PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : Tarkan'ın Albüm Tarihi Yeni Bilgi

kartales26
05-06-09, 19:14
ESKİ ŞARKICILARINIZI DEĞİŞTİRİN Birkaç aydır Tarkan’ın projesi Emir’den bahsediyordum, nihayet albümü çıkıyor. Özetle söylemek gerekirse 10 numara bir ilk albüm. Sonuçta Tarkan işin içinde olduğu için Emir’in vokali de bir hayli Tarkan! Umarım bunun çok doğal bir sonuç olduğunu erken kabullenip içindeki şarkılara takarsınız kafayı. Kimi ararsan var çünkü. Tarkan’ın başkasına verdiği en iyi şarkısı Ben Sen Olamam yürür gider bu sene. Tamam, dinler dinlemez “Aaa Tarkan gibi” diyeceksiniz ama Allah aşkına, Tarkan’dan bağımsız şarkıcıların % 80’i zaten Tarkan klonu olarak çıkıyor. İçinde Tarkan olan bir proje de izin verin benzesin! Gülşen’in şarkısı Engelli Koşu ve Fettah-Alper şarkısı Şeklim Başka ise favorilerim. Genelini Ozan Çolakoğlu’nun yaptığı albümün parlayan starı ise aranjör Gürsel Çelik olacak bence. Albümü dinlerken iki aranjeyi merak ettim ikisi de onun çıktı! Keşke Tarkan’da albümünde onun aranjelerini kullansa, yenilik olayı… Bu arada Ağustos ayında da Tarkan’ın albümü çıkınca Emir’le beraber turneye yapacaklarmış. Bu yüzden albümün şarkılarını şimdiden ezberleseniz iyi edersiniz, her yerde Emir karşınıza çıkacak çünkü!

Tarkan'ın albüm çıkış tarihini AĞUSTOS olarak söylemiş bu oben Budak'ın söylediği şeyler genelde çıkıyor...Yani 2 ay sonra albüm inşallah çıkacak... http://www.obenbudak.com/

ece**
05-06-09, 19:18
hani hazirandı yaaaa:6:

ozangüney
05-06-09, 19:19
ağustos da iyi bence arkadaşlar eylülde çıkarmasından iyi ayrıca beraber turneye çıkmalarına sevindim diyemicem ayrı ayrı yapsınlar daha iyi olur ben sen olamamıda çok merak etmeye başladım yanlızz

HakanÇelik
05-06-09, 19:28
"Karma" ve "Metamorfoz Remixes"de ağustos ayında çıkmıştı. Hadi hayırlısı...
Bu arada Emir'in albümü çıkmadan, Emir Tarkan sayesinde meşhur oldu. Herkes
Emir diye biri çıkacakmış deyip duruyor. "Ben sen olamam"... şarkıyı çok
merak ediyorum.

:21::21:

denizmavisi
05-06-09, 19:36
hadi inşallah ağustosu da geçirmez ama ramazandan önce de çıkartmalı, heralde karma gibi ağustos başında çıkarır diye düşünüyorum. Emir de daha çıkmadan meşhur oldu, Tarkan'ın kıymetini bilmeli çok büyük destek verdi

gülcan
05-06-09, 19:37
Bencede Eylül ayında çıkmasın sonbahara kalmasın da ağustos da olur yererki daha fazla uzamasın.Emir'in sesini de Tarkan'ın Ona verdiği şarkıyı da çok merak ediyorum.Hayırlısı olsun... başarılar.

starzu
05-06-09, 19:39
:8:off tarkan oof önce sibelin albümü şimdi emir tamam meslekdaşlarına destek oluyorsun hasankeyf için çırpınıyorsun eğitime destek oluyorsun kutup yldızıyla ama seni özledik şarkılarını ,danslarını tamam titiz çalışıp mükemmel bir albüm hazırlamak istiyorsun hazırlanman zaman alıyor ama özledik seni gel artık (boğazın prensi,yeşil gözlü büyücüm ,aşk şarkılarının tılsımlı sesi) gel artık özledik seni:8::8::8::8:

özge
05-06-09, 20:27
albüm haziranda çıksaa daha iyi olurdu yazın plajlarda ve heryerde Tarkanın şarkılarını duymak istiyorum.Ama Tarkan çok titiz olduğu için geç olsun güzel olsun demiştir.Albümü sabırsızlıkla bekliycem

TEVETOGLU
05-06-09, 20:39
Albümün Ağustos'ta çıkması Eylülde çıkmasından iyidir.

