PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : Tarkan'a kötü sürpriz!

İZMİRLİ
22-06-09, 10:21
Tarkan'a kötü sürpriz!
Megastar İzmir'de hayal kırıklığına uğradı

Türkiye'nin megastarı ünlü sanatçı Tarkan, İzmir Pınarbaşı'nda bulunan Autodrom Yarış Pisti'nde düzenlenen Otokolik Fest'09 da, hayal kırıklığına uğradı. Beyazlar içinde sahneye çıkan ve yeni saç modeliyle dikkat çeken yakışıklı sanatçıyı yaklaşık bin 500 kişi izlemeye geldi. Şimdiye kadar verdiği konserlerde 5 bin seyircinin altına inmeyen Tarkan, İzmir'deki konserinde umduğunu bulamadı.

Pınarbaşı'nda düzenlenen Otokolik Fest'09 birbirinden farklı etkinlikleriyle hem modifiye araba tutkunlarını hem de müzikseverleri bir araya getirerek bir ilki gerçekleştirdi. Festival, ünlü sanatçı Tarkan konseri ile son buldu. Büyük bir hayran kitlesine sahip olan Tarkan'ın konserine az kişinin katılması dikkat çekti. Uzun bir aradan sonra İzmirli sevenleri ile buluşan yakışıklı sanatçı, birbirinden güzel şarkıları ve kıvrak danslarıyla izleyenleri coşturdu. Gecenin geç saatlerine kadar süren konserde katılımın az olması ile şaşkınlığını gizleyen Tarkan, "İzmir'e uzun bir aradan sonra geldim. İzmir'in kokusunu bile özlemişim, biz bize eğlenceli bir gece yaşayalım" dedi.

http://www.milliyet.com.tr/Yasam/SonDakika.aspx?aType=SonDakika&ArticleID=1109309&Date=22.06.2009&Kategori=yasam&b=Tarkana%20kotu%20surpriz

arkadaşlar bende konserdeydim fazla seyirci yoktu ama konser super geçti ayrıca konser verdikleri yer sürgün gibi bi yerdi başka bir sanatçı konser versin 200 kişiden fazla insan gitmez oraya...Konserde sahneye çok yakındım sadece şunu söylüyorum TARKAN inanılmaz yakışıklı bu kadar beklemiyordum ama ALLAH güzel yaratmış dedirtiyor insana...(fotograf ve bi kaç video paylaşacagım)

ayrıca izmir TARKAN'I çok sever 2005 de geldiginde alsancak stadyum'u full doluydu 20 binin üzerinde seyirci vardı Allahın dağında organizasyon yapılırsa olcagı bu...

hilfa
22-06-09, 10:57
bu kadar uzaklığa insanlar nasıl gelebilirler ki bu Tarkanımla ilgili değil seçilen yer ile alakalı veee evet:29: Tarkanım çoookkkkk yakışıklı Allahım özenmişte yaratmışş:29: resim ve videolarını sabırsızlıkla bekliyorum teşekkürler haber içinbravo:29:

tarkaseksüel
22-06-09, 12:26
insnalrın gelmeme nedenı iştebu dahane olsun

özlemmis
22-06-09, 12:34
gerçeği söyleseler zaten şaşarım neden Tarkanı aşağıya çekme derdindeler anlamıyorum

ece**
22-06-09, 13:29
olablir bu sfer seçilen mekandan dolayı bilmem kaç yüz bin insan gidememiş...of bunuda konuşur dururlar artık hergün

GMZ
22-06-09, 13:45
arkadaşlar kusura bakmayın buraya yazacağım yeni bi konu açmayı daha tam olarak bilmiyorum da:D:D
hürriyette söyle bişey gördüm my towerland yani ağaoğlu nun projesinin açılışında tarkan sahne alacakmış ve ücretsiz giriş için bir form doldurmak yeterli hürriyete girdiğinizde görecekseniz ben şimdiden bir sürü doldurdum :D şans bu belli mi olur belki çıkar...:))

scorpioness
22-06-09, 14:22
Haber yapmanında bir adabı olur,
bu sadece tarkan konseri değil ki festival kapsamında
ayrıca Pınarbası diye ulasımı zor olan bir yerde
sehir dısı bir bakıma
bilet fiyatları ve pazar olmasıda cabası cünkü haftasonları izmirin %80i Çeşmede, her açıdan düşünülerek yazılsa rencide edici olmaz.

