PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : Tarkana Taciz !

badboyserkan
17-05-09, 13:39
KÜLTÜR ÜNİVERSİTESİ'NİN BAHAR ŞENLİĞİ KAPSAMINDA DÜZENLENDİĞİ KONSERDE SAHNE ALAN TARKA, BURADA FANATİK BİR KADIN HAYRANININ TACİZİNİNE UĞRADI....

http://img232.imageshack.us/img232/5004/makethumbv.jpg (http://img232.imageshack.us/my.php?image=makethumbv.jpg)

Koruma ordusunu aşarak sahneye çıkan genç kadın Tarkan'ı zorla dudaklarından öptü. Ne yapacağını şaşıran şarkıcı, bu duruma kadın hayranının elini tutarak karşılık verdi. Sevinç çığlıkları atan genç kadını korumalar müdahale ederek sahneden indirmeyi başardı.

gecce

**MegaStarkan**
17-05-09, 13:44
Okumustum anilar'da anlatilmisti, ama dudaktan öpdügünü okumamistim. Belki cabuk okumusumdur yada haber abartiyor. Eger öpmüsse ordaki duruma bagli, hayran'a bagli... yorumsuz ;)

gülcan
17-05-09, 13:45
Ne dudaklarından mı öptü e giden arkadaşlar böyle bir durum olduğunu söylememişlerdi.Heralde basın uydurması..Kıza da helal olsun nasıl aştıysa Levent Abi komutasındaki güvenliği:D Haber için Teşekkürler...

eskalen
17-05-09, 13:50
Zorla birsey olmadi ki...Hem dudaklarindan opmedi, ki Tarkan bayan hayranlarinin dudaktan opmeye katiyen izin vermez...Bunun ornekleride var :) Medya yine abartmis...Konser sonrasi aklima da geldi, bu durum haber olur diye...Ama o kiz feci atladi saheneye...Tarkanla ufak bir oynadilar hatta...Uzun suredir bir Tarkan hayranin sahneye atladigini gormemistim :) Ama sunu diyim kizlar manyak gercekten, Tarkanla zaman gecirmek icin yapmadigi menfaatler yok, zaman gecirince anliyor insan bunu! tESEKKurler haber icin serkan ;)

badboyserkan
17-05-09, 13:50
Dudaklarindan opmesini bende goremedim kiz operken elinle kapatmisti sanirim ama karambolden bir dudak opucugu gitmis olabilir. Sahnede tarkanla biraz oynadi.Sahneye atlamayida onceden zaten ayarlamis gibi atladi.Saniyelik bir atlayisla.. korumalarda zaten o dakikadan sonra bisey yapamadi kizin sahneden inmesi bekledi.

yasinenessahin
17-05-09, 14:21
iyi ki atladı helal olsun . başka biri de atladı ama o başaramadı sonra Tarkan '' arkadaşlar bi dakka yiycek mi beni'' diyerek kızın kendisini öpmesine izin verdi. (o kızda önümüzde sıradayken gayet normaldi ama o da Tarkan'ın cazibesine dayanamadı n'apsın :D )

eLiF
17-05-09, 14:32
yaa nasıl öper yaa :14:

TEVETOGLU
17-05-09, 15:09
Eğer bu olay doğruysa şu yönden bakmak lazım bence olaya; o bayana hiç tanımadığı bir kişi aynı harekette bulunsa kendini nasıl hisseder acaba?

sengibisidünyayagelmez
17-05-09, 15:29
dudaktan öpme flan görmedim ben.. ama tarkanın resmen üstüne atladığı kesindi. kızın heyecanı her zerresinden okunuyordu. 10 yıldır bu anı beklemiş, bu da açıkça belliydi. medyaya Tarkan'la uğraşacak malzeme çıktı ya kullanıyorlar işte...

starzu
17-05-09, 17:58
:21:yakalarsam bende öperim:14:

pare pare
17-05-09, 19:45
Vay be vay be kadina bak yaa )))) opmek icin neler yapmis

kevser
17-05-09, 21:03
sahneye atlamış bi hayranı anlatmak için koyulan başlık Tarkana taciz mi yani yok artıkk

TheLastAirBender
18-05-09, 00:00
ya insanlar çıldırıyor nası yakalasakda tarkana yapışsak diye ama sahne bunun için dogru biyermi bilemiorum tabi :9::9::9:

starzu
18-05-09, 00:09
:14:ne yapalım oda bu kadar çekici olmasaydı ona deli oluyoruz:14:

ece**
18-05-09, 01:31
kız anlaşılan yıllarca içinde biriktirmiş..hazır sahneye atlayınca da bi an duygu patlaması olmuş...:17:ama bence medyanın uydurması:27:

tarkaseksüel
18-05-09, 09:18
iyi ki atladı helal olsun . Başka biri de atladı ama o başaramadı sonra tarkan '' arkadaşlar bi dakka yiycek mi beni'' diyerek kızın kendisini öpmesine izin verdi. (o kızda önümüzde sıradayken gayet normaldi ama o da tarkan'ın cazibesine dayanamadı n'apsın :d )
:28::28:değişiverdi demekki birdenn

ezel1710
18-05-09, 14:49
aaaaaa! cok kötü birsey.
seni birisi öpüyor kimdir nedir allah kolaylik versin
birdahada göstermesin.