PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : Tarkan'dan sperm bankasi itirafi!

badboyserkan
12-06-09, 00:20
ELAZIĞ'DA İLK KEZ KONSER VEREN MEGASTAR TARKAN, SPERM BANKASI'NIN İYİ BİR FİKİR OLDUĞUNU VE DÜŞÜNEBİLECEĞİNİ BELİRTTİ.

http://img198.imageshack.us/img198/2048/makethumba.jpg (http://img198.imageshack.us/i/makethumba.jpg/)

İlk kez Elazığ'a giden ve konser veren Megastar Tarkan, konseri öncesi Star Tv'de yayınlanan Mega Magazin mikrofonlarına çarpıcı açıklamalar yaptı.

Hayatında şu günlerde kimse olmadığını, biraz hayatını yaşamak istediğini belirten Tarkan, 'ünlü kişilerle ilişki yaşayan insanların durumunu çok iyi anlayabiliyorum, çok zor bir durum, bizler inişleri çıkışları olan insanlarız' dedi.

Spermlerini bir bankada saklama fikrine sıcak baktığını belirten Tarkan, 'ileride bankanın adresini de verebilirim' diyerek işin esprisini de yaptı.

zamanla spermlerin kalitesinde düşme yaşanabileceğini belirten Megastar Tarkan, Sperm Bankası olayına sıcak olduğunu belirtirken 'neden olmasın, iyi fikir' dedi.

gecce

**MegaStarkan**
12-06-09, 00:25
Bu olay eski degil mi... yine mi konuyu acmislar. Gereksiz.

trknmania
12-06-09, 00:29
evet yaa eski konu bu...haberciler sorucak soru bulamadıkça eskileri soruyorlar işe bak yaa....

eskalen
12-06-09, 00:32
Tarkan unlu ve sanatci hayatini ozetlemis; Bizler inisleri ve cikislari olan insanlariz diyor.. Ama bence sirf onlar icin degil bizim icinde ole, ask da, is de. hayatta da...Genel olarak insanin hayati budur. Aci ve mutluluk bir arada...Tarkan'in hayat felsefesi guzel bunu hep habercilere belirtiyor, en cok da Tarkan gibi uretken sanatcilarin motivasyonlari umutlari, yuksek olmali hayatlarinda, yoksa bu kadar sahnede enerjik, sarkilarda uretkenlik ve mutluluk sacamazlar...Sperm bankasina gelince bu haber daha oncede cikmisti birtakim spekulasyonlarla. Tarkan habercilerin sorularina karsilik biraz gaza gelip patlatiyor espirileri arada bir :) Tesekkurler haber icin ;)

gülcan
12-06-09, 00:49
Bu haber eski ama heralde Tarkan o zamanlar bağışlamamıştı şimdi karar verdi.Neyse hayırlısı olsun ..Bkalaım Megastarımızın Tarkanımızın Megababa oldğunu görebilecekmiyiz.Ama önce bir yenge gerkli .İnşallah o da en yakın zamanda olur.Yanlızlık zor.Haber için Teşekkürler...

starzu
12-06-09, 00:57
hımm mega baba kulağa hoş geliyor

ece**
12-06-09, 01:08
ama öle bişeye de istekli bişekilde söylemedi..taraftarı deil yani işi biraz gırgır'a wurdu...

starzu
12-06-09, 01:11
evet konuşurken muzurluğu üstündeydi

TARKAN COOL FORUM KAPANMASIN:6:

gülcan
12-06-09, 09:40
Ben bu konu hakkkındaki konuşmalarını izleyemedim nerde verildi acaba link falan ekleyebilecek var mı?İzlesek..

gülcan
12-06-09, 09:46
http://img61.imageshack.us/img61/6681/81783921.jpg (http://img61.imageshack.us/i/81783921.jpg/)

Tarkan, spermlerini sperm bankasında saklama fikrine sıcak baktığını söyledi ve “Gençken spermleri bir bankaya atma fikri aklıma yattı” diye konuştu.

TARKAN, Star TV’de ekrana gelen “Mega Magazin” programında spermlerini bir bankada saklama fikrine sıcak baktığını söyledi. 36 yaşındaki şarkıcı, program muhabirine yaptığı açıklamada “Gençken spermleri bir bankaya atmak lazımmış. Aklıma yattı. Neden olmasın, iyi fikir. Ben öğreneyim, adresini sana da vereyim” dedi. Yaş ilerledikçe spermlerin kalitesinde düşme yaşanabileceğini belirten ve baba olmayı çok istediğini belirten Tarkan, buna rağmen şu sıralar ciddi bir ilişki yaşamaktan kaçındığını da sözlerine ekledi: “Hayatımda biri yok. Olsa da kime ne? Bekâr adamım. Kendimle çok az kaldım, hep ilişkilerim oldu. Şimdi 36 yaşındayım ve kendimle baş başayım. Öyle bir ilişkiye girmek gibi bir niyetim yok. Arada hayatıma birileri giriyor, birileri çıkıyor. Ciddi bir ilişki aramıyorum. Biraz tadını çıkarmak, arı misali çiçekten çiçeğe konmak lazım. Eğlenmek istiyorum açıkçası.”

Hürriyet

ece**
12-06-09, 12:52
çok gırgıra wurarak syledi amaa sadece yaşım geçincee spermin kalitesi azalır dedi onuda dalagasına söledi..ama haber sitelerinde tarkan spermlerini bağışlayacak..tarkan sperm bankası olayının tam ortasına daldı,gibi ciddi ciddii haber yazmışlar :)..komik yaa:))

didar
12-06-09, 19:36
iyi fikir aslında.insanın ileride ne hale geleceği belli olmuyor.

siboss1992
14-06-09, 02:52
bakalim gercekten böle birsey yapicak mi?
iliski konusuna gelince.. biraz zor tekrar dogru insani bulmasi
bu yüzden ari gibi ciceklerden balini alsin ki dogru insani
taniyabilsin..