PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : burası bizim

starzu
11-06-09, 01:44
yeri bura deyil biliyorum isterseniz ceza verin ama yazacağım burası bizim forumumuz kapanmasını istemiyorum burda olmamızın tek nedeni aynı tarkan aşkı tarkan gibi inanalım ve birlik olalım herşey mümkün inanırsak sorun herneyse forumumuz kapatılarak çözülmesin

starzu
11-06-09, 01:52
ne olur daha çok mesaj gönderin

trknmania
11-06-09, 01:54
umarım burda konu açman işe yarar starzu...n'olur kapanmasın forumumuz..daha tarkan bile gelmedi:(((hem burası kapanırsa bunca fan nerde toplaşıp birbirleriyle paylaşımda bulunur ki????:6::6::6::6::6::6:
bu kadar geniş ve muhteşem bir tarkan arşivinin elimizden uçup gitmesine seyirci kalmayalım lütfeenn!!!!!!:6::6::6:

starzu
11-06-09, 02:05
:6:neden kimse yazmıyor hiçmi sevmiyorsunuz forumumuzu:6:bişeyler yazın nolur:6:

trknmania
11-06-09, 02:34
gündüz daha çok katılım olucaktır.gece açılan konu ancak bu kadar mesaj alıyor:((

starzu
11-06-09, 02:50
sayın yönetim sizden ricam bu konunun en az yarın akşama kadar silmemeniz eminim gündüz daha çok katılım olacak forumumuzu seviyor ve kapanmasını istemiyoruz şimdiden teşekkürler:6:

erkan er
11-06-09, 02:53
tarkancoll forumun kapnmsı düşünemiyorum bile bana kalırsa böle bşiyin olması söz konusu bile değil bu kadr kşilerin emekleri var herkez bu forumda ne ararsak var burda bu kadr kişiyi böle bırakamzsınz herşey çok gzl giderken nsıl oluyorda kapnması düşnülüyor anlayamıoyrum doğrusu lütfen sesimizi duyun ve bize kıymayın bu forum kpnması (YAŞAMA SEBEBİM TARKANCOLL.COM)...

denizmavisi
11-06-09, 02:54
bende katılıyorum ebrucum lütfen kapatma bu güzel forumu çok alıştık sorun neyse hep beraber halledelim bizler her zaman yanındayız:6:

Rumeli59
11-06-09, 02:59
ben hayatimda böyle bi sicakli forum görmedim hemde biz aile gibi olduk! Aciksasi söyleyim bu Tarkancoll forum bile a$ik oldum cok seviyorum bu forumu! Ne olur bu forumu kapatmayin!! FOREVER TARKANCOLL/forum

i DIE for TARKAN

starzu
11-06-09, 03:05
:20:evet ya işte bu biran ümitsizliye kapıldım kimse yazmıycak diye artık daha ümitliyim katılan herkeze yürek dolusu teşekkür (herşey mümkün inanırsak ):20:

siboss1992
11-06-09, 03:48
tabii kapanmasinnn..
aliskanlik oldu bu forum bende..
hergün bakmadan edemiyorum.. bir gün girmiyeyim
aklim forumda kaliyor.. duy sesimizi ebru abla.. kapatma forumu

Ferya
11-06-09, 04:20
Ya arkadaslar birisi bana bi aciklasin ne oluyor ne kapnmasi yapmayin!!Nerde yaziyor Tarkancoll forumumuz kapanacak diye??Böyle bir forum neden kapansin ki??Hepimiz burda güzel vakit geciriyoruz.

Flavia Svein
11-06-09, 07:05
Bu forum .. mükemmel bir zevk burada olmak için! Ben kapalı görmek için üzücü olacaktır

:6: This forum is perfect .. it's a pleasure to be here !!!I would be sad to see it closed

ozangüney
11-06-09, 09:22
kapanmasın forumumuz lütfennn ben buraya girmediğim zamanlar kendimi bi eksik hiissediyorum hele bir de kapanırsa... ayrıca nerden çıktı bu kapanma mselesi yaaa:(:(:(

İZMİRLİ
11-06-09, 10:10
:S forumun kapandığıda nerden çıktı...Arkadaşlar bir takım sorunlar yüzünden ara ara kapatılıyormuş ama bu genel olarak kapatılacağı anlamına gelmez...(görünen o ki YÖNETİMİN bu konu hakkında bir açıklama yapması şart oldu)

fincan
11-06-09, 10:58
sorun nedir neden kapatılıyor bu konuda bir bilgi verirseniz sevinirim.ayrıca kapatılmasınıda hiç istemiyorum lütfen kapatılmasın

meryem_17
11-06-09, 11:33
:6::6::6: Hakikatten nerden çıktı bu yaa yöneticilerimizden çok rica ediyorumm NEE OLURRRR KAPATMAYIN YAAA bi fan clubümüz war onuda çok görmeyin bizeee TEKRAR SÖLÜYORUMM NEEE OLUR KAPATMAYINNNNN:16::16:

inci tanesi
11-06-09, 11:39
Ya bu nasil bi kotu haber :9: ne demek kapanicak tarkancoll.Ben daha once boyle bi yer gormedim,tarkan hayranlari ona olan sevgimizi burdan haykiriyoruz ya ne dmek kapanicak ,ayrica niye neden hic bisey anlamiyorumm :6: lutfen ebru bi aciklama bekliyoruz bide kapanmicak de ne olurrr :11: Bu kadar alismisken ne yapar bu kadar Tarkancoll uyesi

starzu
11-06-09, 11:48
burası bizim ! TARKAN COOL FORUM
KA-PA-TI-LA-MAZ :13::13::13::13:

secil.06
11-06-09, 12:33
ya lütven bi cözüm olması gerekir formun kapatılmaması için herkez buraya mesaj atsın formumuyz kapanmasııınnnn

MARY JANE
11-06-09, 12:35
forumun kapanmasını tüm üyeler gibi bende eğlenerek girdiğim tek yer o kadar güzel bir ortam ki kapanmasını istemiyoruz

arau
11-06-09, 12:36
neden kapanıyor acaba bilgisi olan varmı.

starzu
11-06-09, 12:47
hayır benim bir bilgim yok sadece anasayfada ebrunun kapanacağına dair bir açıklaması var

MassConfusion
11-06-09, 12:48
Ebru abla lütfen kapatma

TheLastAirBender
11-06-09, 12:52
:6::6:kapatmayınn forumu yaa baska tarkan forumu yok zatennnnn nereye takılacazz hergün biiizz :6::6:

hilfa
11-06-09, 12:57
Tarkancoll çok güzel bir aile ve bu ailenin dağılmasını hiç ama hiç istemiyorum :6:bilgisayarımda gün boyu baktığım uyumadan önce muhakkak acaba neler var kim var diye baktığım ailemin dağılmasını istemiyorum Ebru ve diğer arkadaşlar lütfen bu kadar insanın hatırına ve en önemlisi TARKANIMIN hatrına sorunlarınızı çözemezmisiniz hiç bir ailede aşılamayacak sorunlar olamaz ve biz bi aileyiz:29:Tarkancoll olarak Tarkanın bildiği tek site burası :20:

ece**
11-06-09, 13:19
noluo yaaa..bi gece girmedim neler olmuş ölee :S bukadar insan yalawarır modda KAPANMASIN dioruz!!buna karşılıksız kalnımaz we katılmaz umarıım...!!!kaç bin üye war bu forumda kapatılırsa fanlar nasıl iletişime geçcek birbiriyle...bazen gün oluo tw'da werilmeyen haberleri burada duyup öğreniyoruz yani tarkana dair herşeyden haberimiz bu sayede oluo...bizler gerçek TARKAN fanlarıyız we tarkan denildiği zaman eminim ki hepimizin kalbi TEK YÜREK oluo... !!!kapatalıacak kadar büyük oln sebep ne öğrenmekte hakkımız bence...lütfen kayıtsız kalınmasın bukadar rica boşa çıkmasın...burası bağımlılık artık..FORUMUMUZ KAPANMASIN !!!!!

yiğit
11-06-09, 13:34
bence en büyük tarkan fun sitesi kapatılmamalı...burada çok güzel dostluklar yakaladık en azından bunun hatrına..

Bamboo
11-06-09, 14:11
nerden çıktı bu kapatma durumu ki anladım yönetim nie açıklama yapmıyo onu hiç anlamadım...

hayallerimolmasa
11-06-09, 14:20
:6::6:kapatmayın lütfennnnnnnn:6::6::22::41:

cansu06
11-06-09, 14:26
neden kapanıyo:6:

qüccin
11-06-09, 14:30
Forum kapatılmasın lutfn bu sıteye ne kadar emek verildi bu site nası buraya kadar getırılırdı…En buyuk Tarkan forumu burası! gerçektn üye oldğum hiçbi sitede burada bulduğm sıcaklığı bulamadm Hilfa nında dediği gibi biz gerçekten bi aileyiz=)…bu forum dierlerınden çok farklı tarkanla ilgili her turlu haberı anında buradan öğrenıorz tarkanın en yenı fotoğraflarını burada bırbırımızle paylaşıyorz gerektği yerde tartışıorz konular hakkında düşüncelerimizi paylaşıorz , bazı uyeler sızın aracılığınzla tarkanla tanışma fırsatı yakaladı…Ya dha burada yaşanıck çok şey var dha hep bırlıkte nice tarkn konserlerıne gidicez hep bırlıkte coşucaz...Bişi dha sölemek ıstıorm bu sıteye bi yönden dha minnettarım oda bna hayatımın aşkını bulmamı sağladı<3 Şuan o kdr çok mutluyum ki yanımdakilerle;)…Bu forum sayesınde oldu bu…Forumun bna şans getırdığini düşünuorm ve ınanıorm ki buraya bi gün Tarkan gelıck buradaki bi çok üyede emınımkı bnm gibi düşünuodr…Bu forum gerçektn dierlerinden çok farklı buradaki sıcaklığı bşka hiçbi yerde bulamayız lütfn kapatılmasn…bu kadr üye kapatılmamasını istio umarm biri bizi duyar…:6::6::6:

diLosh
11-06-09, 14:38
hayır yaa olmaz kapatmayn lütfeeeeeennn :6:
eğer bi sorun varsa hep birlkte çözülsn hilfa nın dediği qibi biz aileyiz tarkana ulaşabildiğimz,onunla ilqili anılarımız hepsi burda bu kadar meqastarkan aşığı insana yapılmaz eminim hiç kimse istemiodur bunu lütfen lütfen lütfen yapmayınnn :6: :6: :6:

**MegaStarkan**
11-06-09, 14:44
Öncelikle gec cevap yazmamiz yada bir aciklama yapamadigimizdan dolayi sizden özür diliyoruz. Profesyonel bir tutum olmadigini biliyoruz; konuyu dün acildigindan beri takip ediyoruz, sizin de burda bu foruma olan baginizi bazi seyleri göze alarak tüm ictenliginizle yazmaniz sevindirici... gercek TarkanColl’culari görmek; bizim sizlere deger verdigimiz kadar sizin de bizlere verdiginizi görmek mutluluk verici.

