PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : Michael Jackson hayatını kaybetti

kartales26
26-06-09, 06:19
Michael Jackson hayatını kaybetti

Fransız haber ajansı AFP, bir internet sitesine dayanarak, ünlü Amerikalı pop yıldızı Michael Jackson'ın öldüğünü ileri sürdü

AFP'nin haberini dayandırdığı TMZ.com internet sitesindeki habere göre, Jackson yerel saatle 12.00'den az sonra kalp krizi geçirdi.

Amerikan medyası bu haberden kısa süre önce, starın acil olarak Los Angeles'da hastaneye kaldırıldığını bildirdi.

Sanatçının babası, oğlunun sağlık durumu ile ilgili bilgi vermemekle beraber, "Las Vegas'tayım. Ama Los Angeles'daki kişiler beni aradılar ve Michael'in hastaneye götürüldüğünü söylediler. Annesi hastaneye gidiyor" dedi.http://www.milliyet.com.tr/Yasam/SonDakika.aspx?aType=SonDakika&ArticleID=1110920&Date=26.06.2009&b=Michael%20Jackson%20oldu&KategoriID=17&ver=66

pare pare
26-06-09, 09:11
Tarkanın örnek aldığı sanatçı ve POP MÜZİĞİN KRALIYDI Michael Jackson :6:
www.michaeljackson.com/ (http://www.michaeljackson.com/)
http://www.televisioninternet.com/news/pictures/michael-jackson-lung-transplant.jpg
http://www.starsjournal.com/wp-content/uploads/2009/03/michael-jackson-concert-london.jpg http://www.gecce.com/pages/ortaimg.asp?Page=haberyazi&f=michalejaksonsonresim.jpg
Amerikalı ünlü pop yıldızı Micheal Jackson, öldü. Tüm zamanlarının en çok satan albümünün sahibi olan Jackson, son yıllarında taciz iddiaları ve ekonomik zorluklar ile mücadele ediyor, İngiltere'de vereceği konser serisi ile de yeniden sahneye dönmeyi planlıyordu.
Jackson, 50 yaşında Los Angeles'taki UCLA Hastanesi'nde Türkiye saati ile gece yarısı hayata gözlerini yumdu. Jakcson'ın kalp krizinden öldüğü belirtiliyor. Ancak, Jackson'ın hastaneye sedyeyle girişini fotoğraflayan bir magazin sitesi, ölüm sebebinin yüksek dozda uyuşturucu olduğunu iddia etti. Ancak bu iddia henüz doğrulanmadı.

Cam filmi ile meraklı gözlerden kurtulun

Amerikan televizyonlarında, yerel saat ile 13.00 civarı Jackson'ın evine ambulans çağrıldı, sağlık görevlileri ulaştığında pop yıldızının nefes alamadığı ve bunun üzerine kalp masajı yapıldığı belirtiliyor. Acilen hastaneye kaldırılan Jackson'ın, burada yerel saat ile 14.00 civarı hayata gözlerini yumduğu ifade ediliyor.

Ölüm haberini alan hayranları UCLA Hastanesi'nin önüne akın etti. Jackson'ın öldüğüne inanmayan hayranlarının cesedi görmek istediği ve bunun hastanede karışıklığa neden olduğu iddia ediliyor.

Jackson'ın ölüm haberi ile de Amerika'da gündem tamamen değişti; kanallar normal yayınlarını keserek haberi son dakika olarak duyurup özel programlar yayınlamaya başladı.

1958 doğumlu olan Jackson, 5 yaşında sahneye adım attı. Yeteneği ile dikkat çeken Jackson, 1982 yılındaki çıkardığı Thriller ablümü ile tüm dündaya büyük bir hayran kitlesine kavuştu. Başarısını ertesi yıl Billie Jean şarkısı ve Moonwalk dansı ile pekiştiren Jakson, şu ana kadar 750 milyon albüm sattı. Sayısız ödülün de sahibi olan Jackson'ın 3 çocuğu bulunuyor.

Bir süre önce kanser olduğu iddia edilen ve ilaç tedavisi gören Jackson'ın zor günler geçirdiği biliniyordu. 13 yaşında bir erkek çocuğu taciz ettiği iddiası ile de yargılanan ve bundan beraat eden Jakson'ın ekonomik sıkıntı içinde olduğu ifade ediliyordu. Hem bu iddiaları geride bırakmak hem hayranlarını yeniden kavuşmak hem de ekonomik sıkıntıyı aşmak için Jackson, gelecek ay Londra'da bir konser serisi yapmayı planlıyordu. :6:

TARKAN ONUNLA DÜET PLANLİYORDU. . . !?
Kaynak:http://www.haberler.com/pop-muzigin-krali-oldu-haberi/

