PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : Tarkan Sibel'e ŞŞŞT dedi!

mordum
22-05-09, 13:19
Tarkan Sibel'e ŞŞŞT dedi
Sibel Can'a yeni albümü için çok özek bir şarkı yaptı.

22.05.2009 10:33

Sibel Can’ın yeni albümünün çıkış şarkısı, Tarkan’ın hediye ettiği ‘Şşşt Şşşt’ olacak. Güzel şarkıcı, bir önceki albümünde yine Tarkan’dan aldığı ‘Çakmak Çakmak’ adlı şarkıyla çıkış yapmıştı. Söz ve müziği Tarkan’a ait ‘Şşşt Şşşt’, bir kadının yakışıklı bulduğu ve hoşlandığı erkeğe olan hislerini anlatıyor. Sibel Can’ın, Tarkan’ın ‘Muck Muck’ sloganlı şarkısına benzeyen bu şarkıyla, Avrupa ve Ortadoğu’ya çıkarma yapması planlanıyor. Öte yandan ‘Şşşt Şşşt’ın sözlerinin Tarkan’la Sibel Can’ın ortak çalışması sırasında dörtbeş
kez değiştirildiği öğrenildi.

Yapımcı Hüseyin Emre, Sibel Can’ın kariyerindeki en iyi albümü hazırladığını ve kendi çevresi sayesinde en iyi bestecilerin şarkılarını topladığını söylüyor.

GAZETE HABERTÜRK-HT MAGAZİN-BÜLENT İPEK

ece**
22-05-09, 13:38
dinlemeden bi yorum yapılmaz ama çok güzel şarkıları ndn kendine almıo anlamıorum wardır heralde bi bildiği tarkanımın.we kendi albümünüde çıkarsa artık hergün birileri için uğraştığnı okuyoruz..bu yaza albüm çıkacak umudum hiç kalmadı artık yaa.....:16:

szr67
22-05-09, 13:51
bunu tarkan'mı yazmış :28: salak avanak falan ne oluyoruz acaba tarkan efendiliğini bozmayamı başladı

Eger dogruysa gerçekten rezalet... baska diyecek, söyleyecek kelime bulamiyorum. Ilkokul ögrencisi bile daha verimli bisey cikarirdi ortaya...
Buyuk ihtimal palavra bu, dogru olamaz

tarkantutkunu
22-05-09, 14:23
beğenmedim bu şarkıyı sözler çok basit
ayrıca böyle bir sözü Tarkan yazsa bile hayatta yayınlamaz
onun yaptıgı besteleri farklıdır

kartales26
22-05-09, 14:26
bu sözler inşallah doğru değildir hiç beğenmedim sözleri

mordum
22-05-09, 14:28
gerçekten çok saçma sözler umarım doğru değildir...

fincan
22-05-09, 14:33
bu tarkanla sibelin şarkısı değil kenan doğulunun şarkısı gazetede okuduğuma göre sanırım arkadaş bi yanlışlık yapmış

kevser
22-05-09, 14:43
Tarkanın böyle bişey yazması hele adına şarkı diyip bide Sibele vermiş olması mümkün değil

kartales26
22-05-09, 14:45
evet bu kenan doğulu'nun şarkısı şarkının adı salak herhalde arkadaş sözleri karıştırdı

scorpioness
22-05-09, 14:48
Kesinlikle bu sözler değil yazan kaynak kimmiş çok sıkı sallamış tek kelimesi bile tutmuyor inanmayın boşa yorum yazmayın arkadaşlar şarkının gerçek sözleri Pazartesi ye kadar sadece Sabah gazetesinde yayınlanacak zaten arkadaş mesajını editlemiş panik yok :)

karma_elcin
22-05-09, 16:05
:p Tarkan bence beste yapmasın artık yıldız tilbeden sezen aksudan şarkı alsın tarkanın şarkıları nie bu hale geldi hayret bi şey tarkan beni hayal kırıklığına ugratıo üretemiosan destek alcaksın bu kdar basit.. Hande Yener bile şu 2-3 senede acayip yol kat etti ama Tarkan hala aynı yerde..üzücü..genelde haberlerde sallama oluo ama doğruysa bilemiormmmm :S

TarkanColl
22-05-09, 16:38
Şarkının sözlerini en geç Pazartesi Sabah gazetesi'nde okuyacağız...:4:

Başka yerde çıkan sözlere inanmayın...

hilfa
22-05-09, 16:39
Kesinlikle bu sözler değil yazan kaynak kimmiş çok sıkı sallamış tek kelimesi bile tutmuyor inanmayın boşa yorum yazmayın arkadaşlar şarkının gerçek sözleri Pazartesi ye kadar sadece Sabah gazetesinde yayınlanacak zaten arkadaş mesajını editlemiş panik yok :)

inanmak saçma zaten:4:teşekkürler canımm:29:

TEVETOGLU
22-05-09, 17:19
Tarkan şarkı sözü yazar da hiç kötü olur mu?Olmaz.Çok güzel olur hem de çok.

siboss1992
22-05-09, 18:10
hani canta da keklik dii.. herkez birseyler söylüyor..

denizmavisi
22-05-09, 18:20
inanmayın arkadaşlar sibel canın çıkış parçası çantada keklik sibel hanımın kendi söyledi eminim güzel bir parçadır gazeteciler yine kendi kafalarına göre haber yapmışlar

İZMİRLİ
22-05-09, 18:38
ben niye göremiyorum sözleri ? :))

bounce
22-05-09, 18:43
ben niye göremiyorum sözleri ? :))

aynen bende göremiyorum

**MegaStarkan**
22-05-09, 19:06
Ekleyen arkadas sözlerin yanlis oldugunu anlayinca, mesajini silmis. Bu yüzden göremiyorsunuz. Ben baktim, ex post olay'a bakinca zaten o söz'lerin Tarkan'inki olmadigi basdan beri belli cünkü forum'da da paylasildigi gibi söz'lerde "Sen beni cantada keklik mi sandin cik cik cok ayip" gibi sözler hic gecmiyor.

bounce
22-05-09, 19:28
"Sen beni cantada keklik mi sandin cik cik cok ayip"

bu muymuş şarkının sözleri...

ozangüney
22-05-09, 19:32
karma elçin bişe yazmışsın hande yener bile o kadar yol katetti diye saçma çünkü son iki albümü 100 bini bile geçememiş biri tarkan dan fazla yol katetmiş olamaz

erdem
22-05-09, 19:32
başkalarına verince şarkıları onlar için unutulmayacak bir iyilik yapmış oluyor böylesi daha iyi...

starzu
22-05-09, 19:35
bir şarkı bukadarmı isim deyiştirir
çok ayıp
çantada keklik :23:şşşt
:24::24::24::24::24:

**MegaStarkan**
22-05-09, 19:41
bu muymuş şarkının sözleri...

Hangi sarkinin? Az önce rezalet denilen sarkinin sözlerini kast ediyorsan, hayir. O Kenan Doglu'nun sarkisimis...

Cantada Keklik Tarkan'in verdigi sarkinin ismi ve cok ayip sözüde geciyor sarkida. Cümle benim yazdigim ile tam uyusuyormu orjinalinde tam olarak bilmiyorum acikcasi... Bu konuyu oku, anlarsin: tikla (http://www.tarkancoll.com/forum/showthread.php?t=11055)

sukranuzal
22-05-09, 20:15
yaaa ben sözleri göremiyorum

**MegaStarkan**
22-05-09, 20:18
Arkadasim tüm mesaj'lari okuduktan sonra mi yazdin bu yazini? Eger okumus olsaydin, Pazartesi günü Sabah gazetesinde büyük ihtimal ile yayinlanicagini bilirdin sözlerin. Bugün eklenen sözler, yanlislikla eklenmistir; Kenan Doglu'nun sarkisimis. Umarim bu mesaj'dan sonra artik kimse "nerde sözler" vb. yazmaz...

naki
23-05-09, 00:54
Bu sitenin Tarkan severler sitesi olduğunu sanıyordum ama galiba yanılmışım. Şimdi moda Tarkanı eleştirmek heralde. İnanın yeterince yeren var bu ülkede Tarkan'ı zaten. Bu konuda bize ihtiyacı olduğunu hiç sanmıyorum. Arkadaşlar kendimize gelelim ve Tarkanın bu güne kadar bizler için üretmiş olduğu sanat eserlerini hatırlayalım. Saymama gerek yok heralde herkes biliyodur. Yoksa! unuttunuz mu? Hiç şaşırmam. Bu kadar haksızca eleştirdiğinize göre, onu bu kadar acımasızca yargıladığınıza göre unutmuş olabilirsiniz.
Tarkan bu ülkenin megastar'ıdır. Herkesin bunu çok iyi anlaması gerekir bence. En azından bu siteye üye olanların. Daha iyisi gelmedi gelmeyecek. Daha iyilerini Sezen Aksu, Yıldız Tilbe, Nazan Öncel de dahil kimse üretemedi, üretemez. Tarkanın son albümü de muhteşemdi. Eğer beğenmediyseniz lütfen TARKAN'I sadece beğenmediğiniz albümüyle yargılamayın. Tarkana güveniniz tam olsun. Tanrı Tarkan'ın yardımcısı olsun.

cerkain
23-05-09, 01:37
Tarkanın ürettiği şarkılar bellidir.... o isimlerin ürettiği şarkılar bellidir..

Tarkanın ürettiği hangi şarkısı 11 hafta top20 de 1. sırada kalmıştır...

Tarkan o saydığın kişilerede ününden bir tutam borçludur..

yiğidi öldür hakkını yeme kimsenin.....