tuning 35
22-06-09, 14:27
arkadaşlar açık konuşmak lazım organizatörler bi kere iyi reklam yapamadılar artı pınarbaşı çokta ters bi yerde değil fakat açıkçası şimdiye kadar gittiğim en sade en sıradan tarkan konseridi zaten tarkanında isteksiz olduğu gözlerden kaçmadı

pare pare
22-06-09, 14:28
Haber yapmanında bir adabı olur,
bu sadece tarkan konseri değil ki festival kapsamında
ayrıca Pınarbası diye ulasımı zor olan bir yerde
sehir dısı bir bakıma
bilet fiyatları ve pazar olmasıda cabası cünkü haftasonları izmirin %80i Çeşmede, her açıdan düşünülerek yazılsa rencide edici olmaz.

Evet arkadasim sana katiliyorum !!!:7:

Ferya
22-06-09, 15:36
Hem kötü organize yapilmis anladigim ve okudugum kadariyla hem de festival amacli bi konser.Medyaya yine haber magzemesi cikti.

eLiF
22-06-09, 15:49
mekan yanlış seçilmiş neden bundan bahsetmiyolar ne biçim habercilik bu ya

tufanzenger
22-06-09, 15:58
diğer izmirli arkadaşlarn yazdıklarının dışında; hiçbi yerde konserin başlama saati yazmıyordu, konser alanına gidecek servislerin saati belli değildi, pistin nerde olduğunu gösteren hiçbi tabela yoktu çevredeki yollarda, yollarda zaten 2 araba yanyana geçemiyordu, genelde tek yön dar yollardı, pınarbaşı zaten kendi başına izmir'de kopuk bi konumda merkezi yerlere uzak. önceki gün de neler oldu tam olarak bilmiyorum ama hayko cepkin konser verememiş gelmiş olmasına rağmen. akşam olup yarışlar bitene kadar zaten çok az insan vardı, herkes havanın kararmasına doğru geldi festival alanına. ama 1.500 kişi olduğunu da sanmıyorum, 3-5 bin vardı bence..

TheLastAirBender
22-06-09, 16:04
türk basını işte en yukardakini en aşagı çekmekde üstüne yoktur ama biraz zor çekerler çok gördük böyle haberler...

MEGAFUN
22-06-09, 16:10
:6:ewt uzak olduğundan bnde gidemedim malesef

flores
22-06-09, 16:35
uzuldum.ama tarkan da bakmali harda konser veriyor.evvel bence oyle deyildi.indi her yerde veriyor konseri.

flores
22-06-09, 16:44
mekan yanlış seçilmiş neden bundan bahsetmiyolar ne biçim habercilik bu ya

mekan yalnissa tarkan gitmeyeydi.onun işçileri nereye bakiyor.

TarkanColl
22-06-09, 16:53
Elazığ konserinde de kötü organizasyon yüzünden 1000 kşiye konser verdi Tarkan...

Bundan sonra daha titiz organizasyonlar yapmalılar bence...:16:

*HiLaL*
22-06-09, 17:30
mekan yalnissa tarkan gitmeyeydi.onun işçileri nereye bakiyor.

evet evet hakLsnn..:9:

gülcan
22-06-09, 17:43
Sen git dağda konser organizasyonu düzenle sonrada seyirci az de geçin bunları amaç haber olsun gazete sayfaları dolsun iştee:S
Resim ve videoları bekliyoruz..

devilscream
22-06-09, 18:16
Tarkan'in konserlerine her zaman ilgi vardir,konserler farkli cünkü
Bunu bile bile bu kadar sacma bi haber yapmislar
Haber sitesindeki yorumlarda sinir bozucu...

ece**
22-06-09, 19:06
Haber sitesindeki yorumlarda sinir bozucu...

