PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : murat boz herşeyi yak!

trknmania
19-06-09, 01:28
murat boz gittikçe kalitesini mi düşürüyor yoksa bana mı öyle geliyor?nerde püf klibi nerde herşeyi yak klibi.murat tarkana sırtını dönmekle hayatının hatasını yaptı!!!bence kendi kendini bitirdi murat boz!!!...

http://www.youtube.com/watch?v=ad3EpjkGUNk

GMZ
19-06-09, 01:48
sırtını döndü derken tarkana bişey mi dedi ben bilmiyorumda???

trknmania
19-06-09, 02:00
murat boz tarkanın adını kullanarak şöhreti yakaladı sonra da geçmişi unutup ' tarkanla tanışmasam da bu noktaya gelirdim'dedi.bu büyük bir vefasızlık!!!tarkanın vokalisti olmasaydı biraz zordu onun buralara gelmesi ama o bunun farkında değil ne yazık ki!!!

GMZ
19-06-09, 02:21
bu yaptığı çok ayıp.
insan emeklerinden dolayı teşekkür eder osa onsuzda olurdum demiş...onun bileceği iş valla tarkan yanında olup onu desteklese her zaman daha iyi olur ama kendi bu yolu seçmiş pişman olur elbet...

TheLastAirBender
19-06-09, 02:37
bundan bi halt olmaz ya bırakın hatta bu forumda neden tarkanla çalısanlar bölümünde yer alıyor bu mendebur anlamıyorum şarkıda ayrı bi rezalet hiç zevk almadım dinlerken söz yok bişe yok dımtıs dımtıs dayamış gökhan özen yolunda ilerliyor dicem ama gökhan özenin de kendi çapında bi müzik kalitesi var neyse bu adama dicek bişeyim yok adam bile degil zaten bana göre...

ece**
19-06-09, 13:41
murat boz tarkanın adını kullanarak şöhreti yakaladı sonra da geçmişi unutup ' tarkanla tanışmasam da bu noktaya gelirdim'dedi.bu büyük bir vefasızlık!!!tarkanın vokalisti olmasaydı biraz zordu onun buralara gelmesi ama o bunun farkında değil ne yazık ki!!!

izleyemedim videoyu ama bu dedikerini bende biliorum cnm.beyazda demişti heralde...// ...gelirdin yaa buralara nerden geldiini unutmıcakssın!!!!:14:
tarkanım walla ii sessiz kalıp takmıo bunları yaa ben sinir olurdum...

özlemmis
19-06-09, 14:36
Arkadaşlar şu murat bozun adını bu sitenin hiçbir yerinde görmek istemiyorum.Gıcık oluyorum kendisine.Sadece Tarkan olsun gerisi boş

tarkaseksüel
19-06-09, 15:50
murat fun club e üye olduğum güne lanet olsun silmiyolarda :D

trknmania
19-06-09, 17:11
murat fun club e üye olduğum güne lanet olsun silmiyolarda :d

:18::18::18::18::18:

*HiLaL*
21-06-09, 00:28
murat fun club e üye olduğum güne lanet olsun silmiyolarda :D

:18::18::18::18:aLemsin:18::18::18:
murat bOz cok ama Cok nankör cIKtI yha..:13::13: