PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : Iki yil aradan sonra sibel can!

cansu06
12-06-09, 17:21
SİBEL CAN, İKİ YIL ARADAN SONRA YENİ ALBÜMÜYLE HAYRANLARIYLA BULUŞMAYA HAZIRLANIYOR!

Sibel Can, iki yıl aradan sonra yeni albümüyle hayranlarıyla buluşmaya hazırlanıyor.

“Benim Adım Aşk” adlı albüm, 15 Haziran’da çıkacak. Albümün çıkış parçası ise Tarkan bestesi “Çantada Keklik” olacak.

Haber Tarihi : 12-06-2009 Cuma 11:15
http://www.gezentilki.com

trknmania
12-06-09, 18:22
klipte tarkan da oynar mı acaba?bu gidişle başkalarının klibinde oynamaktan kendi albümünü çıkartamayacak:(((

TEVETOGLU
12-06-09, 18:23
Bu şarkı ile çıkış yapması çok doğru bir karar.

cansu06
12-06-09, 18:28
klipte tarkan da oynar mı acaba?bu gidişle başkalarının klibinde oynamaktan kendi albümünü çıkartamayacak:(((

bu kliptede oynar kendi albümüde yeni yıla çıkar...

ece**
12-06-09, 19:02

katılıorumm koskoca yaz kaçacakk yaa:S sonbahar kış gibi albümler tutmuo..yaza çıksaydı çok ii olurdu konserler falan:S ama ben klipte oynayacağnı sanmıorum....

trknmania
12-06-09, 19:20
umarım dediğin gibi olur ececim;)çünkü geçen gün gazetede bununla ilgili bir haber okudum klip çekimleriyle yakından ilgilenicekmiş tarkan belki sibel aklını çeler tarkanımın klipte oynatır!!!

starzu
12-06-09, 20:11
oynasın ya zaten bu gidişle albüm hayal oldu hiç olmazsa başkalarının kliplerinde görelim:17:

TARKAN COOL FORUM KAPANMASIN:6: