PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : hadise menajerini kovdu

ozangüney
22-05-09, 19:52
Hadise, menajerini kovdu...

Moskova’da düzenlenen 54. Eurovision Şarkı Yarışması’nda 4. olan Hadise, İstanbul’a döner dönmez üç yıldır birlikte çalıştığı menajeri Süheyl Atay ile yollarını ayırdı. Menajeri Atay, özellikle son dönemde para kazanmak uğruna Hadise’yi konserden konsere dolaştırdığı, bu yüzden düşük performans göstermesine neden olduğu iddiasıyla eleştirilmişti.

TRT ile klip krizinden de sorumlu tutulan Atay ile Hadise, İstanbul dönüşünde yollarını ayırmaya karar verdi. Atay yazılı açıklamada, “Üç yılı aşkın bir süredir büyük bir sevgi, emek ve özveri ile yanında olduğum sevgili Hadise’ye bundan sonraki kariyerinde başarılar diliyorum” dedi.

Kendisini eleştirilen bazı köşe yazarlarının taleplerini yerine getirmediği için Hadise’nin yönetim zaafiyetiyle ilgili köşelerinde yorum yaptıklarını da iddia eden Atay, “Başından beri büyük bir fedakarlıkla ülkesini temsile soyunan gencecik bir sanatçıyı ve ekibini temsilen bu çirkinliğe karşı durup sorumluluğu tamamen üzerime alarak çekiliyorum. 3 aylık promosyon sürecinde Almanya, Hollanda ve Belçika’da promosyona dönük konserler dışında hiçbir ücretli konser verilmedi. Ne yaptıysak cebimizden harcayarak yaptık. 120 tane konser önerisini geri çevirdik. Türkiye’de yapılan tek konser Ankara konseridir. O da TRT’nin yönetici ve çalışanlarının içinde olduğu bir ‘‘jest’’ organizasyonudur” dedi.

21.5.2009

bilemeyenler olursa süheyl atay tarkanın avukatı yada eski avukatıı :):)

ece**
22-05-09, 20:52
ya amaan menajeriyle yollarına ayırsa ne olacak sanki..iş işten geçmiş onuda geçtim hadisenin dilini kedi yemedi ya "yok"dedikten sonra kimse zorla yaptıracak değil ya..tüm suç menajerinde mi oldu yani artık..saçma...hergün hadise adını duymaktan her gazetede karşımıza çıkmasından artık bıktım..kendini böle böle bitirdi hadise..hadise harbi hadise oldu uf:16:

hilfa
22-05-09, 23:01
:13:yine gündemde Hadise daha ne kadar sürecek acaba??? yarışmada 4. olduysa suç menejerde mi?günah keçisi bulunmuş ee vatana millete hayırlı olsuunnn:5:

starzu
23-05-09, 02:21
:13:burdadamı hadise bıktım bu isimden:13:

Yakisikli89
23-05-09, 12:47
hadise süpersin. yeni albümün cok güzel.

TEVETOGLU
23-05-09, 15:13
Hayırlısı ne ise o olur umarım.

tarkaseksüel
24-05-09, 00:44
herşeyin hayırlısı diyorumm

Ferya
24-05-09, 01:10
Mutlaka bi suclu olmali,Hadise sucu baskasinda ariyacagina önce bi düsünsün.O performansa 4.olmak cok bille aslinda.Hep paybak söyledigi icin ben yarisma günü Hadise cikinca sok oldum.