PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : Sibel Can mest edecek.

gülcan
11-06-09, 12:56
http://img37.imageshack.us/img37/6671/177176.jpg (http://img37.imageshack.us/i/177176.jpg/)

Sibel Can yeni albümü Benim Adım Aşk'la müzik marketlerdeki yerini 15 Haziran'da alacak..

Sesi ve güzelliğiyle kendisine rakip tanımayan Sibel Can iki yıl aradan sonra 'Benim Adım Aşk' adlı albümüyle dinleyicilerini kucaklıyor. 15 Haziran 2009'da tüm müzik marketlerdeki yerini alacak olan albüm, Emre Müzik etiketiyle piyasada olacak. Güzel sanatçı ilk kez bir albümünde fotoğraf kullanmayarak, kapakta sadece ismine ve albüm adına yer verdi. Sanatçı albümünün yeni şarkılarını 24 Haziran'da Antalya Sueno Oteli'nde vereceği muhteşem tanıtım konserinde ilk kez dinleyicilerine söyleyecek.

Muhteşem repertuarıyla ve yorumuyla dinleyicilerini yine mest edecek olan Sibel Can, albümünde Tarkan'ın Çantada Keklik' Halil Koçak'ın 'Oyunbaz', Serdar Ortaç'ın 'Eziyet', Gülşen'in 'Başı Bağlı', müziği Yunan besteci Artan Tchobo'a ait olan ve Yavuz Hakan'ın söz yazdığı 'Kıskıvrak', Rafet El Roman'ın 'Ebedi Sevgili', sözleri duayen Aysel Gürel'e bestesi Serkan'a ait olan 'Eğer İstersen', Faruk Ceviz'in 'Orta Şekerli', Şehrazat'ın 'Kalbimin Kıyıları' ve son olarak albüme de adını veren, Ayla Çelik'e ait olan 'Benim Adım Aşk' adlı eserlere yer veriyor. Selim Çaldıran'ın aranjör olarak imzasının bulunduğu albüm Orhan Alkan'ın süpervizörlüğünde sekiz ayda tamamlandı.

Sibel Can, daha önce 'Gül Döktüm Yollarına' ve 'Çakmak Çakmak' adlı iki parçasını okuduğu Tarkan'ın 'Çantada Keklik' adlı şarkısıyla çıkış yapacak. Albümünde tüm besteci ve söz yazarlarına, şarkı sözlerinin altında tek tek özel teşekkür yazısı yazan Sibel Can, Tarkan'ın bestesinden para almadığını ve Çağdaş Yaşamı Destekleme Derneği'ne bağış yapmasını istediğini de belirtiyor.

http://www.ensonhaber.com/magazin/209127/sibel-canin-yeni-albumu.html

Çantada Keklik:20: yazı kasıp kavuracak eminim..Başarılar ..Hayırlı olsun...:41:

**MegaStarkan**
11-06-09, 12:59
Aslinda biran önce cikmasi gerek, YouTube ve diger site'lere sarkilar düsmüs.

ece**
11-06-09, 13:47
e hadi hayırlı uğurlu olsun..albüm bomba gibi olacak sanki...nolurdu tarkanda bu aylarda çıkarsaydı yaa :(

hilfa
11-06-09, 14:02
:22:ne diyelim hayırlı olsun :22:ahhh Tarkanım ahhh :6:

kartales26
11-06-09, 14:52
çantada kekliği ben çok beğendim çok sıcak bir şarkı olmuş...albüm çıkmadan şarkıların internete düşmesi çok kötü olmuş ama duyarlı kişiler sibel can'ın albümü çıktığında orjinal albümü alarak destek vermeliler

ece**
11-06-09, 15:35
çantada kekliği ben çok beğendim çok sıcak bir şarkı olmuş...albüm çıkmadan şarkıların internete düşmesi çok kötü olmuş ama duyarlı kişiler sibel can'ın albümü çıktığında orjinal albümü alarak destek vermeliler

bende dinledim şimdi şarkı berbaatt..tam bi oyun hawası gibi başlangıcı şarkının..bukadar kötğ beklemiodum açıkçası:S:S

Yakisikli89
11-06-09, 16:28
bende dinledim şimdi şarkı berbaatt..tam bi oyun hawası gibi başlangıcı şarkının..bukadar kötğ beklemiodum açıkçası:S:S

Sibel Can pop'cu mu :29:

dumbledoor
11-06-09, 17:57
ya bu şarkı ne ya:SSS

starzu
11-06-09, 18:14
çantada kekliyi nerde dinlediniz bizahmet yazın bizde dinleyelim bayağı merak ediyorum:36::36:

siboss1992
11-06-09, 18:33
evet ya tarkanin verdigi sarki cokk güzel..
tarkanimdan da bunu bekliyordum..

sally
11-06-09, 19:35
Sarki güzel olmus

TEVETOGLU
11-06-09, 19:39
Çantada Keklik yılın en iyi şarkı kategorisinde aday olabilir bence.

HURRICANE
11-06-09, 21:14
İşte bu:)Şimdi dinledim hakikaten kıpır kıpır olmuş.ben sen olamam şokundan sonra çantada keklik ilaç gibi geldi;)Dört Dörtlük olmuş bayıldım bu yaz yaza sibel ve TARKAN damgasını vuracak buna hiç şüphe yok...

Ferya
11-06-09, 23:45
Sarki tek kelimeyle harika,Sibel Cana yakisir bi tarz.

tarkantutkunu
12-06-09, 01:00
Çantada Keklik çok özel bir parça olmuş söylenişi ve akıcı tarzıyla
Tarkan beste'yi güzel yapmış alt yapıylada fazla uğraşılmamış eski tarz şeyler

Tarkan gibi herkezden yenilik beklemeyin Tarkan Müziği her türlü yapıyor
o yüzden bence gayet başarılı bir parça ve Sibel Can'ada çok yakışmış
bol bol göbek atılır ve her yerde çalınır radyo'larda bol bol dinlenir

Özellikle Nakarat'a gidiş kısmı bana göre efsane ''Daha Neler Amanın daha Neler''

süpersiniz...

gülcan
12-06-09, 01:05
Tarkan sözlerini yazmış, Tarkanca.Sibel can'da okumuş, Sibelce.Ortaya harika bir şarkı çıkmış.Tebrikler....

günışığım
12-06-09, 01:12
Bestesi cok guzel

İZMİRLİ
12-06-09, 13:35

Evet bende dinledim inanılmaz bir hayal kırıklığı içerisindeyim, bu kadar kötü olacağını hiç beklemiyordum...Allahtan yeni albümde sadeceTARKAN bestesi olmuyacak...:20:

jix_melis
12-06-09, 13:50
şarkı tek kelime ile harika olmus neden beğenmediniz anlamış değilim inş yeni albümdede böyle şarkılar olur