Milliyet qazetesi:http://www.milliyet.com.tr/default.aspx?aType=SonDakika&ArticleID=1110920

MİCHAEL JACKSON SITESINE GIRIB SON MESAJINIZI ONA HATIRA OLARAK BIRAKIN ((( !!!!
GUESTBOOK (http://www.michaeljackson.com/index.html)

Allahdan Rahmet diliyorum onun için !!!İyi insanlar bir bir gidiyor:6:

denizmavisi
26-06-09, 09:11
evet doğru bi haber dünya bi starını kaybetti allah rahmet eylesin

İZMİRLİ
26-06-09, 09:59
Arkadaşlar sabah ögrendim tv den büyük bi hayranıydım onun...çok büyük bir star onun gibisi gelmez son 10 yıldır adama çektirmedikleri kalmadı artık öldü herkes rahat edebilir...

İZMİRLİ
26-06-09, 10:01
O kadar davadan beraat etmiş ama hala ölüm haberini verirken bile o taciz haberini bi yere sıkıştırıyolar keşke hepimiz micheal'ın çoçuklar için yaptığının yüzde birini yapabilsek:((( o gerçekten de BİR numaraydı...

hilfa
26-06-09, 10:44
birçoğumuz onun şarkılarıyla dans etmişizdir eminim.haberi duyunca çok üzüldüm :6:ama basına da kızdım yaptığı güzel şeylerle değil de hatalarıyla anlatmaları çok acı :6:yanlış hatırlamıyorsam Tarkanımın :29:hayali O'nun ile düet yapmaktı

tarkaseksüel
26-06-09, 10:45
gebereJAkson
allah rahmet eğlesın ben dinlemezdım onu...pekte üzülmedim çünkü ölüm benim için doğal gelıyor..
tarkan onunla düet yapmak istiyordu ama gerçekten hayallerde kaldı

szr67
26-06-09, 11:49
Tarkanla alakası çok var çünkü tarkan michael jackson'ı örnek alıyordu

levent_taka61
26-06-09, 11:56
pop müziğin tartışılmaz kralı vede dünyanın en çok albüm satışı yakalamış 13 grammy ödülü (tarkan hep almak istediği ödül) almış bir insan müslüman olduğu tartışılmış bi insan geröektende müslüman ise allah rahmet eylesin diyorum.....

Pamela_beyazgul
26-06-09, 12:30
:6::6::6::6::6::6:

Hic inanamiyorum....ALLAHIMMMM

pare pare
26-06-09, 12:33
gebereJAkson
allah rahmet eğlesın ben dinlemezdım onu...pekte üzülmedim çünkü ölüm benim için doğal gelıyor..
tarkan onunla düet yapmak istiyordu ama gerçekten hayallerde kaldı

Sana katiliyorum olum dogal bir seydir amma onun gibi bir adamin aramizdan gitmesi cok kotu oldu yardimlariyla sarkilariyla her haliyle insanliga yararli biriydi :6:

Allah her seyin en dogrusunu biliyor !!!!

mordum
26-06-09, 12:40
Tarkanla alakası çok var çünkü tarkan michael jackson'ı örnek alıyordu

kesinlikle ilk dönemlerde tarkan michael jackson u taklit ediodu ve tarkan a kimleri örnek alıyorsunuz diye sorulduğunda michael jackson un adını söylüyordu...

MEGASTAR
26-06-09, 12:47
Su an agladigimi itiraf ediyorum onun cok buyuk bi hayraniydim, oldu ve bizi yanliz birak ti, artik kim moonwalk yapcak, popun babasi, krali, herseyi oldu

MassConfusion
26-06-09, 13:02
Allah rahmet eylesin :(

MassConfusion
26-06-09, 13:07
Allah rahmet eylesin...:(

ece**
26-06-09, 13:13
duyunca gözlerim doldu gerçkten yaa:6:hep iyiler çekip gidio..allahın takdiri tabiki bişey diyemeyiz..ama çook üzüldüm:6:tarkanlada alakalı we onunda çok fazla üzüleceğne adım gibi eminim...:6: MEKANI CENNET OLSUN...

