PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : Tarkan müjdeledi

badboyserkan
07-06-09, 14:07
“YENİ ALBÜMÜMDE SEZEN AKSU ŞARKILARI VAR…”

http://img191.imageshack.us/img191/5096/tarkansezen1.jpg (http://img191.imageshack.us/my.php?image=tarkansezen1.jpg)

Tarkan, son albümlerinde kendi şarkılarını kullanması nedeniyle eleştiri almıştı…

Sezen Aksu şarkılarıyla tanınan Tarkan yeni albümünde bir çok Sezen Aksu şarkısına yer vereceğini söyledi… Yaza yetiştirmeyi planladığı yeni albümünde kendi şarkılarının yanı sıra Sezen Aksu şarkılarının da yer bulacağını söylerken albümün çıkacağı tarihi netleşmeden açıklamayacağını söyledi…

ucankus

didar
07-06-09, 14:28
sezen aksunun şarkılarını çok beğeniyorum ben.çok sevindim bu habere.

tarkantutkunu
07-06-09, 14:34

http://img191.imageshack.us/img191/5096/tarkansezen1.jpg (http://img191.imageshack.us/my.php?image=tarkansezen1.jpg)

Sezen Aksu şarkılarıyla tanınan Tarkan!

ucankus

Böyle bişeyi yazmayı nasıl hazmediyorlar anlamıyorum gerçekten

ekrem
07-06-09, 14:43
Metamorfozla ilgilide bu haberler cok çıkmıştı umarım bu sefer doğrudur..Tarkanla Sezen birleşince dünya çapında işler yapabiliyolar

kartales26
07-06-09, 14:52
ya benim anlamadığım türkiye'de hala müzik sektöründe bazı şeyler oturmamış yurt dışında örneğin madonna'nın en son albümünün çıkacağı tarih yıl başında belliydi ve albüm 25 eylül gibi çıktı yani albüm çıkışı 10 ay gibi bir süre önceden çıkacağı gününe kadar belli oluyor ve herkes albümün ne zaman çıkacağını bilerek albüme odaklanıyor...ülkemizde ise böyle bişey (özellikle tarkan'da) malasef yok... tarkan'da açıklama yapmış tarih netlik kazanmadan tarihi açıklamıcam diye tarkan'ı eleştireceksem tek eleştireceğim şey albüm çıkış tarihini bir türlü ayarlayamaması ve albüm tarihlerini sürekli ertelemesi olur herhalde... çünkü yine türkiyedeki diğer şarkıcılar bu kadar erteleme yapmıyorlar en azından 1 aydan fazla oynama olmuyor albüm çıkış tarihlerinde... oysa tarkan'da ben albümün çıkışının 1 yıl ileriye kaydığına şahit oldum...olsun varsın tarkan'ın tek kusuru bu olsun biz onu böylede sevdik ve her zaman seveceğiz...

qüccin
07-06-09, 15:05
sezen aksunun besteleri gerçektn çok iyi bakalım merakla beklıorz albümü....

szr67
07-06-09, 15:06
Böyle bişeyi yazmayı nasıl hazmediyorlar anlamıyorum gerçekten

tarkan tam bir kişiliğe bürünememiş olabilirmi sence herkez onu Türkiyede tek star görürken o tam tersine mütevazilikle yaşamını sürdürdü.Megastar derken tarkan aksine herşeyi oluruna getirdi..starlık politikasnı sadece sahnede yansıttı ve halen götürüyor

kevser
07-06-09, 15:12
çok sevindim bu habere çünkü Sezenin sözü Tarkanın sesi birleşince ortaya mükemmel bişey çıkıyo

gülcan
07-06-09, 16:08
Haydi hayırlısı olsun albüm gelsin de Sezen miş yok Mezen miş umrumda bile değil yeter ki gelsin Tarkan Hiçbir zaman kimseyi hayal kırıklığını uğratacak birşey yapmadı, yapmazda.Bekliyoruz, Yeşil Gözlüm:)

starzu
07-06-09, 16:33
(sezen şarkılarıyla tanınan tarkan)
sinir oluyorum bu ve buna benzer laflardan karmada hiç sezen şarkısı yoktu ama yaptığı en iyi albümdü!:13::13::13:

*HiLaL*
08-06-09, 03:44
sezen aksunun şarkılarını çok beğeniyorum ben.çok sevindim bu habere.

KatILIyOrum sana arkada$IM harika yaziyOr kaDIn yhaa ee bide yOrumLuyan TARKAN olunca haLi iLe mükemmeL bir $ey CIKIyOr ortaya :):19:

hilfa
08-06-09, 09:48
:20:Sezenin şarkıları Tarkanıma yakışıyor:20:gerçi Tarkanım kimin şarkısını söylerse söylesin farketmez nihayetinde Tarkan bu farkıda burada zaten:20::10:

ezel1710
08-06-09, 12:14
ehadi hayirlisi
en kisa zamanda insallah yetistirir

ece**
08-06-09, 12:55
zaten bilioduk sezenle çalıştıını...işte tarkanın bitek şu huyunu sewmiorum herzamn albümle ilgili hiçbir netlik yok..bekle babam bekle..hep puslu...inş çıkar bu yaza ya ne deyim...tşkürler..

trknmania
08-06-09, 14:10
yaa mükemmel bir albüm olucak bu:)sezen+yıldız+tarkan=arşivlik bir albüm;)bu yaza yetişir inşallah:)

siboss1992
08-06-09, 15:07
sezen aksunun sarkilari yaza damgasina vuran sarkilar oluyor
genellikle.. 4 gözle bekliyorum..

starzu
08-06-09, 16:04
sezen şarkılarını herkeze veriyor keşke daha seçici olsa

eLiF
08-06-09, 17:00
(sezen şarkılarıyla tanınan tarkan)
sinir oluyorum bu ve buna benzer laflardan karmada hiç sezen şarkısı yoktu ama yaptığı en iyi albümdü!:13::13::13:

bencede sanki sezen aksu olmasaydı tarkan olmayacakmış konuşuyolar:13:

prenses_elaa
10-06-09, 11:03
bence tarkanın yazdığı şarkılarda çok güzel bu metamorfozu küçükler çok sevdi ben hangi çocuğa sorsam bu albüm tarkanın en iyi albümü diyor ee şarkıdan anlıyorlar