Yönetici arkadaslarimiz ile bu durumu engellemeye calisiyoruz ve zaten forum'un tekrar'dan acilmasi bizim ricamizdir. Hala da devam ediyoruz... Ebru'nun kendisi de hayal kirikligini atlattiktan sonra mutlu haberi yönetim adina aciklar umariz – arada bir kadere küsebiliriz.

...fakat cözüm bu olmamali, haklisiniz.

Saygilar
TarkanColl FanClub | Neslihan E., Hakan C. ve Duygu O. adina Kenan I.

trknmania
11-06-09, 15:08
umarım engelleyebilirsiniz bu durumu...bu kadar kaliteli bir forumun kapatılması için gerçekten önemli birşeyler olmuş olmalı...ama umarım halledilemeyecek birşey değildir....ebru abla ne olur kapatma forumu lütfeeeennn!!!!1

starzu
11-06-09, 15:16
teşekkürler kenan 2 gün bile bana uzun geldi kapatılacağını duyduğumda şok oldum uzun sure ana sayfadan geçen o kırmızı yazıya takılıp kaldım ve konuyu açarken tansiyonum düştü ellerim titriyordu aslında konunun bukadar uzun süre haberler bölümünde kalacağını tahmin etmiyordum anlayışınız için teşekkürler (sevgili ebru sorun her neyse forumumuz kapatılarak çözülmesin)
forumumuzu seviyoruz ,tarkanı, seni ve bütün üyeleride. Buradaki sıcaklığı ,samimiyeti ,doğru haberleri resimleri hiçbiryerde bulamadım ,bulacağımıda sanmıyorum forumu kapatırsan doğru bilgiye nasıl ulaşacağız(lütfen bidaha düşün)çünkü artık yüzlerce üyeden sumlusun:8:

yüzlerce üye dedim ama tam olarak 5.809 üyeden srumlusun

simgem__
11-06-09, 15:46
ewet forum kapanmasın birlik olalım we kapanmasını engelleyelim

Pamela_beyazgul
11-06-09, 18:02
AAAAAAAAAAA??? nasil kapatiliyormu forum???? Aman tanrim lutfen Ebru abla kapatmaaa. Ben sizlersiz yasiyamam. Lutfennnnn ne olur kapatmayin

Rumeli59
11-06-09, 18:05
Sayin Yönetcililer eger bizden bagis istiyorsaniz lütfen bize söyleyin! Arkadaslar biraz da bizde kiymeti bileliyim....

TARKANCOLL/FORUM KAPATMAZIN

starzu
11-06-09, 18:06
of ya 2 gündür hiç bişeyin tadı yok hayattan soğudum valla

Rumeli59
11-06-09, 18:08
of ya 2 gündür hiç bişeyin tadı yok hayattan soğudum valla

Hic sorma canim :6:

starzu
11-06-09, 18:10
Sayin Yönetcililer eger bizden bagis istiyorsaniz lütfen bize söyleyin! Arkadaslar biraz da bizde kiymeti bileliyim....

endişen olmasın kıymet bilmesek bu kadar uğraşmayız(burası bizim)

nofear1158
11-06-09, 18:12
koskoca tarkan'ın fan sitesi olmayacak bu kapatılırsa kesinlikle kapatılmamalı!gerekirse anket yaparız veya sanal imza toplarız

starzu
11-06-09, 18:20
koskoca tarkan'ın fan sitesi olmayacak bu kapatılırsa kesinlikle kapatılmamalı!gerekirse anket yaparız veya sanal imza toplarız

anket veya sanal imza ne gerekiyorsa yapalım

ayrilik_zor
11-06-09, 18:43
ben TarkanColl gibisini görmedim,cok farkli ve rakibi olmayan bir site kelimelerle anlatilamayacak kadar süperrrrr...kapatilmasini sizin kadar bende istemiyorum

kevser
11-06-09, 18:57
nee forum kapatılıyo mu? problem ne bilmiyorum ama umarım en kısa sürede hallolur ve forum kapanmaz

centrino
11-06-09, 19:07
Kapanmasın yaaa zaten tarkan hayranı olup sürekli güncel olarak seviyeli olumlu olumsuz tarafsız tek site tarkancoll.Ben sıkıntıdan patlarım.KAPANMASIN-KAPANMASIN-KAPANMASIN-KAPANMASIN-KAPANMASIN-KAPANMASIN-KAPANMASIN-

centrino
11-06-09, 19:10

Ben kıymet bilmeye hazırım ne gerekiyorsa en kısa zamanda yapmaya hazırım maddi manevi yeterki tarkancoll sitesi her zaman aktif olsun.

KelebeQ
11-06-09, 19:17
bende hergun mutlaka 1 -2 kere giriyor ve ne var ne yok buradan takip ediorum. kapatılma konusunda bi bilgim yok nedendir nicindir ama kötü olur gercekten.

bounce
11-06-09, 19:21
bence de kapanmamalı forum.bence bu site tarkan sitesinin de önüne geçmiştir.ve belki de 5 6 yıl içersinde çok daha farklı bi duruma gelecek. belki de tarkan şarkılarını ilk kez burada paylaşacak!
bu sitede çok fiyakalı insanlar var kenan(megastarkan)+ yiğit+ece +cansu+serpil gibi insanları tanımak çok güzel!
gercekten internete girdiğimde ilk olarak girdiğim sitelerden birisidir.
bu sitede herkesin emeği var!sorun ne tam bilmiyoruz ama ebrudan da bir açıklama bekliyoruz

TEVETOGLU
11-06-09, 19:27
En güncel haberleri nereden öğreniriz bu site kapanırsa?

sarıpapatya
11-06-09, 19:55
kapatmayıın biliyoruz ki burdaki herkez buraya çook bağlı belkide en güzel bağımlılık budur kıymayın bunca emeğe bunca 'Tarkandaşa' mutlu haberleri en kısa zamanda
beklıyoruz...

starzu
11-06-09, 19:56
bence de kapanmamalı forum.bence bu site tarkan sitesinin de önüne geçmiştir.ve belki de 5 6 yıl içersinde çok daha farklı bi duruma gelecek. belki de tarkan şarkılarını ilk kez burada paylaşacak!
bu sitede çok fiyakalı insanlar var kenan(megastarkan)+ yiğit+ece +cansu+serpil gibi insanları tanımak çok güzel!
gercekten internete girdiğimde ilk olarak girdiğim sitelerden birisidir.
bu sitede herkesin emeği var!sorun ne tam bilmiyoruz ama ebrudan da bir açıklama bekliyoruz

bounce seninle tartışmaya girmek tehlikeli bişey ama tabiiki forumumuz kapanmasın
kaç gündür bunun için uğraşıyorum(bizde kendimizce fiyakalıyız):5:

Hüli 82
11-06-09, 20:50
:6::6: lütven bu siteyi kapatmayin, Tarkan collsuz hayat olmaz :6::6: bu siteye cok emek vermisiniz sorun nerdeyse haledin.:13:

Rumeli59
11-06-09, 20:58
ben kıymet bilmeye hazırım ne gerekiyorsa en kısa zamanda yapmaya hazırım maddi manevi yeterki tarkancoll sitesi her zaman aktif olsun.

:20::20::20:

tarkancoll/forum kapatmazin

*HiLaL*
11-06-09, 21:00
Ya burasI kapatILIrsa naparIZ bizzz :(:( kapanmasIn yha ne oLur kapanmasIn buLun bir cözüm yoLunu gerekirse hep bir oLup yardImcI oLaLIm ama kapanmasIn yha :(:(:(

TarkanColl
11-06-09, 21:12
Sevgili arkadaşlar,

Ben 16 senedir Tarkan hayranıyım. Biliyorsunuz ki Tarkan ile ilgili ilk hayran olduğum günden bu yana elime geçen her şeyi biriktirdim... Bu arşivimi sadece kendime saklamak yerine tüm Tarkan severlerle paylaşmak istedim. Ve bu nedenle web sitesi yapmaya karar verip çalışmalara başladım. Önce elimdeki her şeyi 1,5 yıl boyunca tarayıp bilgisayara geçirdim, sonra site yapmayı öğrenip elimden geldiğince arşivimi paylaşmak istedim. Yetmedi bir fan clup-forum kurdum. İnanın ki tüm bunları yapmaktaki tek amacım Tarkan beni görsün tanısın değildi. Tabii ki bende onunla tanışma hayalleri kurdum yıllarca. Bu hayalim ona hayran olduktan tam 11 sene sonra zor da olsa gerçek oldu.

