PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : Emir - "Ben Sen Olamam "

badboyserkan
08-06-09, 14:31
http://img91.imageshack.us/img91/318/n5553638911882302298607.jpg (http://img91.imageshack.us/my.php?image=n5553638911882302298607.jpg)

emir – BEN SEN OLAMAM ile
Tüm Müzik Marketlerde !

Iste Tarkanin Emir'e hediye ettigi sarkinin sozleri ;

BEN SEN OLAMAM

Öyle diyorlar böyle diyorlar
Şekile mekile takılıp üzüyorlar
İnsana dünyayı dar ediyorlar

Yaftayı takıp sınıflandırıyorlar
Eğriyi doğruyu bilen ya onlar
İnsanı kaderine küstürüyorlar

Kaçtım kaçtım durdum
Kendime değil hep kendimden
Ne zaman ki bana geri döndüm
Ümitle donandım yeniden
Ben benden oldum yaşayınca
Onun bunun kitabına göre
Ben yine beni bende buldum
Sığınınca kalbime yeniden

Ben bundan böyle

Ne yasak tanırım ne kural tanırım
Ruhum bedenime dar bunalırım
Üstüme gelme bak kafa tutarım
Acımam tozu dumana katarım
Ben sen olamam olursam eğer
Kendimi kızgın ateşlere atarım
Uymam sürüye uymaktansa
Kendimi kurda yem yaparım

Ya sev seveceksen olduğum gibi
Ya da çıkar at kalbinden beni
Ne değiştirmeye çalış ne yargıla

Hangimiz kusursuz mükemmeliz ki
Bana tepeden bakıp da kendini
Daha özel ayrıcalıklı sanma

Söz – Müzik : Tarkan / Düzenleme : Ozan Çolakoğlu

yiğit
08-06-09, 14:43
şarkıyı dinledim facebook ta... şarkının bi yerinde tarkan name yapmış yine..şarkının müziği çok güzel ama emir'i pek sevemedim gibi be...

istanbul 1453
08-06-09, 14:45
ekleyebilirmsn facebooktaki linki

Hayir korsan MP3 paylasiminda bulunmak yasaktir. Ekleyen her kim olursa olsun gereken yapilacaktir!

trknmania
08-06-09, 15:28
bende dinledim facebook ta.ama hiç öyle tarkana falan benzemiyor emirin sesi kimse kusura bakmasın!sözler şahane ama emirin sesi çook vasat o kadar monoton söylüyor ki şarkıyı sadece sözlerini merak ettiğim için sonuna kadar dinledim :)keşke tarkan kendi albümüne alsaydı bu şarkıyı ancak o zaman bu yazın hitleri arasına girebilirdi bu şarkı...

istanbul 1453
08-06-09, 15:31
ok linki istemiyorm,sadece facebookta şarkıyı nsl buldunz onu soruyorm,çok mrk ediyorm çünkü şarkıyı

ece**
08-06-09, 15:46
facebookta levent ağaoğlu bile paylşmış zaten kendisi şarkıyı bende dinledim şimdi...çok güzel bence...:))

megastar_mert
08-06-09, 15:50
Arkadaşlar bu emirin ilk albümü değil ki yaa.. bu gece ay var 'ı söyleyen emir değil mi bu :)

ozkan1907
08-06-09, 16:03
linki özel msj olarak yollarmısın bana cok merak ettm

ozkan1907
08-06-09, 16:40
süper bi şarkı başlangıcı tam tarkan gibi sesi ama sonra fark ortaya cıkıyo :) tarkan bu sarkıyı almadıgına göre albüme elinde daha bomba şarkıları olmaı inşallahta öledir

szr67
08-06-09, 16:55
şarkıyı dinledim şarkıyı iyiki vermiş tarkan emire tarkan'a yakışmazmış şarkı metin arolat'a çok benziyor sesi.müzik de çok net ozangi kokuyor

yiğit
08-06-09, 17:05
aynen...ses çok metin arolatı andırıyo..ayrıca bence çıkış parçası olacak bi şarkı değil.. şarkıyı 7dinleyişim ama hala ısınamadım çocuğaa..

