PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : Tarkan ve Kenan onun peşinde

gülcan
04-06-09, 13:35
Eurovision'da büyük bir başarı elde eden Azeri güzel Aysel Teymurzade'ye teklif yağıyor.

Moskova'da yapılan Eurovision şarkı yarışmasında, üçüncü olarak büyük bir başarı elde eden Azeri güzel Aysel Teymurzade, Tarkan ve Kenan Doğulu’dan düet teklifi aldığını söyledi. Vesti gazetesine röportaj veren 20 yaşındaki Aysel, “Yarışma sonrasında teklifler yağmaya başladı. Yunanistan, Rusya ve İsviçre’ye davetler aldım. Ayrıca Türkiye’den de davet aldım. Kenan Doğulu ve Tarkan birlikte düet yapma teklifinde bulundu. Ancak programım çok yoğun diye bu teklifleri geri çevirmek zorunda kaldım” diye konuştu.

Bu arada Azerbaycan’ın parlayan yıldızı haline gelen Aysel’e ülkenin önde gelen iş adamlarından hediyeler yağmaya başladı. Esmer güzeli son olarak bir daire, bir Mercedes marka otomobil, ülkenin en büyük özel bankasından yüklü bir limiti olan “genç kart” sahibi oldu.

Vatan

http://www.haber1.com/haberdetay.asp?Newsid=101396&Categoryid=8

ece**
04-06-09, 13:39
yakında tarkanı geri çewirdiğne pişman olurr :) teşekkürler haber için...

garez
04-06-09, 13:41
aynen öyle kardeşim çok pişman olacak özellikle yeni albüm piyasaya çıktıktan sonra

MassConfusion
04-06-09, 13:45
Bencede çok pişman olur...

--JOHNSON--
04-06-09, 13:47
bence uydurmuş ya ne bu tarkan senin peşinden gelicek hadi beee sende...

kartales26
04-06-09, 13:50
sallamış.. tarkan neden onla düet yapmak istesin ki gereksiz bir şarkıcı işte reklam yapmak için kendi salladığı şeylere kendi de inanıyordur yazık...

hayallerimolmasa
04-06-09, 14:03
tarkan senin gibilerini çoook gördü bugün varsın yarın yok

tarkaseksüel
04-06-09, 14:25
acaba tarkan ne için veyanerede düet ypmak istemiştir ki soğru olsa

*HiLaL*
04-06-09, 14:46
Niye yaLan söyLeme qereqi duysun niye iLLa TarKan desin.. benCe dqru söyLüoo ön yarqLI davranmayIn üsteLik niye qereksizsin fLn diOsnuz kii iyi ki eurovisionda dereceye qirdi :):)
Ama TarKanI cevirdiqine pi$man oLur Cok yakInda anLar yanL$ yaPtqnI :) TarKanda i$ini biLiyO yha süper ses süper KIZ ahh ahh xD

Haber icin t$KLEr :)

bounce
04-06-09, 15:02
salla tabiii yaaaaa.
bir de teklifi tarkan etmiş...bak sen!
bi de çok yoğunmuş!!!!

levent_taka61
04-06-09, 15:10
ya ne alakası var günde böle 100 tane haber çıkıo yalan yanlış o kimmişki tarkan ona düet teklif etsin kesin o etmiştirde bu basın varya bunları ..............................

tarkantutkunu
04-06-09, 15:11
Tarkan'mı teklif yapıcak allah aşkına bırakın ya milletin reklamını yapmak için yaptıgınız haberlerde yalanlar diz boyu

Tarkan Sezen'le düet yapmıyor
gidicek Eurovision gibi uyduruk bir yarışmadan 3. olmş diye düet teklifinde bulunucak

atında biraz ölcülü olsun

İZMİRLİ
04-06-09, 15:22
Uyurgezer herhalde çünki anca rüyasında görür TARKAN'ın ona düet teklif ettiğini...(bide rededmiş , pes valla :)))

Zara
04-06-09, 15:53
Hiç olamaz Tarkanmı teklif etmiş Ay gülmedem ölüyorum yaa şakamı bu

istanbul 1453
04-06-09, 16:05
kenan demişken,albümünü full dinledm.Kenan doğuluyu çok sevmeme rağmen şunu söylemeden edemicem.Bu albümü tarkan yapmış olsa şimdi herkes tarkan bitti derdi emin olun, gerçekten beklentilerin çoook çok altında kalan bi albüm yapmış kenan doğulu, berbat demicem albüme emeğe saygı açısından sadece hayal kırıklığı diorm

levent_taka61
04-06-09, 16:33
kenan demişken,albümünü full dinledm.Kenan doğuluyu çok sevmeme rağmen şunu söylemeden edemicem.Bu albümü tarkan yapmış olsa şimdi herkes tarkan bitti derdi emin olun, gerçekten beklentilerin çoook çok altında kalan bi albüm yapmış kenan doğulu, berbat demicem albüme emeğe saygı açısından sadece hayal kırıklığı diorm