Mega_Star
26-06-09, 13:21
allah rahmet elesin ne diyeyimki haber doğrumudur .şaşırdım kaldım

pare pare
26-06-09, 13:32
Hayla inanamiyorum :6::6::6::6::6::6:

dumbledoor
26-06-09, 13:43
arkadaşlar Tarkan üzerinden değerlendirmeyin bunu bari ya Pop Un kRalı ölmüş MİCHAEL JACKSON ölmüş diyoruz siz tarklan üzerinden değerlendirme yapıosunz.......

szr67
26-06-09, 13:57
burda bir bilgi vermek istiyorum hristiyan bir insan'a rahmet okunmaz huzur içinde yatsın denilir.rahmet müslüman olana söylenir.

simgem__
26-06-09, 14:00
allah rahmet eylesin ne diyelim
her canlı elbet bir gün ölümü tadacaktır

gence
26-06-09, 14:08
Çok üzücü.Özlüyeceğim onu

TheLastAirBender
26-06-09, 14:09
sabah sabah myneti acınca şoka girdim ya alah rahmet etsin dicek bişe yok efsaneydi sonuçta...

sukranuzal
26-06-09, 14:26
bana da annem söyledi çok şaşırdım allah rahmet eylesin

dumbledoor
26-06-09, 15:22
Mıchael Jackson MUSLUMANDI...............!!!!!!!!!!!!!!

berkan
26-06-09, 15:24
dünyanın gelmis gecmis en iyi starıydı =(

Sayka
26-06-09, 15:40
bende haberlerden duydum,cok uzuldum((((gercekden de pop muziyinin kraliydi....yasayan bir efsaneydi....aslinda o hic olmedi,hep kalbimizde yasayacak(((((Allah rahmet eylesin(((

sarıpapatya
26-06-09, 15:47
huzur içinde uyusun şok bi haber çok üzücü:((

kkirkyildiz
26-06-09, 16:04
Popun kralını yıkmayı başardılar sonunda Allah rahmet eylesin ölsede sonsuza kadar yaşayacak ender insanlardan biri

pare pare
26-06-09, 16:14
burda bir bilgi vermek istiyorum hristiyan bir insan'a rahmet okunmaz huzur içinde yatsın denilir.rahmet müslüman olana söylenir.

Arkadashim o muslumanligi kabul etmisdir haberin yokmu bi sarkisida var musulmanliga it !!!!!!!!!!

özge
26-06-09, 16:18
evet bende dün gece takip ettim canlı yayın yaptılar nefes alamadığı için hastaneye kaldırılmış..1-2 saat sonrada ölmüş galibaa:(

denizmavisi
26-06-09, 16:24

neden hristiyanlara ya da müslüman olmayan birine söylenmesin allah merhametini eksik etmesin anlamındadır bu yüzden hangi dinde olursa olsun söylenebilir söylenemez diye bi kaide yoktur sonuçta hepimizi Allah yarattı

Zara
26-06-09, 16:49
Allah rahmet eylesin! yeri jennet olsun! Sabahtan beri ağlıyorum:6: Onu çok seviyordum çocukluğumdan dinliyordum niye öyle oldu hala hiç inanamıyorum temmuzda son turneye hazırlanıyordu:6: Tarkanda onunla duet yapmak istiyordu Çok çok iyi kalpli iyi yürekli insanın artık hayatta yokluğuna hiç ınanmak istemiyorum POP KRALI POP IDOLU MICHAEL JACKSON! seni unutmıyacağiz! sen her zaman tüm dünyanın kalbıde ebedi yaşayacaksın senin efsane şarkıların ebedidır!:6: Allah rahmet eylesin!!!:6::6::6: Yerin jennet olsun!!!

tarkantutkunu
26-06-09, 16:56
Tarkan'ın Michael Jackson dans'larından esinlendiğini ve onu örnek aldıgını düşünüyordum
ve bu yüzden bu kadar kaliteli bir adam Tarkan

Michael Jackson gerçekten bir Pop efsanesi ve hiç ölmücek gibi gelirdi

Allah'ın sevdiği kuluymuş ki Müslüman olarak dünya'ya gözlerini yumda allah rahmet eğlesin

TEVETOGLU
26-06-09, 17:09
Michael Jackson'ın vedasıyla pop dünyasında bir dönem daha bitmiş oldu. :(

ozgee
26-06-09, 17:10
doktorlar tam bir saat kalp masajı yapmıslar ama kurtaramamıslar:( popun kralının bidaha öyle sarkı söyleyemicek ve dans edemicek olması üzücü...

Rumeli59
26-06-09, 18:29
Hala inanamiyorum
:6::6::6::6::6::6:

gülcan
26-06-09, 18:52
Allah rahmet eylesin..Toprağı bol olsun...

TarkanColl
26-06-09, 19:10
Ben de haberi sabah duydum ve çok üzüldüm. Ben Michael Jackson ile büyüdüm. Tarkan'dan önce ona hayrandım. Belkide ona olan hayranlığım sayesinde Tarkan'a hayran oldum. Ben bir Zeki Müren'i birde Michael Jackson'ı severdim. Tarkan'da ikisinin karışımı var. TSM yönüyle Zeki Müren'den, pop yönüyle Michael Jackson'dan çok esinlenmişti Tarkan.

