PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : Evde şarkıları Tarkan söylüyor!

eskalen
14-06-09, 13:56
Akşam gazetesinden Tuğçe Tatari'nin köşe yazısı....Çok güzel şeyler söylemiş ben beğendim yazısını :20:

Evde şarkıları Tarkan söylüyor

Ali Ağaoğlu'yla maceramız devam ediyor... Geçen hafta ofisinde yediğimiz yemeği yazmıştım. Bu hafta ise evinde verdiği davete gittim. Perşembe akşamı Vaniköy'deki yalısına giderken Tuğba'yla nasıl bir gece olabileceğinin tahminlerini yürütüyorduk. Evin kapısına o ünlü 'AGA' plakalı arabaları dizilmişti.
Bahçe mumlarla süslenmişti.
Eve girdiğimizde Ali Ağaoğlu ve Kainat Güzeli 22 yaşındaki sevgilisi Sophia karşıladı bizi.
Verandaya doğru diğer konuklarla tanıştırmak üzere yol gösterdiler.
O sırada Rose Kar'ı gördüm. İzzet Çapa'yla çok uzun yıllar beraber çalışmışlardı, kendisini oradan tanıyorum. Şimdi Ağaoğlu'yla çalışıyor. Sanırım o olmasa davet çok daha 'yerel' organize edilmiş olurdu.
Bu arada Ali Ağaoğlu'nun evi iddiasız dekore edilmiş, şaşaadan uzak görünüyordu.
Neyse...
Verandaya çıktığımızda kalabalık, çoğunluğu erkek olan bir grubun oturmakta olduğunu gördük.
El sıkışmak suretiyle tanışma ritüelini gerçekleştirirken sıktığım ellerden biri tanıdık geldi, fazlaca tanıdık.
İnanmayacaksınız ama ancak oturduktan sonra o tanıdık elin Tarkan'a ait olduğunu anlayabildim. Yaşından çok daha genç görünüyordu, gayet spor bir kıyafetle ve çocuksu bir tavırla oturuyordu. Sanırım o da davetli olduğu gecenin bu kadar 'kapsamlı' olmasını beklemiyordu, hafif şaşırdı.
Artık bulunduğumuz ortamdan mıdır yoksa onun genel hali midir bilmiyorum ama gayet güler yüzlü ve sıcakkanlıydı.
Öyle şımarıklık, kapris, 'Ne gazeteci mi çağırdınız? Hem de bana haber vermeden' dertlerinde biri değildi.
Derken evin iskelesine bir tekne yanaştı. İçinden Güneri Cıvaoğlu, Fikret Ercan-eşi, Adil-Beyhan Benardate ve üç kadın indi.
Davetliler tamamlanmıştı.
Yemeğe geçildi.
Açık büfenin mönüsü deniz mahsullerinden oluşmaktaydı.
Etrafta garsonlar dolaşmaktaydı. Sanırım kişi başına bir garson düşüyordu.
Yemekler biter bitmez alt kata geçildi.
Bir orkestra hazır beklemekteydi.
'Türk Sanat Müziği Gecesi'ymiş meğer davetli olduğumuz.
Şarkılar söylenmeye başlandığında kadınlar da 'oynama'ya başladı...
Bir süre sonra, tahmin edeceğiniz üzere Tarkan mikrofona geçti.
1-2 şarkı söyler derken gece bir mini Tarkan konserine dönüştü.
Davetliler fotoğraf çekmeye, istek şarkılarının adını bağırmaya, Tarkan'a hayranlıklarını dile getirmeye başlamışlardı.
Bense yaşananları uzaktan izlerken ünlü olmanın keyifsiz bir şey olduğunu düşünüyordum. Bunalır insan. Ben yapısındaysa sinirlenir bile...
Tarkan mikrofonu bıraktıktan sonra dans devam etti. Güneri Cıvaoğlu 'en eğlenen', Fikret Ercan ve eşi şarkılara 'en çok eşlik eden'di.
Söylemeden geçemeyeceğim, Tarkan, mali müşaviri Kemal Bey ve menajeri Uygar'la çok ilginç bir ekip oluşturmuş. Uzun yıllardır beraber olmanın getirdiği bir iletişim var aralarında. Sık sık birbirleriyle göz teması kuruyorlar.
Keşke fırsatınız olsa da Kemal Bey'le tanışsanız. Uzun yıllardır tanıdığım en ilginç ve açık sözlü kişi kendisi. Sanırım içinde biraz şarkı söyleme hevesi de var.
Gece bittiğinde bizler eve, Güneri Cıvaoğlu ve 'tekne ekibi' Reina'ya devam gitti.
Eve dönüş yolunda aklımda sadece Oray'a nispet yapmak vardı. Geçen hafta yazdığı bir yazıda bundan sonra 'parayla satın alınamayacak organizasyonlar' düzenlemek, o tarz davetlere katılmak istediğinden bahsetmişti. Sanırım davetli olduğunuz evde Tarkan'ın sahneye çıkması parayla satın alınamayacak bir organizasyondu.