Ve daha sonra özellikle şu son zamanlarda TarkanColl Forum’a her gün girip, Tarkan ile ilgili her bulduklarını, her düşüncelerini paylaşan ve bir gün ona ulaşabilme hayalleri kuran siz Tarkan Fanlarını da Tarkan ile buluşturmak adına bir köprü olmak görevini almak istedim üzerime. Çünkü Tarkan’ı yakından görüp en azından bir fotoğraf çektirmek veya bir imza almak sadece benim veya şanslı azınlığın hakkı değil. O’nu gerçekten seven ve onunla ilgili konulardan haberdar olmak için zamanını ayıran, her konserinde en önden yer kapmak için koşan tüm fanların hakkı diye düşündüm…

Bu amaçla da biliyorsunuz ki çok zorda olsa Fan Clubümüzden birçok kişinin Tarkan ile buluşmasına vesile olduk. İnanın ki bu buluşturmalar benim açımdan hiç kolay olmadı. Tarkan’a ulaşmak cidden çok çok çok zor…

Ve sonuç olarak;

Evet forumu ve siteyi kapatma kararı aldım. Bu kararı son Elazığ konserinde yaşadığım büyük hayal kırıklığı ve resmen yıkılma sonucu aldım. Bu kararı almamda sevgili yönetici arkadaşlarım ve siz sevgili üyelerin bir ilgisi yoktur... Bu güne kadar sizlerin emeklerine ve güzel kalplerinizi kırmamak adına tamamen kapatmak aklıma geldiyse de yola devam ettik her zaman...

Evet biliyorum her ne kadar “tarkancoll.com” isim hakkı bana aitse de TarkanColl.com Forum-Fan Club size ait… Emekleriniz çok büyük. Fevri karar vermek doğru değildir biliyorum ama benim adıma bir protesto yolu olarak gördüm siteyi ve forumu kapatmayı. Ama sanırım bu düşüncemde yanılıyorum. Protesto yerine sizleri cezalandırmak olacak forumu kapatmak…

Çok çok üzgünüm… Çok kırgınım… Ne yapacağımı bilemiyorum…:6:

HURRICANE
11-06-09, 21:43
Çok şaşırdım.Elazığ da yaşanan kötü deneyim neydi bilmiyorum.Çözümü olmayan birşeymi?Sanal ortamda kaliteli seviyeli siteler bulmak çok zor.t.coll bu kaliteli sitelerin en başında geliyor benim için.Ve kalben dilerim ki site yayın hayatına paylaşım hayatına devam eder.

starzu
11-06-09, 21:49
:6:ebru bizimle kal:6:ne olduğunu bilmiyorum ama kırgın olduğunu hissedebiliyorum:6:bizimle kal:6:

badboyserkan
11-06-09, 21:49
Sevgili arkadaşlar,

Ben 16 senedir Tarkan hayranıyım. Biliyorsunuz ki Tarkan ile ilgili ilk hayran olduğum günden bu yana elime geçen her şeyi biriktirdim... Bu arşivimi sadece kendime saklamak yerine tüm Tarkan severlerle paylaşmak istedim. Ve bu nedenle web sitesi yapmaya karar verip çalışmalara başladım. Önce elimdeki her şeyi 1,5 yıl boyunca tarayıp bilgisayara geçirdim, sonra site yapmayı öğrenip elimden geldiğince arşivimi paylaşmak istedim. Yetmedi bir fan clup-forum kurdum. İnanın ki tüm bunları yapmaktaki tek amacım Tarkan beni görsün tanısın değildi. Tabii ki bende onunla tanışma hayalleri kurdum yıllarca. Bu hayalim ona hayran olduktan tam 11 sene sonra zor da olsa gerçek oldu.

Ve daha sonra özellikle şu son zamanlarda TarkanColl Forum’a her gün girip, Tarkan ile ilgili her bulduklarını, her düşüncelerini paylaşan ve bir gün ona ulaşabilme hayalleri kuran siz Tarkan Fanlarını da Tarkan ile buluşturmak adına bir köprü olmak görevini almak istedim üzerime. Çünkü Tarkan’ı yakından görüp en azından bir fotoğraf çektirmek veya bir imza almak sadece benim veya şanslı azınlığın hakkı değil. O’nu gerçekten seven ve onunla ilgili konulardan haberdar olmak için zamanını ayıran, her konserinde en önden yer kapmak için koşan tüm fanların hakkı diye düşündüm…

Bu amaçla da biliyorsunuz ki çok zorda olsa Fan Clubümüzden birçok kişinin Tarkan ile buluşmasına vesile olduk. İnanın ki bu buluşturmalar benim açımdan hiç kolay olmadı. Tarkan’a ulaşmak cidden çok çok çok zor…

Ve sonuç olarak;

Evet forumu ve siteyi kapatma kararı aldım. Bu kararı son Elazığ konserinde yaşadığım büyük hayal kırıklığı ve resmen yıkılma sonucu aldım. Bu kararı almamda sevgili yönetici arkadaşlarım ve siz sevgili üyelerin bir ilgisi yoktur... Bu güne kadar sizlerin emeklerine ve güzel kalplerinizi kırmamak adına tamamen kapatmak aklıma geldiyse de yola devam ettik her zaman...

Evet biliyorum her ne kadar “tarkancoll.com” isim hakkı bana aitse de TarkanColl.com Forum-Fan Club size ait… Emekleriniz çok büyük. Fevri karar vermek doğru değildir biliyorum ama benim adıma bir protesto yolu olarak gördüm siteyi ve forumu kapatmayı. Ama sanırım bu düşüncemde yanılıyorum. Protesto yerine sizleri cezalandırmak olacak forumu kapatmak…

Çok çok üzgünüm… Çok kırgınım… Ne yapacağımı bilemiyorum…:6:

Tarkanin Elazig Konserinde her ne olmussa biseyler olmus. Gercekten Sitenin kapatilmasini istemiyoruzz !!!. Imza bile toplayalim gerekirse..Lutfenn Ebru..

HakanÇelik
11-06-09, 21:55
Elazığ'da büyük kırgınlık yaşayan biri de benim. Belki konserde ve sonrasında hiçbir şey istediğim gibi olmadı, belki değil evet olmadı. Aslında bunun çok da önemi yok diye düşünüyorum. Olaylar her zaman insanın istediği gibi olacak diye bir şey yok. Bazen hayat yeteri kadar özel olmadığınızı tokat gibi yüzünüze çarpıyor. Bu durum ilk önceleri soğuk duş etkisi yapıyor. İnsanın ani kararlar almasına sebep oluyor.

Bu forum herkes gibi benim de severek girdiğim ve güzel saatler geçirdiğim bir ortam. Bence Tarkancoll zaman içinde çok da iyi bir marka oldu. Bu mesajları okuduktan sonra, başlangıçta "kapatılsın" diye onay verdiğim için kiraz da kendime kızgınım. Bunu sizlere yapmaya hakkımız yok çünkü. Biz birlikte bu forumu bu hale getirdik. Öyle birkaç kişinin kararıyla kapatılmamalı...

İnsan doğası gereği sevdiği kişi tarafından ilgi bekliyor. Bu ilgi verilmediği zaman da hırçınlaşıyor ve çevreye negatif enerji yayıyor. Burdan Tarkan'a sesleniyorum, beni sevmesen de seni çoookkk seviyorum... Hem de çok...

:29::29::29:

starzu
11-06-09, 21:57
sizi tarkanmı kırdı?

Rumeli59
11-06-09, 21:58
Cok kirgin oldugunu hissedebiliyorum ama bu Sitenin kapatilmasini istemiyoruz!!!! Lütfen Ebrucuk bizimle kal

Rumeli59
11-06-09, 22:01
sizi tarkanmı kırdı?

evet bu soru aklimda geldi.....

hilfa
11-06-09, 22:17
Elazığ'da büyük kırgınlık yaşayan biri de benim. Belki konserde ve sonrasında hiçbir şey istediğim gibi olmadı, belki değil evet olmadı. Aslında bunun çok da önemi yok diye düşünüyorum. Olaylar her zaman insanın istediği gibi olacak diye bir şey yok. Bazen hayat yeteri kadar özel olmadığınızı tokat gibi yüzünüze çarpıyor. Bu durum ilk önceleri soğuk duş etkisi yapıyor. İnsanın ani kararlar almasına sebep oluyor.

Bu forum herkes gibi benim de severek girdiğim ve güzel saatler geçirdiğim bir ortam. Bence Tarkancoll zaman içinde çok da iyi bir marka oldu. Bu mesajları okuduktan sonra, başlangıçta "kapatılsın" diye onay verdiğim için kiraz da kendime kızgınım. Bunu sizlere yapmaya hakkımız yok çünkü. Biz birlikte bu forumu bu hale getirdik. Öyle birkaç kişinin kararıyla kapatılmamalı...

İnsan doğası gereği sevdiği kişi tarafından ilgi bekliyor. Bu ilgi verilmediği zaman da hırçınlaşıyor ve çevreye negatif enerji yayıyor. Burdan Tarkan'a sesleniyorum, beni sevmesen de seni çoookkk seviyorum... Hem de çok...