**MegaStarkan**
23-05-09, 02:07
Bu sitenin Tarkan severler sitesi olduğunu sanıyordum ama galiba yanılmışım. Şimdi moda Tarkanı eleştirmek heralde. İnanın yeterince yeren var bu ülkede Tarkan'ı zaten. Bu konuda bize ihtiyacı olduğunu hiç sanmıyorum. Arkadaşlar kendimize gelelim ve Tarkanın bu güne kadar bizler için üretmiş olduğu sanat eserlerini hatırlayalım. Saymama gerek yok heralde herkes biliyodur. Yoksa! unuttunuz mu? Hiç şaşırmam. Bu kadar haksızca eleştirdiğinize göre, onu bu kadar acımasızca yargıladığınıza göre unutmuş olabilirsiniz.
Tarkan bu ülkenin megastar'ıdır. Herkesin bunu çok iyi anlaması gerekir bence. En azından bu siteye üye olanların. Daha iyisi gelmedi gelmeyecek. Daha iyilerini Sezen Aksu, Yıldız Tilbe, Nazan Öncel de dahil kimse üretemedi, üretemez. Tarkanın son albümü de muhteşemdi. Eğer beğenmediyseniz lütfen TARKAN'I sadece beğenmediğiniz albümüyle yargılamayın. Tarkana güveniniz tam olsun. Tanrı Tarkan'ın yardımcısı olsun.

Yanliz göz ardi etdigin bir nokta var oda üye'lerin kötü elisdiri yapmasi, Kenan Doglu'ya ait olan bir sarkinin söz'leri yayinlamasi ve gercekten Tarkan bu tip bir sarki yapmis olmasi mümkün olmadigini düsündüklerindendir. Bu yüzden yapilan elisdirileri anliyorum - anlik olmus olsada.

Kenan Doglu'nun cikacak albümündeki sarki sözü ve üye'lerin yorumlarina sebep olan mesaj:

Sağa bak, sola bak, şimdi yukarı, avanak! Sola bak, sağa bak, şimdi aşağı, avanak! Eh sağımız solumuz salak ve avanak. O yüzüne gülüp arkadan iş çeviren, seni saf sanan adam avanak; bir yemekle evlilik teklifi alacağını zanneden kız salak. Gelmeyecek telefonu bekleyenler salak, kendini bulunmaz Hint kumaşı görenler tümden salak. Alternatif bol, bize huzur lazım, şıklık lazım, biraz cool duruş lazım be ey avanak!

günışığım
23-05-09, 03:18
Sibel cani sevmem

badboyserkan
23-05-09, 15:39
Arkadaslar, Magazin editorunden gelen bilgi ile sarkinin sozlerini karistirmis bulunmaktayim.O yuzden hemen mesajimi editlemis bulunmaktayim.Herkesten cok ozur dilerim.

bounce
23-05-09, 15:49
Sibel cani sevmem

aynen bende....

Pamela_beyazgul
23-05-09, 16:43
cok merak ettim o Tarkan verdigi sarkiyi. Haber icin tesekkurler

recon
23-05-09, 18:10
yorumları okuyunca acaba başka bi siteye mi yanlışlıkla girdim dedim kendi kendime....ama sonra tekrar bakınca tarkancoll sitesine girdiğimi anladım ve şaşkınlığım bin kat daha arttı bu ne eleştiriler arkadaşlar... anti tarkan sitesi açılsa bundan daha eleştiri dozu yüksek msjlar yazılamazdı...tamam tarkan ın her yaptığını övelim demiyorum ama tarkan da sonuçta insan onun da hataları olur ama bu kadar üstelik de tarkancoll gibi önemli bi sitede böyle eleştiri dozu yüksek msjlar görmek beni gerçekdenden üzdü... tarkan gibi dünya çapında ünlü olmuş bi megastarı biz bu kadar eleştirirsek o zaman magazin basınına artık kızmamız lazım...şarkı tarkan ın da olabilirdi...bu kadar ağır eleştirileri haketmiyordu ama....

MassConfusion
23-05-09, 18:32
Bu albümde bence harika olucak.

MEGASTAR
24-05-09, 00:43
ok bi yanlis anlasilma var :D

tarkaseksüel
24-05-09, 00:43
bi karar veremedı bunlarda

trknmania
24-05-09, 02:17
bu sözler zaten hiç tarkan kokmuyor;)onun şarkılarını daha ilk kelimesinden tanırım ben;)bence yine süper bir iş çıkartmıştır tarkan.zaten güzel olmasa yırtıp atardı sözleri kimseye de vermezdi...pazartesi gününü iple çekiyorum..sabah erkenden kalkıp bir 'sabah' almak farz oldu artık;)
şimdi burda kötülüyoruz kenanın şarkısını ama tarkanın tarzına uymadığı için yapıyoruz eleştirileri.yoksa iyi bir müzikle birleşirse bu sözler belkide bu yazın hitlerinden biri çıkar ortaya...