Keşke biraz kendine dikkat etseydi de Madonna gibi hala albümler yapan, konserler veren biri olarak yaşasaydı... Kendisine Allah'dan Rahmet diliyorum...

HURRICANE
26-06-09, 19:33
:(:(:(bu sabah pc yı actıgımda karsıma ılk çıkan haber olunca oylece dona kaldım:(:(:(önce olamaz nasıl olur dıye kendı kendıme sorular sordum.MİCHAEL JACKSON benim için efsanedir hayatımda müzik yonunden beni doyurabilen 2 sanatçıdan ilkidir o.Ne yalan söyleyeyım onu okadar çok sevmiş ve benımsemısım kı saatlerce ağladım:(:(:(Yıllarca tacizci diye acımasızca yıpratılan ırkçılıkla bogusan bu dünyanın 1 numarasını önce vatanından ettıler sonrada kansere yakalandı!Hiç haketmedi hiç sırf Müslüman oldu diye onu bıtırmeye calısan çirkin yuzler umarım ki şuan mutlulardır.Sağlsunlar bir parcamı söküp aldılar!Tr dede durum farklı değil aynı şeyi TARKAN a yapıyorlar Allah TARKAN a uzun ömurler versin!Ve MİCHAEL JACKSON şarkıların senin ÖLÜMSÜZLÜĞÜNDÜR....Yolun Işık Olsun

devilscream
26-06-09, 19:41
Dün gece görmüstüm haberini
Üzüldüm,pop müziğin en büyük stariydi kendisi
Tarkan'in onunla ilgili hayalleri vardi,keşke gerçekleşebilseydi
Huzur içinde yatsin...

ecemaşkısı
26-06-09, 20:26
Bende dün gece gördüm. Şok oLdum ayrıca çok çok üzüLdüm. Nur içinde yatsın.

Aysha
26-06-09, 20:57
i love you Michael you will always be in our hearts :6::6::6:

Thankyou so much for posting

trknmania
26-06-09, 21:40
dün gece duydum öldüğünü çok büyük bir kayıp gerçekten:((onun gibi biri bir daha gelmeyecek ne yazık ki :(müzik için doğmuş bir insan ve müziğe adanmış bir yaşam....o bir fenomendi ve her zaman kalplerimizde yaşayacak...umarım gittiğin yerde rahatsındır michael!!!!seni herzaman çok özleyeceğim:((

prenses_elaa
26-06-09, 21:50
ölümlü dünya işte ayrıca ben o adamı hiç dinlemedim ayrıca tarkan bir dünya starı o bize yeter Allah tarkanıma uzun ömürler versin amin

Yakisikli89
26-06-09, 22:20
görüyoruz ki elimizdeki yeteneklerin degerini bilmemiz lazim.
iki günlük dünya. bir bakmisiz sevdiklerimiz yanimizda yok.

gazetelerdeki haberleri okudugumda cok sasirdim ve inanamadim. halende inanmak istemiyorum. albümünü üc yildir sabirsizlikla beklerken böyle bi haberi duymak icimi acitiyor.

medya'nin, halkin beklentilerinin yarattigi stres'e dayanamadi bes belli michael. cok gittiler adamin üstüne. simdi sonuc ortada. herkez arkasindan agliyor belkide yaptiklarindan herkez pisman.

nur icinde yat michael. sen kalblerimizde, müziklerinle yüzyillarca yasiyacaksin. sen bir efsanesin.

allah rahmet eylesin.

mavi
26-06-09, 23:47
Allah rahmet eylesin..taksiratlarını affetsin. :41:

Shikidim_Shikidim
27-06-09, 00:04
En sevdiğim starlardandı adama yapmadıklarını bırakmadılar yazık oldu:( gidişine gerçekten çok üzüldüm:(

90_model
27-06-09, 02:44
allah rahmet eylesin dün gece alt yazıda görmüştüm zaten inanamıyorum:9::9::9: hala nasıl öldüğüne DÜNYA ÇOK ÖNEMLİ BİR İNSANI DAHA KAYBETTİ !!! allah yakınlarına sabır versin :41::41::41:

kartales26
27-06-09, 05:40
o dünyanın en büyük markasıydı,albüm satışlarında rekoru hala kırılamadı ve kırılmayacak da pop müzik deyince akla gelen ilk kişidir yani kraldır.Kısaca her ülkenin yerel popstarı olabilmiş tek kişidir...Jackson'un yeri hiç bir zaman dolmayacak. ben onun müziklerini dinlediğim için çocukluğumun starı olduğu için kendimi çok şanslı hissediyorum

OokanN
27-06-09, 11:34
Çok çok üzüldüm. O Eşsiz Benzersiz biriydi. Öyle de kalacak.

