahip ses sanatçısı orkestrası nın tecrübesizliği serdarın daima konserlerinde çoğu zaman teknik sorunlara yol açar.Kenan doğulu tamimiyle şişmiş bir balon babasının müzik dehasını kullanarak piyasaya adım atarak bir yerlere gelmeye çalıştı fakat onu anlayan sadece genel kitlesi zengin yüksek sosyeteler oldu. ki sosyeteler daima işe yaramayan kişilikleri zirve yapmayı becerirler.

Ben Londrada 2007 yılı sonunda David mellor sound academy'de ses mühendisliği ve sahne tasarımı eğitimi almak için gönderildim.

eğitimim süresi içinde çevremdeki yabancı sınıf arkadaşlarım tarkan'nın ne kadar sahnede yakıştığını ve sahnesini överlerdi

bizler bunda tabiki bende dahilim türk halkı olarak eleştirici yönümüz sıfatımızdan daha önce geliyor.Maalesef

bir söz vardır ''Bilgi sahibi olmadan fikir sahibi olma'' diye bu söz bilmem ne anlatıyor.

2gün evvel Dünyanın Gerçek Megastar'ı Michael JACKSON hayata gözlerini yumdu o bir efsaneydi.Ben Zeki Müren - Barış MANÇO ve Michael JACKSON şarkılarıyla büyüdüm hiç bir geçmişi olmayan halk oyununa bile sahip olmayan bir amerika birleşik devletleri MİCHAEL JACKSON gibi yıldızını zirve yapıp hakkıyla bir yere getiriyorsa TARKAN TEVETOĞLUN'U 1000 yıllık geçmişi olan Osmanlının torunları bizler Popstarımız TARKAN'ı Dünya starlığı yolunda emin adımlarla Zirveye en yükseğe çıkarmalıyız Çünkü TARKAN gibi bir gerçek star kalmadı.Değer bilinmeli ve bu piyasaya da Dünya müziğini türkiye ye kazandırmış sanatçımıza kötü eleştirilerde bulunmayalım.Çok yazık yarın TARKAN ölse türk basını Dünya starımız öldü demezse taksimde donla dolaşırım lütfen basının sözlerine kanmayın

tarkantutkunu
29-06-09, 00:24
Anlamadım ki Serdar Ortaç fan'ımısın

Tarkan ile kıyaslanıcak bir isim yok Türkiye'de
Tarkan'ı çekemiyen çok bu ülkede

MassConfusion
29-06-09, 01:08
Yanlış düşünceye kapılma Gökhan

hilfa
29-06-09, 01:18
:13:arkadaşım sende göz bozukluğu var herhalde :13:Tarkanımın sahnesinde başkalarına ihtiyacı yok çünkü kendisi yetiyor :10:

fero_
29-06-09, 01:20
Bir ara biraz düşüş yaşadı tarkan ama!!! eminimki çıkaracağı kaset ile tekrar çıkışını yakalayacaktır...çünkü onda o ışık zaten mevcut,onu herkes star olarak biliyor,zaten star,başka tarkan'da gelmez bir daha ...

trknmania
29-06-09, 01:25
yaa şaka gibisin gökhan:)tarkan sevmiyosan burda işin ne?serdar ortaç fan club'a alalım seni;)burda garip konular açarak zamanını boşa harcama bence..serdar fan club'da daha verimli olursun inan bana;)))

_MEGASTAR_
29-06-09, 01:33
şaçmalamış TARKAN her zmn number one ayrıca serdar ortaç önce bi konserlerinde detone olmadan şarkı sölemeyi öğrensin :)

ece**
29-06-09, 01:34
bende heberlerde yayınlanınca gerçekten haber kaynaklı sandım...kişisel düşünce anladığım kadarıyla...tarkanı kıyas yapacaksan başkalarıyla ndn tarkan adına açılan TARKANCOLL sitesindesin oda şaşırtıcı bi durum...tarkanın sahnesi tr çapında hiçbir kimsede YOK! Jackson desek o zaten dünya çapında kanıtlamış biri kendini...tarkanda onu örnek aldığnı hep sölüo zaten tek dileimizz ilerde daha da ii sahneler yaratması ki zaten şuan en üst düzeyde bi performans sergilio..!!!we serdarla tarkan iki ayrı dünya gibi tarkanım kim serdar kim?? gidin sorun yurt dışında birileri 1 tane serdarı tanıyan çıkarmı acaba..?? tarkana boşuna dememişler ki adı üstünde o bir "MEGASTAR" bu kelimede zaten bu yazdığım yorumu tümüylr özetlioo !! !!!!!