:29::29::29:

:6:
Tarkan böyle bişey nasıl yapar???:6::6:

trknmania
11-06-09, 22:23
sizi çok iyi anlıyorum insan özel bir yere konmak istiyo sevdiği hayranı olduğu sanatçı tarafından..ama belki tarkan konser telaşında olduğu için fazla ilgilenememiştir...ne olur kapatmayın forumumuzu lütfeeennnn:(((((

HURRICANE
11-06-09, 22:45
Elazığ konseri öncesi bir röportaj izledim dün Tarkan ın orda çok gergin olduğunu hissettim.Bence her ne olduysa bunu üzerinize almayın;)Sonuçta hangimiz dört dörtlüğüz ki!?İnsanız hepimizin hataları oluyor inanın bana TARKAN o anki ruh halinde vefasızlık yaptığının farkında bile değildir.Yeni albümün stresi ve bunca yıl üstüne acımasızca gelen gruplar tarafından çok yıpratıldı;)Kesinlikle kasıtlı birşey yapma amacında değildir mutlaka dalgın ve morali bozuktur.O röportajı izleyin bana hak verirsiniz album ne zaman çıkacak diye bir soru geldi tarkan çok tuhaf bir cvp verdi yetısırse yetısır yetısmezse yetişmez napayım der gıbı.sonra farkına vardı kötu enerjı yaydıgının ve zorlada olsa gulmeye çalıştı.

İZMİRLİ
11-06-09, 22:48
Anlaşılan Tarkan veya ekibi hakan bey ve ebru hanıma elazığ konserinde gereken önem veya değeri vermedi...Bu kadar TARKAN hayranını bir çatı altında toplamayı başaran bu insanları ben TARKAN'ın yerinde olsam şimdiye kadar 50 kez özel bir gece ayarlayıp teşekkür ederim...Neyseki biz sizlerin değerini biliyoruz umarım daha nice yıllar bu forumda mutlu günler geçiririz ve yine umarımki yaptığınız işe bir gün onlarda sahip çıkar...

starzu
11-06-09, 23:22
her insan hata yapar ama savdiyin deyer verdiyin insan seni kırarsa canın cok daha fazla yanar galiba ebrunun derdi bu

TarkanColl
11-06-09, 23:25
Konu Tarkan'ı görememek değil...

Parmaklarda oynatılmak olarak anlatılabilir...

starzu
11-06-09, 23:29
:15::15::15:anladğım kadarıyla sorun tarkan deyil ekibindekilerin tavrı

trknmania
12-06-09, 00:10
ebru ablaaaa ...ana sayfaya yazdığın duyuruyu kaldıracağın anı dört gözle bekliyoruz tüm forum üyeleri olarak..ne olur kırma bizi..çok seviyoruz forumumuzu ve seni:41::41::41::41:

starzu
12-06-09, 00:55
evet ebru kaldır o yazıyı lütfen bizide üzme artık

cansu06
12-06-09, 00:59
Ebru abla konserde her ne olduysa çok kırıldığınız ortada ama bizleride düşünün lütfen tarkancoll olmassa bu kadar fan biraya tekrar nasıl gelebilir ki.. Bunca yıllık emeğini bi anda yok etme lütfen:6::6::6:

TARKANFREAK
12-06-09, 01:48
Ebru abla bu üzücü haberi okuyuncaa kalbimee bi aci saplandii gercekten:(
Biz bir aileyiz...Et tirnaktan nasil ayrilir?? Ne olursunnnn kapatmayin Forumumuzuuu..:(

Solist
12-06-09, 03:24
Tarkancoll 1 numara 5.815 kisiye yazik olacak...

naki
12-06-09, 11:34
Neden kapanması gerektiğini anlayamadım. Tartışma olmuş heralde yönetimde. Sevgili yönetim,burası Tarkan severlerin buluşma noktasıdır. Burası artık birilerinin tekelinde olmaktan çıkmıştır. Bu forum artık üye olan herkese aittir. Kapanması gerekiyorsa bu kararı siz değil Tarkan severler verebilir ancak. Problem ne ise başka platformlarda çözmelisiniz. Ayrıca bu kadar insanı mağdur etmeyede hakkınız yok bence. Sizleri seviyoruz ama yaptığınız yanlış.

zekersin
12-06-09, 12:10
iyi hoş diyorsunda bugün böyle bir siteyi yönetmek madden ve manen büyük bir yük. bunu yaşayan bilir. ebru'dan ve diğer bu sıkıntıları paylaşmış yöneticilerden başkası bilemez hissedemez. üstelik yıllarını hayatını zamanını ve birçok şeyi adadığın birisinin kalbini incitmesi (istenen de çok birşey değildir eminim. sırf o konser için oralara giden birisine üstelik.) çok acı birşey olsa gerek. evet forumu kapatması belki hoş birşey değil bizler açısından ama birde o insanların yerine koyun kendinizi. ayrıca bu kadar sıkıntıya (maddi olarakta) göğüs gerebileceğini düşünüyorsan sen yönet derler adama. yok server dı yok bilmemneydi. bu işler kolay değil arkadaşlar. oturulduğu yerden yönetilmiyor siteler. bence zamana bırakalım biraz daha. en doğru kararı yönetim verecek. ama en azından kararlarına saygı duymak gerekir diye düşünüyorum.

En sevdiğiniz insanlaarın kalbinizi kırması tokat gibi çarpar insanın yüzüne emin olun.

naki
12-06-09, 13:06
Sevgili Funclub yönetimi, sorun her ne ise ayrıntıları ile bizlerle de paylaşırsanız, bizlerde üyeler olarak bu konu hakkındaki fikirlerimizi daha net ifade edebiliriz. Kimbilir belki de sitenin kapanmasını destekleriz. Sizlere haksız yere yapılmış her türlü davranış, aslında bu siteye üye olan herkese yapılmış sayılır. Tarkana verdiğimiz değerin karşılığını görmek istiyoruz çünkü sevgi karşılıklı güzeldir ve karşılık bulunca değeri artar. Lütfen konserde her ne olmuşsa bizlerle de paylaşın. Sitenin kapanıp kapanmaması gerektiği ile ilgili kararı hep birlikte verelim. Protesto ancak bu şekilde gerçek amacına ulaşabilir.

eLiF
12-06-09, 14:06
nolur nolur kapanmasın yoksa naparız biz:6::6::6:

Yakisikli89
12-06-09, 15:39
Forum yöneticilerinden bir aciklama gelmeden yazmak istemedim. Elazig Konserinde neler yasandi tam olarak, birsey cikaramadim ama forum yöneticilerimzi üzecek bazi (bir cok) davranislar olmus.

IZMIRLI arkadasimizin yazdiklarinada ayrica cok katiliyorum.

Sayin T.coll yönetcileri (Tarkancoll; Ness; Tarkancoll; Karma vs.) biz sizleri cok seviyoruz. Bizlere bu siteyi kurdugunuz ve genislettiginiz icin sizlere minnetariz. Bunca yilin emegi bos'a gitmemeli. Biz bir aileyiz. Tarkan'li saniyelerimizi, dakikalarimizi, saatlerimizi tek bu sitede yasiyabiliyoruz. Bu sitede giderse biz bu yenilikleri (albüm bilgileri, yeni sarkilar, dedikodular, t.coll üyeleri) nereden ögrenicegiz?

saygilar
YK89

starzu
12-06-09, 16:07
arkadaşlar ebru tarkanın elezığ konserinde yaşanan bazı olmsuz gelişmelerden dolayı kırgın (ama az önce tarkanın pare pare klibinin kamera arkasını izledim tarkan şöyle diyordu DALGALANIP DURULURUM AMA KENDİMİ KİMSEDEN ÜSTÜN GÖRMEM HATTA KENDİMİ HERKEZDEN ÇOKYERDEN YERE VURURUM kırıklığının sebebinin tarkan olmadığını biliyorum ama neden diyer şahıslar için sitemizi kapatıp bizi ve kendini cezalandırıyorsun bu siteyi bu zamanlara kolaymı getirdin şimdi güçlü ol ve ayağa kalk kendin için tarkan için 5bin küsür üyen için ve çocuğun gibi büyüttüyün tarkan cool forum için AYAĞA KALK EBRU:1::1:

Hüli 82
12-06-09, 17:05
:6:lütven Ebru abla bize iyi haberler ver,kapanmiyor diye ,elazig konserine birseyler olmus bu kesin beli ama ne? burda o kadar emek varki bu emegi atmayin :6::6::6::6::6::6:

flores
12-06-09, 18:52
kapatiyorlar ki?

ümitcoll
12-06-09, 19:53
biz bu forum sayesinde konserlerden yeni çıakcak albümlerden haberdar oluyoruz , bu site olmasa hasankeyf konusunda bu kadar bilgili olmasdık ve değerini anlamasdık inannın, bu siteyi kapatarak bencillik yağmış olursuınuz bizim suçumuz ne? tarkan hayranı olup buraya üye olmakmı? kendi aranında halledin foruma yansıtmayın burası bizim yuvamız gibi içten, hiç tanışmadığın biri ile bu forum sayesinde rahatlıkla konuşaibliyorsun bi çeşit sosyal aktivite !!!!

*HiLaL*
12-06-09, 20:29
KapatILmasIn yhaa cidden TarKAncOLLsüz bi hayat dü$ünemiyOrum ben :S:S:S
ne oLdu konserde bizde biLeLim sakIncasI yoKSa cok merak ettm???

asd1234
12-06-09, 21:33
Ebru abla olayı tam bilmiyorum,uzun zamandır foruma giremediğimden Elazığ konserinde olanlardan haberim yok ama bütün arkadaşlar gibi ben de TarkanColl'un kapanmasını istemiyorum. Biz kendimizi neredeyse resmi fan kulüp gibi görürken birden forumun kapanması bizi çok üzer. En sağlam haberleri,bilgileri burdan almamız bir yana buraya çok alıştık. Ortak noktamız TARKAN. Elbette sen kararını verdiysen bir şey yapamayız ama lütfen forum kapanmasın!..Ben burayı çok seviyorum. Bir sorun varsa TarkanColl üyeleri olarak elbette hep beraber çözüm bulmak isteriz ama sen bilirsin...

trknmania
12-06-09, 23:31
olayın tam olarak ne olduğunu bilemiyoruz ama forumdaki hitt üyeler kaldırıldığına göre ve ana sayfanın altında yer alan güvenlik şirketinin internet sitesi reklamı kaldırıldığına göre ekip sizi hakikaten çok ama çok kırmış:(size yapılan kötü muamele bütün fan club üyelerine yapılmış sayılır!!!ama forumu kapatırsak onlar yaptıkları hatanın farkına varmayacaklar ve aynı tutumu sergilemeye devam edecekler..bence hepberaber atlatabiliriz bu meseleyi konuşarak ve tartışarak.....

megastar_mert
12-06-09, 23:45
Saatler, zamanlar.. seneler.. burada paylaşılanları anlatmaya yetmez kelimeler..