tabi derler çünki tarkandan beklenti var ama kenandan malesef bi beklenti yok kendi kendine hayrı var sadece o yüzden bitmiş desede bi farkı olmucak :D

megastar_mert
04-06-09, 17:07
http://images.yonja.com/pics/news/news_53150.1.jpg

Reddeden kıza bak.. yazık :)

siboss1992
04-06-09, 18:26
belkiiiiiiiii bir teklife bulunmus olabilirr ..
ama eger gercekten red ediyse .. kendi starligi
söndügündee magazinlerde duyarizz aysel düet yapmak istiyor
diye

Ferya
04-06-09, 19:18
Yani biraz ufak atsa nerdeyse inanacagim.Baskalari Tarkanla düet yapmak icin neler yapmazlardi ki.Yogunluktan red etmis ha.

günışığım
04-06-09, 19:19
ben inanmiyorum

didar
04-06-09, 21:24
valla çok güzel kız.seside çok güzeldi eurovisionda da çok başarılardı.seside süper.valla onun yerinde olsam Tarkandan o teklif bana gelse bütün işleri geriye bırakıp o düeti kabul ederdim.(eğer haber gerçekse tabi...)Tarkan neden böyle bişey istesin ondan?bide bu var.

qüccin
04-06-09, 21:31
tarkan düet teklif edick oda reddedicek doluymş die pehh bulupta bunamış eer böle bişi varsa yakında pişmanlık kokusu gelır...:12::12:

eskalen
04-06-09, 22:16
Bayan faktoru var, o yuzden tutun sanatcisindan is adamina kadar teklif alir...Ama burada sanatcilardan teklif aliyorum durumu sisirme haber...Tarkan dan Kenan dan aldim falan yani cok gercekci gelmiyor, onceden farkina varmamislar da simdi mi farkina varmislar da teklif edecek sanatcilar...Sadece organizasyon ve is adamlarin teklifleriyle olmustur sanatcilara sicramis gibi yapilip sisirilmistir...Her zaman ki gibi....

**MegaStarkan**
04-06-09, 22:25
Tarkan simdiye kadar kimsenin anlik popülaritesine muhtac kalmadi, olmamali da.

rena88
04-06-09, 22:33
bisey olmaz)) ishleri bitsin gelip duet yapar onlarla)))) zaten 2 de coook guzel :)

babeface2
04-06-09, 23:45
bencede uydurmuş yada gazetenin palavrası

kartales26
04-06-09, 23:54

kenan neden bu kadar süreden sonra böyle bir albümle çıktı anlamak mümkün değil bundan önceki albüm çok güzeldi bu ise vasata bile yaklaşamamış bir albüm...hele altyapılar düzenlemeler tam bir fiyasko herhalde ozan doğulu dünyada kimi dinlediyse etkisinde kalmış düzenlemeleri ona göre yapmış britney spears formatlı şarkılar albümde geniş yer tutmuş...zaten kenan doğulu tempolu şarkılar konusunda biraz zayıf bundan önceki albümde sezen aksu'dan çakkıdıyı alarak bu açığı kapatmıştı slov parçaları ise gerçekten mükemmel yapıyor.Yeni albümünde hareketli şarkıları kendi yapınca slov şarkılarda zayıf kalınca albüm bekleneni verememiş inşallah yolu açık olur...

gülcan
05-06-09, 00:28
Banada öyle geliyor Tarkan neden düet teklifinde bulunsun ki.Hem onun şimdi kafasını kaşıycak bile zamanı yoktur bence. E süper bir albüm geliyor ne işi olur.Basın abartması.Ya da kızın reklemı yapılıyor...

naki
05-06-09, 00:35
Arkadaşlar bu konu tartışmaya bile değmez. Şüphe etmek gereksiz. Tarkanın adını kullanarak reklam yapmaya çalışan ve başarılı olan biri daha. Kimki bu kız ya adını bile hatırlamıyorum. Eurovision denen uyduruk bir yarışmada uyduruk şarkısıyla 3. olmuş. Tarkan buna düet teklif etse havada kapar. Çok komik ama gülemiyorum.

Yakisikli89
05-06-09, 05:36
tarkan bu zamana kadar büyük üstatlar haric kimseye düet teklifinde bulunmamistir.

saygilar

tarkantutkunu
05-06-09, 11:25
kenan neden bu kadar süreden sonra böyle bir albümle çıktı anlamak mümkün değil bundan önceki albüm çok güzeldi bu ise vasata bile yaklaşamamış bir albüm...hele altyapılar düzenlemeler tam bir fiyasko herhalde ozan doğulu dünyada kimi dinlediyse etkisinde kalmış düzenlemeleri ona göre yapmış britney spears formatlı şarkılar albümde geniş yer tutmuş...zaten kenan doğulu tempolu şarkılar konusunda biraz zayıf bundan önceki albümde sezen aksu'dan çakkıdıyı alarak bu açığı kapatmıştı slov parçaları ise gerçekten mükemmel yapıyor.Yeni albümünde hareketli şarkıları kendi yapınca slov şarkılarda zayıf kalınca albüm bekleneni verememiş inşallah yolu açık olur...