Yakisikli89
29-06-09, 01:36
cevap yazmaya bile degmez ya :) ignore edin.

İZMİRLİ
29-06-09, 10:03
Tarkan'ın bir kaç konseri dışındaki sahne showları justinle veya britneyle kıyaslanamaz bu TARKAN'ın yeteneksiz olduğundan değil mali güçle alakalı bir şey...Michael'la hiç bir star kıyaslanamaz zaten...

qokhan91
29-06-09, 12:18
Arkadaşlar böyle diyorsunuz haklı taraflarınızda olabilir ama TArkan bir DÜnya starı dersek DÜnya standartlarında bir sahne şovu olmalı siyorum.Mega MAgazin Diye bi proğram var Tarkanın konserini gosterdi bi otarafa koşuyor bir bu tarafa sahnede orkestrasından yer kalmamıs gibi sağ sol ve orta bolume 3 ekran koyuyor 2 lazer çıkyor sahneye NEDEN Son gunlerde TARKAN hayal kırıklıgına ugradı 1500 kısı geldı işte Megastarlıgı bitti gibi açıklamalar yapılıyor. Serdar Ortaçla kıyaslamamın nedeni bir dunya starıysa Türkiyedeki sanatçılardan farkı olmalı sahnesini fark?=?

tarkaseksüel
29-06-09, 12:30
gokhacım eğer istersen sana justın ınkı mıcheal in ki gibi tarkan fotoları bulabılırımm.....sen bulamamısın anlaşılan

dumbledoor
29-06-09, 12:43
Bencede GÖkhan arkadasımızın haklılığı var.....Tarkanseksüel son 2 yıldır Tarkanın Sahne şovunda bir düşüş olduguunu neden kabul etmek istemıyorsun ....

Biraz cimrilik var sahne konusunda... Hayranlarla konserde iç içe olmak bahane bence. Ben artik görselligi özledim Tarkan'da. Insallah kafasina dank ediyodur Michael Jackson'un ölümü, biraz canlanir showlari. Bide su konser DVDsini cikarsin sonra... cillop cillop :4:

ecemaşkısı
29-06-09, 14:16
Arkadaşlar böyle diyorsunuz haklı taraflarınızda olabilir ama TArkan bir DÜnya starı dersek DÜnya standartlarında bir sahne şovu olmalı siyorum.Mega MAgazin Diye bi proğram var Tarkanın konserini gosterdi bi otarafa koşuyor bir bu tarafa sahnede orkestrasından yer kalmamıs gibi sağ sol ve orta bolume 3 ekran koyuyor 2 lazer çıkyor sahneye NEDEN Son gunlerde TARKAN hayal kırıklıgına ugradı 1500 kısı geldı işte Megastarlıgı bitti gibi açıklamalar yapılıyor. Serdar Ortaçla kıyaslamamın nedeni bir dunya starıysa Türkiyedeki sanatçılardan farkı olmalı sahnesini fark?=?

Yeterince farkı war. 1500 kişinin geLmesiyle iLgiLi konu wardı zaten. Ve yetnce açıkLamasıda wardı.MegastarLığı feLan bitmedi bitemez hayatmda duyduqum en saçma şeyy !! Ama eğer haLa şüpheLer warsa megastarlığın bitip bitmemesiyLe iLgiLi.. ALbüm çıkınca hepimiz görürüz.. NasıL patLama oLuo o zmn şüphe feLan kaLmaz ortada.:19:

yasinenessahin
29-06-09, 15:06
Tarkan, Metamorfoz albümünü o kadar geç çıkardı ki... en sonkinden tam 7 yıl sonra... bu arada yaptığı Dudu albümü de 'single' niteliğinde olduğu için beğenilmedi yoksa şarkılara diyecek yok. İngilizce albümlerde de Türk halkının beğenisini yeterince kazanamadı. Durum böyle olunca Metamorfoza bir hayli yük bindi. Albümden beklentiler çok fazlaydı. Ama bu beklentiler bizim için. Tarkan ise müzikal anlamda yaşadığı değişimi anlatmak için bu tarzda bir albüm yaptı. Beklentilere istenilen cevap verilememişti. Bütün bunlara bakarsak eski tadında olmadığı şüphesiz bir gerçek. Ama 'bitti' diyebilirmiyiz ? Bence hayır... O bir zümrüdüanka kuşu. Önümüzdeki günlerde çıkaracağı albümde küllerinden nasıl doğacağını ve Türkiye'nin dünya çapında 'tek' starı olduğunu hepimiz göreceğiz ...

