PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : Tarkan ile Düet suya düstü

Yakisikli89
28-05-09, 23:35
İşte Hadise’nin menajerlik şirketinden yapılan açıklama!...

Bu açıklama bugün gazetelerde yer alan “31 Mayıs 2009 tarihinde İnönü stadyumunda Beşiktaş Spor Kulübünün Kutlamalarında Hadise sahne alacak” haberi üzerine yapılmaktadır.

Ülkemizin güzide kulüplerinden biri olan Beşiktaş kulübünün hafta sonu gerçekleştirmeyi planladıkları şampiyonluk kutlamalarına katılması ile ilgili olarak teklif alınmıştır. Ancak Eurovision sonrası yaşanan yoğunluktan ve özel sağlık problemlerinden dolayı teklifi kabul edemeyeceğimizin bildirimi kendilerine yapılmıştır. Zaten belirtilen tarihte Türkiye’de olamayacağı için de bu konsere katılmasının mümkün olmadığını ancak daha sonraki kutlamalarda program uygunluğu doğrultusunda seve seve katılabileceğimizi belirtmek isteriz.

Ayrıca yaşanan özel sağlık nedenlerinden dolayı önümüzdeki günlerde gerçekleştirmeyi düşündüğümüz Kıbrıs konseri ve Elazığ konserleri de iptal edilmek zorunda kalınmıştır. Burada yaşayan Hadise’yi sevenlerden ve hayranlarımdan özür dileyerek ilerleyen günlerde muhakkak kendileriyle birlikte olacağımızı belirtmek isteriz.

Saygılarımızla…

BİZ Danışmanlık.

Berna Nuri Süer
Altan Karabulut

eskalen
29-05-09, 00:33
Hadise bi iyiyim diyor tatile cikicam diyor....Sonra hastalaniyor nolur anlasilmis degil...Noldu hadiseye Eurovision hastaligina mi kapildi ne!! Umarim iyilesir bir an once doner sahnelere... tARKAN yinde o konseri tek basina goturur her turlu...Hadise daha sonra duet yapar, sahneye cikar Tarkanla...Tesekkurler haber icin...

cerkain
29-05-09, 01:07
onun yerine Yıldız Tilbe çıkıyor Tarkan ile....

starzu
29-05-09, 02:19
bi üzüldümki sormayın:15::15: (ha-di-se-den- bık-tım):15::15:

90_model
29-05-09, 04:27
size bişey deyimmi ben tarkanın hadiseyle düet yapmasını istemiyorum hadise bence hala tam profesyonel deil tarkana yakışmıyor ;)

hilfa
29-05-09, 09:44
Hadiseye geçmiş olsun bence bu kadar ilgiden sonra hayalkırıklığı kaldıramadı tabiii:6::10:Tarkanımla düet yapmasını istemiyordum zatennn valla buna da sevindimmm:21::17::36:

fincan
29-05-09, 11:32
bence menajer değişikliği ile alakalı

ece**
29-05-09, 12:26
çok sewindim walla...zten istemiodum da hadiseyle falan düet yapmasını bıktırmıştı çünkü artık hadise we tarkanımla düet yapacak kadar da ii görmüodum zaten..yerine yıldız tilbe çıkacak diolardı e ne güzel iştee yıldızla hadise bir mi ! ama konser hepten iptal olmuş sanki yanlış mı anlamışım ben?

tarkaseksüel
29-05-09, 14:53
benşahsen üzüldüm hasdıese benım için iyi bircv sanatçııı

siboss1992
29-05-09, 17:58
üzülsem mi seviinsem mi sasirdim..
hayirlisi olsunn..

Sayka
29-05-09, 20:49
Hadisenin yerine Yildiz cikicaksa cok iyi olur...zaten Tarkana da o yakisir,Yildizla Hadise ayni mi....hayirlisi neyse o olsun)))

Yakisikli89
29-05-09, 21:34
Yaziktir yapmayin. Sonucta oda Birinci Olmama riski ile cikti oraya. Illah birinci olucak diye birsey yoktu. Sarki cok begeni topladi ama evet bu birincilige yetmedi. olsun gönüllerin birincisi olsun hadisemiz.
onun ismini okumak istemiyenlerde neden yorum atarakdan zehirlerini fi$kiriyorlar anlamiyorum. Okumayan okumaz. dinlemeyen dinlemez. ama onkez'De söylenmez ki bu. Lütfen destek olalim köstek degil.

hadise'nin hasta oldugunu zaaten eurovisiondan öncede okumus ve duymustuk. bir hasta insan dogal olarak tatile gidip yeni enerji depolayabilir. hasta ise sahneye cikmama istegine saygi duyarim. sahnede insanlari hayal kirikligina düsürecegine maldevilerde tatilini yapsin :-) daha iyi :20: tabi tarkan ile ayni sahneyi paylasmak bir daha nasip olur mu oda tartisilir..

Ferya
30-05-09, 21:18
Yildiz la düet yapmasina cok sevindim.

TEVETOGLU
30-05-09, 21:43
Geçmiş olsun.

qüccin
30-05-09, 22:46
hasta olması kötü tabi umarm ıyıleşir bi an önce ama tarkanla düet yapmasını bnde ıstemıyodum:/

gülcan
31-05-09, 13:13
Hadise'siz de Tarkan O konserin üstesinden gelir Evelallah!!!Geçmiş olsun İnşallah biran önce iyileşir.Yaktılar kızı bir yarışma uğruna hasta ettiler.Haber için teşekkürler...

ece**
06-06-09, 13:47
bugün show tw.deki mazgazinde izledimde yıldız tilbe kendi dedi 7 haziranda tarkanla elazığda düet yapacağnı demek ki doğru yıldız tilbe olacağı..we yıldız tilbenin kalbinde tarkanın yeri çok ayrıymış..