katılıorum nasıl sinir bozucu yaa...o adam senin ülkenin megastarı kıymet bilceklerine bide tekerlemeyle dalga geçmiş bazısı...:13:ya çıldırmammak elde değil gerçektenn...o kötüledikleri ülkesinden bi haber dedikleri tarkanın hasankeyfi kurtarmak için yapmadıı kalmadı şarksını beğenmiosnunuz kendisini beğenmiosunuz bari en kötü bu yaptıını hatırlayıp bi saygı duyun bi takdir edin be... :13:" Megastar toplumun durumundan, bir haber olmalı" her sanatçı onun kadar wefalı olsa ahh olsaa daa az biraz anlasanızz..bu tarz konuşanlara saygı duymak imkansız gibi bişey yaa...!!!:13:anca kötülein siz zaten anca...habercilerde az uyanık değiller ama 1500kişnin 1000kişisini yazıyla 500 kişisini rakamla yazmışlar ilk okunduunda 500kişi gibi algılanıo:14:

inci tanesi
22-06-09, 20:49
Ya dagda tarkan konseri yapilir mi hangi ilerlemis zekali yapmis bu organizasyonu cok merak ettim :9: ama olsun 1500 kisi de olsa gercek Tarkan hayranlari olduklarina eminim :20: onemli olan da bu deil mi arkadaslar nerde ve nasil olursa olsun amac Tarkana yakin olmak.Aslinda tr li olmak vardi offff of :10: :10: :10:

siboss1992
22-06-09, 23:08
her tasin altindan birseyler ariyorlar.. nediyelim..

--JOHNSON--
23-06-09, 01:03
Dün akşam konserdeydim grçektem uzak yani pınarbaşına arabayla anca gttim.şu gerçek ama tarkan hiç memnun kalmadı bu durumdan bidaha izmire zor gelir...

the_answer3535
23-06-09, 03:45
valla pınarbaşına bizim oturduğumuz yerden 3 vesaitle gidiyosun çok absürd bi yerde ve pazar günü herkes yazlık yerlerdeydi ancak o gün alsancakta milletin önünü çevirip bedava bilet dağıtıyorlardı benim buna kafam takıldı ve böle bile az kişi olması nolursa olsun tarkan için düşündürücü

İZMİRLİ
23-06-09, 09:48
valla pınarbaşına bizim oturduğumuz yerden 3 vesaitle gidiyosun çok absürd bi yerde ve pazar günü herkes yazlık yerlerdeydi ancak o gün alsancakta milletin önünü çevirip bedava bilet dağıtıyorlardı benim buna kafam takıldı ve böle bile az kişi olması nolursa olsun tarkan için düşündürücü

Tarkan'ın o konsere az kişi gelmesinde ki tek suçu secici olmaması , her yerde konser vermemeli...:16:

fantin
23-06-09, 11:28
Konsere benimde davetiyem vardı. Söylendiği gibi yeri çok kötü ve uzaktı malesef gidemedim.Diğer sanatçıların gündoğdudaki bedava konserlerinide biliriz 500 bile yoktu.

MerveGül
23-06-09, 12:09
Tarkan, İzmir Pınarbaşı'nda bulunan Autodrom Yarış Pisti'nde düzenlenen Otokolik Fest'09 da, hayal kırıklığına uğradı.
Megastarı yaklaşık 1500 kişi izlemeye gitti. Şimdiye kadar verdiği konserlerde 5 bin seyircinin altına inmeyen Tarkan, İzmir'deki konserinde umduğunu bulamadı.

Şaşkınlığını gizleyen Tarkan, "İzmir'e uzun bir aradan sonra geldim. İzmir'in kokusunu bile özlemişim, biz bize eğlenceli bir gece yaşayalım" diyerek hayranlarını coşturdu.

kaynak:http://www.bugun.com.tr/haber-detay/72426-tarkan’a-izmir’de-seyirci-soku-haberi.aspx

23.06.09

dumbledoor
23-06-09, 16:18
ama diğer sanatçılara tarkandan fazla gelmiş o zmn işler biras kötümü gidior ne her yere katılıor tarkan artık eskisi gibi diil bence bu album onun için ya tmm ya dvm albumu olacak bnden solemesi....

szr67
23-06-09, 17:00
tarkan mütevaziliğine yeniliyor böyle giderse yenilecektirde tarkan manager faktörünü arka plana atan tek sanatçı bu konserlerde uygarın ne kadar sözü geçiyor acaba?Tarkan özellikle ahmet ertegün ölünce çok büyük bir yara aldı yurt dışında eli koluydu tarkanın ertegün tarkan türkiyeye dönünce özellikle 2006 yılından sonra herşeyi oluruna bırakan neyse öyle gitsin oraya gidelim burayada gidelim oldular allahdan tarkan tv programlarına katılmıyor yoksa çok büyük açıklarını çıkarırlar allah korusun tarkanın albüm politikasıda suya düştü ağustosda çıkacak bir albüm ne kadar başarılı olacaktır zaten ramazan başlıyor kimsenin albüm aklına gelirmi bu albüm promosyonu tarkan için son raund bu albümden zirve yaparsa kazanır yoksa tarkan konser sanatçısı olmakdan başka bir şeyi kalmayacak ve ben sanmıyorumki orda 1.500 kişi olsun en az 10bin bilet satışı garantisiyle gelir tarkan