Kaynak:aksam.com.tr

eLiF
14-06-09, 18:10
hayallerimin gecesini yaşamış wayy be :4:
teşekkürler haber için

TEVETOGLU
14-06-09, 19:07
Böyle bir organizasyona inşallah bütün Tarkan severler bir gün katılabilir. :)

qüccin
14-06-09, 20:05
...Sanırım davetli olduğunuz evde Tarkan'ın sahneye çıkması parayla satın alınamayacak bir organizasyondu.

gerçekten tarkanın sahnesi paha biçilemez:20:

hilfa
14-06-09, 23:33
gerçekten tarkanın sahnesi paha biçilemez:20:

:10:hem sahnesi hem Tarkan paha biçilmez:10:haber için teşekkürler Gökhancım:29:

ece**
15-06-09, 00:06
levent ağaoğluna wericeği konser bumuydu arkadaşlar..?yoksa başka bi zaman mı o..gidicemde :P nerdeeee :))

Yakisikli89
15-06-09, 03:03
Keske sarkilari kayit etseydiler. Dinleseydik T.coll ailesi olarak :-) umarim korsana girmezdi...

tarkaseksüel
15-06-09, 10:54
vay beee kım olmak istemezdıkı yerınde

90_model
15-06-09, 13:46
vallahi hayat keyif bunların bizim hayal ettiğimiz herşeyi yaşıolar allah daim ettirsin ;)

ozgee
15-06-09, 14:51
Sanırım davetli olduğunuz evde Tarkan'ın sahneye çıkması parayla satın alınamayacak bir organizasyondu.

dogru söze ne denirkii:20:
güzel bi gece gecirmisler gercekten orda olup dinlemek vardı tarkanı:19:

*HiLaL*
15-06-09, 14:54
ohh ne güzeL bi gece gecirmi$Ler :) orda oLmak vardI yha ..

siboss1992
15-06-09, 14:59
mükemmel bir geceymis gercekten..

SEA
16-06-09, 13:01
Akşam gazetesinden Tuğçe Tatari'nin köşe yazısı....Çok güzel şeyler söylemiş ben beğendim yazısını :20:

