PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : Tarkan, yağmur altında Elazığlılar'ı coşturdu !

ece**
08-06-09, 18:54
Liselilerin mezuniyet törenine de katılarak kep fırlattı

ELAZIĞ'da ilk kez konser veren Tarkan, Atatürk Lisesi'nin mezuniyet töreninde öğrencilerle birlikte kep fırlattı. Tarkan, konseri sırasında başlayan yağmura aldırmadan hayranlarını 2 saat boyunca söylediği şarkılarıyla çoşturdu.
Dün sabah Elazığ'a gelen megastar Tarkan, vereceği konser öncesi, sürpriz bir şekilde Atatürk Lisesi'nin mezuniyet töreni ve geleneksel pilav gününe katıldı. Karşılarında Tarkan'ı gören okul öğrencileri şaşkınlıklarını gizleyemedi. Tarkan, 10 koruma eşliğinde kalabalığa girerek öğrencilerle sohbet ettikten sonra mezun olan 220 öğrenci ile birlikte kep fırlattı. Hayranlarına mini bir konser veren ve imza dağıtan Tarkan, kalabalık arasından güçlükle çıkarak akşamki konseri için dinlenmeye çekildi. Akşam bastıran ve 3 saat süren yağmur, saat 19.00'da başlaması gereken konserin bir saat gecikmesine neden oldu. Tarkan ve Yıldız Tilbe, yağan yağmura rağmen konserlerini iptal etmeyerek sahneye çıktı. Sahneye ilk çıkan Yıldız Tilbe, hayranlarını 1.5 saat coşturdu. Tarkan ise konseri sırasında ıslanan sahnede kayıp düşmemek için yavaş hareketler yaptı. Organizasyon sorumlularına Elazığ'da ilk defa verilecek olan konserinin mutlaka yapılmasını istediğini söyleyen Tarkan, kendisini izlemeye gelen hayranları karşında 2 saat boyunca şarkı söyledi. Tarkan, konser sonrasında kendisinden imza isteyen ve hatıra fotoğrafı çektirmek isteyen hayranlarını kırmayarak sabırla ilgilendi. Geceyi Elazığ'da geçiren Tarkan, bu sabah uçakla İstanbul'a döndü.

http://www.milliyet.com.tr/Yasam/SonDakika.aspx?aType=SonDakika&ArticleID=1104134&ver=94

bounce
08-06-09, 18:59
ben ilk başta konseri atatürk lisesinde verdi sandım:18:
helal olsun tarkan çok süper bi insan.elazığdaki konserini ertelememek için çaba sarf etmiş.bu hayranlara verdiği değerdir.bi de ilk konseriymiş elazığdaki.ayakta alkışlıyorum kendisini