qokhan91
29-06-09, 15:28
Tabiki tek dileğimiz yeniden eski günlerine dönmesi ama sahne şovu gerçekten çok düşüşte bir otarafa koşuyor bir bu tarafa konserde ne yapıyor bu demekten kendımı alamadam biraz daha paraya kıyıp ii bir sahne hazırlaması lazm....

szr67
29-06-09, 16:21
Ufak bir ayrıntı daha TARKAN kendi cebinden karşılıyor teknik prodüksiyon masraflarını öbürleri gibi sponsor kaynaklı değil.Bu da sehircilerine değer verdiğinden tarkan düşüş yaşıyabilir çünkü şuan albüm yapım aşamasında sadece promosyon konserleri var ve de çıkmak zorunda tarkan heryere çıkmaz diye bir kaide yok tarkanın sahneleri diğer sahnelere nazaran daha gelişmiş görsellilk ağırlık bir sahne önceki sahneleri çok basitdi. Tekrar söylüyorum tarkan show ağırlıklı sahne istemiyor kurulumu kolay standart görseliği olan sahneleri istiyor.Bahsedilen starlar gibi sahne yapmak zor değil ama böyle prodüksiyonlar kullanmak sanatçının karına bakar

xmenon
29-06-09, 17:29
Seçilen resmin içeriğinin düşünülmeden konduğu açık sen gerçekten tarkan hayranı olduğuna eminmisin 10larca konser arsından bu resmimi seçtin bu biraz düşündürücü doğrusu. O konserde bu şekilde giyinmesi gerekti diye bunu genele yayarak bişeyler yazmaya çalışman şaşırtıcı.... (Şahsi görüşüm bence sen bitmek bilmeyen tarkanı bitirmek isteyenlerdensin)

gence
29-06-09, 17:51
Arkadaşların hepsi sert yazmış baya:)Ben şeyi anlayamadım, sen bu resimlersen sahne showunu nasıl anladın ben onu anlayamadım.Hani sahneyi felan tamamen almış olsa resim neyse

TheLastAirBender
29-06-09, 17:54
Baslıga tıklamadan önce dedim tamam kesin bi köşe yazarı malca bişeler yazdı falan onu koymuslar haha :36::36: yersiz bi konu ayrıca cıkacak yeni albüm varken hatta hakkında hiçbifikre sahip olunmamışken albümün , tarkan hakkında böyle dandik dundik şeylerden bahsetmek cok kötü bi durum .....

TarkanColl
29-06-09, 21:41
Açtığın konu başlığı, ve ilk mesajında anlatmak istediklerin daha sonraki mesajlarında yazdığın düşüncelerini ifade eden şeyler değil.

Belki Tarkan hayranısın, Tarkan'ı uyarmak ve sahnesine daha çok özen göstermesi gerektiğini yazmak istedin ama yapamadın.

Belki de cidden Tarkan hayranı değilsin ve onu karalamak ve çamur atmak istiyorsun...

Gerçek düşüncen nedir onuda yazıver ve bu konuyu kapatalım...

qokhan91
29-06-09, 22:54
Gerçek düşüncem TArkan bir Dünya Starıysa Dünya Starına yakışır bir sahne hazırlaması....

HakanÇelik
29-06-09, 23:32
Gerçek düşüncem TArkan bir Dünya Starıysa Dünya Starına yakışır bir sahne hazırlaması....

