PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : Albümü piyasadan önce internete düştü!

cansu06
12-06-09, 22:55
SİBEL CAN'IN ALBÜMÜ "BENİM ADIM AŞKIM" PİYASADAN ÖNCE INTERNET'E DÜŞTÜ.

Sibel Can'ın albümü piyasadan önce internete düştü. Can beyninden vurulmuşa döndü. Albümü 8 saatte 100 bin kişi indirdi. "Benim Adım Aşk" adlı albümü internete düşen Sibel Can, ani bir kararla albümünü dört gün önce piyasaya sürdürttü. Önceki gün albümün tamamının internet sitesine alındığı haberini alan güzel sanatçı, hemen prodüktörü Hüseyin Emre ile birlikte harekete geçti ve durumu MÜYAP’a bildirdi.

8 SAATTE 100 BİN KİŞİ İNDİRDİ

Müyap’ın yoğun çalışması sonucu kapatılan internet sitesinden sekiz saatte şarkıların 100 bin kişi tarafından indirildiği tespit edildi.

Yaklaşık bir yıllık emeğinin bu şekilde heba edilmesine çok üzüldüğünü söyleyen Sibel Can, "İnternete veren kişilerin IP numaraları tespit edildi ve yasal işlemler başlatıldı. Korsancıların yakalanmasına çalışılıyor. Bu işin peşini bırakmayacağız. Umarız bu çabamız korsanla mücadelede bir adım olmuş olur" dedi.

Haber Tarihi : 12-06-2009 Cuma 17:40
http://www.gezentilki.com

trknmania
12-06-09, 23:14
resmen hırsızlık bu yaa!!!başka bir adı yok bunun.:13::13::13::13::13::13:korsan kelimesi birşey ifade etmiyor artık.bunca emeğe haksızlık yapanların vicdanları nasıl rahat oluyor aklım almıyor:9::9:...bunun mutlaka büyük ve caydırıcı bir cezası olmalı yoksa halimize vay anam vaayyy!!!!:16::16:

tarkaseksüel
12-06-09, 23:27
şarkılarda bir tablo kadar değerlidir. korsana HAYIR....

ece**
13-06-09, 00:43
inş tarkanımınki de böle olmaz diecem ama olacak eminim ki...bunda dur durak bilmio kimse...

**MegaStarkan**
13-06-09, 00:46
Tarkan'da da olucak... Emir'de oldu, Tarkan'da niye olmasin.
Ayni ekip, ayni insanlar sonucta. Yazik aslinda.

bounce
13-06-09, 01:55
mesela forumda bi albümün tamamını indirmek için link veriliyor.ve o o forumlara üye olanların linki yükleyene cevabı
EMEĞİNE SAĞLIK!!!!
NE KOMEDİ AMA

trknmania
13-06-09, 02:13
mesela forumda bi albümün tamamını indirmek için link veriliyor.ve o o forumlara üye olanların linki yükleyene cevabı
EMEĞİNE SAĞLIK!!!!
NE KOMEDİ AMA

yazık,çok yazık!!!!neyin emeği,kimin emeğine sağlık?bu insanlar yıllarca çalışıp birşeyler üretiyorlar o emek olmuyor da bilgisayara indirmek mi emek oluyor....korkunç birşey bu:13::13::13::13:

MerveGül
13-06-09, 10:22
Eemeeekk hırsızlıgındann başkaa bir şeyy degilll :(