Evde şarkıları Tarkan söylüyor

Ali Ağaoğlu'yla maceramız devam ediyor... Geçen hafta ofisinde yediğimiz yemeği yazmıştım. Bu hafta ise evinde verdiği davete gittim. Perşembe akşamı Vaniköy'deki yalısına giderken Tuğba'yla nasıl bir gece olabileceğinin tahminlerini yürütüyorduk. Evin kapısına o ünlü 'AGA' plakalı arabaları dizilmişti.
Bahçe mumlarla süslenmişti.
Eve girdiğimizde Ali Ağaoğlu ve Kainat Güzeli 22 yaşındaki sevgilisi Sophia karşıladı bizi.
Verandaya doğru diğer konuklarla tanıştırmak üzere yol gösterdiler.
O sırada Rose Kar'ı gördüm. İzzet Çapa'yla çok uzun yıllar beraber çalışmışlardı, kendisini oradan tanıyorum. Şimdi Ağaoğlu'yla çalışıyor. Sanırım o olmasa davet çok daha 'yerel' organize edilmiş olurdu.
Bu arada Ali Ağaoğlu'nun evi iddiasız dekore edilmiş, şaşaadan uzak görünüyordu.
Neyse...
Verandaya çıktığımızda kalabalık, çoğunluğu erkek olan bir grubun oturmakta olduğunu gördük.
El sıkışmak suretiyle tanışma ritüelini gerçekleştirirken sıktığım ellerden biri tanıdık geldi, fazlaca tanıdık.
İnanmayacaksınız ama ancak oturduktan sonra o tanıdık elin Tarkan'a ait olduğunu anlayabildim. Yaşından çok daha genç görünüyordu, gayet spor bir kıyafetle ve çocuksu bir tavırla oturuyordu. Sanırım o da davetli olduğu gecenin bu kadar 'kapsamlı' olmasını beklemiyordu, hafif şaşırdı.
Artık bulunduğumuz ortamdan mıdır yoksa onun genel hali midir bilmiyorum ama gayet güler yüzlü ve sıcakkanlıydı.
Öyle şımarıklık, kapris, 'Ne gazeteci mi çağırdınız? Hem de bana haber vermeden' dertlerinde biri değildi.
Derken evin iskelesine bir tekne yanaştı. İçinden Güneri Cıvaoğlu, Fikret Ercan-eşi, Adil-Beyhan Benardate ve üç kadın indi.
Davetliler tamamlanmıştı.
Yemeğe geçildi.
Açık büfenin mönüsü deniz mahsullerinden oluşmaktaydı.
Etrafta garsonlar dolaşmaktaydı. Sanırım kişi başına bir garson düşüyordu.
Yemekler biter bitmez alt kata geçildi.
Bir orkestra hazır beklemekteydi.
'Türk Sanat Müziği Gecesi'ymiş meğer davetli olduğumuz.
Şarkılar söylenmeye başlandığında kadınlar da 'oynama'ya başladı...
Bir süre sonra, tahmin edeceğiniz üzere Tarkan mikrofona geçti.
1-2 şarkı söyler derken gece bir mini Tarkan konserine dönüştü.
Davetliler fotoğraf çekmeye, istek şarkılarının adını bağırmaya, Tarkan'a hayranlıklarını dile getirmeye başlamışlardı.
Bense yaşananları uzaktan izlerken ünlü olmanın keyifsiz bir şey olduğunu düşünüyordum. Bunalır insan. Ben yapısındaysa sinirlenir bile...
Tarkan mikrofonu bıraktıktan sonra dans devam etti. Güneri Cıvaoğlu 'en eğlenen', Fikret Ercan ve eşi şarkılara 'en çok eşlik eden'di.
Söylemeden geçemeyeceğim, Tarkan, mali müşaviri Kemal Bey ve menajeri Uygar'la çok ilginç bir ekip oluşturmuş. Uzun yıllardır beraber olmanın getirdiği bir iletişim var aralarında. Sık sık birbirleriyle göz teması kuruyorlar.
Keşke fırsatınız olsa da Kemal Bey'le tanışsanız. Uzun yıllardır tanıdığım en ilginç ve açık sözlü kişi kendisi. Sanırım içinde biraz şarkı söyleme hevesi de var.
Gece bittiğinde bizler eve, Güneri Cıvaoğlu ve 'tekne ekibi' Reina'ya devam gitti.
Eve dönüş yolunda aklımda sadece Oray'a nispet yapmak vardı. Geçen hafta yazdığı bir yazıda bundan sonra 'parayla satın alınamayacak organizasyonlar' düzenlemek, o tarz davetlere katılmak istediğinden bahsetmişti. Sanırım davetli olduğunuz evde Tarkan'ın sahneye çıkması parayla satın alınamayacak bir organizasyondu.

Kaynak:aksam.com.tr

Tarkan'ın Mali Müşavirinin adı Kenan KIR değilmiydi ?
Kemal bey diye yazmış ....

cansu06
17-06-09, 12:42
TARKAN'LA ALİ AĞAOĞLU'NUN EV FASILIN DA NELER OLDU?..

Magazin dünyasının yeni "kankileri" Ali Ağaoğlu ve Tarkan, geçtiğimiz gece ev partisinde bir araya geldi.

Ağaoğlu'nun evinde verdiği fasıl davetinde birbirinden ünlü simalar vardı. Bu isimler arasında yer alan Megastar da söylediği Türk Sanat Müziği şarkılarıyla konuklara unutulmaz bir gece yaşattı.

Haber Tarihi : 17-06-2009 Çarşamba 10:40
http://www.gezentilki.com

kevser
17-06-09, 13:11
bi yalı almak şart oldu:):)

ece**
17-06-09, 13:13
ölümüne kankayızz :)))

prenses_elaa
18-06-09, 12:00
ne şanslı kadın bende gazeteci olucam ayrıca herkese bir garson düşüyomuş ya tarkanın garsonu ne şanslıdır

tarkan_karma
18-06-09, 14:47
şanslyımşım teşekürlerr

trknmania
18-06-09, 23:08
ahhhh aahhhhh orda olup tarkanı canlı canlı dinlemek vardı:(((allahım ne şanslı insanlar var şu dünyada.