KING OF POP : MICHAEL JACKSON

pare pare
27-06-09, 12:11
Bence her bir insan ölümün varliğini hic bi zaman unutmamalı cünki ölüm bizleri habersiz bi şekilde yakalar.Önemli olan buna her zaman hazırlıklı olmamız !
Allahdan herkese ömür dilerim. . .
Yaşamınızın ve sağlığınızın kıymetini bilin lütfen !!!! :9:

flores
27-06-09, 12:25
cok sevdiyim sarkici idi.duyunca cok qeribe hissler kecirdim.

ece**
27-06-09, 12:35
hala inanasım gelmio ya :6: nasıl olur yaa halada haberlerde taciz dawasıyla anılıo be:6:

starzu
27-06-09, 14:58
:8:onunla bir devir bitti:8:

siboss1992
27-06-09, 18:22
ben duydugumda inanmak istemedim..
bir kac dk agzim acik tv e baktim..
aklimada hemen tarkan geldii..
onun idolüydü o ve düet yapmak istiyorduu..

trknmania
27-06-09, 18:34
hala şoktayım !!!asla inanmak istemiyorum MJ'in öldüğüne:((kalbimde çok büyük bir acı var onu canlı olarak izleyemediğim için:(michael seninle cennette buluşuruz umarım....yanında bana da yer ayır lütfen...ölmekten çok korkuyordun biliyorum.inşallah bu yolculuğunda meleklerde sana eşlik etmiş ve korkunu azaltmışlardır:)seni hep sevicem ve bizim çocuklarımız ve torunlarımız da senin şarkılarınla büyüyecek...orda rahat olduğuna inanmak istiyorum....hiç büyümedin sen ve hiç de büyümeyeceksin....seni daha şimdiden çook özledim mj:((((sen herzaman bizim minik peter pan'ımız olarak kalacaksın!!!!!!!!!!1

hsaex123
27-06-09, 18:57
allah rahmet eylesın

HURRICANE
27-06-09, 19:58
Ne acıki ecelıyle olup olmediğide kesinlik kazanmadı:(yanında olurken bır dr varmıs telefon kayıtlarından elde edılen bılgı bu yonde.ama sağlık ekıbı M.J evıne geldıgınde ne ıhbarda bulunan nede dr meydanda yokmus!!Hala o dr a ulaşamamıslar ve cinayet olasılıgı azımsanamayacak kadar büyük bir olasılık:(:(

the_answer3535
27-06-09, 19:59
dünya pop müzik tarihini değiştiren bugünkü bütün pop yıldızlarının örnek aldığı ve soraki nesillerin de örnek alacağı eşsiz biriydi bidaha gelmez bölesi

MerveGül
27-06-09, 22:00
Allah rahmet eylesin

*HiLaL*
27-06-09, 22:17
Ben ne severdim nede dinLerdim acIKcasI üzüLmedimde :)
ama ne diyeLmm ALLAH rahmet eyLesinn

flores
28-06-09, 00:23
MİCHAEL JACKSON SİTESİNE GİRİB KENDİ MESAJİNİ ONA BİRAKİN !!
GUESTBOOK (http://www.michaeljackson.com/index.html)

bununla o geri qayitmayacaki.

pare pare
28-06-09, 01:30
MİCHAEL JACKSON SİTESİNE GİRİB KENDİ MESAJİNİ ONA BİRAKİN !!
[URL="http://www.michaeljackson.com/index.html"]GUESTBOOK[/UR

bununla o geri qayitmayacaki.

Bunun onun ucun etmirikki sadece onun haqqinda herkesin bi fikri oldugunu herkese catdirmaq isteyirik !:15:

violetta
28-06-09, 03:59
Can't believe that Michael had dead :6:really I'm so shocked :6:You're still The King Of Pop FOREVER!!!!
My thoughts are with his family, his friends and mostly his kids :6:

fero_
29-06-09, 01:15
Süper bir yıldız'ı daha kaybettik,efsane kalacak artık,sevenlerine ve hayranlarına sabırlar...

Yakisikli89
29-06-09, 01:54
Süper bir yıldız'ı daha kaybettik,efsane kalacak artık,sevenlerine ve hayranlarına sabırlar...

Süper degil mega kelimesi bile yetmez ultra³³³³³³³³ seviyede bi insandi michael. senin gibisi yoktu. nur icinde yat.

aresalimis
29-06-09, 02:33
efsaneler asla ölmez onun gibisi bi daha gelmez popun kralıydı seni çok özlicem illa ki bu starlarla uğraşıyorlar ne isterler anlamam rahatlamışlardır umarım rahat uyu king of the pop

Yakisikli89
03-07-09, 15:17
Arkadaslar,

en yakin zamanda Tarkan'in Michael Jackson'un ölümü hakkinda düsündüklerini dile getirmesini istiyorum. Acaba medya'da varmi bu tür haberler, ben bulamadim.
Celine Dion, Wyclef Jean, Arnold Schwarzenegger, Uri Geller gibi büyük üstatlar Michael'in ölümü hakkinda düsüncelerini dile getirdiler bile.

Tarkan'danda böyle haber okumak istiyorum.

En azindan tarkandan duygu yüklü bir yazi gelmesini ve bizlerinde onun üzüntüsüne ortak olabilmemiz icin.. gerekli oldugunu düsünüyorum

Saygilar.

zeytin
03-07-09, 15:30
yok henüz yapmadı hiç bir açıklama

starzu
03-07-09, 16:12
belki hafta sonu konser çıkışlarında bişeyler söyleye bilir haberleri takip edelim

starzu
03-07-09, 16:17
michael hayranı 12 kişi intihar etmiş hayranlığın bukadarı dehşet bişey
kaynak:number1 tv

ece**
03-07-09, 16:18
elbette çok oda çok üzülmüştür sonuçta örnek aldıı biriydi ama bişey sölememedi daha..içinde yaşıodur bence...

trknmania
03-07-09, 16:19
Arkadaslar,

en yakin zamanda Tarkan'in Michael Jackson'un ölümü hakkinda düsündüklerini dile getirmesini istiyorum. Acaba medya'da varmi bu tür haberler, ben bulamadim.
Celine Dion, Wyclef Jean, Arnold Schwarzenegger, Uri Geller gibi büyük üstatlar Michael'in ölümü hakkinda düsüncelerini dile getirdiler bile.

Tarkan'danda böyle haber okumak istiyorum.

En azindan tarkandan duygu yüklü bir yazi gelmesini ve bizlerinde onun üzüntüsüne ortak olabilmemiz icin.. gerekli oldugunu düsünüyorum

Saygilar.
arkadaşım sana sonuna kadar katılıyorum!!!hergün haberleri izliyorum gazeteleri okuyorum hiçbir yerde yok tarkanın michael 'ın ölümü hakkındaki düşünceleri:((biran önce tarkanın hislerini öğrenmek istiyoruuum!!!!!

ece**
03-07-09, 16:21
ya insanın hayrını olduğu sanatçıyı kaybetmesi çok acı bişeydir eminim ki.. :(

trknmania
03-07-09, 16:24
evet bu çok ürkütücü!!!ama michael'ın ölümü gerçekten çoook üzücü..bende hala şoktan çıkamadım..hala şarkılarını dinleyip ağlıyorum:((((şimdiden çoook özledim onu!!!günlerdir aklımdan çıkmıyor son fotoğrafı:((ama o öldü diye intihar etmek hayranlık değil hastalık bence....o hep kalbimizde yaşayacakk!!!

tarkan_mania
03-07-09, 17:03
Teşekkürlerr..
ßende merak içindeyim.. :6:

denizmavisi
03-07-09, 17:28
böyle şeyler yapan insanlar normal değildir sevginin de bi dozu olmalı kimse için canına kıymaya değmez

tarkan_mania
03-07-09, 17:41
:9:Söyleyecek birsey bulamıyorum.... :19:

*HiLaL*
03-07-09, 20:22
beLkide TARKANIN her dedigi oLay oLuyor diye ACIKLAMA yapmiyordur TARKAN. Cünkü TarKan ne derse Laf oLuyor poLemik oLuo bi$ii oLuo cekemeyenLEr hemenn Laf ediyOr hemen cIKARI vardIr kesin deniLiyor.. benCe acIKLama yapmasIn.. yani bu benim dü$üncem.

erdem
03-07-09, 20:31
tarkan da karma ile beraber sitilii obna benzetti dansıyla giyimiyle nur içinde yatsın

TarkanColl
03-07-09, 22:07
Ölmeden 2 gün önce prova yaparken görüntülenmiş Michael. Tv'de haberlerde gösterdiler. Çok zayıflamış görünüyordu ama hala sahnede parlıyordu. 50 yaşında olmasına rağmen gerek dansından gerek kalitesinden hiçbirşey kaybetmemiş görünüyordu. Eski şarkılarından birisini dansçılarla birlikte seslendiriyordu ve muhteşemdi...:8:bravo:20::29:

starzu
03-07-09, 22:52
evet çok sağlıklı ve dinamik görünüyordu 2 gün sonsa öleceye benzemiyoru bunun için ölümü hala sır

trknmania
03-07-09, 23:44
Ölmeden 2 gün önce prova yaparken görüntülenmiş Michael. Tv'de haberlerde gösterdiler. Çok zayıflamış görünüyordu ama hala sahnede parlıyordu. 50 yaşında olmasına rağmen gerek dansından gerek kalitesinden hiçbirşey kaybetmemiş görünüyordu. Eski şarkılarından birisini dansçılarla birlikte seslendiriyordu ve muhteşemdi...:8:bravo:20::29:

http://video.eksenim.mynet.com/ismvdo/Iste-Jackson-in-son-provasi/342660/

işte o provanın videosu ebru abla!...(seni çoook seviyorum michael!!!!!)

szr67
04-07-09, 00:25
hiç kimse söz etmedi ama ben burda söz etmek isterim istiyorumda .