HURRICANE
26-06-09, 00:02
evet bu haberi 4-5 gun önce bir sıtede gordum yorumlarda bazıları dalga gecmıs hemen mudehale ettım tabı:)aynen soyle bır cvp yazdım bu konserden TARKAN fanlarının cogunun haberı bıle yoktu o konserı tekrar yapsınlar o seyırcı 1.500 mu 15.000 mı oluyo cumle alem gorsun dedım:)dalga gecenlerın fırsat kollayanların sesi kesıldı halıylen:)album çıksın ozaman gorusurus nokta dıye msjı tamamladım;)

prenses_elaa
26-06-09, 22:02
tarkanı aşşağıya indirmek için ellerinden ggeleni yapıyorlar ayrıca foxta bizden kaçmazda alt yazıda şöyle yazıyodu sözde megastarın, izmir konseri fiyaskoydu bu habere çok sinirim bozuldu

karma_elcin
26-06-09, 22:36
kötü organizasyondan dolayı yoksa tarkan tıklım tıklım doldurmasını bilir..uzak sonucta kimse gitmek istemez yani...

starzu
27-06-09, 19:36
konser verilen yer yani pınarbaşı çok ters bir yerde gitmek isteyenleride yol caydırıyor ben izmirliyim ordan biliyorum ah ah ogün karstaydım nasıl kaçırdım ben bu konseri hala dövünüyorum:15::15:

jetaime
31-12-09, 21:00
ben konser deydim vallah organizasyon 0 ne kadar kotu inanamiyorsun
bide biletlerime nerde buldum alsancakta sasirdim ama neyse aldim
ondan sonra esimle (benim esim izmir'de dogdu) bu yer zor bulduk 6 kisye sorduk bu otopark vallah deli olmustuk
en son'da bulduk ben dedim bu ne ne bicim bir yer yaaaa
biz onda onra dolastik falan filan ve ne zaman konser saatine geldi giris nerde kimse bilmiyo birisi orda diyo oburu buraya allah allah
ama sukur kapilar acmislar ve bizim yer bulduk
ama sansliyiz bir adamla konustum ben ona soyledim'ki pariste tarkan falan filan tanistim ona biliyorum onun icin paristen geldim bllablabla (bir az yalan yapmistim hihihih) ve vip tarafinda gecmistik

ama konser super vallah cok sevindim
ama 500 kisi yok ki orda 2000 kisi vardi

ps ben size konserdeki videolari link koymustum sizde resim falan filan var mi acaba ???

start_the_fire
31-12-09, 21:25
tarkanın 500 kisi gelmesine çok şaşırdım izmir gibi türkiyenin en büyük ikinci sehirinde allah allah

İZMİRLİ
31-12-09, 21:31
tarkanın 500 kisi gelmesine çok şaşırdım izmir gibi türkiyenin en büyük ikinci sehirinde allah allah

üçün'cü büyük şehri kardeşim...

jetaime
31-12-09, 21:56
üçün'cü büyük şehri kardeşim...

izmirli sen bu konsere gittin mi ?
resim var mi sende paylasabilirmiyiz ?

İZMİRLİ
01-01-10, 00:39
izmirli sen bu konsere gittin mi ?
resim var mi sende paylasabilirmiyiz ?

Gittim evet sahneye de çok yakındım, valla pek fotograf çekemedim bir kaç kısa video çekmiştim onuda paylaştım zaten...

jetaime
01-01-10, 01:43
ahhhh gormedim videolar nereye?

Bamboo
01-01-10, 14:23
500 kişi geldi yazmamışlar bin 500 yazılmış yani 1000'i yazıyla 500'ü de rakamla yazınca siz sadece 500'ü okumuşsunuz sanırım... yoksa 1500 kişi yazıyo..
Gerçi 1500 de az ama neyse kötü bi organizasyondan başka ne beklenirki...

jetaime
01-01-10, 16:58
bu sayfada gidebilirsiniz orda bu konseri resminlerimi var
http://www.tarkancoll.com/forum/izmir-konseri-t12704.html?t=12704