Sorunun tespiti kaynağı neyse paylaşıp birlik olup çözelim derim.. Tabiiki bu Ebru ablamıza kalmış birşey ama naçizane burada yıllardır karşılıksız bir sevgiyle paylaşımda bulunmak sohbet etmek kimi zaman dertleşmek .. hepimizin burası - kötü şeyler elbetteki olacak ama aşılmayacak hiçbirşey olamaz..

Biz Bir Olalım Ebru Abla.. Lütfen Daha Da Büyüyelim; Herşeye Bu Kadar Az Kalmışken Üstelik

:22::22::22::22:

tarkaseksüel
12-06-09, 23:54
her güzel şeyin bir sonu vardır malesefkı... bu zamana kadar yönetime nsıl karışamadıysak bundan sonrada karısamıyacağımızı düşünerek hayırlısı olsun demekle yetiniyorum...ama eğer bır katkısı olacaksa tabıkı kapatılmasınn ama kurunun yanında yaş da yanıyor malesefkı...
bu yasadığım 3. forum kapatılması.. umarımkı hep 2 de kalır.....

GMZ
13-06-09, 00:04
ya ben gerçekten gerçek sebebin ne olduğunu çok merak ediyorum konuşmalardan ebru ablanın yazdığı yazıdan tarkanın çok hayal kırıklığı yaratacak birşey yaptığını sezdim ve bunun gerçek olup olmadığını çok merak ediyorum nolur tam ve düzgün bir açıklama yapılsın ben sadece bu güzel sitenin sıcak sitenin kapanmasına üzülmüyorum ben bu durumdan küçüklüğümden beri sevdiğim onu her televizyonda gördüğümde heyecanlandığım tarkanımın çok önemli kusurunu seziyorum ve çok sıkıntılıyım bundan benim ayrıca karakteriine aşık olduğum adam ne yapmış bunu çok merak ediyorum bunu eğer açıklamazsanız benim tarkana karşı sevgim azalacak ve ben bu sevginin zedelenip azalmasını hiç ama hiç istemiyorum ebru abla nolur bana tarkandan kaynaklanan bi sorun olmadığını söyle bunu duymaya çok ihtiyacım var............(eğer sorun tarkandan kaynaklanıyorsa insan psikilojik durumuna göre fevri davranıp hataalar yapabilir hiç kimse mükemmel değildir )...(((:((

TarkanColl
13-06-09, 00:17
Açıklamamı üstü kapalı bir şekilde önceki sayfalarda yapmaya çalıştım arkadaşlar. Olanları detaylarıyla anlatmak istemiyorum. Sadece yaşadığım hayal kırıklığının hafife alınacak şeyler olmadığını söyleyebilirim. Forumu kapatacağım diyerek de sizleri üzmek istemezdim. Blöf falan yaptığımı sananlar olabilir aranızda, hatta yaptığım şeyin çocukça olduğunu söyleyip kendince dalga geçenler de olabilir. www.tarkancoll.com (http://www.tarkancoll.com) sitemi kapattım cidden. Foruma yönlendirdim. Sadece beklememin nedeni, forumu kapatmanın sizlerin emeklerine saygısızlık olacağını düşünmem ve fikirlerinizi merak etmemdir...

Destek olan ve moral vermeye çalışan tüm arkadaşlarıma çok teşekkür ediyorum...:29:

GMZ
13-06-09, 00:30
ben bu açıklamadan şunu çıkardım tarkan gerçekten çok büyük birşey yapmış çok büyük bir hata seni bu kadar üzdü ve acıttıysa ve siteyi kapatacak kadar yani...kapat ebru abla siteyi gerçekten kapat...:(((

denizmavisi
13-06-09, 00:51
hayır kesinlikle kapatma ebrucum bizleri düşün bu forumda aile gibi olduk bu aileyi dağıtma lütfen

starzu
13-06-09, 01:34
söyleyecek hiçbir şeyim kalmadı ümidimi kaybetmek üzereyim seni fikrinden bir kişi döndüre bilir oda tarkan siteye gelip elazığda olanlar için senden özür dilemesi buda olmıycak gibi birşey EN İYİSİ VEDALAŞMAK BEN STARZU KONUYU AÇARKEN KÖTÜ DURUMDAYDIM AMA İMANIN ŞİMDİ DAHA KÖTÜ DURUMDAYIM KELİMELER BOĞZAMDA DÜYÜMLENİYOR EYER ŞİMDİYE KADAR İÇİNİZDEN BİRİNİ KIRDIYSAM YADA İNCİTTİYSEM ÖZÜR DİLERM İYİ HATIRLAYAMIYORUM AMA İKİ AY KADAR ÖNCEYDİ BURAYA ÜYE OLUŞUM GEREKLİ FORMU DOLDURDUKTAN SONRA TARKANCOOL FORUMA HOŞGELDİNİZ MESAJI GELİNCE ÖĞLUMLA BERABER SALONUN ORTASINDA BİRBİRİMİZE SARILIP YORULANA KADAR ZIPLAMIŞTIK SEVİNÇTEN HERŞEY İÇİN TEŞEKKÜRLER ya vedalaşmak istemiyorum:6:

trknmania
13-06-09, 01:59
söyleyecek hiçbir şeyim kalmadı ümidimi kaybetmek üzereyim seni fikrinden bir kişi döndüre bilir oda tarkan siteye gelip elazığda olanlar için senden özür dilemesi buda olmıycak gibi birşey EN İYİSİ VEDALAŞMAK BEN STARZU KONUYU AÇARKEN KÖTÜ DURUMDAYDIM AMA İMANIN ŞİMDİ DAHA KÖTÜ DURUMDAYIM KELİMELER BOĞZAMDA DÜYÜMLENİYOR EYER ŞİMDİYE KADAR İÇİNİZDEN BİRİNİ KIRDIYSAM YADA İNCİTTİYSEM ÖZÜR DİLERM İYİ HATIRLAYAMIYORUM AMA İKİ AY KADAR ÖNCEYDİ BURAYA ÜYE OLUŞUM GEREKLİ FORMU DOLDURDUKTAN SONRA TARKANCOOL FORUMA HOŞGELDİNİZ MESAJI GELİNCE ÖĞLUMLA BERABER SALONUN ORTASINDA BİRBİRİMİZE SARILIP YORULANA KADAR ZIPLAMIŞTIK SEVİNÇTEN HERŞEY İÇİN TEŞEKKÜRLER ya vedalaşmak istemiyorum:6:
ohooo biz böyle ümidimizi kesip veda mesajları yazmaya başlarsak ebru abla tabii kapatır forumu :(hep destek tam destek diyerek çıktık bu yola hep birlikte.bu sıkıntılı zamanında ebru ablaya moral vermemiz ve herşeyin düzeleceğine ikna etmemiz gerekiyor bence...moralimizi yüksek tutup daha enerjik mesajlar yazalım lütfen.....ancak böyle kurtarabiliriz tarkancoll'umuzu,evimizi yuvamızı biricik ocağımızı:)...

MEGASTAR
13-06-09, 02:01
Ya neler oluyor? site kapatilmasi felan,,, aciklamaya bakilrsa yapilan hata cok buyuk, ama sayin site yoneticileri de bir seyin farkinda olmalilar ki bu site icin kendileri ve uyeler coooooooooook emekler harcadilar. Dunya'nin dort bir tarafindan Tarkan hayranlari ile tanisma firsatimiz oldu. OZUR diliyerek soyluyorum LUTFEN BU WEBSITE kapatilmasin hem kapatilirsa bizler ne yapariz daha benim elimde LONDRA konserindeki video lar var benonlari bile halen sizinle paylasamadm bilgisayarimda ki sorun yuzunden. Yemin ediyorum pazartesi gunu Pisikolojiden sinavim var ve ona calismak yerine su anki yorumlari okuyorum, yani bu durum sinavimdan bile daha onemli bnm icin. :6:

2007 nin basinda bu siteye uye oldum ve bana gore Internet uzerindeki en iyi kisisel paylasm ve bir sanatci (TARKAN) icin kurulan dayanisma sitesi. Ve bu sebepten dolayi tum TARKANCOLL yonetimini kutluyorum. :1:

Sayin Yoneticiler (Ebru, Kenan ve digerleri) Lutfen bu siteyi kapatmayin, eger siz bu sitegi kapatirsaniz Tarkan'nin en buyuk destekcileri yani biz fanlari onu yanliz birakmis oluruz.

Bu website in kapatilmasini hayal bile edemiyorum.....

Tamam size yapilan hata cok buyuk olabilir ama lutfen bu karari uygularken biz TARKANCOLL uyelerini ve tum Dunya daki TARKAN hayranlarini da goz onunde bulundurun cunku bu siteyi hergun kac kisi, uye veye deil, ziyaret ediyolar. Size hatayi her kim yapmissa onun veya onlarin yerine ben milyonlarca kez ozur diliyorum. Lutfen ama LUTFEEEEN bu siteyi kapatmayin.......

