PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : "Kuzu Kuzu" ve "Dudu Dudu"dan sonra "Şunu Bunu"

muck muck
20-05-09, 18:51
http://img190.imageshack.us/img190/8711/tarkaaa.jpg (http://img190.imageshack.us/my.php?image=tarkaaa.jpg)

Kisisel yorumm : Galiba,Yildiz'in sarkisi :) Ama karsilastirma yapmazlar ya :) Sonucta Tarkan.

denizmavisi
20-05-09, 18:56
Tarkan'ın tüm çıkış parçaları ilginç şunu bunu ismi olmamış bence tabi şarkı ismi doğruysa ayrıca albümü ramazandan önce çıkartmalı ağustos geç inş temmuza kadar çıkartır

ece**
20-05-09, 19:02
oooww "şunu bunu" ha...isim yine ilgi çekici...ama ağustos ne yaa.çok geç keşke en kötü bari temmuz başı çıksa...:11:

TEVETOGLU
20-05-09, 19:07
Ağustos'tan geç olmaz umarım.

MassConfusion
20-05-09, 19:08
Bakalım görcez...

mordum
20-05-09, 19:11
helaaal yaa çıkarda albümü bi görsünler turk pop muzıgı nasıl yapılr!!!

szr67
20-05-09, 19:11
Çok normal ağustos da çıkmazsı yıldız tilbe daha şarkının adını koymadık dedi.Adı sanı belli olmayan şarkının kaydı yapana kadar besteyi oturtana kadar 1.5 -2ay uğraşılır üstünde gayet doğal fakat albüm çıkışı için yanlış politika yaz bitiyor albüm çıkıyor.olcak şey değil

MEGASTAR
20-05-09, 19:13
Tarkan en iyisini bilir bakalm ne zaman cikarcak beni ne zaman cikarcagi ilgilendirmez yeterki cikarsinbravo

ozangüney
20-05-09, 19:16
haberde metamorfoz albümüyle satışları düşen megastar denmiş allahım bunlar anlamıcak galiba metamorfozun yılın en çok satan albümü olduğunu ayrıca ben çıkış parçasının bu olduğuna inanmıyorum

kartales26
20-05-09, 19:20
ağustosta çıkaracaksa onun yerine bekleyip seneye çıkarsın ağustos olunca yine yaz sezonunu kaçıracak yaz konserlerini kaçırmış olacak... biliyorsunuz karma albümüde ağustosun başında çıkmıştı albümde türkiyeyi salladı ama şimdi farklı olarak ramazan ayıyla birlikte türkiye'de gece hayatı belli bir düşüş gösterir bu da albümü kötü olumsuz etkiler.bence tarkan bütün bunların hesabını yapıyordur eğer albümü temmuzun ortalarına kadar yetiştiremezse(yetişecek gibi de görünmüyor) en yakın tarih olarak eylül sonu gibi düşünüyordur yada üzülerek söylüyorum 2010 nisan-mayıs...

mordum
20-05-09, 19:38
ya lutfen kendi kafanızdan çıkış tarihleri söylemeyin saçma oluyor bence !!herkes bişi sallıo yok nisanda çıkar yok 2010 da çıkar yok bu yaz çıkmaz falan filan sanki herkes bi müzik otoritesi yada tarkanın ekibinden yanında çalışan biri...

Ferya
20-05-09, 19:57
Artik cikinca Sunu Bunu dinlicez.Cikis tarihine gelince ciksin da bu sene nezaman cikarsa ciksin ragziyim.

Zara
20-05-09, 20:25
ya lutfen kendi kafanızdan çıkış tarihleri söylemeyin saçma oluyor bence !!herkes bişi sallıo yok nisanda çıkar yok 2010 da çıkar yok bu yaz çıkmaz falan filan sanki herkes bi müzik otoritesi yada tarkanın ekibinden yanında çalışan biri...

valla bende böyle duşunuyorum çok haklısınbravo kim bilir belkide bi planı vardır kendisi söylemişti yaza yetışecek dıye hadi yıne biraz bekleyelim arkadaşlar hala yaz gelmedıkı panık yapmamak lazım :27:

szr67
20-05-09, 20:31
en iyisi yeni albümden 3 parça koyup remix albüm olarak bu yazı tamamlamak sonra tam albüm çıkarabilir.

Mega_Star
20-05-09, 20:35
daha geç çıkmasında çıksın ağustosta :D

zeytin
20-05-09, 20:49
ne yapsa yakışır

İZMİRLİ
20-05-09, 20:57
Arkadaşlar albüm hakkında Bildiklerimizi şöyle bir hatırlayıp, albümün çıkış tarihi hakkında bir bilgi sahibi olabiliriz diye düşünüyorum...Ben şu ana kadar elimize geçen bilgilere şöyle bir baktığımda tarkan'ın bırakın albümü hazırlayıp bitirmesini daha albümde hangi şarkıların olacağına bile karar veremediğini düşünüyorum...Albüm için belki bir kaç şarkı yüzde yüz hazır olabilir ama albümün şuanda %15/20'sinin bittigi kanısındayım...Şahsi fikrim albüm'ün çıkması temmuz ortasını bulacaktır...

mordum
20-05-09, 21:08
Arkadaşlar albüm hakkında Bildiklerimizi şöyle bir hatırlayıp, albümün çıkış tarihi hakkında bir bilgi sahibi olabiliriz diye düşünüyorum...Ben şu ana kadar elimize geçen bilgilere şöyle bir baktığımda tarkan'ın bırakın albümü hazırlayıp bitirmesini daha albümde hangi şarkıların olacağına bile karar veremediğini düşünüyorum...Albüm için belki bir kaç şarkı yüzde yüz hazır olabilir ama albümün şuanda %15/20'sinin bittigi kanısındayım...Şahsi fikrim albüm'ün çıkması temmuz ortasını bulacaktır...

işte bir müzik otoritesi daha...

dumbledoor
20-05-09, 21:13
ramazanda albümm ilginç!!!! Ya bide tarkan röportajında siz biliyorsunuz ztn çıkış tarihini demişti gazetecilere hiç mi bilen yoq kesn tarihinin kaç olduğunu..............

İZMİRLİ
20-05-09, 21:29
işte bir müzik otoritesi daha...

tek kelimeyle çok komiksin :27: şahsi fikrimi söyledim elbetteki albüm 2010 da da çıkabilir yada hemen gelecek hafta bir single da çıkarabilir, sonuçta bunu sadece TARKAN ve ekibi bilir....Okuduklarını anlamak gibi bi özrün varsa diyecek bir şeyim yok; ama dikkat edersen yazdıklarımda ''BENCE'' YADA ''ŞAHSİ'' olarak vurguladım... :27:

Yakisikli89
20-05-09, 21:33
en yakın tarih olarak eylül sonu gibi düşünüyordur yada üzülerek söylüyorum 2010 nisan-mayıs...

o zamana kadar ama sarkilari degistir cöpe falan atar. biliyorsun tarkani. ve soundlar degisti mi amerikada falan, degisiklikler yapabilir sarkilarinda..ufak tefek bile olsa bilmiyorum..

mordum
20-05-09, 21:37
tek kelimeyle çok komiksin :27: şahsi fikrimi söyledim elbetteki albüm 2010 da da çıkabilir yada hemen gelecek hafta bir single da çıkarabilir, sonuçta bunu sadece TARKAN ve ekibi bilir....Okuduklarını anlamak gibi bi özrün varsa diyecek bir şeyim yok; ama dikkat edersen yazdıklarımda ''BENCE'' YADA ''ŞAHSİ'' olarak vurguladım... :27:

burda tartışmaya girmicem maalesef...konuyu sabote etmeyelim...

*HiLaL*
20-05-09, 23:00
Tarkan en iyisini bilir bakalm ne zaman cikarcak beni ne zaman cikarcagi ilgilendirmez yeterki cikarsinbravo

KaTILIyOrum. CIkarsIndaa sOnucda cIkarIcaK yani :) :) qeC oLsun qüC oLmasIn :):20:bravo

gülcan
20-05-09, 23:28
Şunu Bunu'muz hayırlı olsun şarkıyı merakla bekliyoruz:) Hadi Tarkan bir gelde şu durgunluk kısırlaşmışlık son bulsun...

hilfa
21-05-09, 00:42
:29:Tarkan bu ne zaman ne yapıcağı bilinmez albüm biran önce çıksın bakalım kimlerin dediği doğruymuş:20:

günışığım
21-05-09, 04:11
Ramazan ayinda cikarmaz tarkan album gecen yil ramazan girmeden turnesini bitirmisti hesaplar yine

fantin
21-05-09, 15:58
Tarkan söz konusu olunca çıkış tarihi hakkında yorum yapmıcam. İnşallah yakın zamankda kavuşuruz.:)

ezel1710
21-05-09, 16:11
cok umutluyum cook

ümitcoll
21-05-09, 16:34
şunu bunu ne ya:11: kuzu kuzu ve dudu dudu gibi şarkı isimleri bi nitelik belirtiyo ama şunu bunu diye olacağını sanmıyorum ama böyle bi ikilem olabilir eğer olursada bomba gibi olur diye düşünüyorum çünkü özledik ya bu şarkıları böyle şarkıları :6:

siboss1992
21-05-09, 19:32
agustuosu da gecmez umarimmm.. herkez atiyo ama bakalim kim tutturacak..

Samet
21-05-09, 19:58
agustos ekim olur :D

qüccin
21-05-09, 20:36
artık şu albüm çıksında başka bişi istemıyorm..çok mrk edıorm bkalım ne zmn albm çıkıcak herkz bişi söluo bu konu hakkında...

tarkaseksüel
21-05-09, 20:52
şunu bunu vayyy seri devamediyor..

TARKANFREAK
21-05-09, 23:34
Ağustos'tan geç olmaz umarım.

insallahhh:(

zilli
21-05-09, 23:41
bence albüm temmuzda çıkacak

kevser
22-05-09, 14:48
Ağustos muuuuuuu? umarım yanlış bi bilgidir yaa:(

ozangüney
22-05-09, 19:39
mordum adlı üye arkadaşım çok komiksin biliyosun demi burda kişisel yorumlarımızı yapmak yada tarkanın albümünün çıkış tarihini hesaplaamak için müzik otoritesi olmaya ihtiyacımız yok burda zaten bunları konuşup tartışmak için bulunuyoruz ve ne konuşup tartıştığımız da seni hiç mi hiç enterese etmez bişeyler yanlış giderse burda müdahale edecek yöneticiler var rahat oll yaniiiii !!!!!

mordum
22-05-09, 19:57
mordum adlı üye arkadaşım çok komiksin biliyosun demi burda kişisel yorumlarımızı yapmak yada tarkanın albümünün çıkış tarihini hesaplaamak için müzik otoritesi olmaya ihtiyacımız yok burda zaten bunları konuşup tartışmak için bulunuyoruz ve ne konuşup tartıştığımız da seni hiç mi hiç enterese etmez bişeyler yanlış giderse burda müdahale edecek yöneticiler var rahat oll yaniiiii !!!!!

eğer elinde albüm çıkış tarihi hesaplama makinesi varsa bana gönderir misin lütfen...benim yorumlara dediğim bişey yok,elbette burda tartışacaz bi çok şeyi ama kafadan hiçbir dayanağı olmadan söylenen şeylere tepkiliym evet! ok...

ozangüney
22-05-09, 20:57
yoo tepkili olma gerek yok çünkü bazı arkadaşlar burda ihtimalleri düşünerek konuşuyolar ve sen işte bi müzik otoritesi falan diye burda kimseye sataşamazsın sataşmıyorum deme bu yaptıkların açık bi huzursuzluk çıkarma ve sataşma belirtileri !!! ok ;)

HND
24-05-09, 20:09
aylar birbirbirini kovalamaya başlamış bile:DD

sarıpapatya
25-05-09, 13:25
ağustosta çıkmıcaksada seneye yaza çıkarsın yaa kışın istemiyorum tarkan lı yazları özlediim bennnn

hsaex123
25-05-09, 18:43
ilginç:) bakalım nasıl olcak

Yakisikli89
25-05-09, 22:29
Tarkanimiza hangi gün, ay ugurlu gelicekse o tarih'de cikarsin. (...) Ama Taabiki gönül isterki en gec 2oo9 yaz aylarinda cikarsin albümünü

Barish
26-05-09, 00:16
En gec Temmuz sonu cikarsiin, cikaramazsa araya bayramlar girecek ve albüm yil sonuna kadar uzayabilir...bunu istemiyoruuz