Tarkan'da istemez mi sahnesinin dünya standartlarının üstünde olmasını... Tabii ki ister. Yalnız bu Tarkan'ın suçu değil. Biz Türk milleti olarak paraya kıyıp konserlere gitsek, eminim ki sanatçıların sahneleri daha güzel olur. Nasıl ki konser biletleri biraz pahalı olsa, insanlar alım gücünden dolayı gidemiyorlar. Örneğin Tarkan'ın Elazığ ve İzmir konserlerinde kişi sayısının az olmasının tek nedeni, biletlerin pahalı olması.

szr67
30-06-09, 00:26
Türkiyede bilet fiyatları oldukça makul fiyatlar türkiyenin bu konuda genel sorunu arkasında durabilecek sponsor sorunu ve plak şirketleri ülkemizde sponsorlar çok zor bulunuyor,hepsi birbirinden güvensiz ve korkakça davranıyor bilet fiyatları sanatçının orkestrasının ve ekibinin masraflarını karşılar onun dışında ki teknik prodüksiyonlara para bulmak zorlaşıyor fakat tarkan'da öyle değil çünkü firmamız kolaylık sağlıyor güven veriyor tüm para konusunda kendi cebinden karşılıyor rahat bu konuda..serdar veya kenan sponsor bulundurmak zorunda onlarda işler tersine işliyor çünkü her ikiside promosyon şarkıcıları

Ganador
30-06-09, 09:36
Tarkanin bir abdi ipekci konseri vardi gitmistim.2002 yiliydi sanirsam,gercekten dunya starlarina tas cikarticak bir sahne showu vardi gidenler varsa burda ne demek istedigimi anlarlar.

Orda sponsor mesala Turkcelldi.Yani onlar karsiladi sahne masraflarini.Ortayada cok guzel bir show cikti gercekten.

Micheal Jackson gibi isimler genelde turnelere cikiyorlar.Adam bir turnede belki 100 tane konsere cikiyor ve onunda sponsoru oluyor ayrica stadyumlarda konser verip 30-40 bin kisiye sarki soyluyorlar.O tarz bir turnenin butcesiyle Tarkanin ciktigi kendi yagiyla kavruldugu konserlerin standarti ayni olamaz.

Ama bir sponsor bulursa sahne ve diger detaylar icin o zaman daha renkli seyler ortaya cikabilir.Kolay degil bu isler bize burdan yazmasi kolay sadece

kevser
30-06-09, 15:09
Tarkandan Türkiye gibi bir yerde Micheal Jackson sahnesi kimse bekleyemez yani öyle bi sahne öyle bi show imkanı olsa Tarkan yapmaz mı ama yok malesef kıyasladığınız kişileri o yüzden biraz dikkat edin Türkiyedekilerle kıyas belki olabilir ama yabancılarla çok yanlış bence

dumbledoor
30-06-09, 16:14
arkadaşlar DÜnya Starıysa Dünya standartlarında sahnesi olmak zorundaaaa........

İZMİRLİ
30-06-09, 16:58
arkadaşlar DÜnya Starıysa Dünya standartlarında sahnesi olmak zorundaaaa........

Tarkan çogu ülkede tanınan başarılı bir sanatçı ama dünya starı değil...Tabii dünya starı değince ne algıladığıda önemli...

flores
30-06-09, 20:56
bu ne ?.britninin cilpaq resmi mi sahne sovu?yoksa justinin yere oturub mikrafonu yemeyimi .cok gulmeli bir kiyaslama resimle.

tarkantutkunu
30-06-09, 21:14
Bu foto'lar daha adaletli olur.

benim Tarkan'dan istediğim bu konser gibi yılda 5 konser yapsın yeter çünkü çok doyurucu ve ulaşılmaz oluyor.
o zaman herkez'in taktir'ini kazanıyor böyle her yerde çıkarak belki iyi para'lar kazanıyor.

bakalım önümüzde ki günler ne göstericek iyi bir sponsor'la iyi sahne'leri belki görebiliriz

http://img199.imageshack.us/img199/1017/ist20005tarkop3oe3.jpg

http://img31.imageshack.us/img31/3254/10016927dy.jpg

http://img526.imageshack.us/img526/4237/innstadyumconcert.jpg

http://img355.imageshack.us/img355/9107/tarkanankaralv5.jpg

dumbledoor
30-06-09, 22:31
evt bu rsimler çok ii ama su son konserlerınde goremıyoruz çok üzülüyoruz bu konu bunun için açılmış Tarkan hayranlarıda %50 bolunmus bu konuda demkkı haklılık payıda var!!!!!!

szr67
30-06-09, 22:49
2005 yılı bunlar amerikalı tasarımcının yarattığı eser

tarkantutkunu
30-06-09, 23:08
2005 yılı bunlar amerikalı tasarımcının yarattığı eser