Saygilarimla,
MEGASTAR

starzu
13-06-09, 02:12
ohooo biz böyle ümidimizi kesip veda mesajları yazmaya başlarsak ebru abla tabii kapatır forumu :(hep destek tam destek diyerek çıktık bu yola hep birlikte.bu sıkıntılı zamanında ebru ablaya moral vermemiz ve herşeyin düzeleceğine ikna etmemiz gerekiyor bence...moralimizi yüksek tutup daha enerjik mesajlar yazalım lütfen.....ancak böyle kurtarabiliriz tarkancoll'umuzu,evimizi yuvamızı biricik ocağımızı:)...

yazacak bişeyim kalmadı artık ekrana boş boş bakıyorum günlerdir yazacak her şeyi yazdım (eloktironik imza toplıyıp hiit müziye yollasakmı)hı nedersiniz işe yararmı

MEGASTAR
13-06-09, 02:23
Lutfen arkadaslar umutsuzluga kapilmayalim umarim (INSALLAH) site yonetimi bu duruma bi cagre bulur ve site yi kapatmaz. Unutmayin ki Tarkan i Tarkan yapan biz fanlariyiz.(ama Tarkan da ki o yetenek olmasa biraz zor du:D )

(Electronic imza fikri de hic kotu deil yani)

trknmania
13-06-09, 02:28
starzu bende aynı durumdayım gözüme uyku girmiyor kaç gündür,hiç keyfim yok:((imza toplamak işe yararmı bilmem ama acilen ebru ablayı bu fikirden caydırmanın bir yolunu bulalım hep beraber lütfeeennn:(bu durum beni her geçen saniye daha daha derin kederlere salıyor:(((

starzu
13-06-09, 02:37
ebru çok mutsuzum ne olur kaç gündür hayata küstüm hayatımın her alanında aklımda bilgisayarı açmaya korkuyorum ya kapandıysa endişesınde ne olur ebru pisikolojim bozuldu:22::6::22:

trknmania
13-06-09, 02:49
ebru abla bu gerginlik böyle devam ederse hepimiz pisikologluk oluruz allah korusun....lütfen vazgeç bu fikrinden...parçalı bulutluyuz ama hala umutluyuz ebru ablacım:)

eLiF
13-06-09, 02:50
evet umudumuzu kaybetmeyelim tarkana daha yakın olmamızı sağlayan bu forumun kapanmasını kabullenemeyiz nolur kapanmasın tarkanla ilgili herşeyi burda paylaşıp öğreniyoruz lütfen kapatmayın :6: :6:

trknmania
13-06-09, 02:57
arkadaşlar bu konuyu mesaj yağmuruna tutalım...her gün bu konunun en üstte kalmasını sağlarsak ebru abla kıyamaz bize acır belki:((.........

starzu
13-06-09, 03:00
ebru abla bu gerginlik böyle devam ederse hepimiz pisikologluk oluruz allah korusun....lütfen vazgeç bu fikrinden...parçalı bulutluyuz ama hala umutluyuz ebru ablacım:)

beynim durdu neyapacağız bilmiyorum aklıma tek gelen eloktironik imza nasıl yapılır bilen varmı:9:

daha çok daha çok mesaj gönderin :9:

starzu
13-06-09, 03:08
ebruuuu acı bize ne olur:9:
ebru bizi duyuyormusun

ece**
13-06-09, 13:02
anladığım kadarıyla kapatılcak heralde..çünkü kaç gündür yönetimin fikrinde hiç bi cayma yok gbi gelio bana:( eğr ki warsa onuda belirtin de umudumuz olsun...we kapataılcaksa eğer bu birden olsun bence olsun ki hergün bu siteye girerken acaba kapandı mı ki???die korku,üzüntü we umut 3 duygu karmaşasında girmeyelim... :S aslında seni anlayabiliorum ebru abla çok büük bi gönl koymuşsun ne umdum ne buldum gibi bişey olmuş sanırım..bende belki senin werdiin bu tepkiyi werebilirdim hayal kırıklığından dolayı...o yüzden bizlerden önce sen haklısın iyi düşün ama bence bizi az önce dediğim o 3 duygu karamaşası içinde bırakma daha fazla....forumumuz KAPATILMASIN... !

MEGASTAR
13-06-09, 14:03
Su an çalisiyorum, ama yine de formumuzun son durumunu ogrenmeden edemdm bir gelisme var mi? Sayin yöneticiler lutfen bizi anlamaya calisin, bilgisayara oturmak icin bu forumdan baska fazla buyuk bi nedenim yok... Lütfen cagrilarimiza kulak verin ve bu siteyi kapatmayin

scorpioness
13-06-09, 14:16
Sevgili üyeler,yazılarınızı hergün takip ediyoruz sizlerin foruma candan sahip çıkışınız bizleri çok memnun ediyor.Evet haklısınız artık bir sonuç bekliyorsunuz sizleri daha fazla üzmeyi,hergün beklenti içinde bırakmayı inanın bizde istemiyoruz .

Fakat Tarkancoll Yönetim olarak karşı tarafın ilgili kişilerinden gelişecek tutumlara göre yönelmeyi düşündüğümüz için halen bu durum söz konusu,gelişmelere göre süreç devam edecek güzel yorumlarınız için teşekkürler.

starzu
13-06-09, 15:34
bende kendimi tarkanı çook seven biri olarak bilirdim ama şu birkaç günde forumun sevgisi tarkan sevgisini aştı evet forumumuzu seviyor ve kapansın istamiyorum
:22:

TARKAN COOL FORUM KAPANMASIN:6:

arau
13-06-09, 17:09
Ebru Hanım! Elazığ'da ne yaşadınız bilmiyorum ama kırıldığınız kesin. Bende buna benzer bir şey yaşamıştım Harbiye konserlerinin birinde birkaç yıl önce. Tarkan'ın ekibi tarafından hakarete uğradığımı söyleyebilirim. En azından ben kendimi aşağılanmış hissetmiştim. Bunu kendime yedirememiş bir daha hiçbir konsere gitmeme kararı almıştım. Çok üzülmüştüm yapılanlara. Daha sonra annem durumuma çok üzülüp bir şekilde Tarkan'a ulaşmış (nasıl yaptı bilmiyorum?) ve beni telefonla aramasını sağlamıştı (bu arada ekipten biri (ismini vermiyeyim)olanları ona anlatmıştı bile)ve Tarkan konuşma sırasında yapılanlardan dolayı özür diledi hem de birçok kez. kendisinin hiç bir şeyden haberi yok olamasına, özür dilemek zorunda olmamasına rağmen ekibi adına özür dilemişti. Eğer Elazığ'da size bunu kendi yaptıysa da sizi bir daha gördüğünde eminim özür dileyip gönlünüzü alacaktır.Onunla tanışan biri olarak ne kadar iyi yürekli bir insan olduğunu bilirsiniz herhalde.Eminim duymuş olsa gönül koyduğunuzu hemen telafisini araradı.

Kapatma kararınıza gelince onuda bir gözden geçirirseniz çok mutlu edersiniz hepimizi.(herkes adına konuşmak bana düşmez tabii )Ama ne karar verirseniz verin Tarkan'ı sevmekten vazgeçmemenizi umarım.Kendinize iyi bakın..........:41:

bounce
13-06-09, 22:26
elazığ konserinde yaşananları biliyorum ama bu konuyu ebru açıklamadıysa benim anlatmam çok manasız olur!!!!
ancak her ne olursa olsun bu forumun ilkesi tarkanı karşılıksız sevmek en zor anında tarkan a sahip çıkmak albümünü indirmeyip satın almaya teşvik etmek vs vs gibi şeyler diye biliyorum.
elazığ da yaşananlardan sonra eğer forum kapatılırsa şu sonucu çıkarırım. demek ki karşılıksız sevgi değilmiş diye düşünürüm.hem ayrıca hitt müzik ve tarkan ın sitesine verilen linkleri silmiş olmanız da hoş değil diye düşünüyorum.
aslında bu forumu kapatmanız tarkan imajı için de kötü bir durum oluşturacak.şu anda bazı arkadaşlarımızın tarkan a bakış açısı değişmiş olabilir
bence bir de bu şekilde bakmalısın ebrucum.karar senindir elbette
saygılar
CİHAN KORKMAZ

**MegaStarkan**
13-06-09, 23:11
Ögrendiginiz kisilerden bu durumu geri cevirmeleri icin bi' katkida bulunmalarinida söylediniz mi peki?

Karsiliksiz sevmek normal hayran tutumunun yanisira bu forumu senelerce maddi bir destek beklemeden yöneltmektir, zamanini harcamaktir, resmi sitelerinden daha güncel olmaktir. Sanildigi gibi bir bulusamamak neticesi degil bu tepkimiz... karsinizda iki olgun insan gitmis bu konsere; sirf sanilan neden yüzünden bu tepkimiz olamaz. Eger burda bir protesto var ise buda TarkanColl'un gelecegi icin önemli bir durumu yansitmakta; daha iyi bir Fan Club. Arti herkes farkli yorumluyor olabilir durumu fakat bu durumu orda birebir yasayanlardan kimse iyi bilemez ve bilmeye de kalkismasin...

Saygilar
TarkanColl FanClub | Kenan

Pamela_beyazgul
13-06-09, 23:44
simdi ne soylemeyi de bilmiyorum artik, burda yazilan butun messajlari okudum. en iyisi forumumuz kapatilmasin diye dua ederim.