Kenan Doğulu Festival gibi kariyerinin en iyi albümü'den sonra bu kadar kötü bileşik sözler kullanması şaşırtıcı
Kenan Doğulu'dan gerçekten iyi işler bekliyordum malesef okumaları bile farklı olmuş
kendi yorumunun dışında çıkmış Amerika'da sonra şarkıları bu şekilde okuması
bana Justin'e çok benzettim özellikle bi kaç şarkısı
yapma Kenan!

inci tanesi
05-06-09, 11:36
Ya bu habere anca gulerim ben komik deilmi sizce de ya :18: Tarkan teklif etmis bu da yeni piyasaya cikmis ama cooook youn oldugu icin teklifi geri cevirmis :5: Sevsinler senin yalanini inanmayin arkadaslar boyle yalanlara ya komik te bide :7: :4:

Bamboo
05-06-09, 12:04
bu haber bana inandırıcı gelmedi nedense...

starzu
05-06-09, 21:11
:18::18:peh peh peh duyda inanma tarkan sana teklif getirecek sende çook yoğunum olmaz diyeceksin kızım başına bişeymi düştü??:18::18:

Pamela_beyazgul
05-06-09, 22:30
evet dogru pisman olur, cunku sonra Tarkanin fikri degisir bence :)

sally
05-06-09, 22:45
Haber pek inandirici gelmedi bana.:13:

eLiF
05-06-09, 23:14
bi de o reddetmiş :28:

ece**
06-06-09, 12:20
Kenan Doğulu Festival gibi kariyerinin en iyi albümü'den sonra bu kadar kötü bileşik sözler kullanması şaşırtıcı
Kenan Doğulu'dan gerçekten iyi işler bekliyordum malesef okumaları bile farklı olmuş
kendi yorumunun dışında çıkmış Amerika'da sonra şarkıları bu şekilde okuması
bana Justin'e çok benzettim özellikle bi kaç şarkısı
yapma Kenan!

bende dün beyaz showda dinledim..patron şarkısı aynıı cakkıdı'ya benziodu..özellikle o nakarat kısmındakii müzikte..ben çok benzettim..:19:

özge
06-06-09, 13:39
arkadaşlar dün kenan beyaz showda bir hayranının sorusu üzerine açıklama yaptı..öyle bir düet teklifinde filan bulunmadım dedi..yani bu uydurma bir haber kenan teklif etmediyse,TarkaN hiç böyle bir teklifte bulunmamıştır...

gülcan
06-06-09, 17:56
Evet dün akşam bende izledim Kenan Doğulu böyle bir teklifte bulunmadığını söyledi ...

ecemaşkısı
06-06-09, 20:40
Niye yaLan söyLeme qereqi duysun niye iLLa TarKan desin.. benCe dqru söyLüoo ön yarqLI davranmayIn üsteLik niye qereksizsin fLn diOsnuz kii iyi ki eurovisionda dereceye qirdi :):)
Ama TarKanI cevirdiqine pi$man oLur Cok yakInda anLar yanL$ yaPtqnI :) TarKanda i$ini biLiyO yha süper ses süper KIZ ahh ahh xD

Haber icin t$KLEr :)

Tarkan tabi der. Koskoca Tarkandan tekLif aLdım onu biLe geri çevirdim havası yapıo ama bence kesinLikLe öLe bişe yoktur.

--JOHNSON--
07-06-09, 01:59
Zaten Tarkan banada teklif etti düet yapalım dedi ben çok yoğunum dedim :) :) yaa bıraksınlar bu booşşş işlerii sadece gülüyorum böyle insanlara..

kevser
07-06-09, 15:17
bence biraz sallamış yani Tarkanın işi gücü yok onla mı düet yapcak bide geri çevirmiş he:D

askmeleyi
07-06-09, 17:04
Hayir. Duet falan teklif etmedi. Sadece Ayselin burdaki konserde onunla bir sahneyi paylasmasini istedi. Aysel de konser zamani diger sehirde olacagindan teklifi kabul edemedi..;)

siboss1992
08-06-09, 15:13
buna inanmiyorum cünkü cuma aksami kenan dogulu beyaz show da öle bir teklifde bulunmadigni fakat herzaman bir azeri sanatciyla duett yapmak istemis oldugnu dedi..

prenses_elaa
10-06-09, 11:04
ben inanmıyorum bu kadına tarkan seninle niye düet yapmak istesin ki..