eskalen
05-06-09, 21:40
Yaz Tarkan besteleriyle gecer hic olmazsa...Gecen yaz ayinda da Murat Boz-Puf ve Sibel Can-Cakmak Cakmak ile gecti...Bu yazda Emir-Ben sen olamam, Sibel Can-Cantada keklik Cok guzel, cok merak ediyorum bende gercekten Tarkan'in yeni bu iki sarkisini....Tarkan galiba gittikce agirlik kazaniyor ki beste yapmaya baskalarina vermeye daha cok onem verdi...Bu yazi hic olmazsa Tarkan kendi albumunu cikarmadan once bu yeni cikcacak iki sarkisiyla geciririz...Tarkan bizi bos birakmaz :)

istanbul 1453
05-06-09, 21:47
püf o kadar patlamamıştı ama çakmak çakmak gerçektn 2007 yazını süpürmüştü musti indir bengü korkma kalbimle birlikte.Bu arada albüm büyük ihtimalle 1 ağustosda çıkcak,kesin diil ama yüzde 80 böyle olcak,dedikodular bu yönde

Yakisikli89
05-06-09, 23:48
ciksin artik. sabrim kalmadi :)

gülcan
06-06-09, 00:12
Yaz Tarkan besteleriyle gecer hic olmazsa...Gecen yaz ayinda da Murat Boz-Puf ve Sibel Can-Cakmak Cakmak ile gecti...Bu yazda Emir-Ben sen olamam, Sibel Can-Cantada keklik Cok guzel, cok merak ediyorum bende gercekten Tarkan'in yeni bu iki sarkisini....Tarkan galiba gittikce agirlik kazaniyor ki beste yapmaya baskalarina vermeye daha cok onem verdi...Bu yazi hic olmazsa Tarkan kendi albumunu cikarmadan once bu yeni cikcacak iki sarkisiyla geciririz...Tarkan bizi bos birakmaz :)

Biliyoruz boş bırakmıycak ama bir an önce kendi albümünü de çıkarmalı Özledik yahu yazın Tarkan şarkıları dinlemeyi.

MassConfusion
06-06-09, 02:10
İnş. daha fazla geç çıkarmaz ya...

fuatuslu
06-06-09, 02:55
Tarkanla dolu dolu bi yaz bizi bekliyo desenize ;) ama sibel canın kaseti hala çıkmadı bilgisi olan var mı?

denizmavisi
06-06-09, 03:09
ayın 15'inden sonra çıkacak heralde

yiğit
06-06-09, 13:23
arkadaşlar albümde çalışktıkları bikaç şarkıyı çıkarmışlar en iyimser tahmin eylülmüşşşşş

dumbledoor
06-06-09, 20:03
ya bu tahie kadar yokmu ya yaz bitio bu nedir ama ya off offf

Hüli 82
06-06-09, 21:54
:6:ya niye bu kadar uzun sürüyor ciksin artik

*HiLaL*
06-06-09, 21:58
:(:( haniii HazirandII :( hemde 7.sydii :(:(:( offff qün sayIyOdum ben yhaa :(:(:( cok üzüLdüm yaa :(

tarkaseksüel
07-06-09, 12:29
oofff diyorumbaşka bişey demiyorummm......

meryem_17
07-06-09, 14:33
:9: Off yaa o Ağustos ayımııııı :6::6: çok üzüldüm ya sabırsızlıkla bekliodum haziran ayında albüm çıkıcak diye ama bu haber beni gerçekten çok üzdü :(:( neyse herşeyin hayırlısı tarkanım ne zaman isterse ozaman çıkarsın alümünü ne yapalım beklicez sabırsızlıkla :29::10:

prenses_elaa
10-06-09, 11:08
banane emir den yaa tarkan niye şarkısını ona veriyo ki vermesin kimseye

HURRICANE
11-06-09, 16:56
Emir -ben sen olamam güzelmi hakikaten ya?Neden bilmiyorum ne beste nede yorum bana hiç hitap etmedi çok kötü buldum sıradan ve yavan...Albümün tümünü dinlemedim ama ben sen olamam tam bir fiyasko!Sözler basit söyleyen konuşur gibi okumuş ne nağme var ne enerji var buz gibi aynı

**MegaStarkan**
11-06-09, 19:04
Söz'ler bence iyi, Emir'in yorum'u yeterli degil... vurgulayamamis söz'leri.
Müzik daha ön plan'da...

gülcan
12-06-09, 00:58
Bende sözlerini çok beğendim.Tarkan'ca.

eskalen
12-06-09, 01:40
Sozler guzel bence...Tarkan baya bi isyankar sozler yazmaya devam ediyor :) Metamorfoz da bu tema uzerine yazdigi sozler vardi Tarkan'in...Sarki aslinda dinledikce kulaga oturuyor....Fakat, sozler duz uzatmali gidiyor...Biraz orda kayboluyor Emir..Bakalim belki zamanla oturur kulaga ve kalbe :) Ama sunu solemek isterim; 'hit' olacak tarkan bestesi degil bence...