TarkanColl
14-06-09, 00:01
elazığ konserinde yaşananları biliyorum ama bu konuyu ebru açıklamadıysa benim anlatmam çok manasız olur!!!!
ancak her ne olursa olsun bu forumun ilkesi tarkanı karşılıksız sevmek en zor anında tarkan a sahip çıkmak albümünü indirmeyip satın almaya teşvik etmek vs vs gibi şeyler diye biliyorum.
elazığ da yaşananlardan sonra eğer forum kapatılırsa şu sonucu çıkarırım. demek ki karşılıksız sevgi değilmiş diye düşünürüm.hem ayrıca hitt müzik ve tarkan ın sitesine verilen linkleri silmiş olmanız da hoş değil diye düşünüyorum.
aslında bu forumu kapatmanız tarkan imajı için de kötü bir durum oluşturacak.şu anda bazı arkadaşlarımızın tarkan a bakış açısı değişmiş olabilir
bence bir de bu şekilde bakmalısın ebrucum.karar senindir elbette
saygılar
CİHAN KORKMAZ
Bildiklerin sana kalsın. Senin yorumunu yazmana gerek yoktu. İstediğim linki siler istediğimi kaldırırım...

Seni muhattap kabul etmiyorum...

TarkanColl
14-06-09, 00:04
Forumu kapatmıyorum arkadaşlar...

Gerek sizlerden gelen mesajları gerekse çevremde çok değer verdiğim insanların söylediklerini dikkate almam gerektiğine karar verdim...

Hepiniz iyi ki varsınız...:29:

**MegaStarkan**
14-06-09, 00:10
Kirilmadi "coll" um kanadim, oldu tutunduk (:

hilfa
14-06-09, 00:11
:29::29:Ebrummmmm seni çookk çooookkkkk seviyorum iyiki varsın :29: bana ve diğer fanlara müjdeli haber verdin teşekkürler:29::29:

starzu
14-06-09, 00:11
nee gerçektenmi ebruuuu seni seviyoruuum

starzu
14-06-09, 00:13
:17::17::17::17::17::22::22:ebruuuuuu:22::22::22:: 22:

trknmania
14-06-09, 00:15
ebru ablaaaaaaaa seni çoook seviyorum o kadar mutlu ettin ki beni anlatamam ohhhh beee o kadar rahatladım ki şu an.... günlerdir üzüntüden kahrolmuştum...çook ama çok teşekkürler..inan bize böylesi herkes için daha iyi oldu...forumumuzda daha uzuuun uzuun yıllar bir arada oluruz inşallah ebru ablacım:)

TarkanColl
14-06-09, 00:16
Forumu kapatmamak kırgınlığımın geçtiği anlamına gelmiyor... Gereken protestomu yapmaya devam edeceğim... :15:

starzu
14-06-09, 00:16
teşekkürler ebruu10 gün nasıl geçecek diyordum sen bizi mutlu ettin allhda seni mutlu etsin:29::29::29::29:içime serin sular serpiiiildiiii:22::22:

starzu
14-06-09, 00:17
tabiiki herzaman arkandayız:17::17:

trknmania
14-06-09, 00:19
bizde sana gereken desteği vermeye devam edicez ebru abla...daima arkandayız...:29::29::22:

starzu
14-06-09, 00:32
ebru o kırmızı yazıyı kaldırda herkez bilsin kapanmayacağımızı senii sevi yorum ebruuuuuu

pare pare
14-06-09, 00:33
FORUM kapatilmasin !!!! Bizler sadece tarkanla burda kendimizi bir hiss ediyoruz !!!!!

starzu
14-06-09, 00:34
pare pare kapanmıyoruuuzzz

Pamela_beyazgul
14-06-09, 00:41
Ablacim cooook tesekkurler!!!!! seni cok seviyorum!!!!!! Bitanesin sen!!!! Cok mutlu ettin beni ablam. Simdi pazartesi gunudeki sinavimi dusunabilirim artik :))))

starzu
14-06-09, 00:48
:17::17:eeyooo keyfim yerine geldi kaç gecedir üzüntüden uyuyamıyordum şimdiyse sevinçten uyuyamıyorum çok mutluyum çoook:17::17

starzu
14-06-09, 00:54
:17::17:off ya kimse duymadımı ben yerimde duramıyorum:17::17:

cansu06
14-06-09, 01:31
çok sevindim ebru abla çok doğru bi karar verdin:17::17::17::17::36::36::36:

starzu
14-06-09, 01:51
10gün sonra görüşmek üzere sevgiyle kalın(ebru sakın fikrini deyiştirme vallahi yüreyime iner):29::29::29::29::29::29:

denizmavisi
14-06-09, 02:18
teşekkürler ebrucum sana yakışanı yaptın:27:

bounce
14-06-09, 02:27
Bildiklerin sana kalsın. Senin yorumunu yazmana gerek yoktu. İstediğim linki siler istediğimi kaldırırım...

Seni muhattap kabul etmiyorum...

ne olur beni muhattabın olarak kabul et!

ozgee
14-06-09, 02:34
finallerin yogunlugundan dolayı girememiştim ne zamandır bu siteye basta konuyu görünce cok üzüldüm ama kapatmıcam mesajını görünce rahatladım bunca yılın emeginin bosa gitmicek olmasına sevindim bunca yıl cabalayıp tarkan sevgisiyle bütün birikimlerinizi koymussunuz paylasmıssınız tüm tarkan severlerle yasadıgnız sorun umarım halledilebilir bir an önce bu forumun kapanması üzerdi beni...

eLiF
14-06-09, 03:38
yaşasın yaşasın kapanmıyo forum :4:

Rumeli59
14-06-09, 05:08
Cok sükürler olsun:-) Ebrucuk cok tesekkür ederim hemde cok sevindim:29::29::29::29:

gülcan
14-06-09, 13:14
EBRU ABLA Teşekkürler.

MerveGül
14-06-09, 14:25
ebruu abla enn dogruu kararıı verdinn sakın kapamayıı aklındann gecirmeee :17::17::17::17::22::24:

olay nedir bilmiyorum ama huzur bozan varsa kapı ordaaa :) bizzzdeee tarkancıyızzzz :24:

Sibel can <3 Tarkann :1::1::1:

Bamboo
14-06-09, 15:33
çok şükür...:8:

tarkaseksüel
14-06-09, 16:21
unuttuk bile:D
böyle bişeolmadı farzeselim...

Hüli 82
14-06-09, 16:45
:17::17::17::17:: oley formumuz kapanmiyor, cok sevindim ebru abla kapatmadin icin tsk :20:bravo herzaman diyorum iyiki varsin :8::17::17::: 29:sevgilerimle

*HiLaL*
14-06-09, 18:46
Coooooooooooook T$K ederiiiiiiiiiiz :22::22::22::22::22::22::22::22:

AiLemizin dagILmamasIna Cooooook sevindimm :)
hepinizi cok seviyorum iyiki varsInIZ :):22::22:

Ferya
14-06-09, 19:18
En dogrusu da budur zaten,Ebru bu cok iyi bi haber bizi ne kadar sevindirdin bilemezsin.:17::17::29::29:Iyiki varsin sen Ebru ve burdaki tüm Tarkandaslarim.

qüccin
14-06-09, 19:56
ebru abla hepimizi gerçekten çok mutlu ettin çoooooooook tşkler belki hala kırgınsın ama bızım için en doğru kararı verdin seni seviorz<3:17::17::17::17::17::17::17:

sally
14-06-09, 20:23
Ebru Abla tskler :1:

centrino
14-06-09, 20:29
Ebru abla çokkk teşekkür ederim.valla birara tarkan'a ulaşıp ebru ablayı arayıp özür dilemesini düşündüm.eniştem tarkanın yakın korumasıyla 3 yıl önce ortak çalışmışlar bende rica ettim ama araları açılmış tarkanın yakın korumasıyla ondan dolayı bütün hayallerim suya düştü çokk önceden tarkanı ön sıralardan izlemiştim konserinde tabiki eniştem sayesinde ebru ablayı aramasını saglayabilseydim hertürlü şeyi yapabilirdim.çok sagol ebru abla benim için bu site çokk önemli...

badboyserkan
14-06-09, 20:35
Forum gercekten kapansaydi benden biseyler gitcegini biliyordum. Bu forumun hatta sitenin kurulusundan beri varim. Kapanmasi taraftari degildim
Ebru sana ve Tarkancoll yonetime sonsuz sukranlar..Tesekkur ederiz Tum Tarkancoll Ailesi olarak sizlere..:29:

ece**
15-06-09, 00:11
aaaa kapanmı muu:))))) bunu şerefine ebru ablaaaa bizi disco ya götürrrrrr ...:)) sewioruz senii..:))

zekersin
15-06-09, 00:29
ne olur beni muhattabın olarak kabul et!

arkadaş sen kendini ne zannediyorsun? seni kaale alan yok hala cevap yetiştiriyorsun. hem suçlu hem güçlü. neyin peşindesin? cidden merak ediyorum. beğenmiyorsan çeker gidersin kardeşim. seni zorla tutan yok dimi burda? ne bu ahkam kesmeler. ben bunu biliyorum şunu biliyorum bik bik... bize ne? ayrıca yazı yazmışsın başından sonuna kadar anlamsız. cümlelerin o kadar tutarsız ki. ne dediğn neyi savunduğun ne yapmaya çalıştığın belli değil. ya arkadaş millet zaten sıkıntılı günler geçiriyor kalkmış bide yok ben sebebini biliyorum oyleydi böyleydi. sebebini bilmek marifet değil, somut neler verebildin ne katkıda bulundun sonuç olarak o önemli. bir de hala ukala ukala cevap veriyorsun. 3yıldır yazı yazmıyorum forumda ama bazen öyle cevaplar yazılıyorki dayanamıyorum. ben hazmedemiyorum.. yazık ya.. hiç mi insaf yok arkadaş. sanki babası kurdu siteyi walla anlamıyorum. neredeyse yöneticileri siteden gidin diye tehdit edecekler heralde. şaşırmamak elde değil.

Yakisikli89
15-06-09, 02:55
Cok sevindim haberi okudugumda Ebru abla.
T.coll üyeleri. sizleri seviyorum :)

intuiciya@
15-06-09, 13:30
:6::6::6:ben bu foruma yeni katildim.ama cok sevdim.kapanmasini hic isemem.insallah sesimizi duyan olur!!!ne oluurrr bu forum kapanmasin

StaR
16-06-09, 17:55
Teşekkürler Ebru abla...