Bu konser' herhalde Tarkan'ın kariyer'inin en iyi konser'idir
Türkiye'de daha önce böyle bir sahne görmedim
gerçekten inanılmaz tatmin edici

haskimm
30-06-09, 23:10
arkadaslar bence uzatmaya gerek yok tarkan cıkartacagı yenı albumunun konserlerıyle herkese tekrar dunyanın megastarı oldugunu hatrlatacaktr

szr67
01-07-09, 00:43
zaten tek sahne altyapısını kullanan sanatçı tarkan türkiyede bu sahne yurtdışına come closer serüvenin başlaması için düzenlenmişti bounce single adına oldukça maliyetli bir sahne fakat bu sahneyi türkiyede kullanmak tehlikeli yollara gidebilecek bir yola itebilirdi.Sanırım izmir ankara ve istanbul konserlerinde kullanıldı bu design sonra can besbelli hocamızın çizimleri ve erkan kurtcepe tasarımıyla tarkan 2009 yılına kadar çalışmaya devam ediyor.Şu anki sahne oldukça hoş hatta bu yıl tasarımın arasına asansörde katıldı hoş oldu eğer fanlar olarak tarkanın bu yüksek prodüksiyon'lu sahnelerde görmek istiyorsanız uygar beye bastırın ben fanlar adına tarkan'a tasarladığım herhangi bir sahneyi hediye edebilirim.

ezel1710
01-07-09, 02:39
e hakzizlik dansci bile kullanmiyor
performansi gayet güzel .
senin koydun resimde eyer slov bir parca caliyorise ?
hani biz nekadar sevsekte tarkani bir okadarda elestiririz,ama bu kesinlikle haksizlik.

dumbledoor
01-07-09, 14:35
SLow olmayan şarkılarda gorduk son konserlrınde bir otarafa kosuyor bir bu tarafa bumudur? yani???

ezel1710
01-07-09, 15:39
SLow olmayan şarkılarda gorduk son konserlrınde bir otarafa kosuyor bir bu tarafa bumudur? yani???

su taklayi bir örenemedi gitti. tüh
yapmayin yaa o bizee uzun yillar lazim olacak MICHAEL JACKSON durumuna mi gelsin adam formda durabilmek icin ilaclar kullaniyormus.

hem beyenmeyen konsere gitmesin izlemesin .
bana göre dürüst iyi biri olsun sesi müzi oldumu da yetiyor.
takla tamasina hic gerek yok.
kisacasi beyeniyorsan sev beyenmiyorsan sevme .zorla deyil ya?

emrepulcu
01-07-09, 20:32
Tarkana helal olsun 4 bir koldan adami bitirmeye çalişiyorlar ama adam yinede bitmiyor temeli sağlam kurmuş hangi sanatçi onun kadar haksiz yere,yerden yere vurulup da halen dik durabilmiş örnek versenize, kuzu kuzudan beri her albüm döneminde eleştirilyor ama herkesin dilinde heryerde onu şarkilari ençok duyuluyor,ençok satan albüm hep tarkanin ki oluyor adami bitirme politikaniz inatla devam ediyor ama tarkanda bitmemekle size inat yoluna devam ediyor bitmez bitmicekte.......

R4istLiN
01-07-09, 22:17
gökhancım tarkan sahnede bi sola bi sağa koşup duruyor yazmışsın sabitmi dursun adam tabi koşucak heryere ve tarkan hakkında yazdklarında haksızsın.Michael jakson ve tarkan arasnda yorum yapmak bence çok saçma..Tarkan düşüşte diorsn ama aLbüm satışlarnda tarkan herzamanki gibi
1 numara..

Bounce21
02-07-09, 04:31
gökhancım tarkan sahnede bi sola bi sağa koşup duruyor yazmışsın sabitmi dursun adam tabi koşucak heryere ve tarkan hakkında yazdklarında haksızsın.Michael jakson ve tarkan arasnda yorum yapmak bence çok saçma..Tarkan düşüşte diorsn ama aLbüm satışlarnda tarkan herzamanki gibi
1 numara..

Ben de sana katiliyorum. Hem Tarkan 1 numara oldugu icin baska sanatcilara bakib da hangisinin daha iyi yerde oldugunu konusmak bana bos geliyor. Turkiyede onun gibisini bulabilmirsin? Onun yaptiklarini yapan birisini bulabilirmisin?

dumbledoor
02-07-09, 14:08
Hala türkiyeyle kıyaslıyorsunuz Tarkan dünya Starıysa DÜnya Starlatrıyla kıyaslamalıyız...