PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : hasankeyf

starzu
30-05-09, 01:48
size bir soru acaba gazeteler ,televizyonlar hasankeyfe yeterince yer veriyormu.ben buraya üye olmasaydım hasankeyfle ilgili çoğu haberi okuyamayacaktım.bence basın bu olaya ilgisiz .bence basın kültürel anlamda yapılan bütün olaylara ilgisiz.sevgili tarkan elinden geleni yapıyor . bence hasakeyfe yurdışındaki basın daha ilgili.:16:

*HiLaL*
30-05-09, 02:36
vaLLa katLyOrm ben buraya üye oLmasaydm bnde hicbir$eyden haberdar oLmucakdm ...

starzu
30-05-09, 02:45
teşekkürler katıldığın için

ece**
30-05-09, 12:16
doğru bende katılıorum sana gerçi yurt dışındaki basın nekadar ilgili bilmiorum ama...bizim ilgilnmesi gereken bakanlarımız ilgilenmio ki basın ilgilensin..gülünecek haldeyiz(:

gülcan
30-05-09, 12:54
Devletimiz bu konu hakkında gereken duyarlılığı göstermiyor ki basından ne beklersin zaten bu Ülkemizde neyimize hangi değerimize sahip çıkıyoruz ki...Sayın Tayyip Bey bir kere de doğru bir işe imza atsa daha yararlı olacaktır.Tarkan olmasaydı bu iş uğruna çaba göstermeseydi eminim ne Hasankeyf'den ne de Ilısı barajından haberimiz olmayacaktı.Tarihimiz yok olacak diyoruz hala kimse bu işe dur demiyor.Birileri bişeyler yapıyor bilinçlendirmeye çalışıyor kimsenin umrunda değil yine bildiklerini yapıyorlar.İnşallah bu konuya basın daha fazla yoğunlaşır.Uğraşlar boşa gitmez.Tarihimiz yok olmaz.

Zara
30-05-09, 13:41
bende katiliyorum sizlere gerçekten basın bu olaya ilgisiz hiç bir televizyon kanalindeki haberlerde hasankeyfle ilgili hiç bi şey yok

Sayka
30-05-09, 20:57
evet katiliyorum,bura olmasa benim de hic bir seyden haberim olmiycakdi,televizyonlarda bu konuyla ilgili hic bir sey duymadim simdiye kadar,insallah daha duyarli olurlar bundan sonra.((

hilfa
30-05-09, 21:09
:20:sizlerle aynı fikirdeyim arkadaşlar:20: basın kültürümüze değil de kültürsüzlüğümüze daha çok önem veriyor malesef:16:Ankaradakilerin de tek derdi koltuk tarihimiz yok olmuş kimin umurunda koltuğu olsun yeter:16:

Ferya
30-05-09, 21:13
Evet size katiliyorum,yeterince basin ilgilenmiyor.

TEVETOGLU
30-05-09, 21:54
En azından Tarkan dahil oldu da biraz daha olaya ilgi arttı. :)

kevser
01-06-09, 17:56
ilgilenmedikleri gibi ilgilenenleride suçluyolar Tarkan reklam yapıyo diyenler acaba ne kadar bilgili bu konu hakkında??