hilfa
08-06-09, 17:12
:16:belki ön yargılı davranıyorum ama beğenmedim ben tamam herşeyiyle Tarkan ilgilenmiş kabul ama sanki okuyan da Tarkan gibi geldi özenti gibi :16::10:Tarkanım tekkkk yaaaa:10:

ece**
08-06-09, 17:13
aynen...ses çok metin arolatı andırıyo..ayrıca bence çıkış parçası olacak bi şarkı değil.. şarkıyı 7dinleyişim ama hala ısınamadım çocuğaa..

ben acaipp çook beğendim yaa :)10 kere dinledim nerdeyse çok hoşuma gitti benim..ilk başlangıcta çok benzio tarkanın sesine bence :)

szr67
08-06-09, 17:30
albüm çıkınca net sesle dinlemek gerek ses biraz boğuk müzik hoşuma gitti diğer şarkılar nasıl acaba sözler bu devir'e ayak uyduruyor ukalaca sözler herkez artık böyle sözler yazıyor.albüm çıkmadan önce hitt music nasıl tanıtım yapacak merak ediyorum az kaldı yarın piyasada hitt'in sitesinde bile bişey yok iyi işlenirse çocuk tutar

haskimm
08-06-09, 17:31
albüm çıkınca net sesle dinlemek gerek ses biraz boğuk müzik hoşuma gitti diğer şarkılar nasıl acaba sözler bu devir'e ayak uyduruyor ukalaca sözler herkez artık böyle sözler yazıyor.albüm çıkmadan önce hitt music nasıl tanıtım yapacak merak ediyorum az kaldı yarın piyasada hitt'in sitesinde bile bişey yok iyi işlenirse çocuk tutar

biz nasıl dınleyebılırız arkdaslar faceboookta bılgılendırırmısınız bızıdde

bounce
08-06-09, 17:43
şarkının ilk sözlerini tarkan mı okumuş yaaaa.
hiç beğenmedim ben şarkıyı.
hatta yarısında bıraktım.şişirmiişler.... çıkış şarkısı en iyi parçadır albümdeki.halbuki..düzenleme de olmamış

szr67
08-06-09, 17:44
facebook'Da adem kuvvetli veya levent ağaoğlu ekli ise onların sayfasına girin zaten paylaştığını anasayfadan görürsünüz ordan dinleyin

haskimm
08-06-09, 18:00
arkdaslar sarkıyı dınledım bence harıka tarkan emıre bu sarkıyı verdıgıne gore kendı albumu muhtesem olucak her zamamnkı gıbı

Yakisikli89
08-06-09, 18:19
http://www.youtube.com/watch?v=z-0z224VjHk

Video youtube'da paylasilmis :16:. Albümün cikmasini bekliyememisler galiba. genede paylasmak istedim.

*HiLaL*
08-06-09, 18:39
payLa$M icin t$KLer.. nasL nerden buLmu$LAr eKLemi$LEr ki daha aLbüm cIKmadan ???
güzeL söylüyor ben beyendim

haskimm
08-06-09, 18:42
arkadaslar ben sarkyıı cok begendım sız ne dusunuosunzu kenan doğulnun albumundekı tum sarkılara 10 basar

megastar_mert
08-06-09, 18:51
Arkadaşlar albümün tamamını edindim az önce.. özel biri tarafından :)
Şarkılar çok ama çok iyi.. ancak emirin sesini beğenmedim .. Tarkanın bestesi zaten tartışılmaz ancak Gülşenin engelli koşu ve nazan öncelin tornistan.. çok iyi şarkılar.. ama dediğim gibi keşke bu şarkılara veren sanatçılar kendi albümlerinde okusaymış..

Nazan Öncelin şarkısı Tornistanın nakaratı

Çok gördük gidenleri
ölsem dönmem diyenleri
elimde bir adresle
tornistan nedenleri diye gidiyor :)

:10:

bounce
08-06-09, 18:56
Şarkılar çok ama çok iyi.. ancak emirin sesini beğenmedim .. Tarkanın bestesi zaten tartışılmaz ancak Gülşenin engelli koşu ve nazan öncelin tornistan.. çok iyi şarkılar.. ama dediğim gibi keşke bu şarkılara veren sanatçılar kendi albümlerinde okusaymış..

Çok gördük gidenleri
ölsem dönmem diyenleri
elimde bir adresle

nasıl edindin? merak ettim

bounce
08-06-09, 19:02
şarkıyı levent ağaoğlu adem kuvvetli esra ermiş ercan göynü(tarkanla çalışan insanlar) facebook ta paylaşmış.yani youtube a mı düşmeyecek şarkı

megastar_mert
08-06-09, 19:02
Müzik şirketiyle ilişkili olan birinden.

şiki şiki nakarat :)

çorabımın teki hala yok..
başkası var mı peki valla yok..
gazetenin eki nerde yok
salı diye bi gün salla yok
şiki şiki bi durum valla yok
hayatın anlamı nerde yok
silahta var ama
kurşun yok:)

ece**
08-06-09, 19:06
şarkıyı levent ağaoğlu adem kuvvetli esra ermiş ercan göynü(tarkanla çalışan insanlar) facebook ta paylaşmış.yani youtube a mı düşmeyecek şarkı

Bencede katılıorum..en paylaşmaması gereken ler bile paylaşmş şarkıyı facebookta

özge
08-06-09, 19:07
bendee dinledimm süper şarkıı tarkan imzalı olduğu belli oluyor hemen..ama şarkıyı dinleyenler dikkat ettimi bilmiyorum ama belkide bana öyle gelmiştir şarkının başlangıç müziği Tarkanın şeytan azapta şarkısının giriş müziğine andırıyor gibi..belkide bana öyle geldi:)) Tarkanında aralarda vokalleri süperr onun sesinii duymak çok güzell...şarkıı harika emirde iyi söylemişş yazın bencee tutulur bu şarkıı ben bugün 10 dan fazla dinlemişimdir..şarkı tarkanın olduğuu hemen belli oluyor çünkü insanı kendinee çekiyorr:17::17:

özge
08-06-09, 19:16
izni vardır belki arkadaşlar..paylaşanlar bunları düşünmeyecek değildir heralde.. tabiki biliyorlardır..

tarkantutkunu
08-06-09, 19:19
Bence gayet olumlu olmuş
alın size işte hareketli şarkı yapmasını
Tarkan,Sezen,Nazan biliyo gerisi boş

eskalen
08-06-09, 19:28
Facebook'ta sarki var...Emir'in yer yer bazi ses tonlari Tarkan'a benziyor...Tarkan"da eslik ediyor bir bolumunde...Sarki bence fena degil..Ama Tarkan'in bu sarkisinin yazin hit sarkisi olacagini pek zannetiyorum...Guzel sozleri var fakat cok cok etkileyici degil kannimca...

megastar_mert
08-06-09, 19:45
yıldızın şarkısı da çok harika arkadaşlar :) eLİNE dÜŞtüm

ah.. bana çektirme aşk...
ah eline düştüm illle..
ah.. nasıl güzelsin öyle..
ah asılı kaldım sende :))

ozangüney
08-06-09, 19:52
şarkııı çookkkk güzel yaaaaaaaaa

dudu
08-06-09, 20:06
şarkıyı ilk defa dinledim süpemiş yaaaa hayran kaldım

denizmavisi
08-06-09, 20:49
açıkcası ne şarkıyı beğendim ne de Emir'in sesini Faruk K'nın sesine benzettim Tarkan iyiki bunu albümüne koymamış daha güzel parçalar bekliyorum ondan

badboyserkan
10-06-09, 01:31
Sarkiyi Ilk defa, Istanbul fm'in basarili radycusu gurdal cakir tarafindan facebook'a eklendi ve sarkiyi da paylasim olarak herkese elden ele paylasilmis oldu.Yani hitt music produksiyonun koymus oldugu ve sarkiyi duyrum yaptigi soz konusu degildir.