Amerika'da dünya starlanı ünlü yapan onların herşeyinden sorumlu bir dini grup var.Bu grup çok tehlikeli ve asrarengiz bir teşkilat aklınıza ne kadar dünya starı varsa bu teşkilat dünyaya lanse etti.Bu grup yer altı bir çalışan kendilerini göz önünde bulundurmayan grup ellerinde bulunan starları her dediklerini yaptırıyorlar eğerki dediklerini yerine getirmeyen star olursa esrarengiz bir biçimde öldürüyorlar.Esrarengiz bir biçimde ölen en büyük örneklerden bir tanesi marilyn monroe ve teşkilat çok büyük cezalarla suçlu tutuyorlar

marilyn monroe nun ölüm raporunda;
Ölümü tutanaklara aşırı dozda uyku ilacı zehirlenmesi yüzünden diye kaydedilmiş. Kanında 4.5 mg. ve karaciğerinde de 13 mg. barbiturat bulunmuş. Ama ölüm sebebinin zehirlenme olarak geçmesine rağmen, midesinde ve barsaklarında hiç ilaç izine rastlanmamış. Adli tıptan Dr. Sidney Weinberg, Marilyn’in ağız yoluyla herhangi bir ilaç almış olmasının imkansız olduğunu söylemiş.

Michael jackson'nın ölüm raporuna ne kadar çok benziyor öyle değilmi?

pare pare
04-07-09, 09:25

Amerika'da dünya starlanı ünlü yapan onların herşeyinden sorumlu bir dini grup var.Bu grup çok tehlikeli ve asrarengiz bir teşkilat aklınıza ne kadar dünya starı varsa bu teşkilat dünyaya lanse etti.Bu grup yer altı bir çalışan kendilerini göz önünde bulundurmayan grup ellerinde bulunan starları her dediklerini yaptırıyorlar eğerki dediklerini yerine getirmeyen star olursa esrarengiz bir biçimde öldürüyorlar.Esrarengiz bir biçimde ölen en büyük örneklerden bir tanesi marilyn monroe ve teşkilat çok büyük cezalarla suçlu tutuyorlar

Ölümü tutanaklara aşırı dozda uyku ilacı zehirlenmesi yüzünden diye kaydedilmiş. Kanında 4.5 mg. ve karaciğerinde de 13 mg. barbiturat bulunmuş. Ama ölüm sebebinin zehirlenme olarak geçmesine rağmen, midesinde ve barsaklarında hiç ilaç izine rastlanmamış. Adli tıptan Dr. Sidney Weinberg, Marilyn’in ağız yoluyla herhangi bir ilaç almış olmasının imkansız olduğunu söylemiş.

Ola bilir ama ben inanmiyorum hem isteseydiler onu cokdan oldure bilirdiler . . . basqa bir sey var burda :11:

HURRICANE
04-07-09, 12:35

V alla Allah biliyor ya içimden geçenleri yazmışsın.abd de insana 1 ıgne vururlar kalbın o anda durur ve ne kanında ne organlarında o ıgnenın ızıne rastlanmaz;)Ben M.J in ölduruldugunu dusunenlerdenim....

HURRICANE
04-07-09, 12:39
Ve evet TARKAN a gelince M.J hakkında duygularını dile getirmeliydi!İnsan bir yazılı açıklama yapardı yani.Çok ayıp etti çok yıllarca onu örnek aldıgını söyledi bazı dans fıgurlerını bıle taklıt ettı gel gelelım bir açıklama bıle yok hala!Nil kadar olamadın yazık sana!Halbu ki Tr de sanatcılar içinde ilk açıklama yapması gereken kişi Tarkan olmalıydı.

trknmania
04-07-09, 19:08
V alla Allah biliyor ya içimden geçenleri yazmışsın.abd de insana 1 ıgne vururlar kalbın o anda durur ve ne kanında ne organlarında o ıgnenın ızıne rastlanmaz;)Ben M.J in ölduruldugunu dusunenlerdenim....