Rumeli59
16-06-09, 21:43
arkadaş sen kendini ne zannediyorsun? seni kaale alan yok hala cevap yetiştiriyorsun. hem suçlu hem güçlü. neyin peşindesin? cidden merak ediyorum. beğenmiyorsan çeker gidersin kardeşim. seni zorla tutan yok dimi burda? ne bu ahkam kesmeler. ben bunu biliyorum şunu biliyorum bik bik... bize ne? ayrıca yazı yazmışsın başından sonuna kadar anlamsız. cümlelerin o kadar tutarsız ki. ne dediğn neyi savunduğun ne yapmaya çalıştığın belli değil. ya arkadaş millet zaten sıkıntılı günler geçiriyor kalkmış bide yok ben sebebini biliyorum oyleydi böyleydi. sebebini bilmek marifet değil, somut neler verebildin ne katkıda bulundun sonuç olarak o önemli. bir de hala ukala ukala cevap veriyorsun. 3yıldır yazı yazmıyorum forumda ama bazen öyle cevaplar yazılıyorki dayanamıyorum. ben hazmedemiyorum.. yazık ya.. hiç mi insaf yok arkadaş. sanki babası kurdu siteyi walla anlamıyorum. neredeyse yöneticileri siteden gidin diye tehdit edecekler heralde. şaşırmamak elde değil.

bravobravobravo Arkadasim harikasin vallah bravobravobravo

asd1234
18-06-09, 15:39
Ebru abla çoookk sevindim verdiğin habere,artık rüyamda bile görüyordum TarkanColl'u :) Daha nice mutlu,Tarkan'lı ve tabii ki TarkanColl'lu yıllara,hep beraber. Umarım kırgınlığın,kızgınlığın da geçer :)

Blg
25-06-09, 11:14
Çok uzun süredir yazmıyordum, tüm mesajları okuduktan sonra bir-iki birşey yazma ihtiyacı hissettim.

Ebru'nun göstermiş olduğu özverinin yarısını bile göstermemiş olsak da, kendi hayat standartlarımıza göre oldukça fazla zaman harcayıp, oldukça fazla emek sarfedip Tarkan'la ilgili güzel şeyler yapmak için ben ve birkaç arkadaşım da yıllarca uğraştı...

Megastarkan,'ı bilen bilir... Kurulduğu günden beri, tıpkı Tarkancoll gibi, karşılık beklemeden ve karşılık görmeden Tarkan severler ve Tarkan arasında cılız da olsa bir bağlantı oluşturabilmek adına Dilara, Ufuk, Gökhan, Gökhan(Khaos) vb... adını sayamadığım onlarca arkadaşım tarafından sevgiyle, emekle büyütüldü.

Bazen, Tarkan fan siteleri arasında ufak tefek yanlış anlaşılmalar, kırgınlıklar olsa da, tüm fan community'si olarak Tarkan'ın yıllardır internet'te gerçekleştiremediklerini kendi imkanlarımızla başardığımızı ve Hitt'den ya da daha eski dönemlerde İstanbul Plak'dan ilgi görmesek de, kendi çabalarımızla uluslararası sınırları bile aştığımızı düşünüyorum.

Ebru'nun ne yaşadığını bilmiyorum, ama tahmin etmek zor değil... 2006'dan beri bu işlerin içersindeyim, bilet alıp konsere gitmekten daha fazlasını yapan bir Tarkan fanı'ı duymadım ki, Tarkan'ın ekibi tarafından üzülmemiş, şaşırtılmamış olsun...

Uzun uzun anlatmayacağım ama, TRT yılbaşı konserinde yaşanan rezaleti, Harbiye Açıkhava Tiyatrosu'nda Tarkan International buluşmasında yaşadıklarımı(zı), Hitt'in tavrını, Avrupa'nın bir köşesinden kalkıp gidip, Almanya'da Tarkan'ı görmek için kapıda yalvaran çok bilinen bir Tarkan fan'ının kapıdan kovuluşunu bilenler bilir...

İş, yaptıklarınız karşılığında, zaten işin doğası gereği Tarkan'ı görmek istemesi, ona dokunmak, sarılmak, konuşmak istemesi çok normal olan Tarkan fanları'na azıcık daha özen göstermeye geldiğinde, ezelden beri Tarkan'ın ekibi sınıfta kalmıştır...

Bu durum öyle bir hal almış ki, havaalanında tesadüfen Tarkan'a rastlayıp, kendini yerlere atarak küpesini isteyen biriyle, yıllardır cebinden hosting & domain masrafı ve her gününden değerli saatler harcayan bir Tarkan aşığı arasındaki farkı bile ayırdettiklerini sanmıyorum.

İşin gönül kısmını geçtim, aylardır "coming soon" modunda kalan tarkan.com yerine, Google'de kapsamlı tek kaynak olan Tarkancoll'un Tarkan adına oluşturduğu PR değeri, profesyonel açıdan yadsınamaz. Ama, işin gönül tarafını geçtiğim gibi, işin profesyonel tarafını da çoktan geçmiş bulunuyorum.

Daha bu köprülerin altından çok sular geçer, Hitt veya yaşanılan hayal kırıklığından kim sorumluysa bir jest yapar, olur da Tarkan buraya gelir, yıllardır çok gördüğü 2 kelamı yazar, olan bitenin hepsi unutulur...Herkes yeniden mutlu olur, hayal kırıklıklarını unutur, içlerindeki Tarkan sevgisi, yaşanan tatsızlıklara galip gelir... Ama...

Ama ben de durum böyle olmayacak :) Tavşan dağa küsmüş, dağın haberi olmamış belki ama, bir daha asla eskisi kadar içten, gönülden, özveriyle Tarkan için birşey yapmayacağım. O'nu sevmediğim, o'nu suçladığım için değil... Yaptıklarımın, benim dışımda kimse için bir önem taşımadığını fark ettiğim için... Kısacası, yaşanılan olayın özünde de olduğu gibi, önemsiz olduğumu hissettiğim için...

Forumun kapanmamasına sevindim. Fakat düşünün ki bu durumda Ebru yerine, sıradan, 30 mesajı olan...ama aslında Tarkan'ı canı gönülden seven, O'na destek olmak için sınırlı bütçesiyle bile elinden geldiğince fazla sayıda albüm alıp, arkadaşlarına hediye eden, herhangi bir fan olduğunu düşünün... Sizlerden herhangi biri... Sizce Tarkan veya ekibi için birşey değişir miydi?

Ebru'nun forumu kapatmak istemesi tepki doğuracağı için, ister istemez reaksiyon gösterdiğini ve bu kararı aldığını düşünüyorum... Böyle düşünmekte o kadar haklı ki! Çünkü insan birşeyler yapmak, bazı şeyleri değiştirmek, içindeki hayal kırıklığını paylaşmak, neden? diye sorgulamak istiyor. Ama sonuçta, değişen birşey yok...

Son olarak, Tarkan'ın bunlardan haberi olmadığı için kendi çapımızda avunuyoruz da... Klip çekimine bedava figüran bulmak için yana döne aranan fan klübün, yeri geldiğinde official olarak neredeyse yok sayılması, sizce Tarkan'ın haberdar edilmesi gereken birşey değil mi?

Umarım Tarkan, hayatı boyunca Tarkan olarak kalır... Dilediğince yaşamak için, özgür olmak için, kendi hayatının sınırlarını korumak için ulaşılmaz olarak kalır, özel olarak kalır... Niyetim O'na ulaşmak değil... Tek arzum, daha profesyonel, daha insancıl, daha anlayışlı kişilerle geleceğini belirlemesi... Umarım birgün bunu başarır.

Not: Çok uzun oldu, bazı yerleri de oldukça sert olabilir. Dilediğinizce editleyebilisiniz.

TarkanColl
25-06-09, 17:35
Bilgecim duygularımı düşündüklerimi buraya yazmışsın gönlüne eline sağlık... :29:

Bu yaşadıklarımdan Tarkan'ın haberinin olmamasının mümkün olmadığını düşünüyorum, ama "Tarkan'ın haberi yok" diyerek kendimi avutmak istiyorum.

Forumu ve siteyi kapatıcam dedikten sonra Hitt'in en yetkili kişilerinden telefon geldi bana ve bu telefonlardan da TarkanColl'un ne kadar değerli bir yer olduğunu daha iyi anladım. Evet bir değeri var ki benim siteyi kapatmam önemsenmiş ve telefon edilmiş bana. Düşünüp onlara sonucu bildirmem istendi.

Forumu kapatmama kararımı gelen bu telefonlar sonucunda almadım. Ve kendilerine de "üyelerin ve Tarkan severlerin emeklerine saygısızlık yapmamak için forumu kapatmıyorum" dedim. Evet ben bu forumu Hiit için veya Tarkan için değil bizler için ve sizlerin emeğine saygımdan dolayı kapatmadım...

Ama şu anda Hitt çok rahatladı ve aynı umursamazlıkla yollarına devam ediyorlar. Bu detayları buraya yazmak istemezdim ama az da olsa herkesin gelişmelerle ilgili bilgisi olsun istedim...:11:

fuatuslu
27-06-09, 02:16
teşekkürler...

starzu
27-06-09, 14:51
oleey geri geldim çok özlemişim forumu ebru tekrar teşekkürler

starzu
28-06-09, 02:02
:6:ebru canım ya çok kırmışlar seni

ekrem
28-06-09, 16:03
niye kapansınki forum eğer kapanırsa artık herkez tarkan düşüşe gectiğini düşünecetir kapanmasın ya nolur

starzu
28-06-09, 19:07
sakin ol ekrem kapanmıyoruz