maog
10-06-09, 05:21
Vayy O harikadir :20:

sarıpapatya
10-06-09, 10:48
güzel şarkı bende beyendim albümü merak eriyorum nası bişey bakalım

qüccin
10-06-09, 14:23
fena diil şarkı sözler güsel ama emir in söyleyişini beğnmedm... bu yaza damgasını vurucağını sanmıorm bu şarkının

StaR
10-06-09, 14:48
Hiç dinlemedim.
Umarım güzel söylemiştir :)

kevser
10-06-09, 17:03
biraz tarkana benzettim sesini

yiğit
10-06-09, 17:14

Çok gördük gidenleri
ölsem dönmem diyenleri
elimde bir adresle

iyide senin 'özel birisinden almana gerek yok herkes albümdeki nakaratları dinleyebilir bakınız:

http://www.esenshop.com/detail.aspx?id=50919

TEVETOGLU
10-06-09, 19:19
Sözler bir harika.

bns pnr
10-06-09, 20:04
sarkı sözleri süper yaaa

İZMİRLİ
10-06-09, 21:08
Arkadaşlar eğer TARKAN bu şarkının çıkış şarkısı olmasını önermişse bence iyilik yerine EMİR'e kötülük yapmıştır...Şarkı öylesine dinlenecek sıradan bir şarkı müzik hariçinde bence parça TARKAN'da kusura bakmasın ama çok çok kötü...Murat boz'a verdiği püff adlı parça bu parçaya bayağı bi basar yani...

kartales26
11-06-09, 04:19
parça harika albüm de güzel olmuş...Beğenmeyenlere söyliyeceğim böyle bir şarkı kenan doğulu gibi usta bir müzisyenin albümünde bile yok yani emir çok şanslı böyle bir şarkı aldığı için belki bu şarkı tarkan'ın albümünde olsaydı çıkış şarkısı olmayabilirdi ama başka kimin albümünde olursa olsun bu parça çıkış şarkısı olur bir de böyle düşünmek lazım...

denizmavisi
11-06-09, 15:34
şarkı bana durum beter ve şeytan azapta şarkılarının harmanlanmış bir versiyonu geldi açıkcası şarkıyı dinlerken bişey hissetmedim yani ne eğlendiriyor ne hüzünlendiriyor sadece sözleri hoş o kadar

haskimm
11-06-09, 17:00
tarkan keşke bu şarkıyı kendı albumune koysaydın harika bi şarkı bunu senden dınlemek ister4dım emirde bu sene cok konuslucak

bounce
12-06-09, 17:22
şarkının ilk sözlerini tarkan mı okumuş yaaaa.
hiç beğenmedim ben şarkıyı.
hatta yarısında bıraktım.şişirmiişler.... çıkış şarkısı en iyi parçadır albümdeki.halbuki..düzenleme de olmamış

arkdaşlar bi düzeltme yapmak istiyorum.ilk dinlediğimde şarkıyı hiç beğenmemiştim.ama dinledikçe şarkı içine alıyor insanı..kuzu kuzu da da böyle olmuştu.ilk başta onu da sevmemiştim..
ama şarkı gayet iyi

Tiryaki
12-06-09, 18:45
Vallahi ben sarkiyi begendim.

Ayrica "Özgürsün" adli sarkisida cok saglam.

Yani Albüm güzel olmus. Insallah basarili olur.

ece**
12-06-09, 19:11
yıldız tilbenin werdii ' eline düştüm ' şarkısıda çok süper acaip oynak.... :)

yiğit
12-06-09, 19:31
emir'in ilk albümü deniyo ama seyhan müzik emir'in bu gece ay var albümünü gösteriyooooooo... ilk albümü diilmi????

didar
09-07-09, 20:44
şarkı ve klip güzel ama takanı taklit etmesi kötü.taklit ederek yaşayacağına kendi olması daha iyi.