çok acı ama bence de eceliyle ölmedi michael:((((

the_answer3535
04-07-09, 21:29
tarkan ın açıklama yapması gerekirdi bakalım belki çeşme de bişeyler der

uniqe
04-07-09, 23:43
ereğli konserinde mj ile ilgili bir surprız yapabilir belki? :)

szr67
04-07-09, 23:55
hadise michael jackson'ı andı ve ona özel show hazırladı.Belediye başkanı sayın halil posbıyık ardından hediye vermek için sahneye çıktı.2008 yılında michael jackson ile görüştüm 2009 yazında yaz sezonum dolu 2010da söz veriyorum kesin çıkıcam ereğlide sahneye demiş ama maalesef michael öldü:15:

trknmania
05-07-09, 00:26
işte bu yaa:)tarkan ege tv'ye michael tarzıyla çıktı!!süpersin aşkım benim.parmaklarındaki bantlar ve gömleğindeki bant yıkılıyorrr:))))

*HiLaL*
05-07-09, 01:02
HayaTImmmmm nasIL'da dü$ünceLi ince dü$ünceLii :) süperdii

bounce
29-09-09, 02:08
eni veci vokey..
o kadar çok şey var ki söylenmesi gereken M.J hakkında...
eğer KRAL da ölüyorsa,bir dönemde kapanıyorsa artık yaşlanmaya başlamışız!!!

anakha26
25-06-10, 13:30
Arkadaşlar;

http://img823.imageshack.us/img823/4083/62594435.jpg

DÜNYA MÜZİĞİNDE POPUN KRALI tam bir sene önce bugün hayatını kaybetti...

Ben de kendisinin büyük hayranlarındandım. Eminim benim gibi MJ'in artık aramızda olmamasından dolayı üzüntü duyan arkadaşlar vardır... Bu yüzden ölüm yıldönümünde kendisini bir kez daha anmak istedim...
MJ hakkında yazılacak yada söylenecek çok şey var...
Tek diyeceğim Dünya Müziğinde yeni bir çağ başlatmış bu adam; müziğiyle, sesiyle, dansıyla, mütevaziliğiyle, yardımseverliğiyle her zaman gönlümüzde olacak....

Seni unutmadık, unutmayacağız MJ...

http://www.youtube.com/watch?v=6BlKDXmdiUQ

simgem__
25-06-10, 13:34
Tekrardan Allah rahmet eylesin...

twilight
25-06-10, 13:45
Heralde bu habere en cok üzülen birisi bendim...Gece saat 2.30'du ve kostura kostura babamin yanina giderek ''Babaa,MJ Ölmüs...''demistim...:( Ama o ölmemisti...Hala müzigiyle,danslariyla yasiyordu...Ve biliyorum su an bizim konustuklarimizi falan yukaridan,izliyor... :) Kral...umarim müslüman olmustur dedigim tek tük isimden birisidir...
lord...iyi ki vardin...ve varsin... :)

TARQANIM
25-06-10, 14:19
allah rahmet eylesin, onu unutmadik:8:

TorNadO
25-06-10, 14:59
İsmini duyunca bile bi garip olduğum insan ,yeryüzünde bulunan harikalardandı.
This is it'i izledikten sonra bir kez daha hayran olmuştum.
Halen yaşıyor gibi
Unutmadım

start_the_fire
25-06-10, 15:02
EVet gerçekten ismini duyduğumuzda sanki hala aramızda gibi hissediyoruz bazen Ölümüne tanıklık olduğum icin şansız bir insan olarak görüyorum ama gerçeği söylemek gerekirse mıcheal jackson hayatım 1 yada 2 kez dinlemişimdir ama tabiki cok üzüldüm , Tarkan'ın örnek aldığı bir sanatcı dünyanın en iyi pop sanatılardan birini kaybetmek benide cok üzdü Allah rahmet eylesin ,

kartales26
25-06-10, 16:25
şu ana kadar dünyada böyle biri gelmedi, herhalde uzun süre gelmezde dünyada pop denince akla gelen belkide tek isim.evet kralın ölümünden tam 1 sene geçti şarkıları bugün bütün televizyonlarda

Zara
25-06-10, 16:33
:'(( o uzuntulu gunu bi kez daha yasiyorum sabahtan beri aglamaktan kendimi alamiyorun :'(( keske ölmeseydi daha gencti ve yapmasi gereken bi suru sey vardi yeni turnesine hayranlarinin karsisina cikmaya heyecanla hazirlaniyodu ama... :'( nur icinde yatsin Allah rahmet eylesin! Mekani cennet olsun.

meryem_17
26-06-10, 13:51
Gerçekten Dünya Pop Müziğin Kralını kaybetti.Kendisine Allahtan Rahmet Sewenlerine Baş Sağılığı Diliorum.