PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : Tarkan'dan gelen Emir

kartales26
03-06-09, 00:29
Tarkan'dan gelen Emir

Cilveli bakışı, saç kesimi, duruşu/edası tıpkı Tarkan.
Daha doğrusu Tarkan'ın “Kuzu Kuzu” dönemindeki hali.
Üstelik bazı şarkıları söylerken tonlaması da tıpkı Tarkan gibi.
Bunu ona söylüyorum, “İnsanlar sana Tarkan taklidi diyecek, buna hazır mısın?” diye (nitekim dediler bile).
“Hazırım” diyor, “Ama beni sevecekler, onu biliyorum”.
Adı, Emir. Ben onu en son Yıldız Kaplan'ın basın danışmanı olarak bırakmıştım.
O zaman da bir Tarkan edası vardı üzerinde. Sonradan edinilmiş değil yani bu hal. Şimdi ise Tarkan'ın şirketi Hitt'ten ilk albümünü çıkaracak olan bir şarkıcı Emir. Çok heyecanlı, mutlu.
Böyle hissetmesi de doğal. Çünkü çıkış şarkısı Tarkan'dan.
Şarkının sözlerinde yine kibarca isyan etmiş Tarkan: “Öyle diyorlar böyle diyorlar / Şekile mekile takılıp üzüyorlar / İnsana dünyayı dar ediyorlar / Yaftayı takıp sınıflandırıyorlar / Eğriyi doğruyu bilen ya onlar / İnsanı kaderine küstürüyorlar”.
Peki Emir'in albümü nasıl? Doksanlar Türkçe popunun havası hakim: Şarkılar fazlasıyla oynak, hareketli. Ama işte uzun süre bu Tarkansılık hali konuşulacak Emir'in, şekile mekile takılacak insanlar. Doğal olarak.
http://hurarsiv.hurriyet.com.tr/goster/haber.aspx?id=11765753&yazarid=149&tarih=2009-06-01

*HiLaL*
03-06-09, 00:56
TarKAn kadar oLamasada in$aLLah onun qibi iyi oLur :) ba$arILar :)
Haber iicn t$KLEr..

90_model
03-06-09, 01:15
şarkının sözleri gzlmiş hoşuma gitti ;)

Yakisikli89
03-06-09, 01:27
sarkinin sözleri güzel. dilli düdük'ün anlattiklarini sanki tarkan bu sarki ile birdaha anlatmis :) süper

denizmavisi
03-06-09, 02:36
ne güzel bu sene bol bol Tarkan şarkıları dineleyeceğiz:4: kendi albümünü de fazla bekletmeden çıkarsa çok iyi olacak

tarkaseksüel
03-06-09, 11:44
tarkan her yerde ohh ne guzell adam devamını getiriyorrr

ece**
03-06-09, 13:57
hayırlı olsun da nankör olmasın!! dierleri gibi kendilerini çok ii bieyerlere geldiklerini sanıp onu buralara getiren adamla kendilerini kıyas yapmaya kalkmasında budaaa...!!!ne güzel işte bol bol tarkan şarkıları dinlicez bu yaz:)) ama tarkanım önceliği kendi albüme weerseen artııkk !!!! :)

baboli
03-06-09, 14:20
Bu ne ya resmen TArkan kendisini gecemesin die kendine benzer tipler cıkarıyo .. simdi o cocugun tutma ihtimali var mı yani ancak tarkan cakması olarak bi kac ay konusulur sonra rezil olup yok olur.. yani nasıl bi karaktersizlktr bu ya gidip tarkana tipini benzetip album ypaıyosn.. Zaten cok yetenekli kendine has bi super star yeteneginde adam olsa tarkan onu cıkarır mı ya :D kimse kendi onunu kesicek adam cıkarmaz.. AMA TARKANIMZDA HER ZMN Bİ NUMARAAAAAA kimse zaten onu gecemez

yiğit
03-06-09, 15:26
şarkının sözleri sibel cana verdiği ÇANTADA KEKLİKebenziyooo bee...

bounce
03-06-09, 16:15
şarkının sözleri gzlmiş hoşuma gitti ;)

benimde...........

TEVETOGLU
03-06-09, 18:36
Tarkan şarkı sözü yazar da hiç güzel olmaz mı? :)

badboyserkan
03-06-09, 20:38
http://img87.imageshack.us/img87/318/n5553638911882302298607.jpg (http://img87.imageshack.us/my.php?image=n5553638911882302298607.jpg)

10 Haziranda Tum Muzik Marketlerde..

denizmavisi
03-06-09, 21:14
Emir’in albümü Hitt-DMC etiketiyle 5 Haziran’da müzik marketlerde yerini alacak.. :20:

Kaynak:http://www.gazetesok.com/haber.jsp?cid=65513&haberadi=Tarkan_rsquo_in_Emir_rsquo_i_geliyor_.htm l

**MegaStarkan**
04-06-09, 00:46
Sarkinin sözlerini bende begendim, sesini cok merak ettim artik. En büyük promosyon Emir icin zaten Tarkan'in cikarmasi olucaktir, onun disinda Tarkan'in sirketinin bu sektör'de diger büyük sirket'lere göre düsük kaldigini düsünüyorum. Yeni yüz'ler icin ama bundan iyi bir promosyon olamaz. Umarim Tarkan kendi albümün'ü HiTT imzasi ile cikarmaz.

HakanÇelik
04-06-09, 00:52
Sarkinin sözlerini bende begendim, sesini cok merak ettim artik. En büyük promosyon Emir icin zaten Tarkan'in cikarmasi olucaktir, onun disinda Tarkan'in sirketinin bu sektör'de diger büyük sirket'lere göre düsük kaldigini düsünüyorum. Yeni yüz'ler icin ama bundan iyi bir promosyon olamaz. Umarim Tarkan kendi albümün'ü HiTT imzasi ile cikarmaz.

Albümün dağıtımını ve promosyonunu DMC yapacakmış. Bu yüzden başarılı bir tanıtım dönemi olabilir diyebiliriz. En azından öyle umuyorum :)

gülcan
04-06-09, 00:56
Şarkının sözleri güzelmiş...bende beğendim bakalım şarkı nasıl olmuş..Yolu açık olsun başarılar..:)

starzu
04-06-09, 02:00
oof tarkan ooff önce sıbel can şimdi emir tamam destek ol ama nolur kendi albümünüde biran evvel hazırla tamam titiz çalışıyorsun meslekdaşlarına yardım ediyorsun hasankeyf için çırpınıyorsun tüm bunları testekliyoruz ama seni özledik şarkılarını danslarını hadi bizi daha fazla bekletme(yeşil gözlü büyücüm, boğazın prensi,aşk şarkılarının tılsımlı sesi)özledik seni:1: